اشتباهات رایج در استفاده از شمع + نکات روشن کردن و نگهداری شمع

اشتباهات رایج در استفاده از شمع + نکات روشن کردن و نگهداری شمع روشن کردن شمع در خانه؛ 5 اشتباه در استفاده از شمع؛ خطرات و اشتباهات رایجی که هنگام روشن کردن شمع انجام می دهیم؛ نکاتی قبل از روشن کردن شمع و نگهداری از شمع ها در سلام دنیا بخوانید.

کدام خانه داری شمع را دوست ندارد؟ در حالی که قبل از خواب به بیرون می روید یا نمی توانید بدون یک عطر آرام بخش از آپارتمان خود کار کنید ممکن است بخواهید شمع روشن کنید. من شخصاً یک سطل پر از شمع‌های مختلف دارم که با فصول و حالات مختلف مطابقت دارد و دوست ندارم به این زودی شمع هایم تمام شود. من همچنین معتقدم که برخلاف تصور عمومی، شمع‌ ها وقتی با دقت انتخاب می‌شوند، هدایای شگفت‌ انگیزی می‌سازند. از آنجایی که من چندین سال است که عاشق شمع‌ ها هستم، فکر می‌کردم از قبل همه چیز را در مورد نحوه مراقبت از شمع هایم می‌دانم. اما پس از صحبت با متخصص ها، معلوم شد که اشتباه کرده ام! قبل از اینکه کبریت بردارید و شمع روشن کنید در ادامه این مطلب از سلام دنیا در مورد آنچه کارشناسان درباره اشتباهات رایجی که هنگام روشن کردن شمع انجام می دهیم، بیان می کنند صحبت خواهیم کرد تا با 5 اشتباه در استفاده از شمع و نکات روشن کردن و نگهداری از شمع آشنا شوید با ما همراه باشید.

اشتباهات رایجی که هنگام روشن کردن شمع انجام می دهیم

1. دانستنی های شمع: سالم نبودن فتیله

یک فتیله سالم تضمین می کند که شمع مورد علاقه شما تا زمانی که ممکن است ماندگاری داشته باشد و عطر فراوانی پخش کند، بنابراین قطعاً چیزی است که باید در اولویت قرار گیرد. Cat Brantley، مدیر کندل فیش در ایمیلی گفت، قبل از روشن کردن شمع، فتیله باید به اندازه 0.25 اینچ کوتاه شود. چرا این کار بسیار کلیدی است؟


حتما بخوانید: انواع شمع تزیینی و فانتزی لاکچری با رایحه های معطر


برانتلی توضیح داد: "اگر یک فیتیله خیلی بلند باشد، ممکن است در قسمت بالایی شکاف کند و در موم شمع شما به هم ریخته شود." یک فتیله کوتاه‌تر در ایجاد حوضچه‌ای از موم ذوب شده - که از آنجا عطر می‌آید - کار بسیار خوبی انجام می‌دهد و فتیله‌ای که خیلی بلند است، به سادگی شمع شما را سریع‌تر از حد لازم می‌سوزاند.

اشتباهات رایجی که هنگام روشن کردن شمع انجام می دهیم1

نکاتی قبل از روشن کردن شمع

2. دانستنی های شمع: نسوختن شمع تا لبه های آن، به خصوص در اولین سوزاندن

هنگامی که یک شمع جدید را باز می کنید، قبل از اینکه آن را روشن کنید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است آن را برای استفاده بعدی خراب کنید. دوناگ کویگلی، خاطرنشان کرد: اولین باری که شمع خود را می سوزانید زمان بسیار مهمی است.. مطمئن شوید که وقتی شمع خود را روشن می کنید، تا لبه ها بسوزد" اگر به این توصیه توجه نکنید چه اتفاقی می افتد؟

کویگلی توضیح داد: "اگر اولین بار که شمع خود را می سوزانید این کار را انجام ندهید، آن را خراب می کنید، جایی که شمع فقط از وسط می سوزد و تا لبه ها نمی سوزد." "شما باید زمان کافی برای سوزاندن شمع خود در لبه های خود بگذارید - اگر زمان ندارید، صبر کنید تا به ویژه برای اولین سوزاندن شمع این کار را انجام دهید." اولین باری که شمع خود را می سوزانید زمان بسیار مهمی است.


