بهترین دعا برای عزیز شدن نزد شوهر، معشوق و در چشم همه

بهترین دعا برای عزیز شدن نزد شوهر، معشوق و در چشم همه دعاها و ذکرهایی برای عزیز شدن نزد دیگران وجود دارد. از مرحوم شیخ بهایی نقل شده است: هر شخصی که ذکر ادریسیه را بخواند، علاوه بر استجابت دعای او، هر اندازه که نزد مردم و دیگران بی ارزش و بی قدر باشد، محترم و عزیز می گردد.

همه انسان ها دوست دارند که نزد دیگران، شوهر، خانواده شوهر عزیز شوند و محبت آنها را دریافت کنند. برای همین ذکرهایی و دعا هایی برای عزیز شدن نزد دیگران وجود دارد. در این پست از وب سایت سلام دنیا، سعی کرده ایم تا مجموعه ای عالی از دعاهایی برای عزیز شدن نزد دیگران، دعا برای عزیز شدن درچشم همه را برای شما گردآوری نماییم. این دعاها برگرفته از آیات قرآنی، وردها و ذکرهایی است که توسط بزرگان دین معرفی شده اند.

بهترین دعاها برای عزیز شدن نزد دیگران، معشوقه و خانواده شوهر

1. ذکر مجرب برای عزیز شدن نزد خداوند

طبق گفته منابع اسلامی از جمله ذکرهایی مجرب برای غزیز شدن نزد خداوند، ذکر «یا عزیز» می باشد. روش به  کار بردن این ذکر به این شیوه است که باید ذکر «یا عزیز» را در هر 4 سمت خود (پشت، سمت جلو، چپ و راست) این ذکر را برای 4 بار بگویید. ان شاء الله موثر خواهد بود.

2. عزیز شدن نزد مردم با ختم ادریسیه

از مرحوم شیخ بهایی روایت شده است: هر شخصی که ذکر ادریسیه را بخواند، علاوه بر اینکه دعای او مستجاب می شود، هر اندازه که نزد مردم و دیگران بی ارزش و بی قدر باشد، محترم و عزیز می گردد، همچنین خداوند بزرگ مرتبه، نعمت های ظاهری و باطنی بسیاری را به او اعطا می کند که از شمردن آن عاجز می ماند. ذکر ادریسیه این است: «يا حميدِي الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلي جَميعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ»

3. دعا برای عزیز شدن در انظار مردم (دعا برای عزیز شدن درچشم همه )

برای اینکه در نظر مردم، عزیز و گرامی شوید زمانی که از منزل بیرون می آیید ذکر زیر را 12 بار بخوانید و بر خود بدمید. این دعایی است که برای عزیز شدن در چشم همه مردم سفارش شده و بسیار مجرب است. «یا عَزیزُ ذُوالْعِزِّ وَ الْاِقْتِدارِ اَعِّزْنی»


حتما بخوانید: تاثیر و نقش دعا در سلامت روح، روان و جسم


دعا برای عزیز شدن در انظار مردم

سوره های قرآنی برای عزیز شدن 

4. سوره نجم 

طبق روایتی که در کتاب ثواب الاعمال 116 آمده است بسیار خواندن سوره مبارک نجم سبب محبوب شدن نزد مردم می شود. از دیدگاه قرآن ایمان و انجام اعمال صالح انسان ها را پیش دیگران عزیز و محبوب می کند. و این کار در سوره مریم آیه 96 بیان شده است: «{اَلَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا اَلصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ اَلرَّحْمنُ وُدًّا؛؛ کسانى که ایمان آورده و اعمال صالح انجام دهند خداوند براى آنان محبتى در دل‏ها قرار خواهد داد.»

5. خواندن سوره یوسف برای عزیز و محترم شدن

  • هر کسی که سوره مبارک یوسف را نوشته و به مدت 3 روز در خانه نگه داری کند و پس از گذشت 3 روز آن را در بیرون خانه خود دفن نماید نزد پادشاه و بزرگان مملکت عزیز و محترم شود. 
  • همچنین نقل شده است که هر شخصی که با خلوص نیت سوره یوسف را 3 بار تلاوت کند، خداوند او را پیش معشوق و محبوبش عزیز و محترم کند و معشوق را دیوانه خود کند. 

6. سوره انفال، برای افزایش مهر و محبت

در بعضی از منابع دینی، خواندن سوره انفال برای افزایش مهر و محبت سفارش شده است. برای این کار، باید سوره انفال را هر روز 3 مرتبه بخوانید و بعد از هر بار خواندن، دعای زیر را بخواند: «یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیه والسلام یا رب القدره فی الانام»


حتما بخوانید: بهترین دعاها برای شفای انواع دردها


7. سوره حمد، برای عزیز شدن در چشم همه

برای عزیز شدن نزد معشوق و همچنین چشم همه باید سوره حمد 70 مرتبه بخوانید. این سوره بسیار ارزشمند است و طبق فرموده امام صادق (ع): «اگر 70 مرتبه سوره حمد را بر مرده ای بخوانید و او زنده شد تعجب نکنید.»

