معرفی روش های طبیعی و تضمین شده برای بزرگ کردن آلت تناسلی

معرفی روش های طبیعی و تضمین شده برای بزرگ کردن آلت تناسلی معرفی روش های افزایش سایز آلت تناسلی با روش های طبیعی و تمرینات کششی خانگی و استفاده از دستان برای ماساژ بافت های طول آلت تناسلی. کشش آلت تناسلی در مدت زمان کافی احتمالا می تواند برای رسیدن به سایز مطلوب مفید باشد.

کشش آلت تناسلی چیست؟ کشش آلت تناسلی یعنی استفاده از دستان یا یک ابزار برای افزایش طول و ضخامت آلت تناسلی. هر چند شواهدی وجود دارد که پیشنهاد می کنند کشش می تواند سایز آلت را تغییر دهد اما این نتایج بسیار کم هستند. در بعضی موارد ممکن است حاصل کار حتی موقتی باشد. این مطلب را بخوانید تا بیشتر درباره نحوه عملکرد این روش، داشتن انتظارات منطقی از این روش و تکنیک های ایمن کشش که می توانید آنها را در خانه تمرین کنید، بیاموزید.

روشی طبیعی برای بزرگ کردن طول و ضخامت آلت تناسلی؛ کشش آلت تناسلی چگونه عمل می کند؟

مهم است بخاطر داشته باشید که بیشتر شواهد مربوط به کشیدن آلت تناسلی روایی می باشد و حاصل تحقیقات علمی نیستند.

تمرینات کششی

تمرینات کشش خانگی شامل استفاده از دستان برای ماساژ بافت های موجود در طول آلت تناسلی می باشد. هدف این کار کشش پوست و ایجاد پارگی های بسیار ریز در بافت ها می باشد. این پارگی های بافتی به تدریج بهبود یافته و آلت تناسلی شما به نظر بلندتر خواهد رسید. بعضی تمرینات نیز ادعا می کنند که ضخامت آلت را افزایش می دهند. تمرینات ضخامتی نیز متمرکز بر ماساژ بافت می باشد. توجه داشته باشید که مداومت کلید حفظ هر کدام از این تاثیرات می باشد.

بزرگ کردن آلت تناسلی با کشیدن

ابزارهای کشش آلت تناسلی

هرچند محققین ابزارهای کشش و افزایش اندازه آلت را مورد بررسی قرار داده اند اما کماکان مشخص نیست که آنها تا چه حد خوب عمل می کنند. به عنوان مثال یک پمپ آلت تناسلی را در نظر بگیرید. این پمپ یک ابزار سیلندر شکل پر شده از هواست که شما آنرا به ناحیه کشاله ران متصل می کنید. این ابزار می تواند نعوظ فوری ایجاد کند. بعضی روایت ها همچنین ادعا می کنند که استفاده مداوم از این دستگاه می تواند نهایتاً طول آلت شما را افزایش دهد.

ابزارهای انقباض آلت نیز مرسوم هستند. این ابزارها آلت تناسلی شما را نمی کشند تا شکل آن را اصلاح نمایند. ابزارهای انقباض (کشش) برای درمان بیماری پیرونی استفاده می شوند اما تحقیقات بیشتری برای اطمینان از میزان کارآمدی این ابزارهای مورد نیاز می باشد.

تحقیقات چه می گویند؟

تحقیق بر روی تکنیک های کشش آلت تناسلی محدود می باشند. هیچ کدام از تحقیقات انجام شدهد به یک تکنیک به عنوان روشی کارآمد برای افزایش دائمی طول آلت تناسلی اشاره نکرده اند. با این وجود افزایش موقتی طول آلت امکان پذیر می باشد.

یک تحقیق در سال 2010 گزارش داده است که مردانی که از ابزار آندروپنیس برای کشش آلت استفاده کرده اند افزایش طول را در صورت استفاده روزانه از این دستگاه مشاهده نموده اند. شرکت کنندگان این ابزار را شش ساعت در روز برای مدت 4 ماه استفاده می کرده اند. آنها بین 1.8 تا 3.1 سانتی متر افزایش طول را تجربه نموده اند.

