12 مورد از بهترین نرم افزارهای چت تیمی و گروهی برای شرکتها و استارت آپ ها

12 مورد از بهترین نرم افزارهای چت تیمی و گروهی برای شرکتها و استارت آپ ها معرفی بهترین نرم افزارها برای چت گروهی، شرکت در چندین بحث به طور همزمان، نمایش مدل اولیه ایده ها، پیام های صوتی، مکالمات موضوع محور، پیام های صوتی و تصمیم گیری در مکالمات

الکساندر پوپ نوشت: "اشتباه مخصوص انسان است."، اما می توانست بنویسید "برقراری ارتباط مخصوص انسان است." از تصاویر حک شده روی سنگ های باستانی می توان فهمید که انسان همیشه به دنبال روش های برقراری ارتباط بهتر بوده است. جای تعجب نیست که AIM و MSN Messenger از جذاب ترین برنامه های اینترنتی دهه 90 میلادی بودند، در حالیکه برنامه های پیام رسان مانند WhatsApp و LINE در دنیای آنلاین این روزها در حال جذب کاربران هستند. ما انسان ها حرف زدن را دوست داریم. ایمیل ها به عنوان، متن و پاسخ نیاز دارند. تماس های ویدئویی می تواند به خاطر نیاز به برنامه ریزی به اندازه ملاقات های حضوری خسته کننده باشند. چت این مسیر را ساده می کند. یک پیام کوتاه تایپ کنید، یک جواب کوتاه یا فقط یک ایموجی دریافت کنید و به کار خود ادامه دهید. هیچ چیز پیچیده یا وقت گیر نیست. به این ترتیب شما می توانید هر روز با دوستان و خانواده خود صحبت کنید و به طور موثری هم به کارهایتان بپردازید. بهترین برنامه های چت امروز به شما کمک می کند مکالمات تیمی را سازماندهی کنید، در آرشیو مکالمات جستجو کنید تا ببینید به سوالی پاسخ داده شده است یا نه، با ربات ها و ادغام برنامه ها درون چت، مکالمات خود را سرعت ببخشید. در اینجا بهترین ویژگی های برنامه های چت تیمی معرفی شده است تا بتوانید ابزار مناسبی برای مکالمات خود پیدا کنید. در این مقاله 12 برنامه چت تیمی را مقایسه کردیم. امروز نیمی از این برنامه ها از کار افتاده اند و ده ها برنامه جدید جای آن ها را گرفته اند. ما همه آنها را امتحان کرده ایم تا بهترین برنامه چت تیمی سال 2018 را انتخاب کنیم.

چرا باید از برنامه های چت تیمی استفاده کنید؟

بهترین برنامه های چت و گفتگو داخل سازمانی

راه های زیادی وجود دارد که با تیمی از افراد صحبت کنید، از ایمیل و تماس های تلفنی گرفته تا ویدئو کنفرانس و شبکه های اجتماعی. حتی پیام کوتاه هم می تواند به کار بیاید. چت تیمی هم مشابه آنهاست، اما مزیت اصلی آن این است که تمام ارتباطات تیمی شما را در یک مکان نگه می دارد و گفتگوی تیمی یا خصوصی را برای همه آسان تر می کند. دیگر نیازی به جستجوی آدرس ایمیل اعضای تیم نیست. برنامه های چت اغلب شامل تماس های کنفرانسی، چت تصویری و ابزاری اشتراک گذاری صفحه است. برنامه های چت تیمی مکالمات را به صورت سازماندهی شده نگه می دارند، که اغلب به آنها کانال یا روم گفته می شود. به طور معمول یک تیم عمومی برای بحث های تصادفی وجود دارد، همراه با تیم هایی برای هر تیم یا شاید تیم های سرگرمی درباره حیوانات و موزیک و سایر موارد جالب. تیم ها معمولاً عمومی هستند و همه می توانند به آن بپیوندند. علاوه بر اینها پیام های خصوصی وجود دارد که می توانید مستقیماً به یک همکار پیام بدهید یا با یک تیم کوچکتر به دور از بحث های تیمی صحبت کنید. این تیم ها اتصال جهانی با هم دارند و می تواند هر مکالمه یا فایل های قدیمی را به سرعت پیدا کند. از مکالمات تیمی تا پیام های خصوصی با رئیس خود را می توانید یکجا چک کنید. این باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد و می تواند بحث های پر فایده ای را شکل بدهید که تیم شما به فضایی مهیج برای کار تبدیل کند. و بهترین کاری که باید انجام دهید این است که برنامه ای با ترکیب کاملی از ویژگی های مورد نظر پیدا کنید و با تیمتان از آن استفاده کنید.

