34 ایده ساخت کاردستی با قوطی نوشابه فلزی کوکاکولا ساده و سخت برای کودکان

34 ایده ساخت کاردستی با قوطی نوشابه فلزی کوکاکولا ساده و سخت برای کودکان کاردستی با قوطی نوشابه فلزی؛ 34 ایده زیبا و جذاب ساخت کاردستی با قوطی نوشابه کوکاکولا یا قوطی دلستر ساده و سخت برای کودکان و ساخت دوربین، گردنبند، دستبند، قطار با قوطی نوشابه در سلام دنیا ببینید.

قوطی های نوشابه برخی از بهترین مواد قابل بازیافت برای تبدیل به لوازم صنایع دستی هستند، زیرا بادوام، جذاب و آسان برای کار با وسایل خانگی هستند. پس از نوشیدن نوشابه از قوطی های آلومینیومی، می توانید قوطی های نوشابه خود را بازیافت کنید تا به جای انداختن قوطی های خالی در سطل زباله یا سطل بازیافت، پروژه های جالبی خلق کنید. به این کاردستی‌های خلاقانه قوطی نوشابه نگاهی بیاندازید، که مطمئناً به شما الهام می‌دهد تا از قوطی‌های قدیمی خود خلاقیت‌های تزئینی و کاربردی ایجاد کنید. ما در این مطلب سلام دنیا، برای شما 34 ایده ساخت کاردستی با قوطی نوشابه کولاکولا یا قوطی دلستر ساده و سخت برای کودکان و بزرگسالان و ساخت دستبند، گردنبند، قطار، ماشین، دوربین جمع آوری کردیم. با ما همراه باشید.

1. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : قالب کیک و کلوچه

شما هرگز نمی توانید قالب کوکی مناسب را در اندازه و در زمان مناسب پیدا کنید. خوب، اگر خودتان درست کنید، می توانید دقیقاً همان چیزی را که می خواهید در زمان نیاز داشته باشید.این قالب های شیرینی بسیار آسان از قوطی نوشابه قدیمی درست می شوند و می توانید آنها را به هر شکل و اندازه ای که نیاز دارید برش دهید!

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا

2. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : لوستر

این لامپ زیبا از زبانه قوطی های نوشابه ساخته شده است. این قطعا منحصر به فرد و بسیار زیبا است.تصور کنید که این آویز در اتاق نشیمن یا حتی اتاق خواب باشد. انعطاف پذیر است و ساخت آن بسیار آسان است.


حتما بخوانید: ساخت کاردستی ماشین بادکنکی با پاکت شیر، بطری و کارتن


شما به تعداد زیادی قوطی نوشابه نیاز دارید، بنابراین ممکن است بخواهید از دوستان و خانواده‌تان برای جمع‌آوری زبانه‌ها برای این پروژه کوچک کمک بگیرید.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا1

3. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : دستبند قوطی نوشابه

این دستبندها واقعا زیبا هستند و ساخت آنها بسیار آسان است. تصور کنید اینها را به عنوان هدیه بدهید.از آنجایی که مواد را از قوطی‌های نوشابه خالی بازیافت می‌کنید، به معنای واقعی کلمه هیچ هزینه‌ای نخواهید کرد، و مطمئناً یک بیانیه مد منحصر به فرد ایجاد می‌کنند.


حتما بخوانید: مدل دستبندهای بافتنی زیبا دخترانه و پسرانه به همراه آموزش


شما می توانید آنها را هر طور که می خواهید استفاده کنید بنابراین کاملاً قابل تنظیم هستند و تصور کنید که فقط از یک قوطی نوشابه چقدر می توانید بسازید!

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا2

4. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : گل های تزئینی

این گل‌های حلبی که از قوطی‌های نوشابه خالی شما ایجاد شده‌اند، بهترین راه برای آراستن ایوان یا چمن شما در بهار امسال هستند. من عاشق چیزهای رنگارنگی هستم که می توانید آنها را درست کنید. شما عاشق این خواهید بود که چقدر آسان ساخته می شوند.شما به معنای واقعی کلمه روی آن را جدا کرده و سپس آنها را به صورت عمودی برش می دهید تا شکل گل خود را ایجاد کنید. سپس آنها را با رنگ های بهاری مورد علاقه خود رنگ کنید و همه چیز آماده است!

