آموزش نحوه ساخت کاغذ در ماین کرافت (Minecraft) مرحله به مرحله

آموزش نحوه ساخت کاغذ در ماین کرافت (Minecraft) مرحله به مرحله چگونه در ماین کرافت Minecraft کاغذ بسازیم؛ نحوه ساخت کاغذ کاردستی در بازی ماین کرافت؛ از کاغذ در Minecraft برای چه استفاده می شود و نحوه ساخت میز کاردستی در ماین کرافت در سلام دنیا بیاموزید.

ممکن است فکر کنید که کاغذ در Minecraft یک مورد کاملاً بی استفاده است . بالاخره فقط کاغذ است. با این حال، این مواد به ظاهر پیش پا افتاده در ساخت طیف وسیعی از آیتم های بسیار مهم برای کمک به پیشرفت شما در بازی کلیدی است. با توجه به مقیاس عظیم Minecraft و امکانات تقریبا بی پایان برای ایجاد، ممکن است مطمئن نباشید که چگونه کاغذ بسازید. خوشبختانه تولید کاغذ در بازی زمانی که بدانید چگونه انجام می شود پیچیده نیست. با ما در سلام دنیا برای نحوه ساخت کاغذ در ماین کرافت (Minecraft) و یادگیری های بیشتر همراه باشید.

چگونه در ماین کرافت Minecraft کاغذ بسازیم؟

قبل از ساختن کاغذ در بازی به دو جزء ضروری نیاز دارید. اگر قبلاً میز کاردستی و نیشکر دارید، لطفاً به بخش کاردستی کاغذ بروید. اما اگر هنوز یک میز کاردستی درست نکرده اید یا برای تهیه نیشکر نیاز به تجدید نظر دارید، به خواندن ادامه دهید.


حتما بخوانید: رفع خطای Network Error Login Failed پابجی موبایل


نحوه ساخت میز کاردستی در ماین کرافت

کاردستی در Minecraft به یک جزء اصلی نیاز دارد: میز کاردستی. این مکان مورد علاقه شما برای رسیدگی به تمام نیازهای صنایع دستی شما، از جمله ساخت کاغذ است. مانند همه چیز در بازی، این اقلام ضروری فقط به شما داده نمی شود - شما باید یکی از آنها را بسازید تا چیزهای دیگر بسازید. اکثر بازیکنان این را در اولویت قرار می دهند که نسبتاً در اوایل بازی یکی را بسازند. اگر تازه وارد بازی شده اید یا هنوز به آن نرسیده اید، در اینجا مراحل ایجاد یک جدول کاردستی آورده شده است:

  • یک درخت را پیدا کنید و به آن حمله کنید تا چوب را بدست آورید.
  • چوب ریخته شده را جمع کنید.

نحوه ساخت میز کاردستی در ماین کرافت 1

  • برای دسترسی به منوی کاردستی به Inventory خود بروید .

نحوه ساخت میز کاردستی در ماین کرافت 2

  • برای بدست آوردن چهار تخته چوبی ، یک ورود به سیستم را در یک شکاف شبکه کاردستی قرار دهید.

نحوه ساخت میز کاردستی در ماین کرافت 3

  • چهار تخته چوبی را در شکاف های شبکه ای برای یک میز کاردستی قرار دهید .

نحوه ساخت میز کاردستی در ماین کرافت 4

  • میز جدید خود را جمع آوری کنید و در صورت نیاز آن را قرار دهید.

می توانید از هر چوبی برای ساخت میز کاردستی خود استفاده کنید. علاوه بر کاغذ، می‌توانید در Minecraft یک پایه دم‌آوری نیز بسازید .

نحوه گرفتن نیشکر در ماین کرافت

اکنون که یک میز کاردستی دارید، به منبع واقعی که به کاغذ تبدیل می شود نیاز دارید: نیشکر. خوشبختانه، این تنها عنصر مورد نیاز است. علاوه بر کاغذ، این ماده شیرین برای نیازهای مختلف مانند تهیه غذا و معجون، کمپوست سازی و تجارت حیاتی است. هنگام جمع آوری نیشکر چند انتخاب دارید – می توانید آن را در نزدیکی منابع آبی در سراسر Overworld جمع آوری کنید، یا خودتان آن را پرورش دهید. اولی سریعتر است، اما دومی عرضه ثابت را تضمین می کند.


