آموزش سیو کردن اهنگ و موزیک از طریق تلگرام در گوشی ایفون

آموزش سیو کردن اهنگ و موزیک از طریق تلگرام در گوشی ایفون برای شما هم اتفاق افتاده است که بخواهید آهنگ مورد علاقه تان در تلگرام را در گوشی آیفون خود ذخیره کنید و روش این کار را ندانید برای همین ما در این مقاله سعی کردیم روش صحیح ذخیره موسیقی از طریق تلگرام در آیفون را به شما بیاموزیم.

تلگرام Telegram یک سرویس پیام رسان کراس پلت فرم مدرن با تأکید بر امنیت قابل اعتماد و محافظت در برابر کلاهبرداری و ورود غیر مجاز است. این برنامه از هر عملیاتی با پیوست فایل پشتیبانی می کند: به عنوان مثال ، می توانید انواع فایل ها را با دوستان و اقوام خود تبادل کنید. موسیقی (MP3 ، WAV ، OGG) نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با این حال ، وقتی کاربر یک صدای ورودی را از طریق iPhone یا iPad دریافت می کند ، همیشه مشخص نیست که چگونه می تواند ان را در ابزار iOS خود ذخیره کرده و به آن گوش دهد. در این راهنمای سوالات متداول ، نحوه بارگیری audio  یا فایل صوتی در دستگاه iOS خود را به روشی بی نقص و راحت شرح خواهیم داد. در این مقاله از سایت سلام دنیا به بررسی ذخیره موسیقی از طریق تلگرام در آیفون می پردازیم.

دانلود تلگرام برای اندروید و ویندوز

چگونه می توان موسیقی را از داخل تلگرام بر روی آیفون ذخیره کرد

چگونه می توان موسیقی را از داخل تلگرام بر روی آیفون ذخیره کرد

پیش از شروع روش اصلی ، شما باید به بازار App Store بروید ، جایی که باید مدیر پرونده اسناد شخص ثالث را بارگیری و نصب کنید. این ابزار نرم افزاری فرصتی را برای اجرای هرگونه عملیات بر روی فایل ها را فراهم می کند: اسناد را بخوانید ، به موسیقی گوش دهید ، فیلم تماشا کنید ، پرونده ها را به سایر سرویس های ابری انتقال دهید و غیره. مدیر تمام فایل ها را در حافظه خود تلفن ذخیره می کند ، بنابراین پس از کپی کردن صوت از Telegram به Documents ، می توان فرض کرد که این کار انجام شده است. چگونه می توان پیوست صوتی ورودی را به عنوان فایل خارجی ذخیره کرد تا در آیفون بتوانیم به آن گوش دهیم؟ در واقع ، شما می توانید پیوست های صوتی را روی هر نسخه از تلگرام ارسال کنید: Windows ، macOS ، Linux ، iOS ، Android یا Windows Phone. اگر از مسنجر از یک مکان از راه دور (remote location ) استفاده می کنید و دستگاه مناسب با برنامه نصب شده ندارید ، می توانید از طریق رابط وب به این ابزار دسترسی پیدا کنید.


حتما بخوانید: آموزش کامل حذف مخاطبین تلگرام و رفع مشکل قاطی شدن (سینک شدن) مخاطبین


اگر فایل صوتی را به عنوان پیوست در iPhone خود دریافت کرده اید این کاریست که می توانید برای ذخیره آن در حافظه خود انجام دهید:

نحوه ذخیره اهنگ تلگرام در ايفون

 • تلگرام را روی دستگاه همراه خود اجرا کنید.
 • با گنجاندن صوت به گپ فعال بروید.
 • روی نماد ذخیره در کنار پیوست صوتی که می خواهید ذخیره کنید ضربه بزنید.
 • وقتی نماد نمای خود را تغییر داد ، به شما اطلاع داده می شود که فایل در حافظه پنهان پیام رسان شما ذخیره شده است اما هنوز در حافظه گوشی شما ذخیره نشده است.

نحوه ذخیره سازی موزیک تلگرام در آیفون

 • روی پست کلیک کنید و انگشت ضربه زده را برای مدتی نگه دارید.
 • منوی بازشو با گزینه های اضافی نمایش داده می شود. روی مورد بیشتر کلیک کنید.

روش ذخیره اهنگ تلگرام در آیفون

 • اکنون متوجه خواهید شد که منوی کمکی با برخی توانایی های اضافی نمایش داده می شوند که در این بین می توانید نماد را با یک صفحه کاغذی و یک فلش رو به بالا مشاهده کنید.

حتما بخوانید: نحوه دیلیت اکانت تلگرام؛ آموزش تصویری پاک کردن اکانت تلگرام


مراحل ذخیره سازی موزیک تلگرام در آیفون

 • یکبار روی آن کلیک کنید. سرانجام ، پس از فشردن دکمه مشخص شده ، می توانیم دکمه ذخیره سازی   MP3 یا OGG را در مدیر فایل ببینیم ، از آنجا می توانید صوت را روی آهنگ زنگ تنظیم کنید یا آن را با پخش کننده صوتی شخص ثالث گوش دهید.

 ذخیره سازی موزیک تلگرام در آیفون

 • بر روی دکمه کپی ان به داکیومنت کلیک کنید. اکنون فایل در مدیر فایل ذخیره شده است ، فقط باید مطمئن شویم که با موفقیت کپی شده است. برنامه را از صفحه اصلی اجرا کنید.

نحوه ذخیره سازی آهنگ تلگرام در آیفون

 • در مدیر فایل، به پوشه اصلی بروید و فایل موسیقی موردنیاز را که قبلاً کپی کردیم را پیدا کنید.

حتما بخوانید: ریپورت تلگرام و نشانه های ریپورت شدن در تلگرام، رفع ریپورت تلگرام با ایمیل و ربات


روش ذخیره سازی موزیک تلگرام در گوشی آیفون

 • اکنون می توانید به راحتی به آن گوش دهید یا آن را به هرجایی که میخواهید (به iTunes یا پوشه دیگری) منتقل کنید. این نتیجه ای است که ما انتظار داشتیم.

 این روش در شرایط مختلف کاملاً بررسی و آزمایش شده است. اگر نیاز به ذخیره موسیقی از طریق تلگرام در آیفون دارید ، می توانید به راحتی با چند مرحله ساده به روش معمول این کار را انجام دهید: فقط آهنگ را از تلگرام به مدیر فایل منتقل کنید. به عنوان یک نتیجه گیری ، شما تمام مزایا و امتیاز اعمال شده در عملیات فایل محلی را بدست آورده اید.


مقالات مرتبط:

حذف تیک دوم در تلگرام؛ چگونه در تلگرام تیک دوم را غیر فعال کنیم

پروکسی تلگرام چیست؛ آموزش فعال سازی پروکسی در تلگرام

آموزش روش فرستادن ویس، پیام و استیکر از تلگرام به واتس اپ در ایفون و اندروید

جلوگیری از حذف دوطرفه پیام در تلگرام؛ بازیابی چت های حذف شده تلگرام

از
5
رای