آموزش دیلیت اکانت ایمیل یاهو ؛ پاک کردن اکانت یاهو

آموزش دیلیت اکانت ایمیل یاهو ؛ پاک کردن اکانت یاهو یاهو میل به شما امکان می دهد هر اکانتی را که غیرفعال می کنید مجددا بازیابی کنید. اگر می خواهید اکانت ایمیل یاهو خود را حذف کنیم ، می توانید مراحل دیلیت اکانت ایمیل یاهو را در سلام دنیا بیاموزید.

یاهو میل یک سرویس ایمیل است که در سال 1997 راه اندازی شد. فقط در صورتی می توانید اکانت ایمیل یاهو خود را ببندید که موجودی آن باقی نمانده باشد و 90 روز از لغو اشتراک شما گذشته باشد. پس از حذف اکانت ایمیل یاهو تمام ایمیل های ارسال شده از حساب کاربری تان را همراه با پیام عدم تحویل به شما برگشت خواهد داد. در این مقاله از بخش اینترنت سلام دنیا، روش دیلیت اکانت ایمیل یاهو را به شما آموزش داده ایم. با ما همراه باشید.

همه آنچه که باید درباره حذف اکانت ایمیل یاهو بدانید 

یاهو میل اکانت ایمیل رایگان با فضای ذخیره‌سازی آنلاین 1 ترابایت در دامنه‌هایyahoo.com ، ymail.com و rocketmail.com ارائه می‌دهد. یاهو میل همچنین فایل هایی برای نگهداری پیام ها و قابلیت جستجو برای پیدا کردن ایمیل در اختیار کاربران قرار می دهد.


حتما بخوانید: آموزش ساخت ایمیل در یاهو (گام به گام)


در ادامه نحوه دیلیت اکانت ایمیل یاهو ارائه شده است:

  • در مرورگر صفحه sign-in یاهو را باز کنید.
  • وارد صفحه Yahoo account termination شوید.
  • حالا اطلاعات مربوط به حذف حساب کاربری یاهو را بخوانید.
  • برای ادامه روند غیرفعال سازی اکانت یاهو از پیام های روی صفحه کامپیوتر استفاده کنید.

نحوه دیلیت اکانت ایمیل یاهو

یک راه حل جایگزین برای پاک کردن اکانت ایمیل یاهو:

  • می توانید به edit.yahoo.com/config/delete_user مراجعه کنید. 
  • آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روی next کلیک کنید.
  • اکنون رمز عبور خود را وارد کرده و دوباره بر روی Next کلیک کنید.
  • سپس شرایط حذف اکانت یاهو خود را بخوانید.
  • روی گزینه "Continue to delete my account" کلیک کنید.

یاهو میل به شما امکان می دهد هر اکانتی را که غیرفعال می کنید مجددا بازیابی کنید. با این حال، باید این کار را ظرف 30 روز پس از ارسال درخواست غیرفعال‌ سازی انجام دهید. در غیر این صورت، اکانت برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد.

سخن آخر

وقتی اکانت یاهو خود را حذف می‌کنید، دسترسی به همه داده‌ها و محتوای خود مانند ایمیل‌ها، پوشه‌های ایمیل، عکس‌های فلیکر (وب سایتی برای اشتراک گذاری تصاویر)، تقویم‌ها، تیم‌های فانتزی فوتبال یاهو و یاهو فاینانس را از دست خواهید داد. ما در این مطلب روش دیلیت اکانت ایمیل یاهو را آموزش دادیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد. و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

نحوه ارسال ایمیل از جیمیل به یاهو ساده و مرحله به مرحله

آموزش روش ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل ساده و تصویری

از
1
رای