حتما بخوانید: آموزش ساخت شمع در خانه به روش ساده


3. دانستنی های شمع: سوزاندن شمع برای مدت طولانی

چه چیزی دلپذیرتر از روشن نگه داشتن یک شمع در طول یک روز در خانه هنگام کار، مطالعه و تماشای تلویزیون؟ همانطور که مشخص است، چیزی به عنوان روشن نگه داشتن شمع برای مدت طولانی وجود دارد - برانتلی گفت که بهتر است به افزایش حداکثر چهار ساعته پایبند باشید.

او توضیح داد: «وقتی یک شمع را در تمام طول روز می سوزانید، خطر داغ شدن بیش از حد ظرف را دارید، که می تواند در هر کجا که شمع را می سوزانید باعث آسیب شود» و اضافه کرد: «همیشه یک شمع را بالای یک سطح مقاوم در برابر حرارت یا زیر لیوانی قرار دهید. ”

اشتباهات رایجی که هنگام روشن کردن شمع انجام می دهیم2

4. دانستنی های شمع: حرکت دادن شمع در حالی که روشن است

هنگامی که آن کبریت ها را کنار گذاشتید، بهتر است شمع خود را در جای خود بگذارید تا زمانی که آن را خاموش کنید. چرا؟ کاترینا بل از The Copper Bell در ایمیلی توضیح داد: «حرکت شمع زمانی که روشن است - یا موم مایع است - می‌تواند باعث ریختن موم ذوب شده شود که باعث آشفتگی (یا خطرات آتش‌سوزی) بیشتر در خانه شما می‌شود و اگر قبلاً چندین بار یک شمع را سوزانده اید، جابجایی آن خطرات بیشتری را به همراه خواهد داشت. بل اضافه کرد: "وقتی موم در شیشه کم است، در لمس شیشه بسیار داغ تر از زمانی است که شمع نو است." «یک شمع داغ غیرمنتظره می‌تواند مردم را مبهوت کند و اگر شمع را در حالی که روشن است بگیرند، آن‌ها را رها کنند. شما ممکن است در معرض خطر ریختن موم روی خود یا خانه‌تان باشید – یا حتی خودتان را با موم داغ بسوزانید.» 


حتما بخوانید: تزیین کردن خانه با شمع با 20 ایده ساده


نگهداری از شمع

5. دانستنی های شمع: مراقبت نکردن درست از شمع ها

برانتلی توصیه کرد شمع‌های خود را زمانی که استفاده نمی‌کنید در فضای باز قرار ندهید. او گفت: "شمع های خود را دور از نور خورشید نگه دارید - اشعه ماوراء بنفش می تواند شمع های معطر را تغییر رنگ دهد - و در یک نقطه تاریک و خنک وقتی روشن نیست." هیچ چیز بهتر از یک کابینت با بوی خوب نیست که بتوانید شمع های پشتیبان را از گرد و غبار، نور خورشید و هم اتاقی هایی که از پروتکل مراقبت از شمع پیروی نمی کنند در امان نگه دارید. به علاوه، چه کسی دوست ندارد کمی مرتب باشد و هنگامی که دقیقاً می دانید چند شمع دارید، راحت تر می توانید شمع های مورد علاقه خود را پیگیری کنید (و از خریدهای فوری جلوگیری کنید). 

اشتباهات رایجی که هنگام روشن کردن شمع انجام می دهیم3

سخن آخر

با توجه به نکاتی که در این مطلب جهت روشن کردن و استفاده شمع آمد می توانید در زمان بیشتری از شمع های خود استفاده و نگهداری کنید. امیدواریم از این مطلب استفاده و لذت برده باشید. 


مطالب مرتبط:

تزیین میز تولد ساده، کم هزینه و شیک دخترانه، پسرانه

78 ایده تزیین پاکت نامه خلاقانه، فانتزی، ساده، عاشقانه برای مناسبتها

انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون منزل با پرهیز از 10 اشتباه رایجاز
1
رای