شیاف چهل گیاه چیست؛ طرز استفاده از آن برای تنبلی تخمدان و بارداری

شیاف چهل گیاه چیست؛ طرز استفاده از آن برای تنبلی تخمدان و بارداری شیاف چهل گیاه چیست و برای چی خوبه؛ فواید و طرز استفاده از شیاف چهل گیاه برای تنبلی تخمدان، تنگی واژن، کیست، عفونت، باردار شدن و ترکیبات و عوارض شیاف چهل گیاه را در سلام دنیا بخوانید.

شیاف چهل گیاه، از ترکیبات گیاهی گرم و کمیاب با قیمت گران، تشکیل شده است. این شیاف گیاهی به دلیل داشتن ترکیبات موثر و قوی در درمان برخی بیماری ها از جمله عفونت، درمان مشکلاتی مانند کیست‌های رحمی، میوم، و فیبروم و...موثر عمل می کند. در ادامه این مطلب سلام دنیا قصد داریم تا درباره شیاف چهل گیاه چیست، کاربردها، طرز استفاده از شیاف چهل گیاه برای تنبلی تخمدان، باردار شدن، تنگی واژن، عفونت و کیست و عوارض آن صحبت کنیم، لطفا تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

شیاف چهل گیاه چیست و برای چی خوبه

همانطور که در قسمت بالا نیز گفته شد شیاف چهل گیاه یک داروی گیاهی است که در تهیه آن از گیاهان کمیاب و گران قیمت استفاده شده است،هر کدام از این گیاهان دارای خواص درمانی هستند بنابراین از ترکیب آنها یک دارو فوق العاده قوی به نام شیاف چهل گیاه بدست آمده است.این ترکیبات گیاهی علاوه بر اینکه خاصیت ضدسرطان و از بین برنده میکروب ها را دارند، بلکه به نیاز پوست در تامین آهن و ویتامین A، پتاسیم، کلسیم و پروتئین هم کمک میکنند.

به طور کلی شیاف گیاهی چها گیاه به دفع انواع کیست، عفونت، فیبروم، پولیپ رحم کمک می کند و باعث ضدعفونی کردن رحم و واژن می شود و در درمان خشکی واژن و تنگ کردن واژن موثر عمل می کند. علاوه بر این این شیاف گیاهی به دلیل دارا بودن اثرات آنتی اکسیدان و آنتی باکتریال رایحه ای بسیار مناسبی دارد و برای درمان بوی بد واژن بسیار سودمند است.

شیاف چهل گیاه چیست و برای چی خوبه

شیاف چهل گیاه برای تنگی واژن

تنگی واژن اهمیت بسیاری برای تجربه لذت زناشویی و تحریک هر دو طرف دارد.همانطور که گفته شد شیاف چهل گیاه به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی فوق العاده قوی برای درمان عفونت، کیست و سایر مشکلات زنان بسیار مجرب است.اما باید بدانید که یکی ازمهمترین خاصیت شیاف چهل گیاه اثر بسیار فوری و قوی در تنگ کنندگی واژن میباشد. برای مصرف این شیاف گیاهی برای تنگی واژن دقت داشته باشید که هفته اول فقط سه بار از محصول استفاده کنید. در هفته‌های بعد تنها دوبار و به مدت 3 ماه ادامه دهید تا واژن شما حداقل به مدت یکسال تنگی ابتدایی خود دست پیدا کند.


 حتما بخوانید: برای درمان عفونت واژن چی بخوریم


شیاف چهل گیاه برای تنبلی تخمدان

تنبلی تخمدان نوعی عدم تعادل هورمونی در زنان است و شاخصه اصلی آن تولید بیش از حد هورمون‌های مردانه آندروژن است. این سندروم با ایجاد موهای زائد در بدن و جوش‌های بدن همراه است. علاوه بر این تنبلی تخمدان ممکن است باعث ایجاد کیست‌هایی در تخمدان‌ها شود و چرخه قاعدگی را بهم بریزید.استفاده از شیاف چهل گیاه به دلیل وجود ترکیبات گیاهی موثر می تواند برای تنبلی تخمدان موثر باشد.

شیاف چهل گیاه برای تنبلی تخمدان

شیاف چهل گیاه برای رفع عفونت

سلامت و بهداشت اندام‌های زنانه یک امر بسیار ضروری و مهم است که باید به آن توجه کرد. شیاف چهل گیاه به دلیل داشتن ترکیبات موثر و قوی می تواند به دفع عفونتهای قارچی قدیمی و کهنه ی رحم و تخمدان کمک کند.

شیاف چهل گیاه برای کیست

همانطور که گفته شد شیاف چهل گیاه دارای ترکیبات گیاهی نظیر آویشن، بابونه، پونه، مازو ،جفت بلوط ،زاج  است، این ترکیبات می توانند به دفع کیست رحم کمک کنند. در حقیقت یکی از خواص شیاف چهل گیاه درمان مشکلاتی چون کیست‌های رحمی عنوان شده است.


