10 تکنیک ساده برای اظهار «دوستت دارم» بدون اینکه واقعا آن را بیان کنید

10 تکنیک ساده برای اظهار «دوستت دارم» بدون اینکه واقعا آن را بیان کنید یکی از ساده ترین تکنیک این است که: به جای اینکه بگویید او را دوست دارید، بگویید که چه چیزی در مورد او وجود دارد که شما آن را دوست دارید: لبخند زیبای او، یا هر ویژگی شخصیتی که باعث می شود شما عاشق او شوید.

اعمال نسبتا بلندتر از کلمات صحبت می کنند. انجام یک کار ساده، در عین حال ابتکاری و قابل تحسین هر چند وقت یک بار برای بیان احساسات نسبت به زمانی که «دوستت دارم» را با تمام وجود فریاد بزنید، بهتر اثر را خواهد کرد. در این جا ده روش برای اظهار «دوستت دارم» بدون اینکه واقعا این سه کلمه را بیان کنید، ارائه شده است.

10 روش برای گفتن «دوستت دارم» بدون بیان آن کلمات

1. یک یادداشت برای او بگذارید

یک یادداشت سورپرایز کننده که برای معشوقه خود در هنگام صبح قبل از رفتن به دانشگاه یا محل کار می گذارید، کل روز را برای او لذت بخش کرده و به او نشان می دهد که شما چقدر او را دوست دارید. می توانید بنویسید «دوستت دارم» یا حتی نوشتن چیزی به سادگی «یک روز عالی». یک نقاشی کوچک زیبا به آن اضافه نمایید و معشوقه شما تمام روز لبخند بر لب خواهد داشت.

روش ابراز عشق به شخص مورد علاقه

2. برای او وقت صرف کنید

وقتی واقعا کسی را دوست دارید، طبیعی است که بخواهید هر چقدر که می توانید با او زمان صرف کنید. هنگامی که شریک زندگی شما می خواهد با دوستان خود به یک مشروب فروشی یا تماشای فیلم برود، اعتراض نکنید. در حالی که شما در خانه نشسته و به کارهای خانه رسیدگی می کنید، به او اجازه دهید استراحت کرده و اوقات فراغت داشته باشد.

3. به او هدیه های کوچک بدهید

به یاد داشته باشید که لازم نیست برای دادن هدیه تا کریسمس، سالروز ازدواج یا تولد معشوقه خود صبر کنید. هنگامی که در مغازه هستید و چیزی که می بینید شما را به یاد معشوقه تان می اندازد. این ممکن است یک حلقه یا یک الماس مصنوعی یا یک بسته شکلات مورد علاقه او باشد، حتی چیزی باشد که او اخیرا در مورد آن با شما صحبت کرده است.

تکنیک های اظهار دوستت دارم بدون هیچ کلامی

4. کارهای خانه را انجام دهید

اگر معشوقه شما کسی است که بیشتر کارهای خانه را انجام می دهد، او واقعا از کمک شما به ویژه در روزی که واقعا خسته باشد، قدردانی خواهد کرد. ظرف ها را شسته و زباله ها را به بیرون از خانه ببرید، این کار برای شما سخت نخواهد بود، اما نشان می دهد که شما چقدر مایل هستید که کاری برای معشوقه خود انجام دهید.

5. در آغوش گرفتن

همیشه با بغل کردن و بوسیدن به معشوقه خود خوش آمد بگویید و همین کار را زمانی که او را ترک می کنید، انجام دهید. هنگامی که در خیابان با هم قدم می زنید، دستان او را بگیرید. این حرکات ظریف عشق فیزیکی، لازم نیست که به چیز دیگری منجر شوند، دقیقاً همانطور که هستند، باعث می شوند احساس مهم دیگری در شما ایجاد شود، حتی اگر چیزی نگویید.

6. شام درست کنید

این امر به ویژه زمانی خوب است که شما آشپز ماهری نباشید، زیرا این نکته مهم دیگری را نشان می دهد که، حتی اگر واقعاً نتوانید آشپزی کنید، بهترین تلاش خود را برای این کار انجام داده اید. گاهی اوقات فقط یک فنجان چای یا قهوه ای که آنها را به رختخواب می آورید، کافی است یا وقتی متوجه می شوید که نیاز به غذایی دارند، فقط همان چیز کافی است.

گفتن دوستت دارم به صورت عملی

7. با دوستانشان آشنا شوید

ممکن است تصور کنید که دوستان او احمق هستند و دوستان شما یک میلیون مرتبه از دوستان او بهتر و شوخ طبع تر هستند. شاید حق با شما باشد. اما هنوز هم آنها کسانی هستند که معشوقه شما آنها را برای حضور در زندگی خود انتخاب کرده است و آنها برای معشوقه شما مهم هستند. حتی اگر هنوز هم تصور می کنید که آنها احمق هستند، تلاش واقعی شما نشانگر عشق تان به شریک زندگی تان خواهد بود.

8. مهربان باشید

آیا به یاد دارید که وقتی به تازگی او را ملاقات کرده بودید، توجه و علاقه زیادی به معشوقه خود داشته اید؟ احتمالاً در حال حاضر این کار را کمتر از زمان قرار ملاقات های عاشقانه خود انجام می دهید. با شریک زندگی خود طوری رفتار کنید که گویی در حال آشنا شدن با ویژگی های شخصیتی او هستید و سعی می کنید او را دوست داشته باشید. تعارف کنید، لبخند بزنید، ارتباط چشمی برقرار کنید و از مساله ای که به راحتی برطرف می شود، عصبانی نشوید.

اظهار عشق و دوست داشتن بدون بیان کردن

9. سازش کنید

سازش به شریک زندگی شما نشان می دهد که شما واقعاً می خواهید آنها را خوشحال کنید، حتی اگر این بدان معناست که شما خود مجبور باشید کاری را انجام دهید که به آن علاقمند نیستید. علاوه بر این، سازش نشان می دهد که رابطه تان برای شما مهم تر از چیزی است که درباره آن بحث می کنید.

10. آن چیزی را که احساس می کنید را به او بگویید

به جای اینکه بگویید او را دوست دارید، بگویید که چه چیزی در مورد او وجود دارد که شما آن را دوست دارید: لبخند زیبای او، خنده های او که شما را به خنده می اندازد، هوش او، یا هر ویژگی شخصیتی که باعث می شود شما عاشق او شوید. این کلمات مفهوم بسیار بیشتری خواهند داشت: هم برای شما و هم برای معشوقه شما.

راهکارهای اظهار «دوستت دارم » بدون اینکه واقعا بیان کنید

شما برای رساندن مفهوم «دوستت دارم» واقعا نیازی به بیان آن ندارید. بگویید که چقدر قدردان معشوقه خود و هر چیزی که او برای شما انجام داده است و هر روز برای شما انجام خواهد داد، هستید. وقتی به شما کمک می کند و یا به این دلیل که از داشتن او در زندگی خود سپاس گذار هستید، از او تشکر کنید.

از
45
رای