بهترین فیلم های عاشقانه سال 2019 که عشق را باطراوت خنده دار به تصویر می کشد

بهترین فیلم های عاشقانه سال 2019 که عشق را باطراوت خنده دار به تصویر می کشد هنر داستان های عاشقانه دائما در حال تغییر و تحول است. بهترین فیلم های عاشقانه 2019 سرشار از خنده و کمدی رمانتیک شاد است که تا همین اواخر وجود نداشتند. در ادامه برترین فیلم های عاشقانه دنیا معرفی شده است.

بهترین فیلم های عاشقانه سال 2019 که عشق را باطراوت خنده دار نشان می دهند

هنر داستان های عاشقانه دائما در حال تغییر و تحول است؛ حداقل وقتی در مورد روند فیلم صحبت می شود. چند سال پیش، از تعداد فیلم های عاشقانه درام و غمگین کاسته شد. یاد دارید وقتی آنه هاتاوی در یک روز با آن اتوبوس برخورد کرد؟ زمان های سختی بود. اما اکنون، آن روزها تمام شدند. بهترین فیلم های عاشقانه 2019 سرشار از خنده و کمدی رمانتیک شاد است که تا همین اواخر وجود نداشتند. بنابراین وقتی به دنبال یک فیلم عاشقانه در سال 2019 باشید، برای خندیدن آماده شوید، زیرا آنها سریعا وارد بازار می شوند.

7. آیا این رمانتیک نیست؟ (Isn't It Romantic)

ربل ویلسون با پیروی از تمام قوانین استاندارد فیلم های کمدی رومانتیک، نقش زنی را بازی می کند که داستان های کمدی رومانتیک را تحقیر می کند. تعجب او را تصور کنید وقتی که بعد از ضربه به سرش به هوش می آید و متوجه می شود که دنیای او دقیقا به آن تبدیل شده است. اما در طی روند موجود در زندگی جهنمی اش، به او یادآوری نیز می شود که شاید این مساله چیزی را به او یاد می دهد که تا به حال در زندگی او گم شده بود.

فیلم عاشقانه،  آیا این رمانتیک نیست؟

6. عکس (Photograph)

همه از تحت فشار قرار گرفتن از طرف خانواده آگاه هستند. در فیلم عکس، یک مرد جوان برای یافتن همسر، توسط مادربزرگ محافظه کارش تحت فشار قرار می گیرد، اما بدون چشم انداز روشنی، یک مرد هندی، غریبه ای را متقاعد می کند تا نقش نامزد او را بازی کند، اگرچه هیچکدام از آنها انتظار نداشتند که ارتباط واقعی با هم پیدا کنند.

بهترین فیلم های عاشقانه 2019

5. گلوریا بل (Gloria Bell)

گلوریا بل کمی نقش جدی دارد که جولیان مور به عنوان یک زن مطلقه نقش گلوریا را بازی می کند تا در حد امکان از زندگی بعد از طلاق خود لذت ببرد. اما تمام آن به بیرون رفتن در شب های لس آنجلس خلاصه می شود، او در نهایت با شخصیت جان تورتورو آشنا می شود، او کسی است که احساسات گلوریا را تحریک می کند که در مرحله بعدی زندگی اش چگونه خواهند بود.

گلوریا بل، بهترین فیلم عاشقانه 2019

4. دیروز (Yesterday)

مطمئنا در نگاه اول، فیلم دیروز مانند آهنگ love letter to the Beatles است، اما در حقیقت، موفقیت جدید جک مالیک است که با ارتباط عاشقانه واضحی که او با دوست دوران کودکی اش دارد، دشوار شده است. اما زمانی که جک در شغلش بسیار موفق شد، متوجه شد که شهرت و زندگی عاشقانه از هم جدا هستند (باید بین شهرت و زندگی عاشقانه یکی را انتخاب کند). (همانطور که بیتل ها یک بار گفتند ... عشق تمام چیزی است که شما نیاز دارید.)

فیلم های عاشقانه برتر در سال 2019

3. لانگ شات (Long Shot)

هیچ چیز غیر ممکن تر از این نیست که متوجه شوید بچه نگهدار (پرستار کودک) سابق شما اکنون وزیر امور خارجه شده و همچنین قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را دارد، اما فیلم ها همیشه واقع گرایانه نیستند. آنچه باعث می شود که فیلم لانگ شات جالب باشد، علاقه شگفت انگیز بین ست روگن و شارلیز ترون است. او هنوز مرد فیلم استونر است، اما لعنت، اگر ست روگن از قدرت او برای بازی در نقش فیلم های کمدی رمانتیک اطلاع نداشت.

برترین و بهترین فیلم های عاشقانه 2019

2. دختری را دیدم و اینجوری شدم (Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa Laga)

یک فیلم مناسب برای کسانی که از فیلم های خوب غیر انگلیسی زبان لذت می برند، که به تصویر کشیدن زندگی شخصی به نام سوئیتی چادهاری است که یک هم جنس گرا بوده و تلاش می کند تا از خانواده اهل پنجابی خود جدا شود. واقعیت جالب: این همچین اولین فیلم در بالیوود است که روابط یک همجنس گرا را به تصویر کشیده است.

(فیلم عاشقانه (دختری را دیدم و اینجوری شدم

1 .همیشه شاید من باشم (Always Be My Maybe)

هر کس یک معشوقه قدیمی دارد که هر چند وقت یک بار او را به یاد می آورد، اما به ندرت این فرصت را پیدا می کنند که این رابطه عاشقانه را از نو شروع کنند. در فیلم «همیشه شاید من باشم»،  علی وانگ و رندال پارک به عنوان یکی از جذاب ترین زوج های سال به هم می پیوندند. وانگ نقش ساشا را بازی می کند که یک سرآشپز موفق است، در حالی که مارس (پارک) هنوز با گروه راک هیپ هاپ خود از دوره دبیرستان کار می کند. اما این مساله به طور خاص زمانی که سعی می کنند با هم متحد شوند، برای آنها مانع ایجاد نمی کند...

عاشقانه ترین فیلم های 2019

منبع: esquire

از
7
رای