آموزش ساخت ایمیل در یاهو (گام به گام) ؛ دانلود yahoo mail

آموزش ساخت ایمیل در یاهو (گام به گام) ؛ دانلود yahoo mail با استفاده از یک اکانت ایمیل یاهو می توانید از تمام خدماتی که سرویس ایمیل یاهو ارائه می دهد استفاده کنید. می توانید با استفاده از راهنمای گام به گام ساخت ایمیل یاهو در سلام دنیا، یاد بگیرید چطور ایمیل بسازیم.

یاهو میل یک سرویس ایمیل رایگان مبتنی بر وب برای ارتباطات سریع کاربران است. در این مطلب از سلام دنیا، راهنمای گام به گام ساخت ایمیل در یاهو را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

راهنمای گام به گام ساخت ایمیل در یاهو

یاهو میل یک سرویس ایمیل است که در سال 1997 راه اندازی شد. یاهو میل یک سرویس ایمیل رایگان مبتنی بر وب برای ارتباطات سریع کاربران است. با استفاده از یک حساب کاربری یاهو می توانید از تمام خدماتی که سرویس ایمیل یاهو ارائه می دهد استفاده کنید. یاهو میل به کاربران خود اجازه می دهد تا نحوه برقراری ارتباط خود را انتخاب کنند، گزینه های مابین ایمیل، چت و پیام متنی را تغییر دهند.

یاهو میل حساب‌های کاربری ایمیل رایگان با فضای ذخیره سازی آنلاین 1 ترابایت در دامنه‌های yahoo.com ، ymail.com و rocketmail.com در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یاهو میل همچنین فایل هایی برای ذخیره سازی پیام ها و قابلیت جستجو برای پیدا کردن ایمیل را ارائه می دهد.

دانلود yahoo mail

در قسمت زیر نحوه ساخت یک حساب کاربری ایمیل یاهو ارائه شده است:

  • به مرورگر خود بروید و وب سایت Yahoo.com را باز کنید.
  • حالا روی دکمه Sign up کلیک کنید.
  • حالا اطلاعات اولیه خود را وارد کنید تا حساب کاربری یاهو ایجاد شود، اطلاعات اولیه خود مثل: نام، سن، جنسیت، تاریخ تولد را تایپ کنید.
  • حالا روی دکمه Continue کلیک کنید تا یک حساب کاربری یاهو ایجاد شود.

راهنمای گام به گام ساخت ایمیل در یاهو

  • یک حساب کاربری یاهو با استفاده از شماره تلفن ایجاد کنید.
  • برای اینکه یاهو حساب کاربری تان را تایید کند شماره موبایل خود را وارد کنید.
  • حالا برای شماره تلفنی که قبلاً وارد کرده اید یک رمز عبور یکبار مصرف (OTP) دریافت خواهید کرد.
  • رمز یکبار مصرف را وارد کنید و حساب کاربری خود را تأیید کنید.
  • در نهایت حساب کاربری یاهو شما با موفقیت ساخته می شود.

حتما بخوانید: نحوه ارسال ایمیل از جیمیل به یاهو


یاهو میل همچنین دارای نمایی برای بررسی تمام عضویت ها در ایمیل شما و دکمه ای است که به شما امکان می دهد با یک کلیک عضویت هر یک از آنها را لغو کنید.

چطور ایمیل بسازیم

تذکر:

اگر حساب کاربری یاهو خود را حذف کنید، دسترسی به تمام داده‌ها و محتوای تان مانند ایمیل‌ها، فایل های ایمیل، تصاویر در فلیکر (یکی از بزرگترین سایت های اشتراک گذاری تصاویر است)، تقویم‌ها، تیم‌های فوتبال فانتزی یاهو و یاهو فاینانس را از دست خواهید داد.

سخن آخر

در این مطلب کوتاه از بخش اینترنت سلام دنیا، به آموزش گام به گام ساخت ایمیل در یاهو پرداختیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد. می توانید سوالات خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

چگونه ایمیل موقت یا ایمیل یکبار مصرف بسازیم (تصویری)

آموزش ساخت ایمیل فارسی ساده و رایگان در گوشی قدم به قدم 

از
1
رای