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا4

5. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : فانوس

این فانوس‌ها برای شب‌ها در ایوان عالی هستند. تصور کنید آنها را در طول مهمانی های تابستانی خود در بیرون آویزان کنید! یک چراغ ظاهر آن را کامل می کند یا حتی اگر می خواهید در ماه های گرم، می توانید یک شمع سیترونلا بسوزانید.


حتما بخوانید: آموزش طرز تهیه خمیر بازی خانگی با نشاسته و بدون کرم تارتار


درست کردن آن‌ها، مانند تمام قوطی‌های نوشابه، بسیار آسان است و به ایوان یا پاسیو زیبایی زیادی را اضافه می‌کند.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا6

6. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : شمعدان، جای شمعی

این جا شمعی های کوچک شگفت انگیز هستند. می توانید از این ها در داخل یا خارج استفاده کنید.آنها را روی میز پاسیو یا ایوان خود تجسم کنید آنها منحصر به فرد و واقعا خلاق هستند.اگر نمی‌خواهید قوطی واقعی نشان داده شود، آن‌ها را مانند فانوس‌ها یا گل‌ها رنگ می‌کنید و می توانید آنها را با دکوراسیون تطابق دهید.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا6

7. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : جاکلیدی

می دانید که نوجوانان عاشق یک جاکلیدی هستند که نشان نوشابه مورد علاقه خود را دارد! هدایای فارغ التحصیلی یا تولدی را که می توانید بسازید تصور کنید.این دسته کلیدها بسیار دوست داشتنی هستند و ساخت آن بسیار آسان است.فرقی نمی‌کند آن‌ها را برای خود بسازید یا برای شخص خاصی، مطمئناً وقتی کلیدهای ماشین خود را روی یک جاکلیدی سفارشی‌شده نگه دارید، سفرهای  خود را زیباتر می‌کنید.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا8

8. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : کمربند

با کمربند خود عالی باشید. شما به سادگی روبان را از طریق زبانه‌های قوطی نوشابه می‌بافید تا همه آن‌ها را به هم پیوند دهید، و می‌توانید آن را به اندازه‌ای که نیاز دارید بزرگ یا کوچک کنید.تعدادی از این ها را در رنگ های مختلف درست کنید یا همه رنگ های خود را در یک کمربند قرار دهید.ساختن آن آسان است و یک پروژه عالی برای نوجوانانی که عاشق مد هستند و می خواهند یک پروژه DIY آسان و شیک داشته باشند.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا9

9. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : گردنبند قوطی نوشابه

من عاشق این گردنبند قوطی نوشابه هستم.این یک جواهر بسیار زرق و برق دار است و چیزی است که می توانید بسته به نیاز خود آن را سفارشی کنید. اگر به دنبال یک ایده منحصر به فرد برای هدیه دست ساز هستید، این یک ایده عالی است.یا اگر برای یک رویداد آینده به جواهرات خاصی نیاز دارید، دقیقا همان چیزی را که نیاز دارید بسازید. این یک پروژه عالی برای نوجوانان است و انجام آن بسیار آسان است.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا10

10. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : گل

تصور کنید که با این گل های قوطی حلبی زیبا، هدایایی را تزیین می کنید.شما می توانید از آنها برای تزئین جعبه های هدیه یا برای تزئینات داخل خانه خود، هر آنچه که برای شما مناسب است، استفاده کنید. فقط کافی است گل خود را ببرید و ایجاد کنید و سپس از آنها برای تزئین تقریباً هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.مردم از هدیه گرفتن با روکش جعبه ای خاص لذت می برند. یا می توانید فقط یک دسته گل از این گل های زیبا را هدیه دهید.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا11

11. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : جا مدادی

آن قوطی های نوشابه خالی را جدا کنید و از آنها برای ایجاد این جامدادی های منحصر به فرد و بسیار مفید استفاده کنید.بچه ها تزیین اینها را دوست خواهند داشت یا تصور کنید که چه هدیه فوق العاده ای برای معلم مورد علاقه خود می سازند!البته ساختن آن‌ها، مانند بسیاری از این پروژه‌ها، آسان است، و می‌توان آن‌ها را به طور کامل سفارشی کرد و هر طور که بخواهید تزئین کرد. پوشیده شده با چوب پنبه، همه کاره و بسیار شایان ستایش هستند!

