سنگ ماه آذر چیست؛ خواص و خصوصیات سنگ متولدین آذر ماهی زن و مرد

سنگ ماه آذر چیست؛ خواص و خصوصیات سنگ متولدین آذر ماهی زن و مرد سنگ ماه آذر چیست؛ انواع سنگ ماه تولد آذر؛ سنگ اصلی ماه تولد آذر، خواص و معنی سنگ ماه تولد آذرماهی؛ سنگ شانس متولد آذر زنانه و مردانه و خصوصیات و مشخصات سنگ متولدین آذر در سلام دنیا بخوانید.

اگر بین 22 نوامبر تا 21 دسامبر به دنیا آمده اید، در دایره برج قوس یا کمان (نهمین علامت زودیاک یا ماه آذر) قرار می گیرید. عنصر این ماه توسط سیاره مشتری اداره می شود. این نماد صورت فلکی است که به عنوان کماندار نیز شناخته می شود. افراد متولد ماه آذر، به طور طبیعی حس کنجکاوی، شهودی و اشتیاق به اکتشاف (هم جسمی و هم معنوی) دارند. علاوه بر این مانند تمامی ماه های سال افراد متولد ماه آذر نیز سنگ تولد مخصوص به خودشان را دارند. ما در این مطلب سلام دنیا قصد داریم تا اطلاعات کاملی درباره سنگ ماه آذر چیست؛ خواص و خصوصیات سنگ متولدین آذرماهی زن و مرد؛ سنگ اصلی و سنگ شانس متولد آذر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

سنگ ماه آذر چیست

1. خواص سنگ لاجورد متولدین آذر (سنگ دوستی، حقیقت و آگاهی کامل) 

 • رنگ: آبی عمیق
 • چاکرا: چاکرای گلو، چاکرای چشم سوم
 • منبع: افغانستان، روسیه، ایالات متحده آمریکا، شیلی، مصر، خاورمیانه

سنگ لاجورد یک سنگ ماه تولد با شکوه برای متولدین آذر است. این سنگ چشم سوم را فعال می کند و حکمت و حقیقت را به ارمغان می آورد.مشتری، سیاره ای که بر ماه آذر حکومت می کند، به لاجورد نیز متصل است. ترکیب این سنگ و سیاره به شما کمک می کند تا استقلال و آزادی خود را در آغوش بگیرید.

سنگ لاجورد (سنگ دوستی، حقیقت و آگاهی کامل)

2. خواص سنگ توپاز آبی متولدین آذر

 • رنگ: آبی
 • چاکرا: چشم سوم، گلو
 • مبدا: مکزیک، هند، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، پاکستان، آفریقای جنوبی، سریلانکا، ژاپن

حتما بخوانید: متن تبریک تولد متولدین آذرماهی عاشقانه و رسمی و خاص


توپاز آبی یک سنگ تولد زیبا برای متولدین ماه آذر است. فرکانس ارتعاشی آن حقیقت را ساطع می کند، که کیفیتی است که متولدین این ماه برای خود و دیگران ارزش قائل هستند.ابراز احساسات گاهی اوقات برای یک آذر ماهی ناخوشایند است. این اغلب نشانه عدم تعادل چاکرای گلو است. توپاز آبی این چاکرا را تحریک می کند و احساسات را متعادل می کند، بنابراین می توانید خود را با اعتماد به نفس بیشتر و صادقانه تر بیان کنید.این سنگ همچنین به شما در انتقال ایده ها یا راه حل های مشکلات کمک می کند. به عنوان سنگی که ظرفیت ذهنی را افزایش می دهد، هماهنگی بین ذهن و روح به دست خواهید آورد.

سنگ توپاز آبی

3. خواص سنگ توپاز زرد طلایی آذرماهی ها (سنگ قدرت، عشق واقعی و موفقیت در همه تلاش ها) 

 • رنگ: زرد طلایی
 • چاکرا: شبکه خورشیدی، خاجی
 • مبدا: مکزیک، ژاپن، برزیل، استرالیا، ماداگاسکار، میانمار، روسیه، آفریقا، سریلانکا، ایالات متحده آمریکا

