نحوه حذف فضای دوم گوشی شیائومی؛ روش استفاده و انتقال فایل به Second space

نحوه حذف فضای دوم گوشی شیائومی؛ روش استفاده و انتقال فایل به Second space ویژگی فضای دوم یا Second Space شیائومی برای این طراحی شده است تا بتوانید از یک گوشی هوشمند با دو حساب کاربری مختلف استفاده کنید؛ در ادامه روش ایجاد، استفاده و پاک کردن فضای دوم گوشی شیائومی آموزش داده ایم.

ایمن بودن اطلاعات گوشی همراه برای حفظ حریم شخصی مان ضروری است. در این صورت همیشه خطر اینکه نخواهیم اطلاعات مان را با افرادی که نمی خواهیم به اشتراک بگذاریم را نداریم. درست همانطور که برای ورود به شبکه های اجتماعی خود رمز عبور می گذاریم یا آن را برای افراد دیگر بسته نگه می داریم، برای گوشی همراه تان را هم باید کنترلی بگذارید که چه کسی بتواند به آن دسترسی پیدا کند. استفاده از فضای دوم گوشی شیائومی میتواند یک مزیت محسوب شود. در محیط های شراکتی یا در صورتی در پلتفرم های مشترکی قرار دارید احتمال اینکه نخواهید هر کسی محتویات مشخص گوشی تان را ببیند بیشتر است. در ادامه این مقاله  از سایت سلام دنیا شرح خواهیم داد که چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را پاک کنیم؟ و یا چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را غیر فعال کنیم؟ 

چگونه فضای دوم گوشی شیائومی را غیر فعال کنیم

دلایل زیادی می تواند برای این کار وجود داشته باشد، اما هدف از این کار داشتن فضای مجزا برای داشتن برنامه هایی است که به راحتی قابل شناسایی نباشند.یکی از راه حل های ارائه شد توسط شرکت هایی شیائومی second space یا فضای دوم در گوشی های شیائومی یا حریم خصوصی است. چیزی شبیه به یک  حساب کاربری ثانویه که برنامه های ما را مخفی کند. امروز در این مطلب نحوه ایجاد و غیرفعال کردن فضای دوم در گوشی شیائومی 8 Pro را خواهیم دید.


حتما بخوانید: آموزش نحوه مخفی کردن و اشکارسازی برنامه ها در گوشی سامسونگ


روش ایجاد و استفاده از فضای دوم گوشی شیائومی (Second space در شیائومی)

اجازه دهید نحوه ایجاد یک فضای خصوصی جدید را ببینیم:

  • مرحله اول فضای دوم در گوشی های شیائومی: مرحله اول رفتن به گزینه "تنظیمات" خواهد بود که می توانید ان را از صفحه اصلی یا از قسمت APP Drawer(کشوی اپلیکشن ها) پیدا کنید.
  • مرحله دوم فضای دوم در گوشی های شیائومی: زمانی که به پنل تنظیمات دسترسی پیدا کردید، بروی گزینه که تحت عنوان second space است کلیک کنید.

استفاده از فضای دوم گوشی شیائومی

  • مرحله سوم فضای دوم در گوشی های شیائومی: در پنجره جدید می توانید با کلیک کردن بروی second space، فضای جدیدی را پیکربندی کنید.
  • مرحله چهارم فضای دوم در گوشی های شیائومی: وقتی روند ایجاد فضای جدید انجام شد، روی اولین مرحله ادامه کلیک کنید.
  • مرحله پنجم فضای دوم در گوشی های شیائومی: برای این فضای دومی که در گوشی شیائومی ایجاد می کنید می توانید الگوی رمز، اثر انگشت یا دسترسی های امنیتی مشخص کنید. همیشه  توصیه می شود با قرار دادن حداقل یک الگوی متفاوت فضاها را از هم متمایز کنید.

حتما بخوانید: 6 راه ساده برای انتقال فایل های حجیم از کامپیوتر به گوشی موبایل اندرویدی


فضای دوم در گوشی های شیائومی

  • مرحله ششم فضای دوم در گوشی های شیائومی : زمانی که گزینه های امنیتی را پیکربندی کردیم برای تغییر دادن ببین هر دو فضا فقط باید ورودی و دسترسی به الگو مربوط به هر فضا را مسدود کنیم.

تذکر: برای ایجاد تغییر بین فضای متفاوت گوشی می توانید این کار را با مسدود کردن گوشی و تنظیمات مربوط به گزینه امنیتی  یا استفاده از ایکون که بصورت پیش فرض برای تغییر فضا ایجاد شده،انجام بدهید.

نحوه حذف فضای دوم در گوشی شیائومی:

  • مرحله اول حذف فضای دوم در گوشی شیائومی: از قسمت صفحه گوشی شیائومی  8 به گزینه تنظیمات برگردید.
  • مرحله دوم حذف فضای دوم در گوشی شیائومی: در میان تمامی گزینه های موجود دنبال گزینه second space (فضای دوم) باشید.
  • مرحله سوم حذف فضای دوم در گوشی شیائومی: در صفحه جدیدی که باز می شود به دنبال ایکون که در قسمت بالا سمت راست شبیه به سطل اشغال است باشید.روی این ایکون کلیک کنید.
  • مرحله چهارم حذف فضای دوم در گوشی شیائومی: حالا پیغام هشدار ظاهر خواهد شد  که می پرسد آیا مطمئن هستید که می خواهید فضای دوم در گوشی شیائومی که ایجاد کرده اید را حذف کنید.به خاطر داشته باشید که تمامی داده برنامه هایی که در این قسمت وجود دارند حذف خواهند شد.اگر مطمئن هستید پس گزینه "deleted" را انتخاب کنید.

رمز فضای دوم گوشی شیائومی فراموش کردم

تذکر: در صورتی که در فضای دوم در گوشی شیائومی باشیم و بخواهیم ان را حذف کنیم مسیر انجام این کار متفاوت خواهد بود.وارد تنظیمات ،فضای دوم خواهیم شد، برای اینکه بتوانیم این فضا را کاملا پاک کنیم یا چیزی که می خواهیم از این فضا نگه داریم را انتخاب کنیم، فضای دوم در گوشی شیائومی را حذف می کنیم.

با این روش ساده می توانید یک فضای خصوصی جدید در گوشی شیائومی 8 Pro داشته باشیم و از این رو از محتوای مورد نظر خود محافظت کنیم.


مقالات مرتبط:

بهترین نرم افزارهای دانلود رایگان از یوتیوب برای گوشی اندروید در سال 2019

دانلود و طریقه نصب یوتیوب در گوشی و کامپیوتر

ترفند نصب واتساپ با دو شماره در یک گوشی در اندروید و آیفون

آموزش مرحله به مرحله انتقال مخاطبین به گوشی جدید در اندروید

از
25
رای