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا12

12. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : آویز دیواری

با این آویز دیواری صلح که تنها از قوطی های خالی نوشابه ساخته شده است، آرامش داشته باشید.اگر کسی را دارید که فقط یک روش خلاقانه و منحصر به فرد برای بیان خلاقیت خود می خواهید، این آویز دیواری با علامت صلح عالی است.زبانه ها را همانطور که به رنگ نقره ای هستند رها کنید یا اگر واقعاً می خواهید آن را منحصر به فرد کنید آنها را رنگ کنید.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا17

13. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : زیر لیوانی قوطی نوشابه

تصور کنید که قوطی نوشابه خود را روی این زیر لیوانی ها بگذارید. نوشیدنی گازدار مورد علاقه خود را  روی زیرلیوانی مورد علاقه خود قرار دهید.


حتما بخوانید: آموزش ساخت زیر لیوانی چوبی گرد، مربع و چند ضلعی شیک و کیوت


به هر حال، ساخت این زیر لیوانی ها بسیار آسان است و افزودنی عالی برای هر اتاق نشیمن است. اینها بسیار سرگرم کننده و یک پروژه عالی برای روزهای بارانی با بچه ها هستند.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا18

14 . ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : آهنربا

تصور کنید که یخچال خود را با این آهنرباهای گل شایان ستایش که از قوطی های نوشابه مورد علاقه شما ساخته شده اند، بپوشانید.می‌توانید این رنگ‌های ساده را با رنگ‌های خاص خود ترکیب کنید تا ظاهری زیباتر داشته باشید یا اگر می‌خواهید واقعا خلاق باشید، آنها را رنگ کنید. هر طور که بروید، آنها مکمل عالی برای آشپزخانه یا دفتر شما هستند و به زیبایی کاغذها و نامه های شما را در جای خود نگه می دارند.

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا20

15. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : تاج گل قوطی نوشابه

چه به دنبال یک تاج گل پاییزی باشید، چه چیزی برای تعطیلات می خواهید، یا ترجیح می دهید یک دکوراسیون رنگی بهاری در خانه خود آویزان باشد، می توانید یک تاج گل زیبا با قوطی های نوشابه بسازید.این یک تاج گل پاییزی است که با برگ های زیبا پر شده است، اما می توانید گل یا هر چیز دیگری را از قوطی های خود ببرید تا تاج گل را برای فصل سفارشی کنید. برای هر فصل یکی متفاوت بسازید!

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا22

16. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : پروانه

اگر به دنبال پروژه ای آسان هستید که فوراً گرما و ویژگی های بهار مانند را به دکوراسیون شما دعوت کند، این موبایل پروانه ای بسیار عالی است.پروانه ها نور خورشید را جذب می کنند و به کل منطقه درخششی گرم می بخشند. تصور کنید که پروانه های زیبایی حیاط یا ایوان شما را تزئین کرده اند.البته این یک پروژه آسان است و در حالی که بیرون نشسته‌اید و به خلقت خود خیره می‌شوید، روزهای زیادی از شادی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ساخت پروانه با قوطی کوکاکولا

17. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : ستاره

 این ستاره‌هایی را که از قوطی‌های خالی نوشابه بریده شده است، به نمایش بگذارد.انجام این کارها آسان است و می توان از آنها در هر تعداد پروژه دیگر استفاده کرد. از آنها برای تزئین ایوان، دیوار داخلی یا ایجاد تزئینات منحصر به فرد درخت کریسمس از آنها استفاده کنید.امکانات بی پایان هستند!

ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا26

18. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : باد زنگ

وقتی صحبت از  باد زنگ شد، آیا دوست ندارید بیرون بنشینید و از طریق این قوطی نوشابه زیبا به صدای باد گوش دهید؟صدا به تنهایی ارزش تلاش پروژه را دارد، که در واقع واقعا آسان است.همچنین یک  باد زنگ بسیار زیبا است که می توانید آن را به دلخواه خود سفارشی و تزئین کنید.پرداخت هنگفتی برای باد زنگ را فراموش کنید و از آن قوطی های خالی نوشابه برای ساختن آن به صورت رایگان استفاده کنید.