توپاز زرد طلایی یک سنگ خورشیدی و قدرت برای متولدین ماه آذر است. این سنگ که به عنوان توپاز سلطنتی نیز شناخته می شود، یک سنگ شاد و آفتابی برای متولدین این ماه است که بع ایت افراد اجتماعی، انرژی می دهد.این سنگ قیمتی به عنوان تقویت کننده نیت، افراد همفکر را به سمت شما می کشاند. همچنین به آشکار شدن هر چیزی که ماهیت معنوی دارد کمک می کند، و آن را به سنگ قیمتی قدرتمند و نشاط بخشی برای شخصیت کمان تبدیل می کند.علاوه بر این، توپاز زرد طلایی به شما این قدرت را می دهد که هم توانایی های خود را بشناسید و هم تاثیر مثبتی که می توانید بر دیگران داشته باشید را درک کنید. وقتی در کنار آنها کار می کنید، مهربانی بیشتری نسبت به احساسات دیگران ایجاد خواهید کرد.

سنگ توپاز زرد طلایی (سنگ قدرت، عشق واقعی و موفقیت در همه تلاش ها)

نکته: اگر بخواهید فقط یک سنگ ماه تولد آذر داشته باشید، توپاز زرد طلایی بهترین گزینه است.

4. خواص سنگ ابسیدین متولدین آذر

 • رنگ: مشکی، قهوه ای، خاکستری، آبی، سبز، طلایی، بنفش، رنگین کمانی، قرمز، نقره ای، شفاف
 • چاکرا: همه، بسته به رنگ
 • مبدا: در سراسر جهان

حتما بخوانید: خصوصیات متولدین آذر


ابسیدین سنگ تولد دیگری برای ماه آذر است. ابسیدین که از گدازه های خنک کننده تشکیل شده است، عناصر آتش، خاک و آب را ترکیب می کند. این ترکیب آن را به یک سنگ زمین قوی تبدیل می کند.یکی از چیزهای مهم در مورد سنگ ابسیدین این است که ویژگی های شخصیتی ناخواسته را برجسته می کند. هنگامی که اینها به سطح می آیند، کاهش تأثیر آنها بسیار آسان تر است.هر رنگ ابسیدین با چاکراها و جنبه های مختلف طبیعت کمان طنین انداز می شود. در اینجا چهار خاصیت درمانی وجود دارد که برای متولدین ماه آذر مفید است:

خواص سنگ ابسیدین متولدین آذر

 • ابسیدین براق آبی، یک سنگ ملایم چشم سوم است که بینایی و مکاشفات را تحریک می کند. شهود شما را تقویت می کند و با انرژی گسترده خود، خلاقیت را افزایش می دهد. ابسیدین براق آبی همچنین به شما کمک می‌کند هنگام انجام یک پروژه بلندمدت اولویت‌بندی کنید.
 • ابسیدین براق طلایی، شبکه خورشیدی را فعال می کند و آن را با چاکرای چشم سوم و تاج هم تراز می کند. این الهام بخش خرد و تفکر شما است. ابسیدین براق طلایی همچنین رفتارهای مبتنی بر نفس را آزاد می کند و صبر و تعادل را در زمینه های انرژی شما به ارمغان می آورد.
 • ابسیدین سیاه، رزونانس قوی با زمین دارد. این یک سنگ فوق العاده برای استفاده پس از کار معنوی است. انرژی اضافی را از طریق چاکرای ریشه به زمین برمی گرداند، انرژی های منفی که می تواند در میدان گوش شما ذخیره شود،را پاک می کند.
 • ابسیدین خاکستری، این سنگ برای تقویت تفکر مفید است. صداقت یک ویژگی فوق‌العاده برای متولدین ماه آذر است، اما ابسیدین خاکستری به شما کمک می‌کند متوجه شوید که چه زمانی ممکن است حرف شما مناسب نباشد.

نکته برای استفاده از سنگ ابسیدین: در حین مدیتیشن، سنگ با رنگ مناسب را روی چاکرای مرتبط قرار دهید. این کار ضمن فعال کردن چاکرای، تمرین عمیق‌تری را ایجاد می‌کند.

5. خواص سنگ مون استون آذرماهی ها

 • رنگ: سفید، کرم، زرد شیری شین
 • چاکرا: تاج
 • منبع: سریلانکا، هند، استرالیا

مون استون یک سنگ قیمتی دوست داشتنی برای متولدین ماه آذر است. با انرژی زنانه و ارتباطاش با ماه، به شما کمک می کند تا با ریتم های همیشه در حال تغییر، زندگی حرکت کنید. این باعث می شود در هنگام رویارویی با یک تصمیم مهم زندگی، این یک سنگ عالی برای شما باشد. انرژی آرام آن همچنین به شما می آموزد که از ذهن ناخودآگاه خود آگاه باشید. همانطور که متولدین ماه آذر عاشق خودکاوی هستند، سنگ ماه تولدشان به شکوفایی استعدادهای خلاق در آنها کمک می کند.افراد متولد ماه آذر همیشه آماده شروع کار جدید هستند. این سنگ تخیل شما را تحریک می کند و احساسات شما را تثبیت می کند. با انرژی پرورش دهنده خود، هماهنگی درونی و بی خودی را نیز تشویق می کند.

