برای درمان زود انزالی چی بخوریم؛ درمان خانگی و گیاهی زود انزالی

برای درمان زود انزالی چی بخوریم؛ درمان خانگی و گیاهی زود انزالی درمان زودانزالی با گیاهان دارویی؛ درمان خانگی زودانزالی و عدم نعوظ با عسل، خمیر دندان، حنا، پیاز، دارچین، جنسینگ هندی، مارچوبه، سیر، بلغور و وازلین طریقه مصرف آنها در سلام دنیا آشنا خواهید شد.

زودانزالی یکی از مشکلاتی است که در رابطه جنسی مرد دچارش می شود و همین باعث می شود که هر دو نفر رابطه از معاشقه لذت نبرند و در این مرحله مرد زودتر به زمان ارضا می رسد و مایع منی از وی خارج می شود . در این مطلب از سلام دنیا درباره درمان زودانزالی با گیاهان دارویی و میوه ها ، درمان زودانزالی با حنا، پیاز، پیازچه، سیر، زنجبیل، عسل، جنسینگ هندی، دارچین، خمیر دندان، مارچوبه، بامیه، هویج، بلغور جو دوسر، هندوانه، موز و نحوه مصرف آنهاصحبت کرده ایم. با ما همراه باشید.

بهترین روش های درمان زود انزالی با دارو های گیاهی و خانگی

درمان زود انزالی با حنا

حنا به دلیل داشتن خواص ضدعفونی‌کنندگی و ضخامت بخشی به بافت‌ها برای درمان انزال زودرس از نگاه طب سنتی بسیار مهم می باشد.( البته این روش برای مدتی رنگ پوست شما را تغییر خواهد داد) حنا با افزایش دادن ضخامت پوست باعث می‌شود تا مقدار تحریکات در ناحیه تناسلی کم‌تر شده و فرد مدت‌زمان بیشتری را به رابطه بپردازد. با کمک حنا می‌بایست آلت تناسلی را ماساژ داده تا به بهبودی دست‌یابید. مراحل استفاده از حنا: ابتدا آلت را با آب و صابون تمیز کنید. دو قاشق مرباخوری حنا را که در آب خیس کرده اید را روی آلت قرار دهید. البته بهتر است آلت در حالت نعوظ باشد، به مدت 10 دقیقه ماساژ داده و با آب ولرم اندام را بشویید.

درمان زود انزالی با پیاز

پیاز حاوی یک ماده قوی به نام آلیسین است که باعث افزایش میل جنسی در مردان می شود ، آلیسین  جریان خون را به سمت آلت تناسلی تنظیم می کند .نحوه استفاده از پیاز در درمان زودازالی به این صورت می باشد که: پیاز را در روغن زیتون سرخ کرده و با تخم مرغ سنتی ترکیب کرده و میل می کنید . همچنین خوردن پیاز سرخ شده در روغن حیوانی با تخم مرغ محلی و نمک دریا هفته 2 تا 3 بار موجب تقویت قوای جنسی میشود.


حتما بخوانید: حداکثر تعداد انزال مردان در یک روز چقدر است


درمان زود انزالی با سیر

استفاده از سیر باعث شل شدن رگ‎های خونی، کاهش فشار خون و حفظ سلامت قلب خواهد می شود و چون بیماری‎های قلبی عروقی و فشار خون بالا مهمترین عوامل ابتلا به ناتوانی جنسی هستند، مصرف سیر در این شرایط می‏تواند بسیار مور می باشد. توانایی سیر در شل كردن رگ‏های خونی باعث بهبود گردش خون می‏شود كه به طور غیر مستقیم اختلال زود انزالی و ناتوانی جنسی را كنترل می‎كند زیرا مکانیسم اصلی نعوظ و ارگاسم در مردان وابسته به تجمع موقتی خون در عضلات آلت تناسلی است. از خواص دیگر سیر افزایش تولید اسپرم و افزایش سطح تستوسترون است . نحوه استفاده از سیر به این شکل می باشد که روزانه سه تا چهار حبه سیر را حدود 30 روز تا سه ماه میل کرده، در روش دیگر نیز می توانید 1 تا 2 حبه سیر را خرد کنید و با 1 قاشق چای‌خوری عسل خام مخلوط کرده و به صورت ناشتا میل کنید. از این ترکیب به مدت یک تا چهار ماه استفاده کنید تا مشکل زود انزالی شما برطرف شود.

