تست بارداری خانگی با عسل چیست؛ روش تست حاملگی با عسل در خانه

تست بارداری خانگی با عسل چیست؛ روش تست حاملگی با عسل در خانه تست بارداری با عسل چیست؛ روش انجام تست بارداری خانگی با عسل چگونه است، میزان دقت تست حاملگی با عسل در خانه چقدر است، در سلام دنیا بیاموزید.

از زمان های قدیم انواع تست های بارداری خانگی وجود داشته که دست به دست و بنا بر تجربیات منتقل شده است، تست بارداری با عسل نیز یکی از آنها می باشد، در این مطلب از سلام دنیا درباره تست بارداری با عسل چیست، روش انجام تست بارداری با عسل چگونه است، میزان دقت تست حاملگی با عسل صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

تست بارداری با عسل چیست

تست های بارداری خانگی بهترین گزینه برای اشخاصی است که مشکوک به بارداری می باشند و هربار انجام آزمایش خون برایشان مشکل خواهد بود، یکی از انواع تست های بارداری خانگی، انجام تست بارداری با عسل می باشد.


حتما بخوانید: تست بارداری با نمک


گفته می شود که این تست از زبان بقراط حکیم تا بحال ماندگار شده است، او معتقد بود که بارداری را با نوشیدن مایعات در هنگام شب می توان تشخیص داد، از این آزمایش زنانی که دوره شان به تاخیر افتاده است و مشکوک به بارداری هستند می توانند استفاده کنند، در ادامه بیشتر با روش انجام تست بارداری با عسل آشنا خواهید شد.

تست بارداری با عسل

روش انجام تست بارداری با عسل چگونه است

برای انجام تست بارداری با عسل بهتر است زمانی اقدام کنید که یک یا دو دوره از قاعدگی شما به تاخیر افتاده باشد.


حتما بخوانید: روش تست بارداری با بزاق دهان


  • در این صورت هنگام شب و قبل از خواب یک تا دو قاشق عسل را با آب سرد مخلوط کرده و سپس میل می کنید
  • با بروز دل درد و دل پیچه و همچنین درد در ناحیه ناف شما خواهید دانست که باردار هستید و از این پس مراقبت های بیشتری باید انجام دهید
  • برای اطمینان بیشتر بعد از انجام این آزمایش بهتر است نزد پزشک رفته و آزمایش بارداری نمونه خون بدهید تا با مثبت شدن آن این دوره طلایی را زیر نظر پزشک بگذرانید.

تست بارداری با عسل

میزان دقت تست بارداری با عسل

درباره دقت و صحت این نوع تست بهتر است بگوییم که هرگز هیچ تستی صددرصدی نیست و حتی انجام تست در آزمایشگاه های پیشرفته نیز احتمال خطا وجود دارد، اما تست بارداری با عسل بر روی زنان بارداری انجام شده است و اکثرا و چیزی حدود 90 درصد به نتیجه مثبتی رسیده اند.

انجام تست بارداری با عسل مناسب کسانی است که برای دانستن نتیجه بارداری خود عجله دارند و یا در حال حاضر شرایط انجام آزمایش خون را ندارند، اما باز هم می گوییم که در نتیجه آن هیچ سندیتی وجود ندارد که بتوان آن را ملاک قرار داد اما خب از گذشته تا کنون افراد زیادی از این روش امتحان کرده اند بطوری که بسیار رواج پیدا کرده است.

سخن آخر

پیشنهاد می کنیم حدالامکان از روش هایی که تایید شده پزشکان نمی باشد، در هیچ دوره از بارداری چه قبل و چه بعد از آن استفاده نکنید.


مقالات مرتبط:

تست بارداری خانگی با وایتکس؛ آیا این آزمایش واقعا موثر است 

تست بارداری خانگی با شکر چگونه عمل می کنداز
5
رای