تحقیقات بیشتری نیز در زمینه ابزارهای کشش موجود می باشند هر چند همگی در ارتباط با افزایش طول آلت تناسلی نمی باشند. یک تحقیق در سال 2011 دریافته است که مردانی که از ابزارهای کشش برای مدت 9 ساعت در طول روز برای یک دوره سه ماهه استفاده کرده اند تا حدود 2.54 سانتی متر افزایش طول آلت را تجربه نموده اند.

یک بررسی در سال 2013 درباره کشش آلت دریافته است که ابزارهای کشش برای اصلاح مشکلات خمش یا شکل نامناsب آلت تناسلی بهترین عملکرد را داشته اند، نه افزایش طول آلت.

یک منبع معتبر در سال 2016 گزارش داده است که ابزارهای کشش آلت تاثیرات افزایش طول چندان قابل توجهی ندارند.

چگونه کشش ایمن داشته باشیم؟

هیچ ضرری در انجام تمرینات کششی وجود ندارد. آنها می تواند به شما کمک کنند احساس بهتری درباره اندازه و شکل آلت تناسلی خود داشته باشید.

تمرینات کششی

قبل از انجام هرگونه تمرینات کششی این نکات را در نظر داشته باشید:
 • این تمرینات را فقط وقتی بدنی آرام و بدون گرفتگی دارید انجام دهید.
 • اگر تمرینات باعث درد یا ناراحتی شما شد، آنها را متوقف کنید.
 • در هنگام انجام این تمرینات بر روی یک صندلی نشسته یا به دیوار تکیه دهید.
 • تنها این تمرینات یک یا دو بار در طول روز تکرار کنید تا آسیب نبینید.
 • اگر می خواهید این تمرینات را برای مدت طولانی انجام دهید یا تعداد دفعات تکرار آن را افزایش دهید، با پزشک خود مشورت نمایید.

تمرینات جلک برای بزرگ کردن آلت تناسلی

آموزش بزرگ کردن آلت تناسلی با تمرینات کششی با دست:

 • نوک آلت خود را با دست بگیرید.
 • آلت خود را برای مدت 10 ثانیه به سمت بالا بکشید.
 • آلت خود را برای مدت 10 ثانیه به سمت راست و سپس برای مدت 10 ثانیه به سمت چپ بکشید.
 • این مراحل را یک یا دو بار در طول روز برای مدت 5 دقیقه تکرار نمایید.
یا از این روش استفاده کنید:
 • نوک آلت خود را با دست بگیرید.
 • آلت خود را به سمت بالا بکشید.
 • ناحیه اطراف پایه آلت تناسلی خود به صورت همزمان فشار دهید. این وضعیت را برای مدت 10 ثانیه حفظ کنید.
 • این مراحل را برای حالت کشش آلت به سمت چپ و وارد آوردن فشار بر روی پایه آلت در سمت راست و کشش آلت به سمت راست و وارد آوردن فشار بر روی پایه آلت در سمت چپ تکرار کنید.
 • این تمرین را یک بار در طول روز برای مدت 2 دقیقه تکرار کنید. 

برای اجرای روش jelq:

 • انگشت اشاره و شصت خود را به صورت حرف O در آورید.
 • این شکل انگشتان را دور پایه آلت تناسلی خود قرار دهید. سپس شکل O ایجاد شده را کوچکتر کنید تا کمی فشار بر روی بدنه آلت تناسلی شما وارد شود.
 • به آرامی انگشتان خود را در همان وضعیت O به سمت بالای آلت تناسلی خود حرکت دهید تا به نوک آن برسید. اگر احساس درد کردید، فشار را کم کنید.
 • این تمرین را یک بار در طول روز برای مدت 20 تا 30 دقیقه تکرار کنید.

کشش با استفاده از پمپ

بزرگ کردن آلت تناسلی با پمپ

برای استفاده از یک پمپ آلت

 • آلت خود را در داخل سیلندرپر شده با هوا قرار دهید.
 • از مکانیسم پمپ برای تخلیه هوای درون سیلندر استفاده کنید. این امر خون را به داخل آلت تناسلی شما می کشد و باعث نعوظ در آن می شود. حلقه همراه دستگاه را در انتهای آلت تناسلی خود قرار دهید تا این وضعیت نعوظ برای مدت 30 دقیقه باقی بماند. داشتن رابطه جنسی یا خودارضایی در این حالت بی خطر می باشد. سپس از گذشت زمان معین، حلقه را بردارید.