درمان زود انزالی با زنجبیل

از زنجبیل می توانید همراه با عسل برای درمان مشکل زودانزالی خود استفاده کنید این ترکیب به میزان زیادی تمایل جنسی مردانه را افزایش داده و از زود انزالی جلوگیری می‌کند و باعث افزایش میل جنسی، عملکرد و احساسات شهوت‌انگیز می‌شود. به این صورت که : یک قاشق غذاخوری زنجبیل را با عسل مخلوط‌کنید و هر روز به مدت یک ماه از آن میل کنید.

درمان زودانزالی با زنجبیل

درمان زود انزالی با عسل

عسل درمان بسیاری ازبیماری‌ها می باشد به‌ طوری‌ که از عسل با نام داروی طلایی طبیعت نیز یاد می شود، فواید عسل برای زود انزالی بسیار زیاد است و شما برای بهره‌مند شدن از این خواص می‌توانید هر شب قبل خواب یک قاشق عسل و 7 دانه سیاه‌دانه را بجوید و بخورید و بخوابید.

درمان زود انزالی با دارچین

افرادی که به زود انزالی دچار می شوند اغلب دارای طبع سرد هستند، دارچین می تواند باعث تغییر در طبع این افراد شود و طبع سردشان را به طبع گرم تغییر دهد. از اثرات دیگر دارچین بهبود بیماری های جنسی است، برای استفاده از دارچین به منظور درمان زودانزالی دارچین را با مقداری عسل مخلوط کنید و روزی 3 بار از آن استفاده کنید.


حتما بخوانید: خواص عالی دارچین برای درمان زود انزالی


درمان زود انزالی با خمیر دندان

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد خمیر دندان می تواند ارگاسم و زود انزالی شما را به عقب بیندازد. پس شما هرگز نباید خمیر دندان را برای ایجاد تاخیری بیشتر بر روی آلت تناسلی خود استفاده کنید. 

درمان زود انزالی با وازلین

وازلین یک ماده آرایشی می باشد اما اخیرا عنوان شده است که از وازلین برای معالجه برخی مشکلات جنسی شایع استفاده می شود، هرگز به این موارد که پایه و اساسی ندارند و بدون منبع می باشند گوش ندهید، استفاده از وازلین بیشتر از اینکه درمان کننده باشد خطرناک است و می تواند منجر به مواردی چون مشکلات عفونتی، آسیب جدی به پوست و بافت شود.
وازلین پمادی روغنی است که برای مرطوب و نرم کردن پوست های خشک استفاده می شود که به عنوان روان کننده جنسی نیز عمل می کند اما ممکن است خطر عفونت را افزایش دهد.

درمان قطعی زود انزالی با مارچوبه

روی موجود در گیاه مارچوبه به تولید تستوسترون کمک می‌کند و ویتامین A در آن به تنظیم هورمون‌های جنسی و پروژسترون. ویتامین B3 گردش خون را افزایش میدهد و کلسترول را کاهش می‌دهد و در حالی که ویتامین C جریان خون را به اندام‌های مختلف از جمله آلت تناسلی انتقال می دهد، افزایش تعداد اسپرم و غیره را نیز بهبود می‌بخشد. این گیاه به عنوان یکی از بهترین درمان‌های طبیعی برای انزال زودرس در نظر گرفته می‌شود. شما با افزودن پودر این گیاه در شیر می‌توان این گیاه را مصرف کرد.

درمان قطعی زود انزالی با جینسینگ هندی

گیاه آشواگاندا معروف به جینسینگ هندی که گیاه عاشقان نیز نام دارد یکی از قویترین داروهای گیاهی برای زود انزالی و دیگر مشکلات جنسی مردان به شمار می‌ آید. این گیاه هندی قدرت مغز و میل جنسی را در بدن افزایش می‌دهد. در نتیجه کمک می‌کند تا بتوانید بهتر خود را کنترل کنید و طول مدت رابطه جنسی خود را افزایش دهید. مصرف آن نیز به صورت دمنوش باعث افزایش استقامت بدن می‌شود و همچنین در درمان اختلال نعوظ موثر است.