سنگ مون استون

6. خواص سنگ ولفنیت متولد آذر (سنگ دگرگونی و اصالت)

 • رنگ: زرد، نارنجی، سبز، خاکستری، سفید، قهوه ای، شفاف
 • چاکرا: قلب، خاجی، شبکه خورشیدی
 • منبع: مکزیک، ایالات متحده آمریکا

متولدین ماه آذر قلب بزرگ و سخاوتمندی دارند و تمام تلاش خود را برای کمک کردن انجام می دهند. اما گاهی ممکن است دیگران از این محبت سوء استفاده کنند.ولفنیت به عنوان یک سنگ تولد ماه آذر به شما کمک می کند تا قضاوت درستی درباره دیگران داشته باشید.همچنین، به عنوان یک سنگ دگرگونی، ولفنیت از خلاقیت پشتیبانی می کند و الهام را تحریک می کند. این سنگ به شما کمک می کند تا متوجه شوید که عقب نشینی وجود دارد تا شما را به سمت رشد معنوی هدایت کند. ولفنیت شبکه خورشیدی و چاکرای خاجی را فعال می کند و پلی بین این دو تشکیل می دهد که تمرکز شما را افزایش می دهد. با افزایش اراده و عزم شما، برای تکمیل پروژه ها انگیزه خواهید داشت.

سنگ ولفنیت (سنگ دگرگونی و اصالت)

نکته برای استفاده از ولفنیت: ولفنیت سنگی شکننده است، بنابراین استفاده از آن در جواهرات ایده آل نیست. با این حال، نگه داشتن آن در طول مدیتیشن شگفت انگیز است. روی قصد خود برای تکمیل اهداف روز تمرکز کنید و سپس آن را در نزدیکی محل کار خود قرار دهید.


حتما بخوانید: سنگ ماه آبان چیست


7. خواص سنگ ریولیت متولدین آذر (سنگ جنگل بارانی)

 • رنگ: سفید، سبز، خاکستری، قرمز، صورتی در الگوهای منحصر به فرد
 • چاکرا: ریشه
 • مبدا: ایالات متحده آمریکا، مکزیک، استرالیا

ریولیت یک سنگ زیبا برای روح متولدین آذر است. به عنوان یک سنگ تولد ماه آذر و همچنین سنگی برای این ماه، الهام بخش تغییر و پیشرفت است. سنگ ریولیت از طریق تقویت ذهن و بدن، همچنین تضمین می کند که انتقال به جای اجباری خوب است. بخشیدن اتفاقات گذشته یکی دیگر از نقاط قوت این سنگ است. با یادگیری زندگی کردن در زمان خال، می توانید زخم های عاطفی گذشته را رها کنید و عزت نفس خود را تقویت کنید. انرژی خاکی ریولیت نیز باعث افزایش خلاقیت می شود. این به شما کمک می کند تا رویکرد مثبت خود را حفظ کنید، بنابراین می توانید روی نقاط قوت و اهداف شخصی خود تمرکز کنید.

سنگ ریولیت (سنگ جنگل بارانی)

نکته برای استفاده از ریولیت: از آنجایی که ریولیت برای بهبودی در زندگی گذشته مفید است، در طول جلسه درمان اتفاقات گذشته، یک قطعه را روی پیشانی خود قرار دهید.