برای استفاده از ابزار کشش

 • آلت خود را وارد قسمت انتهایی دستگاه نمایید.
 • با دو دستگیره موجود در انتهای دیگر دستگاه نوک آلت را در جای خود ثابت نمایید.
 • لوله سیلیکونی را به دور بدنه آلت تناسلی خود ببندید.
 • انتهای دیگر لوله سیلیکونی را به قسمت پایینی دستگاه متصل کرده و به آرامی آلت خود را به سمت بیرون بکشید. اگر این کار با احساس درد یا ناراحتی همراه شد، آن را متوقف کنید.
 • برای مدت 4 تا 6 ساعت آلت را در وضعیت کشیده شده رها کنید.

روش طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی

ریسک ها و مشکلات احتمالی

خشن رفتار کردن با آلت تناسلی می تواند باعث بروز پارگی های بزرگ در بافت آن شده یا به رباطهایی که آلت را به بدن شما متصل می کنند، آسیب وارد کند. این آسیب ها می توانند توانایی شما برای داشتن نعوظ و حفظ آن را تحت تاثیر قرار دهند. در هنگام استفاده از دستگاه کشش، از دستورات پزشک خود در خصوص مدت زمان استفاده از دستگاه پیروی کنید. استفاده بیش از حد و طولانی از این دستگاهها می تواند بر عملکرد آلت تناسلی شما تاثیر گذارد. پس از استفاده از پمپ، اجازه ندهید خون برای مدت بیش از 30 دقیقه در آلت شما باقی بماند. قرار گرفتن در وضعیت نعوظ برای مدت بیش از چند ساعت می تواند به آلت تناسلی آسیب وارد کند.

تمرینات کششی یا ابزارها می توانند باعث بروز موارد زیر شوند:

 • خارش
 • قرمز شدگی یا تغییر رنگ پوست
 • لکه های قرمز بر روی بدنه آلت تناسلی
 • بی حسی
 • پارگی رگها

اگر این علائم برای مدت بیش از چند روز باقی ماندند یا شدید بودند، به پزشک مراجعه نمایید. پزشک می تواند علائم شما را بررسی کرده و گامهای درمانی بعدی را به شما اعلام کند.

چه موقع نتیجه کار را خواهید دید؟

نتایج شما بستگی به رویکرد مورد استفاده و میزان مداومت شما در اجرای تمرینات دارد. به عنوان مثال ابزارهای کششی بایستی به صورت روزانه برای مدت چند ماه استفاده شوند تا نتایج قابل مشاهده ای داشته باشند. گزارشات روایتی پیشنهاد می کنند که استفاده از پمپ های آلت می تواند نتایج سریعتری به شما ارائه دهند اما تحقیقی برای صحت این مطلب تاکنون انجام نپذیرفته است. همچنین مشخص نیست که در خصوص تمرینات دستی نیز چه میزان زمان لازم است تا به نتایج قابل مشاهده ای دست یابید.

نتیجه گیری

اگر سئوال یا نگرانی خاصی درباره اندازه آلت تناسلی خود دارید، با پزشک خود مشورت نمایید. آنها می توانند در صورت نیاز گزینه هایی برای افزایش طول ایمن آلت تناسلی در اختیار شما قرار دهند. یادگیری اینکه آلت تناسلی شما چگونه به کشش یا سایر اشکال تحریک پاسخ می دهد می تواند به شما کمک کند تا احساس بهتری در مورد بدنتان داشته باشید. شما همچنین ممکن است متوجه تغییرات در شکل ظاهری یا عملکرد آلت تناسلی خود در طول زمان شوید. حتماً از راهنمای محصولات یا توصیه های ارائه شده توسط پزشک پیروی کنید. در صورت اجرای نامناسب، کشش می تواند باعث بروز آسیب یا ناتوانی در نعوظ شود. اگر دچار درد یا ناراحتی در هنگام کشش شده یا متوجه هر گونه تغییر در عملکرد نعوظ خود شدید، بلافاصله با پزشک مشورت نمایید.

منبع: healthline

از
14
رای