درمان قطعی زود انزالی با بامیه

در برخی از منابع ذکر شده که از گیاه بامیه به بهبود اختلالات نعوظ در مردان و افزایش میزان مایع منی یاد شده است، بامیه حاوی پلی ساکارید و سایر مواد مغذی مورد نیاز بدن آقایان است و می تواند جریان گردش خون را در اندام تناسلی آقایان افزایش داده و بسیاری از مشکلات جنسی مردان را درمان کند .

درمان زودانزالی با بامیه

برای درمان زود انزالی چی بخوریم

درمان خانگی زود انزالی با پیازچه

گیاه پیازچه دارای ویژگی‌های مناسبی برای غلبه بر مشکل انزال زودرس هستند، نحوه استفاده از گیاه پیازچه به این شکل می باشد که ابتدا برگ‌های خارجی آن را تمیز کنید و قطعات سبز را که شروع به پوسیدگی کرده اند خارج کنید، سپس سطح بیرونی باید از پوست جدا شود و پیاز تازه و ترد را بردارید، در انتها می‌توانید پیاز را به قطعه‌های کوچک تقسیم کنید و در غذا استفاده کنید.

در روش دوم می توانید از دانه پیازچه استفاده کنید، به این صورت که ابتدا دانه‌ها را بشویید (بعد از شستشو به صورت دلخواه می‌توانید پودر کنید) و با پنج قاشق چای‌خوری آب‌ در ظرفی مخلوط کنید، سپس بگذارید پودر در آب به مدت سه ساعت بماند، از این مخلوط قبل از غذا برای جلوگیری از انزال زودرس استفاده کنید.

درمان خانگی زود انزالی با هویج

هویج منبع غنی از ویتامین ها و مواد معدنی است که خوردن آن به بهبود جریان خون در اندام تناسلی و تقویت ماهیچه های آلت تناسلی برای نعوظ بهتر کمک می کند، مصرف هویج و آب هویج در وعده صبحانه به رفع مشکل زودانزالی می پردازد.


حتما بخوانید: دلایل از دست دادن نعوظ در حین رابطه زناشویی


درمان خانگی زود انزالی با بلغور جو دوسر

بلغور جو دوسر فواید بسیاری دارد که در درمان مشکلات جنسی نیز از آن استفاده می شود، بلغور جو دوسر از بهترین درمان کننده های افزایش قدرت نعوذ در مردان می باشد و راهی طبیعی برای افزایش تستوسترون در گردش خون می باشد، از طرفی ماهیچه‌های آلت تناسلی را آرام کرده و احتمال بروز زود انزالی را کم می‌کند.

درمان خانگی زود انزالی با هندوانه

هندوانه حاوی یک ماده مغذی گیاهی به نام سیترولین است که می‌تواند به بهبود میل جنسی نیز کمک کند.شما از تکه های  هندوانه در سالاد میوه خود استفاده کنید تا نتیجه مطلوب را ببینید. برای درمان دیر انزالی مردان در طب سنتی تاکید زیادی به مصرف هندوانه شده است.

درمان زودانزالی با هندوانه

درمان خانگی زود انزالی با موز

موز سرشار از پتاسیم است که به بهبود جریان خون کمک می‌کند. آنزیم بروملین موجود در موز برای افزایش میل جنسی مفید می باشد و به حداقل رساندن زود انزالی موثر است. خوردن آن نه تنها سطح انرژی شما را افزایش می‌دهد، بلکه به افزایش تستوسترون و تعداد اسپرم نیز منجر می‌شود. از موز می توانید به عنوان میلک شیک در وعده صبحانه خود استفاده کنید و یا قبل از شروع یک رابطه جنسی به مصرف موز بپردازید.

سخن آخر

توصیه هایی که در این مطلب به شما عنوان شد هیچ عوارضی در پی ندارند اما شما علاوه بر درمان خانگی می توانید برای رفع مشکل خود بدون داشتن خجالت با پزشک متخصص در این حیطه مشورت کرده  تا برای تدوام روابط عاشقانه در زندگی زناشویی توصیه های مطلوب را انجام دهد.


مقالات مرتبط:

16 راه برای افزایش مدت زمان رابطه جنسی و جلوگیری از انزال زودرس

عوامل ارگاسم خشک بدون انزال (منی) و روش تشخیص و درمان آناز
8
رای