 حتما بخوانید: خواص گیاه پنج انگشت (پاکدامنی) برای زنان


شیاف چهل گیاه برای باردار شدن

همانطور که در قسمت بالا توضیح داده شد شیاف چهل گیاه به درمان عفونت های شدید، رفع چسبندگی رحم و دفع هر چیز اضافی در رحم مانده کمک می کند. در واقع این دارو گیاهی با تمیز و صاف و صیقل دادن رحم و گرم نگه داشتن آن،رحم را برای باروری آماده می سازد.علاوه بر این افزایش میل جنسی باعث بهبود باروری می شود در واقع هرچه رابطه جنسی بهتر و گرم تری داشته باشید شانس باروری شما افزایش پیدا خواهد کرد. به همین دلیل پزشکان طب سنتی بعد از بررسی سلامت فعلی جنسی شما و همچنین تأیید سردمزاجی، راهکارهایی را برای افزایش میل جنسی پیشنهاد میکنند که استفاده از شیاف چهل گیاه یکی از این درمان ها است.

شیاف چهل گیاه برای باردار شدن

ترکیبات شیاف چهل گیاه چیست

ترکیبات شیاف چهل گیاه شامل آویشن، بابونه، پونه، مازو، جفت بلوط ، زاج سفید می باشد.

طرز تهیه شیاف چهل گیاه

درباره طرز تهیه شیاف چهل گیاه اطلاعاتی یافت نشد.


 حتما بخوانید: علت و درمان خشکی واژن فوری با درمان خانگی، گیاهی و طب سنتی


طرز استفاده از شیاف چهل گیاه

برای استفاده از شیاف چهل گیاه مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در شب، یک عدد شیاف را در واژن قرار دهید و سه شب پشت سر هم این کار را تکرار کنید.
  • در ادامه به مدت پنج شب استراحت کنید و از استفاده محصول خودداری کنید.
  • بعد از اینکه پنج شب استراحت کردید و فاصله انداختید، دوباره به مدت سه شب از شیاف استفاده نمایید.
  • حالا دوبار به مدت ده شب استراحت کنید.
  • باید سه شب دیگر نیز دوباره از شیاف استفاده کنید و باز به مدت پانزده شب استراحت دهید.
  •  در صورتی که در طول هر دوره استراحت، از استفاده درمان را قطع کنید، باید از ابتدا شروع کنید. به عنوان مثال، اگر در دوره سه شبه استراحت پنج شب استفاده کردید، سپس سه شب دیگر را استفاده کنید و به مدت ده شب استراحت دهید.
  • اگر در دوره ده شبه استراحت نیز یکبار از استفاده دچار قطع شدید، باید از ابتدای دوره شروع کنید. به ترتیب، سه شب استفاده کنید، پنج شب استراحت دهید، سه شب استفاده کنید، ده شب استراحت دهید و سه شب دیگر نیز از استفاده کنید. بین هر دوره استراحتی که از آن قطع شدید، به عنوان اولین دوره محسوب می‌شود و باید از اول شروع کنید.
  • برای استفاده از شیاف، باید دراز بکشید و محصول را به اندازه پنج سانتی متر داخل واژن فرو ببرید.برای اثرگذاری بهتر باید به مدت سی دقیقه در حالت دراز کش بمانید. اگر قصد برقراری رابطه جنسی دارید، دو ساعت قبل از رابطه، شیاف را استفاده نمایید. مقدار باقی مانده را باید قبل از رابطه با شست و شوی واژن تمیز کنید.

طرز استفاده از شیاف چهل گیاه

عوارض شیاف چهل گیاه 

از آنجایی که ترکیب شیاف چهل گیاه کاملا گیاهی است به همین دلیل عوارض جدی در خطر سلامت فرد ایجاد نخواهد کرد. به طور کلی ممکن است فرد مصرف کننده عوارضی مانند سوزش را تجربه کند،در این شرایط حتما به پزشک مراجعه کنید تا موضوع بررسی و اقدامات لازم انجام گردد. ولی باید بدانید که این عوارض خطرناک و آسیب زا نیستند. با این وجود باید پیش از مصرف شیاف حتما از نبود هرگونه زخم در کانال واژن خود مطمئن شوید. همچنین به محض مشاهده علائم بارداری از ادامه مصرف شیاف جدا خودداری کنید زیرا خطر سقط جنین را به همراه دارد.علاوه بر این توجه داشته باشید که استفاده زیاد و استفاده در بازه های زمانی کوتاه می تواند سبب بروز مشکلات زیادی مانند خونریزی در زنان شود.پس بهتر است در مصرف این شیاف گیاهی زیاده روی نکنید.

سخن پایانی:

شیاف چهل گیاه یک محصول گیاهی با ترکیبات موثر و قوی است که برای درمان عفونت های قارچی و زنانه قدیمی و ترشحات بد بو، چسبندگی رحم، انواع کیست و... بسیار سودمند است. با این حال از مصرف این شیاف گیاهی در زمان بارداری، پریود، سقط جنین،زخم رحم خودداری کنید. علاوه بر این دوشیزگان به هیچ عنوان نباید از شیاف چهل گیاه استفاده کنند.


مطالب مرتبط:

برای تنبلی تخمدان چی بخوریم

برای عفونت رحم چی بخوریماز
22
رای