روش دیدن پروفایل خود در لینکدین برای تنظیمات پروفایل حرفه ای

روش دیدن پروفایل خود در لینکدین برای تنظیمات پروفایل حرفه ای چگونه پروفایل لینکدین را به عنوان شخص دیگری ببینیم؛ نحوه دیدن پروفایل خود در لینکدین به صورت فردی ناشناس برای داشتن تنظیمات پروفایل حرفه ای لینکدین را در سلام دنیا بیاموزید.

لینکدین بستری برای کسب مهارت ها و به اشتراک گذاری پروفایل های حرفه ای برای مشاغل و فرصت های تجاری است. اما چرا باید نمایه های لینکدین خود را به عنوان شخص دیگری مشاهده کنید؟ مهم است که بدانید افراد نمایه شما را چگونه می بینند تا بتوانید اشتباهات خود را ببینید و اصلاح کنید. در این مطلب از سلام دنیا درباره چگونه پروفایل لینکدین را به عنوان شخص دیگری ببینیم صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چگونه پروفایل لینکدین را به عنوان شخص دیگری ببینیم

برخی از افراد هر طور که دوست دارند پروفایل های لینکدین خود را تنظیم می کنند و فراموش می کنند که هیچ کس شانس دومی برای ایجاد یک برداشت اولیه ندارد. اگر می‌خواهید ارتباطات تجاری سودآور یا فرصت‌های شغلی داشته باشید، باید برای راه‌اندازی یک پروفایل حرفه‌ای لینکدین وقت بگذارید.


حتما بخوانید: لینکدین (LinkedIn) چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟


هنگام مشاهده نمایه خود، باید خود را به جای کارفرمایی قرار دهید که به دنبال استخدام یک حرفه ای برای یک موقعیت خالی در شرکت خود است. اگر به خودتان وفادار باشید، مطمئناً خواهید فهمید که پروفایل لینکدین شما حرفه ای است یا نیاز به ویرایش دارد. 

دیدن پروفایل خود در لینکدین به دو روش

دو روش متفاوت اما ساده وجود دارد که از طریق آنها می توانید نمایه خود را در لینکدین مشاهده کنید. در قسمت باقی مانده این مقاله همه چیز را پوشش خواهیم داد. لطفا حتما تا آخر بخوانید.

لینکدین یک عملکرد ساده اما در عین حال راحت و کاربردی را در اختیار ما قرار می دهد تا به ما اجازه دهد، برای مثال، پس از یک سری تغییرات در نمایه یا تنظیمات آن، بررسی کنیم که اتصالات ما در نمایه ما چه می بیند و چه کسی بخشی از ما نیست. 

1چگونه پروفایل لینکدین را به عنوان شخص دیگری ببینیم

روش شماره 1: نمایه لینکدین را به عنوان شخص دیگری مستقیماً از صفحه خود مشاهده کنید

1. برای مشاهده نمایه خود همانطور که توسط دیگران دیده می شود، وارد حساب کاربری لینکدین خود شوید، سپس روی دکمه "Me" در زیر آواتار پروفایل لینکدین خود کلیک کنید.


حتما بخوانید: روش غیر فعال کردن دریافت ایمیل های ارسالی لینکدین (linkedin)


2. در بخش «account» ، روی «setting&privacy» کلیک کنید .

چگونه پروفایل لینکدین را به عنوان شخص دیگری ببینیم2

2. در سمت چپ، روی "Visibility" کلیک کنید .

4. سپس بر روی ویرایش نمایه عمومی خود کلیک کنید.

5. در قسمت «Edit visibility» به پایین بروید و مطمئن شوید که نمای عمومی نمایه شما « روشن » است.

در این مرحله، نمایه خود را به همان شکلی پیدا خواهید کرد که مخاطب شما (در شبکه شما) یا هر بازدیدکننده دیگری، حتی در لینکدین ثبت نام نکرده است، آن را می بیند.

برای جابجایی از یک نمای به نمای دیگر (پیوند یا نمایه عمومی)، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حالتی را که می خواهید نمایش داده شود، انتخاب کنید. 

برای بازگشت به نمایه خود، روی دکمه بازگشت به نمایه خود که بلافاصله در زیر تصویر کوچک عکس خود در بالا سمت راست پیدا می کنید، کلیک کنید.


حتما بخوانید: نوشتن سوابق تحصیلی در لینکدین و اعلام فارغ التحصیلی


روش شماره 2: نمایه LinkedIn خود را به عنوان شخص دیگری از حالت ناشناس مشاهده کنید

1. پیوند نمایه LinkedIn خود (به عنوان مثال، linkedIn.com/in/YourName) را از مرورگر خود کپی کنید .

چگونه پروفایل لینکدین را به عنوان شخص دیگری ببینیم3

2. مرورگر Google Chrome خود را باز کنید ، در گوشه سمت راست بالا، روی دکمه منو (3 نقطه) کلیک کنید.

چگونه پروفایل لینکدین را به عنوان شخص دیگری ببینیم4

3. روی برگه جدید ناشناس کلیک کنید .

4. پیوند را در آنجا قرار دهید و روی enter کلیک کنید .

5. شما نمایه LinkedIn خود را دقیقاً به همان شکلی که سایر افراد آن را می بینند، حتی از موتورهای جستجو می بینید.

سخن آخر

از مطالب بالا، به دو روش مختلف یاد گرفتید که چگونه می توانید نمایه خود را به عنوان شخص دیگری مشاهده کنید و چرا ایجاد یک پروفایل حرفه ای در لینکدین مهم است. همیشه به یاد داشته باشید که پروفایل شما از طرف شما صحبت می کنند.


مقالات مرتبط:

حذف کانکشن در لینکدین (لغو در خواست دوستی)

نحوه دانلود عکس پروفایل لینکدیناز
1
رای