انتقال اطلاعات از آیپد (iPad) به کامپیوتر با کابل usb ساده و سریع

انتقال اطلاعات از آیپد (iPad) به کامپیوتر با کابل usb ساده و سریع ما در این مطلب سلام دنیا، روش انتقال فایل از آی پد اپل به کامپیوتر را با استفاده از کابل برای کپی کردن اسناد و فایل های چند رسانه iPad در کامپیوتر را در آموزش دادیم

آی پد (iPad) یک ابزار عالی را برای پخش رسانه هایی مانند فیلم و موسیقی ایجاد می کند، اما با این حال در انتقال فایل ها در سیستم عامل ها خیلی عالی عمل نمیکند، مگر اینکه به عنوان پیوست از طریق ایمیل یا از طریق سرویس اشتراک فایل شخص ثالث مانند Dropbox ، Google Docs یا Microsoft SharePoint باشد. این می تواند برای یک شخص تاجر و بیزنس من در محل کار یا برای شخصی که نیاز به ادامه کار خود دارد ناخوشایند و نامناسب باشد. iTunes 9.1.1 یا بالاتر از این ورژن با استفاده از فرآیند "کشیدن و رها کردن" به اشتراک گذاری فایل بین iPad و رایانه را ساده می کند. برای استفاده از ویژگی های کشیدن و رها کردن ، به Mac یا به OS X 10.5.8 یا ورژن بالاتر  از آن نیاز دارید.

انتقال فایل از آیپد به کامپیوتر با کابل

1. iPad را با استفاده از کابل همگام سازی USB به رایانه وصل کنید و سپس iTunes را باز کنید.

2. iPad موجود در لیست دستگاه خود را انتخاب کنید.

3. روی تب "برنامه ها" کلیک کنید و به بخش "اشتراک فایل" در صفحه بروید. این بخش فقط درصورتی که iPad شما از برنامه هایی که از ویژگی های اشتراک فایل استفاده می کنند، استفاده کند، نشان داده می شود. این برنامه لیستی از برنامه های قابل اشتراک را نمایش می دهد.


حتما بخوانید: چگونگی انتقال تصاویر از آیفون به کامپیوتر


4. یک برنامه را از لیست "برنامه ها" انتخاب کنید تا لیستی از فایلهای قابل اشتراک را در زیر ستون "اسناد یا document" که با این برنامه در iPad مرتبط هستند را، نمایش دهد.

5. سند را از لیست موجود در iPad بر روی دسکتاپ رایانه بکشید و رها کنید. متناوباً، می توانید بر روی دکمه "ذخیره در" کلیک کرده و سند را در هر مکانی از رایانه خود ذخیره کنید.

سخن آخر

ما در این مطلب کوتاه روش انتقال فایل از آی پد اپل به کامپیوتر را با استفاده از کابل برای کپی کردن اسناد و فایل های چند رسانه iPad در کامپیوتر را در آموزش دادیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.


مقالات مرتبط:

4 روش برای انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ

آموزش انتقال مخاطبین از اندروید به آیفون با 4 روش ساده

از
2
رای