8. سنگ آکوامارین: ارتباطات زیرکانه تر

متولد ماه آذر تمایل دارد با یک چالش مهم ارتباط برقرار کند: در ارتباطات گفتاری، او تمایل به رک بودن شدید دارد که در عین حقیقت، می‌تواند باعث جریحه‌دار شدن احساسات شود.به همین دلیل، بسیاری از افراد این ماه از خواص سنگ آکوامارین بهره مند می شوند. این یک سنگ بریل سبز آبی شبیه به زمرد است که با متعادل کردن چاکرای گلو، که مرکز پرانرژی ارتباط است، و چاکرای قلب، که به ابراز محبت بیشتر به کلمات او کمک می‌کند، به برقراری ارتباط بهتر کمک می‌کند. آکوامارین همچنین نشان دهنده عنصر آب است که می تواند به ایجاد تعادل در علامت آتش نشان کمان کمک کند. برای بهره بردن از خواص این سنگ،آویز آکوامارین را روی یک زنجیر متوسط قرار دهید تا بین قلب و گلو شما باشد. استفاده از آن به این شکل باعث می‌شود که انرژی محبت آمیز بیشتری به شما بیاورد که به شما امکان می‌دهد در حین برقراری ارتباط، کلمات خود را آرام کنید.

سنگ آکوامارین: ارتباطات زیرکانه تر

9. سنگ شونگیت: زمین و تثبیت کننده

متولد ماه آذر به خاطر کمی دمدمی مزاج بودن و به خصوص حواس پرت بودن شناخته می شود. این اغلب از عدم وجود زمین ناشی می شود. متولد ماه آذر با سر به هوا است. شونگیت، یک سنگ قیمتی سیاه رنگ، به دلیل خواص تثبیت کننده و زمین کننده قوی، پادزهر مناسبی برای این امر است.


حتما بخوانید: 69 مدل تاتو نماد ماه آذر


برای استفاده از  شونگیت، یک مهره شونگیت را به عنوان خلخال بپوشید یا یک تکه شونگیت را در جیب شلوار نگه دارید. برای افزایش خواص زمینی آن، می‌توانید روی یک صندلی بنشینید و پاهایتان را صاف روی زمین بگذارید و شونگیت را در دست گیرنده (غیر غالب) نگه دارید و ریشه‌هایی که از پاهایتان در عمق زمین رشد می‌کنند، را تجسم کنید.

سنگ شونگیت: زمین و تثبیت کننده

10. سنگ رودوکروزیت: از روابط طولانی مدت پشتیبانی می کند

متولد ماه آذر نه تنها در روابط، بلکه در تعهد به بسیاری از هر چیز، یک تعهد هراسی شناخته شده دارد. البته این طور نیست که متولد ماه آذر عاشق نمی شود یا مایل به تعهد نیست. بیشتر از این است که او امکانات زیادی در جهان می بیند، سخت است که فقط یکی را انتخاب کنید و با آن کنار بیایید. این می تواند برای روابط عشقی متولدین این ماه سخت باشد، به همین دلیل است که رودوکروزیت سنگ خوبی برای ماه آذر است. این سنگی از عشق و تعهد است که می تواند به متولدین این ماه کمک کند تا در یک رابطه عاشقانه بلندمدت مناسب قرار بگیرند.برای استفاده از خواص رودوکروزیت برای تقویت روابط و تعهد، یک دستبند یا گردنبند بلند با سنگ رودوکروزیت در آن بهترین راه حل است. سنگ را روی یک زنجیر بلند قرار دهید که روی قلب شما می افتد. شما همچنین می توانید یک حلقه با سنگ رودوکروزیت را در انگشت حلقه هر دو دست بپوشید، انگشتانی که معمولاً با تعهد مرتبط هستند.

سنگ رودوکروزیت: از روابط طولانی مدت پشتیبانی می کند

11. سنگ هاولیت: صبر و آرامش

متولدین ماه آذر به بی حوصلگی و گاهی تندخویی شهرت دارند. هاولیت سنگی است که می تواند با تسهیل آرامش و کمک به متولد آذر در درک اینکه چگونه اعمالش بر دیگران تأثیر می گذارد، به داشتن صبر بیشتر در آنها کمک کند. برای استفاده از خواص سنگ هاولیت برای کمک به بهبود صبر، هر روز 10 تا 15 دقیقه را به مدیتیشن اختصاص دهید در حالی که سنگ هاولیت را در دست دریافت کننده (غیر غالب) خود نگه می دارید. شما همچنین می توانید یک تکه سنگ هاولیت را در جیب خود حمل کنید یا آن را به عنوان گوشواره بپوشید.