برترین برنامه های چت تیمی

معرفی 12 برنامه چت تیمی برتر

 • نرم افزار Slack برای یک مکالمه قدرتمند بین کارمندان شرکت
 • نرم افزار Twist برای مکالمات موضوع محور
 • نرم افزار Microsoft Teams برای بحث درباره اسناد و جلسات
 • نرم افزار Google Hangouts Chat برای پیگیری کردن مکالمات
 • نرم افزار Flock برای تصمیم گیری در مکالمات
 • نرم افزار Discord برای پیام های صوتی
 • نرم افزار Cisco Webex Teams برای نمایش مدل اولیه ایده ها در چت
 • نرم افزار Mattermost برای چت تیمی خود میزبان
 • نرم افزار ChatWork برای چت کردن بین تیم های مختلف
 • نرم افزار Ryver برای اضافه کردن جزئیات بیشتر به پیام های مهم
 • نرم افزار Zoho Cliq برای شرکت در چندین بحث به طور همزمان
 • نرم افزار RingCentral Glip برای تماس های متمرکز در چت تیمی

(Slack (Android, iOS, Windows, Mac, Linux, Web

Slack یکی از برنامه های ارتباطی است که احتمالاً نام آن را شنیده اید و آن را امتحان کرده اید. این برنامه در اواسط سال 2013 توسط تیمی ساخته شد که Flickr را ساخته اند، و خیلی زود یکی از محبوب ترین روش ها برای چت تیمی شد. امسال، Slack نزدیک ترین رقیب خود یعنی HipChat را پیدا کرد. امروزه اسلک یکی از محبوب ترین برنامه های چت تیمی است.

دانلود بهترین نرم افزار های چت

این برنامه چیزی بیشتر از چت است. ابزار Slackbot در Slack می تواند پیام هایی خاص یا هر چیزی که باید به خاطر بسپارید را به شما یادآوری کند. Slackbot سفارشی که می توانید بسازید و نصب کنید، اصلی ترین دلیل ایجاد رباتها در چند سال گذشته است که میتوانید با ابزارهایی که پروژه ها را شروع میکنید، محاسبات را انجام دهید و فاکتورها را از طریق چت تیمی خود تایید کنید. اینها چیزی فراتر از ربات ها هستند. شما می توانید ظاهر آن را با تم های قابل سفارشی کردن تغییر دهید. ایموجی های آن یک نسخه فوق العاده از دکمه های فیسبوک هستند. و ابزار مکالمه آن به شما اجازه می دهد هر پیام چت را، به یک مینی کانال درباره آن موضوع تبدیل کنید. Slack حتی برای مدیریت مشاغل متعدد به طور همزمان عالی است. شما می توانید با اسلک در تیم های متعدد عضو شوید تا بتوانید تیم مورد مطالعه، پروژه های جانبی و گفتگوی کاری همه را در یک برنامه داشته باشید.

قیمت Slack: برای تعداد کاربران نامحدود رایگان است، تماس یک به یک، و سابقه پیام 10k؛ از 8 دلار در ماه برای نگه داشتن نامحدود تاریخچه پیام ها، اشتراک گذاری صفحه و تماس ویدئویی تیمی

(Twist (Android, iOS, Windows, Mac, Web

بهترین گزینه برای چت گفتگو محور

بهترین نرم افزار های چت اندروید

برنامه های چت برای مکالمه در لحظه با لیستی از پیام ها بر اساس تاریخ عالی هستند. اما وقتی که پیام ها را نخوانید، ممکن است اطلاعات ارزشمندی را از دست دهید. Twist، یک برنامه چت تیمی از تیم Todoist است. این برنامه شامل کانال های استاندارد برای مکالمات تیمی است؛ برای وقتی می خواهید چیزی بگویید باید در مورد موضوع موجود اظهار نظر کنید یا یک موضوع جدید را شروع کنید. به این ترتیب هر مکالمه متمرکز می ماند و به شما کمک می کند تا ببینید وقتی نبودید، تیم شما درباره چه موضوعی صحبت کرده اند. برای داشتن تجربه چت سنتی تر، تب پیام ها به شما اجازه می دهد به هر کسی در تیم خود پیام مستقیم بدهید یا با استفاده از آی دی در چت خصوصی چیزی ارسال کنید. و اگر لازم باشد عکس العملی به هر یک از پیام ها نشان دهید. روی دکمه Todoist در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا یک وظیفه جدید برای لیست Todoist اضافه کند، که به مکالمه اصلی پیوند دارد.

