خواص عالی دارچین برای درمان زود انزالی و بیماری های جنسی

خواص عالی دارچین برای درمان زود انزالی و بیماری های جنسی دارچین یک ادویه خوش عطر و طعم با فواید درمانی فوق العاده ای است. یکی از فواید این ادویه، تاثیر فوق العاده آن برای درمان زودانزالی است. افراد دچار زودانزالی معمولا دارای طبع سردی هستند.

دارچین ادویه ای تهیه شده از پوست درخت دارچین است. دارچین از بهترین و مقوی ترین داروهای گیاهی است که تاثیرات معجزه آسایی دارچین برای درمان بیماری های جنسی دارد. در این مقاله قصد داریم تا فواید دارچین را برای درمان زودانزالی بیان کنیم. با ما همراه باشید. قبل از اینکه در خصوص فواید دارچین صحبت کنیم، اجازه دهید تا کمی در مورد این ادویه توضیح دهیم.

دارچین چیست؟

دارچین ادویه ای است که از پوست درخت دارچین تهیه می شود. پوست درخت را خشک کرده و به شکل پودر یا آسیاب شده و حتی چوب دارچین در عطاری ها می فروشند. دو نوع دارچین کاسیا و سیلان وجود دارد:

  • دارچین کاسیا: این نوع دارچین که با نام «دارچین چینی» نیز شناخته می شود، محبوب ترین نوع دارچین در سوپرمارکت ها است. این دارچین ارزان قیمت تر بوده، اما کیفیت دارچین سیلان را ندارد.
  • دارچین سیلان: این نوع از دارچین با نام «دارچین واقعی» نیز شناخته می شود. یافتن این نوع دارچین بسیار دشوارتر از دارچین کاسیا است و عطر و طعم نسبتا شیرینی دارد.

دارچین چیست؟

دارچین دارای فواید فوق العاده ای است که از جمله آنها می توان به کاهش التهاب، درمان بیماری های عصبی مثل پارکینسون و آلزایمر، درمان اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD)، سندرم روده تحریک پذیر (IBS)، سندرم پیش از قاعدگی (PMS)، سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) و مسمومیت غذایی اشاره کرد. یکی دیگر از فواید دارچین، تاثیر فوق العاده آن برای درمان بیماری های جنسی از جمله درمان زودانزالی است.

افرادی که قصد درمان زودانزالی را دارند، باید از مصرف غذاهایی با طبع سرد خودداری کنند. مصرف ماهی، مرغ، سیب زمینی و نوشیدنی های خیلی سرد می تواند روند درمان زودانزالی را با تاخیر مواجه کند. به این گونه افراد توصیه می شود تا غذاهایی با طبع گرم مصرف کنند. دارچین تاثیر فوق العاده ای برای درمان این افراد خواهد داشت.

درمان زود انزالی با استفاده از دارچین

ابتدا باید بگوییم که دارچین برای تغییر در متابولیسم بدن بسیار موثر است. افرادی که به زودانزالی دچار می شوند دارای طبع سرد هستند و مصرف دارچین می تواند طبع سرد این افراد را تغییر داده و به طبع گرم تبدیل کند. خوشبختانه دارچین دارای طعم مطبوع و دلپذیری است که افراد می توانند به سادگی آن را با نوشیدنی های گرم مثل شیر یا چای ترکیب کرده و میل کنند.

به خاطر داشته باشید که درمان زود انزالی نیاز به زمان دارد و اگر از دارچین برای درمان زودانزالی استفاده می کنید، توصیه می شود تا دارچین را با عسل ترکیب کرده و روزی سه مرتبه میل کنید. دارچین باعث رقیق شدن خون و بهبود خون رسانی به ناحیه تناسلی می شود. در نتیجه می تواند زودانزالی را برطرف کند. حتی می توانید پودر دارچین را بر روی غذاهای خود بپاشید.

درمان زود انزالی با استفاده از دارچین

نکاتی در خصوص درمان زودانزالی با دارچین

اگر قصد درمان زودانزالی با دارچین را دارید، حتما توصیه های زیر را در نظر بگیرید:

  • بهتر است در مدت درمان زودانزالی با دارچین از نوشیدنی های گرم مثل شیره خرما و یا شیره انگور استفاده کنید.
  • مصرف خرما می تواند تاثیرات فوق العاده ای برای درمان زودانزالی داشته باشد.
  • از مصرف لبنیات برای مدتی اجتناب کنید. لبنیات کاملا سرد هستند و می توانند به راحتی باعث زودانزالی شوند.
  • سیگار کشیدن را ترک کنید.
  • مصرف شیر بادام با دارچین تاثیر فوق العاده ای در این روند درمانی دارد. اگر این ترکیب را 2 تا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف کنید، تاخیر خیلی خوبی در رابطه جنسی ایجاد خواهد کرد.
  • در این مدت گوشت پرندگان، گوشت شترمرغ، سبزیجات با برگ پهن و عسل مصرف کنید. این ترکیبات گرمی محسوب می شوند و در روند درمانی شما تاثیر فوق العاده ای خواهند داشت.
  • می توانید برای درمان زودانزالی از چوب دارچین نیز مصرف کنید. چوب دارچین را پودر کرده و حدود 2 قاشق غذاخوری پودر دارچین طبیعی را با 5 قاشق غذاخوری آب مخلوط کنید. هر روز دو وعده از این ترکیب مصرف کرده تا تاثیرت فوق العاده آن را مشاهده کنید.

دارچین و درمان زود انزالی

عوارض مصرف زیاد دارچین

اگرچه دارچین فواید قابل توجهی دارد، اما مصرف زیاد آن به دلیل وجود ترکیبی به نام کومائین می تواند باعث بروز آسیب های کبدی شود. همچنین مصرف دارچین می تواند اشخاص مبتلا به دیابت را که قرصی به نام متفورمین مصرف می کنند، با مشکل مواجه کند. بنابراین توصیه می شود که در مصرف آن زیاده روی نکنید.

نتیجه گیری

دارچین یک ادویه خوش عطر و طعم با فواید درمانی فوق العاده ای است. یکی از فواید این ادویه، تاثیر فوق العاده آن برای درمان زودانزالی است. افراد دچار زود انزالی معمولا دارای طبع سردی هستند. مصرف این ادویه می تواند متابولیسم بدن را تغییر داده و باعث ایجاد طبع گرم شود. در نتیجه زودانزالی این افراد درمان خواهد شد. تنها باید به خاطر داشته باشید که در مصرف این ادویه زیاده روی نکنید. 

از
25
رای