طرز چیدن باکس کادو؛ تزیین کردن سبد هدیه ساده و شیک

طرز چیدن باکس کادو؛ تزیین کردن سبد هدیه ساده و شیک نحوه درست کردن سبد کادو؛ طرز چیدن باکس کادو و آموزش تزیین کردن داخل سبد هدیه ساده و شیک؛ برای تهیه سبد کادو به چه چیزهایی نیاز داریم و نکات مهم برای تهیه جعبه هدیه در سلام دنیا بخوانید.

خرید سبدهای هدیه ویژه امکان پذیر است، اما ساختن سبد یک گزینه جایگزین متفکرانه است. آنها به راحتی درست می شوند - می توانید آنچه را که در آنها قرار می دهید منحصر به فرد کنید و نتیجه نهایی خیره کننده است! بسته به شخصی که سبد را به او هدیه می‌دهید، می‌توانید ببینید که تنقلات و نوشیدنی‌های مورد علاقه او چیست تا ایده بهتری در مورد چیزهایی که باید در سبد گنجانده شود، داشته باشید. سعی کنید از دوستان یا خانواده خود ایده بخواهید. در این مطلب از سلام دنیا نیز ما نحوه درست کردن سبد کادو ؛ طرز چیدن باکس کادو و تزیین سبد هدیه را آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

نحوه درست کردن سبد کادو

سبدهای هدیه منحصر به فرد تنها راه حلی هستند که نمی توانید در مورد یک کالای هدیه خاص تصمیم بگیرید زیرا اکثراً همه عاشق دریافت یک سبد هستند و تقریبا برای هر مناسبتی مناسب هستند. می توانید از سبد هر شکلی با دسته یا بدون دسته استفاده کنید. اندازه بستگی به چیزی دارد که می خواهید در آن قرار دهید، بنابراین توصیه می شود قبل از خرید سبد واقعی، همه چیزهایی را که می خواهید در سبد قرار دهید خریداری کنید. به این ترتیب از پر کردن همه چیز در مواقعی که کمبود فضا وجود دارد یا فضای زیادی برای پر کردن وجود دارد، جلوگیری می کنید.


حتما بخوانید: آموزش ساخت پاکت کادو و ساک دستی هدیه شیک و ساده خانگی


انتخاب تم برای تهیه سبد کادو  

یک تم سبد متناسب با گیرنده انتخاب کنید. سعی کنید بر روی علایق افراد تمرکز کنید و موضوعی مناسب برای آنها انتخاب کنید. سپس چندین مورد را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر و موضوع هستند. باز کردن هر سبد هدیه ای سرگرم کننده است، بنابراین روی محتویات آن استرس نداشته باشید. گزینه های موجود متعدد هستند، اما در اینجا چند مثال برای شروع شما آورده شده است.

 • برای یک گلف باز ، یک سبد را با توپ گلف، یک حوله کوچک، کرم ضد آفتاب و سایر موارد مرتبط پر کنید.
 • برای باغبان از مجموعه ای از ابزارهای باغبانی دستی و بسته های بذر استفاده کنید.
 • برای یک خواننده ، چندین کتاب در ژانری که گیرنده از آن لذت می‌برد، انتخاب کنید. یک چراغ کتاب کوچک و نشانک اضافه کنید.
 • برای صاحب خانه جدید ، یک سبد را با یک کتاب خانگی، ابزارهای کوچک، نوار چسب و قلم مو پر کنید.
 • برای بافنده سبد را با اقلامی که گیرنده در سرگرمی خود استفاده می‌کند همراه با کتابی در این زمینه پر کنید.
 • برای یک آشپز جدید یک سبد را با وسایل اولیه آشپزخانه و یا خوراکی های لذیذ پر کنید

انتخاب تم برای تهیه سبد کادو  

برای تهیه سبد کادو به چه چیزهایی نیاز داریم؟

تجهیزات

 • قیچی

مواد

 • سبد (اندازه بستگی به چیزی دارد که خریده اید)
 • سلفون
 • روبان
 • برچسب هدیه 
 • اقلام برای سبد (متفاوت است)
 • کیسه آب نبات بسته بندی جداگانه

حتما بخوانید: بهترین کادو تولد برای دختر


دستورالعمل ها

نحوه درست کردن سبد کادو

1. مواد را در سبد قرار دهید

یک دستمال پارچه ای یا روپوش کاغذی را در پایین سبد قرار دهید. تمام وسایل را داخل آن بچینید. اطمینان حاصل کنید که اقلام شکستنی محکم شده یا در پارچه یا دستمال پیچیده شده اند. اقلام بلند را در مرکز قرار دهید، اقلام متوسط ​​در بیرون و اقلام کوچک در بین آنها. آب نبات بسته بندی شده به صورت جداگانه که در سرتاسر اقلام پاشیده می شود، زیبایی خاصی می بخشد.

نحوه چیدن باکس کادو1

2. سلفون را برش دهید

سلفون را برش دهید - ساده یا چاپ شده به مناسبت خاص - و آن را روی سطح میز، سمت راست به پایین قرار دهید. سبد کامل هدیه را در وسط آن قرار دهید.

3. روبان اضافه کنید

روبان را اضافه کنید، یک پاپیون زیبا با دم های منحنی بلند درست کنید، یا یک پاپیون آماده وصل کنید.


حتما بخوانید: کادو کردن هدیه مستطیلی، استوانه ای و شکلاتی ساده


4. برچسب هدیه را وصل کنید

تگ کادو را با نخ وصل کنید یا به جلوی سلفون بچسبانید.

نحوه چیدن باکس کادو 2

5. سبد را ایمن کنید

اگر یکی از اضلاع کوتاه سلفون فاصله دارد، ممکن است بتوانید با کشیدن آرام قسمت بالایی آن را تنظیم کنید. در غیر این صورت، آن را با یک تکه کوچک نوار چسب محکم کنید.

نکات مهم برای تهیه سبد هدیه

 • سلفون به صورت رول های شفاف، رنگی، چاپی فروخته می شود. شفاف با الگوی طلایی کوچک برای هر موقعیتی همه کاره است.
 • پاپیون های آماده برای بدون دردسر بودن آن عالی هستند، اما مطمئن شوید که اندازه آن برای سبد مناسب باشد. یک سبد بزرگ به یک پاپیون بزرگ نیاز دارد. به همین ترتیب، یک سبد کوچک را با یک پاپیون بزرگ پنهان نکنید. همچنین می‌توانید با ایده‌های کادویی خود خلاقیت بیشتری به خرج دهید - مخروط‌های کاج، گل‌ها یا گیاهان خشک شده یا دکمه‌ها جایگزین‌های عالی هستند.
 • می توان به جای سبد از اقلام دیگر مانند ظرف غذاخوری، بشقاب ، کاسه سرو یا ته جعبه هدیه استفاده کرد. اگر سبد یا ظرف کناره‌های پایینی دارد، ممکن است برای جمع‌آوری سلفون به کمکی نیاز داشته باشید.

نکات مهم برای تهیه سبد هدیه

سخن آخر

هدایایی که برای دیگران تهیه می کنید هنگامی که در سبدهای کادویی قرار می گیرند شیکتر جلوه می کنند، امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

بهترین هدیه های خلاقانه، دست ساز و ارزان برای جشن سیسمونی

چه گلی برای هدیه دادن مناسب استاز
1
رای