سنگ هاولیت: صبر و آرامش

12. سنگ آمیتیست: افراط اندیشی را آرام می کند


حتما بخوانید: دوست داشتنی ترین ماه تولد، چه ماهی هستند


متولدین ماه آذر افراط اندیش هستند که این می تواند منجر به اضطراب و نگرانی شود. آمتیست یک سنگ عالی برای کمک به آرام کردن ذهن مشغول متولدین ماه آذر است. این سنگ از چاکرای چشم سوم پشتیبانی می کند، جایی که بیش از حد فکر می کند. متولدین ماه آذر به ویژه در هنگام خواب مستعد تفکر بیش از حد هستند که می تواند منجر به بی خوابی، رویاهای واضح، کابوس ها و سایر مشکلات خواب شود.برای استفاده از خواص سنگ آمتیست برای آرام کردن افکار زیاد و کمک به بهبود مشکلات خواب، یک تکه آمتیست را روی میز کنار تخت در اتاق خواب خود قرار دهید یا یک سنگ کوچک آمتیست بین تشک و فنر تخت قرار دهید. همچنین می توانید از آمتیست به عنوان گوشواره استفاده کنید تا به آرامش ذهن خود در طول روز کمک کند.

سنگ آمیتیست: افراط اندیشی را آرام می کند

13. پیریت: تقویت اراده و حذف اهمال کاری

وقتی صبحت از انگیزه باشد، هیچ چیز نمی تواند متولد آذر را از رسیدن به هدفش باز دارد. با این حال، گاهی اوقات متولد آذر خیلی انگیزه ندارد، به خصوص زمانی که یک کار ضروری را ناپسند می داند. این می تواند به تعویق و عدم انضباط یا اراده منجر شود. پیریت می‌تواند به تقویت نظم و اراده این افراد کمک کند، و زمانی که او چیزی را به تعویق می‌اندازد، مانند انجام مالیات یا تغییرات مهم رژیم غذایی، به دلایلی...دوباره به او انگیزه انجام آن کار را بدهد. 

 پیریت: تقویت اراده و حذف اهمال کاری

سنگ اصلی ماه تولد آذر

فیروزه اصلی‌ترین سنگ متولد آذر است.

 • رنگ: سبز، آبی
 • چاکرا: گلو
 • منبع: مکزیک، چین، پرو، تبت، افغانستان، روسیه، ایالات متحده آمریکا، عربستان، آرژانتین

فیروزه یک سنگ خوش یمن برای متولدین ماه آذر است.افراد متولد این ماه دوست دارند رهبری کنند و از متفاوت بودن هراسی ندارند. آنها رویای بزرگ دارند! البته این نیاز به تفکر سریع، تفکر مستقل و قاطعیت دارد.اما زمانی که چاکراهای آن ها از هم تراز نیستند، افراد متولد ماه آذر گاهی اوقات ممکن است خود شیفته و بیهوده به نظر برسند. این می تواند به روابط آسیب برساند و شانس موفقیت در هر پروژه مشترک را کاهش دهد. سنگ فیروزه به عنوان یک سنگ تصفیه، چاکراها را مجدداً متعادل می کند و با میدان اوریک هماهنگ می کند. این ویژگی های خودخواهانه یا تکانشی را متعادل می کند.

سنگ اصلی ماه تولد آذر

سنگ شانس متولد آذر

بریل سنگ ماه تولد دیگری برای متولدین آذر است. بریل در زبان سانسکریت و ایتالیایی، به معنی سنگهای نیمه قیمتی سبز کمرنگ و سبز آبی دریا می باشد. سنگ بریل معمولا بی رنگ است، زمانی که بریلی خالص حاوی ناخالصی هایی باشد، رنگ سنگ آن دستخوش تغییر می شود. کریستال های منشوری بریل هرمی، بصورت شفاف و شیشه ای یا نیمه شفاف ظاهر می شوند. رنگ های بریل شامل سبز قرمز، آبی، زرد و سفید است. زمرد بریل سبز است.بریل در سنگ های دگرگون و آذرین در سراسر جهان پیدا می شود. این سنگ به سختی بالا، شفافیت و رنگ های خیره کننده شهرت دارند.


حتما بخوانید: گل ماه تولد شما نماد چیست


سنگ آذر ماهی زنانه

گفته می شود که بهترین سنگ برای زن متولد آذر، فیروزه است. براساس گفته چینی‌های باستان، فیروزه به درمان اختلالات زنان کمک زیادی می کند. این سنگ برای مصریان باستان و بومیان آمریکا، فیروزه، گوهری مقدس محسوب می شد. به طوری که سرخپوستان آمریکا اعتقاد داشتند فیروزه محافظ و نگهبان روح و جسم است. علاوه براین توپاز آبی سنگ بخت و اقبال زنان متولدین آذر در نظر گرفته می شود. این سنگ به خوبی با احساسات زنان آذر ماهی هماهنگ است. زنان متولد ماه آذر می توانند با پوشیدن این سنگ فوق العاده زیبا احساسات و ادراک خود را منظم کنند.