ساخت باد زنگ با قوطی کوکاکولا

19. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : گوشواره قوطی نوشابه

بنابراین، من قبلاً یک گردنبند عالی به شما نشان دادم. حالا در اینجا یک جفت گوشواره قوطی نوشابه وجود دارد که می توانید برای همراهی با گردنبند جدید خود بسازید. شما به سخت‌افزار اصلی گوشواره نیاز دارید که می‌توانید آن‌ها را از هر فروشگاه صنایع دستی تهیه کنید و هر قوطی چند جفت مختلف را می‌سازد.آنها را با اسپری رنگ کنید یا آنها را به حال خود رها کنید.شما می توانید اینها را هر طور که می خواهید سفارشی کنید و برای هر روز از ماه یک جفت متفاوت بسازید، بدون اینکه هیچ هزینه ای بکنید.

ساخت گوشواره با قوطی کوکاکولا

20. ساخت کاردستی با قوطی کوکاکولا : جعبه حلبی

این جعبه زیبا را می توان برای هدیه دادن یا فقط برای قرار دادن روی میز برای دکور استفاده کرد.درست کردن آن آسان است، از آن قوطی‌های خالی نوشابه استفاده بسیار خوبی می‌کند و می‌تواند زیورآلات یا جواهرات یا هر آنچه را که باید در جعبه‌ای زیبا پنهان کنید، ذخیره کند. آن را برجسته کنید یا همان طور که هست بگذارید.می توانید چندین جعبه از قوطی های خالی خود بسازید و چیزی برای دادن هدایای باشکوه یا فقط تزئین هر اتاق در خانه داشته باشید.

ساخت جعبه با قوطی کوکاکولا

ساخت کاردستی دوربین از قوطی کوکاکولا

دوربین از قوطی کوکاکولا

ساخت کاردستی تاج گل از قوطی کوکاکولا

تاج گل از قوطی کوکاکولا

ساخت کاردستی ظرف ساخته شده از قوطی نوشابه

ظرف ساخته شده از قوطی نوشابه

ساخت کاردستی کیف ساخته شده از قوطی های کوکاکولا

کیف ساخته شده از قوطی های کوکاکولا

ساخت کاردستی دستبند با قوطی کوکاکولا

دستبند با قوطی  کوکاکولا

ساخت کاردستی ساخت نوار با قوطی کوکاکولا

ساخت نوار با قوطی کوکاکولا

ساخت کاردستی صندل با قوطی کوکاکولا

ساخت صندل با قوطی کوکاکولا

ساخت کاردستی آینه قاب قوطی کوکاکولا

ساخت کاردستی دسته گل آب نبات با قوطی کوکاکولا

دسته گل اب نبات با قوطی کوکاکولا

ساخت ماشین مینیاتوری با قوطی کوکاکولا

ساخت ماشین مینیاتوری با قوطی کوکاکولا

گوشواره قوطی کوکاکولا

گوشواره قوطی کوکاکولا

ساخت گل با قوطی کوکاکولا

ساخت گل با قوطی کوکاکولا

ساخت کاردستی کلاه افتابی ساخته شده از قوطی

کلاه افتابی ساخته شده از قوطی

ساخت کاردستی باغ ساخته شده از قوطی کوکاکولا

باغ ساخته شده از قوطی کوکاکولا

ساخت کاردستی قطار با قوطی کوکا کولا

کاردستی قطار

نتیجه

 این گوشواره ، تاج گل و دوربین  و حتی مجسمه‌ها چنان زیبا هستند که  دوستان و خانواده‌تان هرگز نمی‌دانند که اینها را از قوطی‌های بازیافتی ساخته‌اید. همه این پروژه ها آسان هستند که بسیار سرگرم کننده هستند و باعث می شوند شما مشتاقانه منتظر خالی کردن بسته بعدی نوشابه های گازدار در یخچال باشید.


مطالب مرتبط:

ساخت بادبادک در خانه؛ روش درست کردن بادبادك کاغذی و پلاستیکی

ساخت پاکت کادو؛ روش درست کردن ساک دستی هدیه شیک و ساده خانگیاز
16
رای