قیمت Twist: برای تعداد نامحدود کاربران با یک ماه تاریخچه و 5 ادغام رایگان است، برای تعداد نامحدود کاربران با تاریخچه نامحدود پیام ها، ذخیره فایل ها و ادغام ها 6 دلار در ماه.

(Microsoft Teams (Android, iOS, Windows, Mac, Web

بهترین گزینه برای بحث های پر جزئیات درباره اسناد و جلسات ها

بهترین برنامه چت، تماس صوتی و تصویری

مایکروسافت برنامه چت Microsoft Teams را برای جلسات و اسناد طراحی کرده است. این برنامه برای مکالمات تصادفی خوب است اما برای مطرح کردن پیشنهاد یا ترسیم پروژه به شکل تیمی عالی است. Microsoft Teams کانال ها را تحت تیم ها سازماندهی می کند. از همه کسانی که باید در آن تیم باشند دعوت می کند و به طور خودکار قادر خواهد بود به همه کانال های در آن تیم بپیوندد. در آنجا می توانید به شکل معمول چت کنید، با داشتن گزینه Reply در زیر هر پیام می توانید آن را به یک موضوع گفتگو تبدیل کنید. نیاز به نوشتن متن های طولانی تر دارید؟ روی دکمه A بزنید تا به ویرایشگر متن های طولانی بروید، جاییکه می توانید پیام هایی به شکل ایمیل با عنوان و نشانگر اهمیت، بنویسید. یا می تواند اسناد کامل را به عنوان سابقه دائم از کاری که تیم انجام می دهد ثبت کنید، و اسناد Office Online را در چت خود به اشتراک بگذارید. سپس هر زمان که جلسه دارید، Microsoft Teams یک اتاق گفتگوی جدید برای آن جلسه ایجاد می کند. می توانید به تماس ویدئویی بروید، صفحات را به اشتراک بگذارید و هر بحث را در پیام های طولانی وارد کنید. نرم افزار Microsoft Teams  تقریباً شکل تازه ای از ایمیل است.

قیمت Microsoft Teams: برای چت و تاریخچه جستجو با 300 کاربر رایگان؛ نسخه کامل با Office 365 Business Essentials به قیمت 6 دلار در ماه برای هر کاربر با ویژگی های hosted Exchange email ، Sharepoint, Yammer، OneDrive for Business و Microsoft Teams chat.

Google Hangouts Chat

بهترین گزینه برای پیگیری مکالمات

بهترین برنامه های جایگزین تلگرام

یکی از جدیدترین روش های چت با تیم Google Hangouts Chat است، یک برنامه چت تیمی با امکان چت ویدئویی. مانند سایر برنامه های G Suite، اگر شرکت شما از G Suite برای ایمیل استفاده کنید، همه افراد تیم به طور خودکار به این برنامه دسترسی پیدا می کنند. گوگل Hangouts Chat را برای مکالمه در فضاهای نیمه خصوصی طراحی کرده است. شما می توانید اعضا را به این فضاها یا همان روم هایی که ایجاد می کنید، دعوت کنید. سپس ایده های خود را در مکالمات جدید مطرح کنید یا ایده های قبلی را به عنوان پاسخ به مکالمات موجود دنبال کنید. این برنامه چت های شما را متمرکز تر نگه می دارد. اگر روی ایده های خود کار می کنید، می توانید اسناد، برگه ها و فایل های اسلاید را در Hangouts Chat به اشتراک بگذارید. این فایل ها به طور خودکار شرایط به اشتراک گذاری با دیگر اعضا در آن روم را دارند و پیدا کردن دوباره آنها توسط فیلتر اسناد در ابزار جستجو آسان است.  