سنگ آذر ماهی زنانه

سنگ آذر ماهی مردانه

از آنجایی که فیروزه سنگ اصلی متولدین ماه آذر است بنابراین بهترین تاثیر را بر مردان این ماه دارد.مردان متولد آذر که از سنگ فیروزه استفاده می‌کنند سلامت، رفاه و موفقیت بیشتری را به زندگی خود وارد می کنند. زیرا این سنگ قدرت شفادهندگی زیادی برای انواع بیماری‌ها دارد. به همین دلیل مردان متولد آذر می‌توانند از خواص این سنگ، برای رفع سر درد، مشکلات گلو و ریه، عفونت ها، مشکلات تنفسی و  ایجاد آرامش روح و قلب بهره ببرند. انگشتر فیروزه برای مرد متولد آذر خوش شانسی به ارمغان می آورد. سنگ فیروزه شادی‌آور است اعتمادبه‌نفس در این افراد را تقویت می کند.

خواص سنگ متولدین ماه آذر 

خواص سنگ فیروزه

فیروزه در درمان بیماری های زنانه، سردرد و تقویت وضعیت روحی و جسمانی بسیار سودمند است. فیروزه دارای رنگ آبی این است اسن رنگ به دور شدن ترس، نگرانی و استرس از فرد کمک می کند و مانند یک محافظ برای متولدین آذر عمل می کند.علاوه براین سنگ فیروزه تأثیر زیادی بر چاکرای گلو دارد. 


حتما بخوانید: خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی


خواص سنگ توپاز آبی

توپاز آبی باعث جذب انرژی های منفی شده و به دلیل رنگی که شبیه به آب دارد، حس خنکی ایجاد می کند. از گذشته از این سنگ به عنوان مرهم انواع درد مانند سوختگی استفاده می شد.

خواص سنگ توپاز زرد

سنگ توپاز زرد آرامش ذهنی و نوعی حس همدلی را ایجاد می کند.این سنگ از گذشته به عنوان سنگ برکت کاربرد داشته و یک محافظ قوی در مقابل شرایط بحرانی به شما می رفت. توپاز شادی، خوشبختی و آرامش را برای فرد به همراه دارد. در صورتی که سنگ توپاز هنگام خواب نزدیک فرد باشد باعث می شود تا او خواب آرامی داشته باشد.

خواص سنگ متولدین ماه آذر 

خواص سنگ لاجورد

لاجورد، به عنوان سنگ حقیقت، دانش معنوی را تقویت می کند و ارتباط صادقانه را تشویق می کند. با ایجاد درک عمیق از خود واقعی تان، از یک وضعیت بالاتر آگاهی صحبت خواهید کرد.

خواص سنگ آمیتیست

رنگ بنفش سنگ آمیتیست با جذب انرژی های منفی انرژی مثبت و عشق را جایگزین می کند. استفاده از این سنگ برای جلوگیری از گم شدن وسایل خود یا هرگونه دزدی، می تواند بسیار مفید باشد.علاوه براین استفاده از سنگ آمیتیست باعث افزایش طول عمر می گردد. همراه داشتن آمیتیست علاوه بر تقویت حس ششم فرد، ارتباط معنوی او را نیز قوی تر می سازد.

خواص سنگ بریل

این سنگ در درمان مشکلات مربوط به مثانه و کلیه بسیار سودمند است. استفاده از این سنگ می تواند کم حوصلگی و کم تحرکی را از بین ببرد و باعث پر تحرکی و پر انرژی بودن فرد شود.
استفاده از سنگ بریل هوش و حافظه را تقویت کرده و باعث می شود اشیا گمشده تان را در مدت زمان کمی پیدا کنید.

سخن پایانی:

ویژگی های شخصیتی متولدین آذر ماه را با سنگ های بالا متعادل کنید. این سنگ ها تعادلی را به ارمغان می آورند که می تواند به متولدین این ماه برای عبور از چالش ها و موانع زندگی شان کمک کند.


مطالب مرتبط:

متن تبریک تولد دوست دختر فروردین تا اسفند ماهی

ایده جالب کادو روز ولنتاین براساس ماه تولد و علامت زودیاک

دانلود کلیپ تولد آذر ماهیاز
4
رای