حتما بخوانید: دانلود 13 بازی کم حجم برای گوشی و کامپیوتر 


نحوه ساخت کاغذ کاردستی در ماین کرافت

وقتی میز کاردستی خود را درست کردید و نیشکر را جمع کردید، نوبت به ساخت کاغذ می رسد. توانایی ساخت کاغذ یک ویژگی ارزشمند است زیرا نه تنها می توانید برخی از اقلام مفید را بسازید، بلکه می توانید زمردهای گرانبها را نیز بدست آورید. مراحل ساخت کاغذ در Minecraft به شرح زیر است:

  • سه نیشکر جمع کنید.

نحوه ساخت کاغذ کاردستی در ماین کرافت 1

  • برای دسترسی به منوی کاردستی به جدول Crafting خود بروید.

نحوه ساخت کاغذ کاردستی در ماین کرافت 2

  • سه نیشکر را به صورت افقی در یک ردیف در شکاف های شبکه کاردستی قرار دهید.

نحوه ساخت کاغذ کاردستی در ماین کرافت 3

  • کاغذ را به موجودی خود بکشید و کارتان تمام شد.

تهیه مقاله از طریق میز کاردستی تنها راه برای به دست آوردن این منبع ارزشمند نیست. همچنین می‌توانید آن را در کشتی‌های غرق‌شده، صندوق‌های نقشه‌بردار و سنگرها پیدا کنید. با این حال، این روش ها به جستجوی زمان بر و کمی شانس نیاز دارند. بنابراین، مطمئن‌ترین منبع برای تامین كاغذ خود این است كه خودتان آن را بسازید.

از کاغذ در Minecraft برای چه استفاده می شود؟

در Minecraft، کاغذ یک ماده همه کاره است که برای ساخت اقلام ضروری مختلف و درگیر شدن در جنبه های خلاقانه بازی بسیار مهم است. در مرحله اول، کتاب هایی با کاربردهای متعدد، مانند ساختن سایر موارد و تقویت موارد متعلق به خود، ایجاد می کند. علاوه بر این، کاغذ برای ساخت قفسه های کتاب و بهبود افسون روی اقلام ضروری است. نقشه‌ها یکی دیگر از اجزای کلیدی هستند که با کاغذ ساخته شده‌اند و یک عنصر کلیدی در ساخت جدول‌های افسون‌کننده هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهند ابزارها، سلاح‌ها و زره‌ها را تقویت کنند.

سوالات متداول

1. آیا می توانم فرآیند کشت نیشکر را خودکار کنم؟

آره. از طریق استفاده از مشاهده‌گرها و پیستون‌ها، ساختن مزرعه خودکار نیشکر در Minecraft کار ساده‌ای است . سپس، بدون بلند کردن انگشت، به اندازه نیاز کاغذ خواهید داشت.

2. آیا روش های جایگزینی برای تهیه کاغذ در Minecraft وجود دارد؟

ساخت کاغذ از نیشکر مطمئن ترین روش برای تهیه کاغذ است. با این حال، شما همچنین می توانید کاغذ را در صندوقچه ها در ساختارهای مختلف در Minecraft پیدا کنید . متأسفانه، این روش ناسازگار است زیرا یافتن ساختارهای Minecraft دشوار است.

سخن آخر

در Minecraft، کاغذ به عنوان یکی از مواد پایه‌ای و بسیار کاربردی شناخته می‌شود. علی‌رغم ظاهر ساده‌اش، کاغذ نقش مهمی در ساخت آیتم‌های حیاتی مانند کتاب‌ها، نقشه‌ها، و قفسه‌های کتاب دارد که همگی به پیشرفت و تجربه بازی کمک می‌کنند. با داشتن یک میز کاردستی و نیشکر، می‌توانید به راحتی کاغذ تولید کرده و از آن در مسیرهای مختلف بازی بهره ببرید. پس اگر به دنبال بهره‌وری بیشتر و ارتقاء تجربه بازی خود هستید، از اهمیت و کاربردهای گسترده کاغذ غافل نشوید و همواره در تهیه و استفاده از آن پیشگام باشید.


مطالب مرتبط:

چگونه در بازی دوز یا تیک تاک تو (tic tac toe) همیشه برنده شویم؟

رفع مشکل لاگین و اتصال به بازی فیفا

طرز تهیه و ساخت اسلایم بازیاز
1
رای