قیمت Google Hangouts: همراه با G Suite Basic و برنامه های بالا از 5 دلار در ماه برای هر کاربر، برای جیمیل روی دامنه سفارشی، برنامه های G Suite و Google Hangouts Chat

(Flock (Android, iOS, Windows, Mac, Web

بهترین گزینه برای تصمیم گیری سریع در چت

بهترین بر نامه های پیام رسان برای گوشی و کامپیبوتر

لازم است چیزی را بفهمید. با Flock، می توانید یک چت تازه شروع کنید، افرادی که لازم است را اضافه کنید و شروع به صحبت کنید. به پیام های دیگران پاسخ بدهید و Flock بازخورد آنها را درست در زیر پاسخ شما اضافه می کند. لازم است فایل ها را به اشتراک بگذارید؟ به Google Drive متصل شوید تا لیستی از فایل های اخیر را در نوار کناری ببینید و آن را به طور مستقیم به مکالمه اضافه کنید. اگر لازم به صحبت رو در رو است، روی آیکون دوربین بزنید تا باز شود یا روی گزینه ایمیل بزنید تا وقتی فرصت کافی برای چت نیست یک ایمیل تیمی ارسال کند. وقتی همه گزینه ها روی میز قرار گرفت، روی آیکون نظر سنجی بزنید تا روی چیزی که باید سریعاً انجام شود رای گیری صورت بگیرد. سپس، در به اشتراک گذاری لیست کارهایی که باید انجام شود، در نوار کنار، وظایف را برای هر چیزی اضافه کنید و آنها را به افراد مناست اختصاص دهید. این یک روش سریع و عملی برای گفتگو با تیم و انجام کارها با برنامه های Flock است که در نوار کناری مکالمات شما وجود دارد.

قیمت Flock: برای تعداد نامحدودی از کاربران و تاریخچه پیام 10K رایگان، برای برنامه حرفه ای و پیام های نامحدود هر کاربر، تاریخچه و ادغام ها 6 دلار در ماه.

(Discord (Android, iOS, Windows, Mac, Web

بهترین گزینه برای چت صوتی

دانلود بهترین برنامه چت

امکان تهیه پیام صوتی در این برنامه چت تیمی ایجاد شده است. چت تیمی این برنامه همانطور که انتظار دارید کار می کند، شبیه به  HipChat یا Slack در روزهای ابتدایی آنها. کانال هایی برای هر موضوعی که می خواهید بحث کنید وجود دارد، برای واکنش سریع، ایموجی ها قرار داده شده است و پیام های پین شده برای اینکه پیام های مهم نادیده نمانند. پشت همه کانال های صوتی، همیشه تماس های تلفنی وجود دارد؛ جایی که می توانید با هر یک از افراد تیم صحبت کنید. می توانید میکروفن خود را خاموش کنید، سپس هر موقع خواستید به بحث وارد شوید و با زدن یک دکمه صحبت را شروع کنید. این برنامه برای بازی کردن طراحی شده است، به طوی که شما می توانید در گوشه بازی خود نماد کانال صوتی را مشاهده کنید. این گزینه می تواند زمان صحبت با همکاران مفید باشد، وقتی که حین کار از راه دور اسناد را به اشتراک می گذارید. و می توانید با DiscordTag یا لینک دعوت فوری، شخصی از تیم دیگر را به چت های خود اضافه کنید. Discord در سال 2018 سریع ترین برنامه چت قابل افزایش اعضا روی Zapier بود و خیلی زود یکی از روش های استفاده چت تیمی به صوت رایگان شد.

قیمت Discord: برای ویژگی ها کامل رایگان؛ برای برنامه نیترو با ایموجی های سفارشی، آپلود فایل های بزرگتر با 4.99 دلار در ماه

(Cisco Webex Teams (Android, iOS, Windows, Mac, Web

بهترین گزینه برای ترسیم ایده ها در چت

بهترین نرم افزار چت صوتی برای اندروید

بعضی اوقات یک تصویر به اندازه هزار کلمه معنا دارد. Cisco Webex Teams یک برنامه چت تیمی است که برای تیم های خلاق طراحی شده است؛ افرادی که می خواهند همه چیز را روی تصاویر بحث کنند. شما می توانید به سادگی و با یک کلیک یک روم جدید برای بحث ایجاد کنید. با برنامه ای که به شما اجازه می دهد پیام صوتی یا ویدئویی بگذارید یا فایل ها را در تیم خود به اشتراک بگذارید، نیازی به بقیه برنامه ها نیست. می توانید با زدن روی Whiteboard یک فضای خالی ایجاد کنید تا روی آن ایده خود را طراحی کنید و بتوانید سریعاً نظر اعضای تیم درباره آن را کسب کنید. و زمانی که لازم است به جای چت کردن صحبت کنید، Webex Teams شامل گفتگوی صوتی و تصویری با Cisco است که برای همه دستگاه های Cisco's VoIP می شود.

