نحوه کم و زیاد کردن صدا با ایرپاد پرو (AirPods Pro 2)

نحوه کم و زیاد کردن صدا با ایرپاد پرو (AirPods Pro 2) چگونه صدای ایرپاد را کم و زیاد کنیم ؛ نحوه کم و زیاد کردن صدا با ایرپاد پرو ؛ چطور صدای ایرپاد خود را بلندتر یا کمتر کنیم و تنظیم AirPods Pro 2 در اپل واچ با روش ساده در سلام دنیا بیاموزید.

مدت هاست شایعه جانشینی برای AirPods Pro از سوی اپل مطرح شده است. در حالی که برخی شایعات و افشاگری‌ها حاکی از آن بود که AirPods Pro 2 دارای طراحی کاملاً اصلاح‌ شده است، به نظر می‌رسد که اپل ایده‌های دیگری هم نیز داشته است. AirPods Pro 2 به‌جای تلاش برای دوباره کاری همان طراحی را  - حتی ابعادی مشابه مدل قبلی خود - حفظ کرده است. ایرپاد پرو اپل آخرین و جدیدترین تکنولوژی های صوتی این کمپانی را داخل خود دارد. استفاده از ایرپاد پرو راحت است اما تنظیم کردن آن – به ویژه کم و زیاد کردن صدای مکالمه – می تواند کمی گیج‌کننده باشد. در این مطلب سلام دنیا، ما در باره اینکه چگونه صدای ایرپاد را کم و زیاد کنیم، روش استفاده آسان از AirPods Pro 2 و نحوه کم و یا زیاد کردن صدا با ایرپاد پرو AirPods Pro 2؛ پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

نحوه کم و یا زیاد کردن صدا در AirPods Pro 2

یکی از جنبه‌هایی که دائماً برای دارندگان AirPods Pro مشکل ساز بود صدای آن بود. می پرسید یعنی چی؟ خب این یعنی شما باید صدای هر چیزی را که گوش می‌دادید کنترل می کردید. بزرگ‌ترین مشکل این بود که نمی‌توانستید صدا را بر روی خود هدفون تنظیم کنید و در عوض باید به آیفون، اپل واچ یا هر دستگاه دیگری که به آن متصل بودید تکیه می کردید. خوشبختانه، این مشکل با آخرین به روز رسانی و تکرار برند برطرف شده است، چرا که اکنون می‌توانید صدا را مستقیماً در AirPods Pro 2 - بدون اینکه با گوشی خود دست و پنجه نرم کنید - کم یا زیاد کنید. اکنون، سه راه مختلف وجود دارد که شما می‌توانید صدای پخش رسانه خود را تنظیم کنید.


حتما بخوانید: آموزش حل مشکل کار نکردن ایرپاد (airpods) اپل در یک گوش


1. انگشت شست خود را روی بدنه ایرپاد خود قرار دهید.

2. از انگشت اشاره خود برای کشیدن انگشت به بالا یا پایین روی کنترل لمسی استفاده کنید.

نحوه کم و یا زیاد کردن صدا در AirPods Pro 2

مسلماً، این کار می تواند کمی به عادت کردن نیاز داشته باشد، چرا که باید مطمئن شوید که انگشت شست شما به درستی بر روی یکی از AirPods ها قرار گرفته باشد. اگر اینطور نباشد، در واقع شما نمی توانید صدا را تغییر دهید، چرا که سنسور کنترل لمسی به درستی عملکرد کشیدن انگشت را تشخیص نمی دهد. دو روش دیگر برای افزایش یا کاهش صدا در AirPods Pro 2 همان روش هایی هستند که قبلاً در مدل های قبلی AirPods موجود بودند. اولین مورد فقط به استفاده از سیری و یک دستور ساده نیاز دارد.

نحوه کم و زیاد کردن صدا با ایرپاد پرو با استفاده از سیری

1. بگویید هی سیری. (Hey Siri)

2. سپس چیزی مانند صدا را زیاد کن یا صدا را کم کن بگویید. (“Turn up the volume” or “Turn down the volume.”)

جنبه خسته کننده این کار این است که ممکن است متوجه شوید که همان اعلان ها را بارها و بارها تکرار می کنید تا زمانی که به سطوح صوتی مورد نظر برسید. به‌ علاوه، اگر در یک مکان عمومی هستید، ممکن است که حواس اطرافیانتان را با درخواست از سیری که صدای شما را تنظیم می کند پرت کنید.

نحوه کم و زیاد کردن صدا با ایرپاد پرو در اپل واچ

گزینه نهایی برای کسانی که می خواهند صدا را در AirPods Pro 2 کم یا زیاد کنند - برای کسانی که اپل واچ هم نیز دارند اعمال می شود - مورد استفاده قرار می گیرد.


حتما بخوانید: رفع مشکل ضعیف و کم شدن صدای ایرپاد


1. Now Playing را در Apple Watch خود باز کنید.

2. Digital Crown را به سمت بالا یا پایین بچرخانید.

در بیشتر مواقع، نیازی به باز کردن برنامه یا منوی در حال پخش یا همان Now Playing در اپل واچ خود ندارید. در عوض، هر برنامه‌ای که از آن استریم می‌کنید، در اپل واچ شما ظاهر می‌شود، به طوری که کنترل‌های پخش رسانه را نشان می‌دهد. تا زمانی که این روش روی Apple Watch شما نمایش داده می‌شود، می‌توانید تاج دیجیتال را بچرخانید تا صدا را در AirPods Pro 2 کم یا زیاد کنید.

سخن آخر

شما می توانید با استفاده از سه روش بالا صدا را در AirPods Pro 2 کم و یا زیاد کنید. امیدواریم مطلب چگونه صدای ایرپاد را کم و زیاد کنیم برای شما مفید واقع شده باشد.


مطالب مرتبط:

رفع مشکل کار نکردن کنترل حسگر حساس به فشار ایرپاد پرو AirPods Pro

روش غیر فعال و خاموش کردن دستیار صوتی سیری (Siri) در ایرپاد

رفع مشکل ضعیف و کم شدن صدای ایرپاداز
1
رای