آموزش ورود به جیمیل با اندروید و کامپیوتر ساده و تصویری

آموزش ورود به جیمیل با اندروید و کامپیوتر ساده و تصویری Gmail نه تنها دسترسی شما به نامه های الکترونیکی ارسالی و دریافتی را آسان می کند، بلکه می توانید به هر یک از برنامه ها یا پلتفرم های گوگل متصل شوید. روش ورود به جیمیل گوشی اندروید و کامپیوتر را در سلام دنیا بخوانید.

شما می توانید با دنبال کردن چند مرحله بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه خود وارد حساب Gmail خود شوید. ما در بخش تکنولوژی سلام دنیا، به آموزش روش ورود به جیمیل با اندروید و کامپیوتر پرداختیم. با ما همراه باشید.

چگونه بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه وارد حساب Gmail خود شوید؟

  • می توانید رایانه یا تلفن همراه خود را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار هر زمان که مرورگر خود را باز کردید یا به سایت Gmail رفتید، وارد حساب Gmail خود شوید.
  • اگر از حساب Gmail خود خارج شدید، ورود مجدد به حساب کاربری تا زمانی که کلمه عبورتان را بدانید، سریع و آسان خواهد بود.
  • ورود یا خروج از حساب Gmail در یک دستگاه، باعث وارد یا خارج شدن شما از حساب Gmail در سایر دستگاهها نمی شود، بنابراین هنگام استفاده از رایانه های عمومی یا مشترک، در پایان کار حتماً از حساب کاربری خود خارج شوید.

Gmail نه تنها دسترسی شما به نامه های الکترونیکی ارسالی و دریافتی را آسان می کند، بلکه می توانید به هر یک از برنامه ها یا پلتفرم های گوگل مانند: Google Docs ،Google Drive ،Google Calendar و غیره نیز متصل شوید.

همچنین شما می توانید با استفاده از حساب Gmail خود اعمالی مانند افزودن یک رویداد به تقویم یا اشتراک گذاری یک سند در Google Doc را نیز انجام دهید.


حتما بخوانید: نحوه ساخت جیمیل بدون شماره تلفن همراه


اما قبل از اینکه بتوانید هر کدام از این اعمال را انجام دهید، باید بتوانید وارد حساب کاربری Gmail خود شوید. نحوه انجام این کار به این صورت می باشد.

در تلفن همراه خود شما معمولاً به صورت خودکار وارد حساب کاربری Gmail خود شده اید. با این وجود، اگر از حساب خود خارج شده اید یا برنامه Gmail را حذف کرده اید، نحوه ورود مجدد به حساب کاربری به این صورت خواهد بود.

چگونگی ورود به حساب کاربری Gmail در تلفن همراه (ورود به جیمیل با اندروید)

1. برنامه Gmail را بر روی دستگاه آیفون، آیپد یا اندروید خود باز کنید.

2. بر روی گزینه Sign in در قسمت پایین صفحه نمایش کلیک کنید. اگر از قبل حساب کاربری پست الکترونیکی خود را با این برنامه مرتبط ساخته اید و می خواهید حساب دیگری را به آن بیفزایید، کافیست بر روی آیکون پروفایل خود در قسمت بالای سمت راست صفحه ضربه زده و گزینه Add another account را انتخاب نمایید.

چگونه با گوشی وارد حساب کاربری جیمیل شویم

3. در صفحه بعد، بر روی گزینه Google ضربه بزنید.


حتما بخوانید: بازیابی رمز جیمیل فراموش شده در کمترین زمان ممکن


ورود به جیمیل با اندروید

4. بر روی گزینه Continue ضربه بزنید تا به گوگل اجازه دهید وارد حساب کاربری شما شود.

  ورود به اکانت کاربری جیمیل در گوشی

5. مراحل ورود به حساب کاربری خود را دنبال کنید. می توانید در مربعی که در کنار گزینه Remember me قرار دارد، علامت بزنید تا از آن پس در دستگاه مذکور در حساب کاربری Gmail خود باقی بمانید.

وارد شدن به جیمیل با گوشی اندروید


حتما بخوانید: روش بازیابی جیمیل حذف شده


چگونگی ورود به حساب کاربری Gmail در کامپیوتر

برای ورود به حساب کاربری Gmail بر روی سیستم خانگی یا مک، کافیست به آدرس Gmail.com رفته و حساب پست الکترونیکی (یا شماره موبایل مرتبط با آن) را وارد کرده و کلمه عبور خود را نیز تایپ کنید. اگر مایلید به صورت خودکار در این سیستم در حساب کاربری Gmail خود باقی بمانید، کافیست در مربع کنار گزینه Remember me علامت بزنید.

اگر بر روی یک سیستم عمومی یا اشتراکی وارد حساب کاربری خود می شوید، فراموش نکنید که پس از اتمام کارهایتان حتماً از حساب کاربری Gmail خود خارج شوید.


مطالب مرتبط:

آموزش ساخت حساب جیمیل (Gmail) به زبان ساده

آموزش انتقال مخاطبین از اندروید به حساب کاربری گوگل (جیمیل) با 3 روش موثر

از
4
رای