جشن تعیین جنسیت جنین با ایده های خلاقانه و متفاوت

جشن تعیین جنسیت جنین با ایده های خلاقانه و متفاوت روش ها و ایده های خلاقانه زیادی برای برپایی جشن تعیین جنسیت وجود دارد. می توانید چند ایده جدید و متفاوت برای جشن تعیین جنسیت جنین را در سلام دنیا مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید.

وقتی زوجین متوجه می شوند که فرزندی در راه دارند، احتمالا اولین مساله ای که به آن فکر می کنند، جنسیت بچه است. این مساله به خصوص برای زوجینی که تمایل دارند تا فرزندشان حتما دختر یا حتما پسر شود، اهمیت دارد. بسیاری از زوجین پس از اینکه در حدود هفته 15 بارداری متوجه جنسیت کودکشان می شوند، جشن تعیین جنسیت برگزار می کنند. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، قصد داریم تا چندین ایده فوق العاده برای جشن تعیین جنسیت کودک ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

ایده های عالی برای جشن تعیین جنسیت نوزاد

1. حدس تعیین جنسیت با گل سینه

با کمی خلاقیت، گل های سینه ای قشنگ کاغذی به رنگ صورتی یا آبی درست کنید و از مهمانان شرکت کننده در جشن بخواهید تا یکی از این رنگ ها را بر اساس حدس شان از جنسیت کودک بر روی لباس خود نصب کنند. در پایان مراسم می توانید عنوان کنید «کسانی که گل سینه صورتی رنگ را به سینه خود زده اند، حدس درستی داشته اند». حتی می توانید با قرعه کشی به یکی از کسانی که درست حدس زده اند، یک جایزه بدهید.

2. کیک برای جشن تعیین جنسیت

وقتی می گوییم از کیک برای بیان جنسیت کودک استفاده کنید، منظور ما این نیست که بر روی کیک بنویسید که فرزندتان دختر است یا پسر. در واقع می توانید خلاقیت به خرج داده و خامه داخل کیک را به رنگ صورتی یا آبی کنید. و یا داخل آن را با اسمارتیزهایی به رنگ صورتی یا آبی پر کنید تا وقتی کیک را برش می زنید، با مشاهده رنگ خامه یا اسمارتیزهای داخل کیک، جنسیت کودک مشخص شود.


حتما بخوانید: تشخیص جنسیت جنین از روی ظاهر مادر باردار 


کیک برای تعیین جنسیت نوزاد

3. جشن تعیین جنسیت با استفاده از بادکنک برای غافلگیری

می توانید برای غافلگیری و مشخص شدن جنسیت کودک از بادکنک ها استفاده کنید. برای این منظور می توانید تعداد زیادی بادکنک به رنگ صورتی یا آبی را باد کرده و در داخل یک جعبه یا صندوق قرار دهید. سپس در وسط مهمانی درب جعبه یا صندوق را باز کنید تا مهمانان با مشاهده رنگ بادکنک های موجود در جعبه به جنسیت کودک پی ببرند. روش دیگر این است که داخل برخی از بادکنک ها را بر اساس جنسیت کودک با ریسه های آبی رنگ یا صورتی رنگ پر کنید. در وسط مهمانی می توانید این بادکنک ها را ترکانده و مهمانان با مشاهده رنگ ریسه های موجود در بادکنک به جنسیت کودک پی می برند.

4. استفاده از تخم مرغ شانسی برای تعیین جنسیت کودک

یکی از ایده های جالب برای غافلگیری مهمانان، استفاده از تخم مرغ های شانسی است. می توانید داخل این تخم مرغ ها را با کاغذهای رنگی به رنگ آبی یا صورتی بر اساس جنسیت کودک پر کنید. می توانید از تمام مهمانان بخواهید که قبل از باز کردن تخم مرغ های شانسی حدس خود را در خصوص جنسیت کودک بگویند، تا به این ترتیب حدس تعیین جنسیت را برای آنها جذاب تر کنید.

5. تزئینات جشن تعیین جنسیت

بسیاری از زوجین از همان اول تمامی تزئینات جشن را بر اساس جنسیت کودک خریداری می کنند. مثلا اگر فرزندشان دختر باشد، تمام بادکنک ها و ریسه ها و کیک و کاغذهای کادو به رنگ صورتی خواهد بود. به این ترتیب هنگامی که مهمان ها وارد مراسم جشن تعیین جنسیت می شوند، بلافاصله می توانند جنسیت کودک را حدس بزنند.

ایده های خلاقانه برای جشن تعیین جنسیت نوزاد

6. استفاده از کاپ کیک های رنگی

می توانید برای غافلگیری مهمان ها، کاپ کیک هایی هم به رنگ صورتی و هم به رنگ آبی تهیه کنید و از مهمانان بخواهید حدس بزنند که جنسیت فرزندتان چیست. در داخل کاپ کیک ها بر اساس جنسیت کودک اسمارتیز به رنگ آبی یا صورتی قرار دهید تا وقتی مهمانان کاپ کیک ها را می خورند، به جنسیت کودک پی ببرند.


حتما بخوانید: طرز تهیه کاپ کیک وانیلی خوشمزه و مجلسی


7.  یک مسابقه ترتیب دهید

در درب ورودی به سالن مهمانی، دو تا صندوق به رنگ های آبی و صورتی قرار دهید. سپس از مهمانان بخواهید که به محض ورود به مهمانی، اسم خود را بر روی یک برگه نوشته و بر اساس حدسشان از جنسیت کودک، کاغذ را در داخل جعبه آبی یا صورتی بیاندازند. در پایان مراسم و پس از مشخص شدن جنسیت کودک، از بین اسامی کسانی که جنسیت کودک را درست حدس زده اند، قرعه کنید. می توانید به هر کسی که در قرعه کشی برنده شد جایزه داده و یا او را به یک مهمانی یا شام دعوت کنید.

8. از جشن تعیین جنسیت کودک فیلم و عکس تهیه کنید

پس از اینکه جنسیت کودک مشخص شد، از مهمانان عکس و فیلم بگیرید. از آنان بخواهید تا نظراتشان را در خصوص فرزند آینده تان بگویند. مثلا اینکه فرزندتان در آینده چه شغلی خواهد داشت و یا چه خصوصیات رفتاری خواهد داشت. در آینده دیدن این فیلم ها برای فرزندتان جالب خواهد بود و بابت تهیه چنین فیلم ها و یادگاری هایی از شما تشکر خواهد کرد.

ایده های جذاب برای جشن تعیین جنسیت نوزاد

نتیجه گیری

اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده با شادی و هیجان زیادی همراه است و خانواده ها به محض متوجه شدن خبر بارداری، تمایل به تعیین جنسیت کودک دارند. بسیاری از زوجین تصمیم می گیرند تا بعد از مشخص شدن جنسیت کودک، جشن تعیین جنسیت برپا کنند. روش ها و ایده های خلاقانه زیادی برای برپایی جشن تعیین جنسیت وجود دارد. در این مقاله سلام دنیا، سعی کردیم تا چند ایده جدید و متفاوت را به شما ارائه کنیم. امیدوارم که این ایده ها برای شما مفید بوده و بتوانید در جشن تعیین جنسیت فرزندتان از آنها استفاده کنید. همچنین می توانید ایده های و تجربیات خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید. و این پست را از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

160 مورد از محبوب ترین نام دختر و پسر در ایران و معانی آنها

تزیین میز تولد ساده، کم هزینه و شیک دخترانه، پسرانه

تعیین جنسیت جنین؛ 29 نشانه در دوران بارداری برای تشخیص دختر یا پسر بودن 

از
9
رای