سوره های قرآنی برای عزیز شدن 

8. حرز افزایش محبت معشوق نسبت به خودتان (دعا برای عزیز شدن نزد معشوق)

طبق روایات دینی، برای زیاد کردن و افزایش محبت معشوق نسبت به خود، بر روی تکه ای کاغذ تمیز و پاک آیه زیر را نوشته و هر زمان که به دیدن معشوق خود می روید، آن را به همراه داشته باشید: «یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه بحق یا بدوح یا بدوح یا بدوح

نکته: در آیه بالا، بجای فلان بن فلان، نام خود و نام پدرتان و بجای فلانه بنت فلانه، اسم معشوق خود و مادر او را بگویید.

9. ذکر «الودود» برای جلب محبت معشوق

همان طور که می دانید ذکر «الودود» یکی از اسم های شریف خدا می باشد. و برای جلب محبت معشوق بسیار مجرب و کارآمد می باشد. دستورالعمل این ذکر به صورت زیر است: «در روز جمعه، ذکر «الودود» را 1000 بار  روی اناری بخوانید، سپس آن را به خورد معشوق خود بدهید، محبتش نسبت به شما زیاد خواهد شد.»

10. دعایی مجرب برای رفع بدخویی، دوست یابی و افزایش محبت

ذکری که در این بخش بیان شده است برای رفع چندین مشکل مختلف به کار می رود که در ادامه دستورالعمل آن ذکر شده است. ذکر این است: یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ

  • برای از بین رفتن بدخویی هر روز این ذکر را 95 بار بگویید تا زمانی که مشکل رفع شود.
  • برای پیدا کردن دوست، کافی است که این ذکر را 63 بار بگویید.
  • برای جلب و افزایش محبت  در بین مردم، این ذکر را روزی 25 بار  بگویید.

11. دعا برای جلب محبت همسر، خانواده و شخص مورد علاقه

می توانید این دعا را برای جلب محبت پدر، مادر، همسر و یا حتی کسی که ازدواج کردن با او حرام نیست، بخوانید. دستورالعمل این دعا به شرح زیر است:

  • ابتدا وضو گرفته و 2 رکعت نماز با نیت نزدیکی به خداوند، بخوانید.
  • بعد از تمام شدن نماز، تسبیحات حضرت فاطمه (س) را بگویید و به حمد و ستایش خداوند مشغول شوید.
  • بعد این دعا را بخوانید: «اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی إِلْفَهَا وَ وُدَّهَا وَ رِضَاهَا بِی وَ أَرْضِنِی بِهَا وَ اجْمَعْ بَیْنَنَا بِأَحْسَنِ اجْتِمَاعٍ وَ أَنْفَسِ ائْتِلَافٍ فَإِنَّکَ تُحِبُّ الْحَلَالَ وَ تَکْرَهُ الْحَرَامَ وَ اعْلَمْ أَنَّ الْإِلْفَ مِنَ اللَّهِ وَ الْفِرْکَ مِنَ الشَّیْطَانِ لِیُکَرِّهَ مَا أَحَلَّ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ»

حتما بخوانید: متن دعای عهد با ترجمه


دعا برای جلب محبت همسر، خانواده و شخص مورد علاقه

12. دعای قوی و فوری برای عزیز شدن و مهر و محبت زیاد

پس از خواندن نماز صبح، چند عدد غنچه گل تازه را برداشته و سوره «لایلاف قریش» را به تعداد 21 بار  بخواند و بر روی غنچه ها بدمید. بعد غنچه ها را به شخص مورد نظر خود بدهید یا برای او بفرستید. به محض اینکه توسط شخص مورد نظر، بو کشید، محبت شدید و زیاد بین آن دو برقرار می شود. این دعا آزموده شده است و فقط در امر حلال کارایی و تاثیر دارد.

13. دعا برای عزیز شدن نزد شخص خاص

برای اینکه محبت شخص خاص را جلب کنید بر شیرینی (قند یا شکر) اسم «یا هادی» را 35 بار بگویید و روی آن شیرینی فوت کنید و به خورد آن شخص بدهیداین دستور بسیار مجرب و موثر می باشد.

14. دعا برای عزیز و محترم شدن نزد خانواده شوهر

هر فردی دعا زیر را به نیت عزیز شدن نزد خانواده شوهر بخواند، خداوند او را نزد خانواده شوهر عزیز و محبوب گرداند. «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین» 

15. دعا برای عزیز شدن نزد معشوق و خوب شدن اخلاق شوهر

خواندن دعای زیر برای عزیز شدن نزد معشوقه و خوب شدن اخلاق شوهر موثر است. هر فردی «آیه 7 سوره ممتحنه»  را برای 7 بار بخواند و نزد شخصی برود، قطعا محبوب آن شخص می شود. بهتر است که این آیه را بر کف دست راست خود خوانده و دست را به صورت خود بمالد. «عسی ان یجعل بینکم و بین الذین عادیتهم منهم موده و اله قدیر، و الله غفور رحیم»


مقالات مرتبط:

خواص سوره یس ؛ دلایل اینکه سوره یاسین قلب قرآن است چیست؟

اس ام اس و متن تسلیت شهادت حضرت زهرا و ایام فاطمیه انگلیسی و فارسی

از
358
رای