با این 20 سوال، سر صحبت را با دختر مورد علاقه خود باز کنید

با این 20 سوال، سر صحبت را با دختر مورد علاقه خود باز کنید اگر می خواهید با یک خانم جذاب آشنا شوید، یا اگر میخواهید اطلاعات بیشتری درباره یک دوست تازه کسب کنید، می توانید از این "سوالات شروع کننده بحث"، برای ایجاد یک ارتباط همراه با اعتماد بهره بگیرید.

اضطراب اجتماعی یک مطلب جدی بوده و خلق یک ارتباط از هیچ، می تواند تفکری ترسناک باشد. اگر مطلب اشتباهی را بیان کنید یا رفتار نادرستی داشته باشید، چه باید کرد و قبل از تمامی این ها، چگونه باید یک بحث و گفتگو (با یک خانم) را شروع کنید؟ چه میخواهید با یک خانم هم کلام شوید یا دوست جدیدی پیدا کنید، در اینجا بهترین روشهای شکستن یخ محیط را به شما خواهیم آموخت. وقت آن رسیده است تا با استفاده از راهنمای نهایی ما، با پرسیدن سوالات مناسب به نتایج دلخواهتان برسید. در اینجا موارد با مزه، عجیب و حتی مواردی که تضمین می کنند وارد بحثی عمیق خواهید شد را برایتان بیان خواهیم کرد. سلام دنیا در این مقاله، 20 سوال برای باز کردن راحت سر صحبت با دختر مورد علاقه تان را به شما می آموزد.

7 مورد از بهترین سوالات برای شروع صحبت

چه در یک رستوران با یک سری غریبه روبرو شده اید یا می خواهید سر صحبت را با یک خانم زیبا باز کنید، بایستی از این رازها برای رسیدن به مقصودتان استفاده کنید. شما می توانید از این سوالات برای ایجاد یک بحث و قادر ساختن غریبه ها به شرکت در آن استفاده کنید. با کمی تمرین و احتمالاً کمی نوشیدنی و خوراکی، احتمالاً می توانید بیش از تایتانیک یخ روابط را بشکنید!

1. چه چیزهایی را در کمد شخصی تان در دوران دبیرستان نگه می داشتید؟ فرد مقابل خاطراتش را همزمان با بیان اقلامی که در کمدش داشته است، مرور خواهد نمود و سپس از شما خواهد خواست تا همین کار را در مورد محتویات کمد دبیرستان تان انجام دهید.

2. ترسناک ترین کاری را که برای تفریح انجام دادید، چه بوده است؟ اجازه دهید فرد مقابل یک داستان جالب را از گذشته اش بیان کند و سپس شما می توانید بحث را با جمله "چرا این کار را انجام دادید؟" دنبال کنید.

3. اگر شما پادکست ویژه خودتان را داشتید، با چه کسی مصاحبه می کردید و چرا؟ پادکست ها امروزه بسیار جذاب هستند. اجازه دهید طرف مقابل درباره فردی که مایل است با وی صحبت کند و دلیل این کار با شما حرف بزند.

4. اگر می توانستید در هر زمینه های متخصص باشید، چه زمینه ای را انتخاب می کردید و چرا؟ هر فردی می خواهد در زمینه ای متخصص باشد. بجز در مواردی که طرف مقابل بگوید که می خواهد در زمینه پرتاب چاقو ماهر شود، در سایر موارد ادامه این بحث جای هیچ نگرانی نخواهد داشت.

5. سه فیلم مورد علاقه شما کدامند؟ آیا فیلم های عاشقانه را ترجیح می دهید یا فیلم های اکشن؟ این می تواند بحث جالبی را ایجاد کند.

6. شغل رویایی شما کدام است؟ با این سوال می توانید بدون نیاز به یک پرسش مستقیم، ایده خوبی درباره اینکه شغل واقعی فرد چیست، بدست آورید. همچنین همه افراد یک شغل رویایی دارند و می خواهند بسیار ثروتمند باشند.

7. چه چیزی را از روزتان مایلید حذف کنید تا روز بهتری داشته باشید؟ دنیایی با زمان بیشتر و آزار کمتر. این می تواند شروع کننده بسیار خوبی برای یک بحث باشد که می تواند با به حداقل رساندن موضوعات مرسوم، بسیار عمیق شود.