قیمت Cisco Webex Teams: رایگان برای پیام رسانی تیمی نامحدود و 10 ادغام؛ برای ادغام های بی نهایت، کنترل ادمین، ابزارهای کنفرانس و پشتیبانی 12 دلار در هر ماه.

(Mattermost (Android, iOS, Windows, Mac, Linux, Web

بهترین گزینه برای چت تیمی خود میزبان

معرفی بهترین اپ های چت برای اندروید و IOS

یک برنامه چت می خواهید که قابل تنظیم باشد و بتواند روی سرورهای شرکت شما اجرا شود؟ Mattermost ابزاری برای استفاده است. این برنامه چت تیمی خود میزبان، با ابزار چت هسته ای که تیم شما انتظار دارد، گزینه هایی برای سفارشی کردن تقریباً هر چیزی که تیم با آن کار می کند را دارد. تجربه چت هسته ای، احساسی مانند کار با برنامه Slack را دارد، با پاسخ های منحصر به فرد که در آن همه پاسخ ها با هم در یک خط نشان داده می شود. می توانید با وجود ساخت هر تعداد تیم یا عضو و کانالی که می خواهید، همه چیز را مرتب تر نگه دارید. سپس با میزبانی آن روی سرور خود، همه چیز را تغییر دهید: زبان های موجود، سرور ذخیره فایل، طراحی صفحه ورود به سیستم، نحوه وارد شدن اعضا به تیم و موارد دیگر. حتی می توانید برنامه های موبایل آن را بصورت سفارشی بسازید. اگر تیم شما سیاستهای سختگیرانه ای در مورد ارتباطات داشت، این برنامه چت می تواند به همان روشی که شما لازم دارید کار کند.

قیمت Mattermost: نسخه رایگان برای اجرا روی سرورهای شخصی. از 3.25 دلار در هر ماه برای نسخه Enterprise E10 hosted.

(ChatWork (Android, iOS, Windows, Mac, Web

بهترین گزینه برای چت کردن در تیم های مختلف

نرم افزار چت برای کامپیوتر

اغلب با افراد خارج از شرکت خود کار می کنید، شاید کار برقراری ارتباط با تامین کنندگان را به عهده دارید یا به طور همزمان با چندین تیم قرارداد بسته اید؟ ChatWork یک شبکه اجتماعی برای چت تجاری است. با استفاده از آن، یک نمایه کامل به حساب کاربری خود اضافه کنید، با اطلاعات تماس و شناسه گفتگوی چت که هر کسی بتواند از آن استفاده کند و شما را به گفتگوهای خود اضافه کند. سپس می توانید در شرکت خود به چت های تیمی بپیوندید، با Chatwork ID به هر کسی می خواهید پیام می دهید یا یک چت تیمی خصوصی یا عمومی ایجاد می کنید. Chatwork همه این امکانات را با هم در نوار کناری قرار می دهد بنابراین شما می توانید به سرعت بین مکالمات جابجا شوید، بدون اینکه چیزی را از دست بدهید.

قیمت ChatWork: تا 14 چت تیمی و مکالمه ویدئویی فردی رایگان است؛ برای چت های تیمی نامحدود و تیم های تماس های ویدئویی 5 دلار در ماه.

(Ryver (Android, iOS, Windows, Mac, Linux, Web

بهترین گزینه برای افزودن جزئیات بیشتر به مکالمات مهم

بهترین نرم افزارهای چت کامپیوتر

بعضی اوقات یک ایده فوری را به چت ارسال می کنید تا ایده های بیشتری را در پیام های بعدی به آن اضافه کنید. نرم افزار Ryver به شما کمک می کند آنها را با ابزارهای Posts سازماندهی کنید. هر تعداد پیامی که می خواهید را با پیام های خودتان یا دیگران انتخاب کنید، سپس به آن یک عنوان اضافه کنید و به فرمت یک پیام طولانی درآورید تا بتوانید بعداً روی آن فکر کنید. Ryver پیام های شما را با پست های چت ادغام می کند وآنها را به تب Posts در چت های شما اضافه می کند. سپس شما می توانید آن پست ها و سایر کارها را از آنجا دنبال کنید. اگر نگران این هستید که دنبال کردن یک پیام را فراموش کنید، دکمه Set Reminder در هر چت وجود دارد، بنابراین Ryver دوباره آن پیام را به شما یادآوری می کند. ترکیب آن با صفحه Notifications به شما کمک می کند که مکالمات مهم را از دست ندهید. اگر لازم است کسی را از بیرون وارد تیم مکالمه خود کنید، می توانید عضو مهمان را دعوت کنید، هر چند باید توجه کنید شخص جدید می تواند کل سابقه چت ها را مشاهده کند.

قیمت Ryver: برای حداکثر 6 کاربر رایگان است؛ برای تعداد نامحدود کاربران 9 دلار در ماه.

(Zoho Cliq (Android, iOS, Windows, Mac, Web

بهترین گزینه برای چت کردن در مکالمات متعدد به طور همزمان

برنامه چت بدون نیاز به شماره تلفن

از نظر ظاهر و سبک، Zoho Cliq با سایر برنامه های چت تیمی متفاوت است. به جای اینکه در هر لحظه تنها یک مکالمه داشته باشید، Cliq به شما اجازه می دهد به طور همزمان چندین چت و پیام خصوصی را باز کنید. به جای اینکه میان مکالمات متداول خود برگردید، شما می توانید همه آنها را به طور همزمان باز نگه دارید. یکی دیگر از ویژگی های برجسته آن، Prime Time نامیده می شود که به شما اجازه می دهد از Cliq به عنوان یک سرویس پخش استفاده کنید، و فیلم را در زمان واقعی برای هر کسی که در این تیم است، پخش کنید. Cliq به آسانی قابل تکمیل شدن با دیگر نرم افزارهای Zoho است، و آن را یک انتخاب عالی برای کسانی تبدیل می کند که در فضای Zoho هستند.

قیمت Zoho Cliq: برای تعداد نامحدود کاربران و 100 شرکت کننده در هر کانال رایگان؛ در ماه برای تعداد نامحدود کاربر، بسته به تعداد کل اعضای تیم، برای ادغام نامحدود، مجوز کانال و کانال های چند تیم 3 دلار در ماه.

(RingCentral Glip (Android, iOS, Windows, Mac, Web

بهترین گزینه برای چت تیمی متمرکز

بهترین برنامه چت و دوستیابی

چت برای بیشتر بحث ها مفید است، اما گاهی اوقات برداشتن تلفن راحت است. Glip، یک برنامه چت از RingCentral ارائه دهنده پیام صوتی روی اینترنت است، که برای هر دو طراحی شده است. مانند بسیاری از برنامه های چت تیمی، این برنامه نیز شامل ابزارهای داخلی برای تماس سریع ویدئویی یا صوتی است. با این برنامه شما می توانید توسط تلفن های مجهز به RingCentral با دیگران تماس بگیرید، حتی اگر از Glip استفاده نکنند. همچنین به شما کمک میکند تا مواردی را که روی آن بحث دارید را پیگیری کنید. چت با آن عالی است برای اینکه یک سابقه کتبی از همه موارد وجود دارد، برای مواقعی که در کنار تماس های تلفنی باید سوابق کارهای بعدی که لازم است انجام دهید را نگه دارید. در Glip با وجود صفحات اختصاصی برای کارها، تقویم ها و یادداشت ها در یک مکان، می توانید همه این کارها را به سرعت انجام دهید.

قیمت RingCentral: برای تعداد نامحدود پست ها، ذخیره، ادغام ها و مهمان با 500 دقیقه اشتراک چت ویدئویی رایگان؛ برای طرح استاندارد 1000 دقیقه چت ویدئویی برای هر فرد در هر ماه و حفظ اطلاعات به قیمت 5 دلار در هر ماه  

منبع: zapier

از
3
رای