20 مورد از بهترین سوالاتی که بایستی برای شکستن یخ محیط و شروع صحبت بدانید

20 مورد از بهترین سوالاتی که بایستی برای شکستن یخ محیط و شروع صحبت بدانید

7 مورد از بهترین سوالات برای شروع یک مکالمه جالب

وقتی وارد بحث با فردی می شوید، تفاوت زیادی بین داشتن یک صحبت کوتاه درباره یک موضوع کسالت آور مانند وضعیت هوا و یک بحث واقعی درباره یک موضوع عمیق وجود دارد. چه می خواهید با یک خانم جذاب آشنا شوید یا اطلاعات بیشتری درباره یک دوست تازه کسب کنید، می توانید از این شروع کننده های بحث برای ایجاد یک ارتباط همراه با اعتماد بهره بگیرید. در آنجا می توانید چیزهایی را که هر دو نفر به آن علاقه دارید، بیابید. در اینجا 7 مورد از بهترین سوالات برای شروع یک بحث جذاب را به شما ارائه می دهیم:

1. اکنون در صندوق عقب ماشین خود چه دارید؟ معمولاً چیزهای معمولی را در آنجا خواهید یافت و با یک جنازه یا اشیاء غیرقانونی روبرو نخواهید شد.

2. آیا در هیچ رسانه اجتماعی پرطرفدار هستید؟ همه افراد زمانی را به خاطر دارند که افراد زیادی تصویری از یک خوراکی آنها را در اینستاگرام پسندیده باشند. اینطور نیست؟ بدون شک مطالب جالبی را در این خصوص خواهید شنید.

3. قدردان چه چیزی هستید؟ این سوال امروزه بسیار مرسوم است. شنیدن در این خصوص همواره جذاب بوده و می توانید مطالب جالبی درباره اینکه افراد قدردان چه چیزهایی در زندگی شان هستند، بشنوید و درباره آنها صحبت کنید.

4. اگر می توانستید در زمان سفر کنید، چه چیزی را تغییر می دادید و چرا؟ سفر در زمان همواره موضوع بحث جذابی بوده و در مورد هر فرد با دیگری متفاوت می باشد.

5. پیتزای مورد علاقه شما چیست؟ تقریباً تمامی افراد پیتزا را دوست دارند و اگر فردی به پیتزا علاقه نداشته باشد احتمالاً فرد مناسبی برای صحبت نیست.

6. اگر اجرایی در Netflix داشتید، در مورد چه چیزی بود؟ در این دوره، اکثر افراد در سایت Netflix عضو هستند. با استفاده از این بحث می توانید بفهمید که فرد به چه زمینه هایی علاقمند است.

7. قهوه، چای یا شراب؟ با این سوال می توانید نوشیدنی صبحگاهی مورد علاقه فرد مقابل را بفهمید و بر این اساس بحث را ادامه دهید.

بهترین سوالات برای شروع یک بحث بامزه و مکالمه جالب

6 مورد از بهترین سوالات بامزه برای شروع یک بحث

همواره افزودن کمی کمدی و شوخی به مباحث (بویژه وقتی تلاش می کنید فردی را به خود جذب کنید) می تواند جذاب باشد. بعضی سوالات بامزه وجود دارد که می توانید برای شکستن یک سکوت طولانی و تبدیل آن به یک بحث شاد و سپری کردن اوقاتی خوش، از آنها بهره ببرید. در اینجا به 6 مورد از این سوالات اشاره می کنیم:

1. خجالت آورترین کاری که در یک وعده ملاقات انجام دادید، چه بوده است؟ داستان های خجالت آور همواره خنده دار هستند و هرچه شرم آورتر باشند جذاب تر می شوند.

2. اگر در یک آخرالزمان پر از زامبی باشید، تیم شما چه کسانی هستند و چرا؟ اکثر افراد داستان های آخرالزمانی را دوست دارند و دانستن این که اعضای تیم بازماندگان از نظر یک فرد چه کسانی هستند، می تواند موضوعی بامزه و جذاب باشد.

3. مسخره ترین سبک و لباسی که تاکنون پوشیده اید چه بوده است؟ این موضوع نیز در عین خنده دار بودن می تواند بسیار جذاب باشد.

4. فرد مورد علاقه شما در دوران کودکی چه کسی بود؟ اکثر افراد ممکن است عاشق بعضی بازیگران سینما شده باشند، اما گاهی اوقات افراد ممکن است عشق های عجیب و غریب و جالبی در گذشته داشته باشند.

5. عجیب ترین و بدترین مدل مویی که تاکنون داشته اید، چگونه بوده است؟ گاهی بعضی مدل موها که در زمان خود بسیار در بورس بوده اند، اکنون بسیار خنده دار به نظر می رسند و این می تواند موضوع بحث بامزه ای محسوب شود.

6. بهترین داستان شما در اوج مستی چه بوده است؟ همواره داستانی جذاب و بامزه درباره هنگامی که فردی در مصرف مشروب زیاده روی کرده است وجود دارد.

منبع: ties

از
1
رای