4 روش برای انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ

4 روش برای انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ اگر به دنبال راهی برای انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ با یک کلیک هستید، ما به شما در این مقاله سلام دنیا، 4 روش انتقال اطلاعات از سامسونگ به شیائومی به شما آموزش دادیم.

انتقال داده از طریق تلفن های همراه مختلف برای بسیاری از کاربرانی که مایل به تعویض تلفن هستند، دردسرساز شده است. خوب، کاربران گوشی شیائومی می‌توانند از برنامه‌های پشتیبان داخلی برای پشتیبان‌گیری از تمام فایل‌های خود مانند مخاطبین، برنامه‌ها، ویدیوها و غیره استفاده کنند. از سوی دیگر، کاربران گوشی‌های سامسونگ می‌توانند از Smart Switch برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات خود از دستگاهی به رایانه دیگر استفاده کنند. اما، اگر به انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ نیاز دارید، چه؟ آیا راهی برای انجام کار وجود دارد؟ جای نگرانی نیست!! راه های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند تا داده ها را به راحتی از شیائومی به سامسونگ منتقل کنید. کافی است تا انتهای این مقاله از سلام دنیا با ما همراه باشید.

4 روش برای انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ

تمام روش های ممکن را بررسی کنید و ببینید کدام یک برای شما بهترین است.

روش 1: انتقال داده ها از شیائومی به سامسونگ از طریق MobileTrans - Phone Transfer

اگر به دنبال راهی برای انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ با یک کلیک هستید، توصیه می کنیم MobileTrans - Phone Transfer را امتحان کنید. نه تنها از انتقال بیش از 15 نوع فایل از شیائومی به سامسونگ پشتیبانی می کند، بلکه به شما در انجام انتقال انتخابی داده نیز کمک می کند. با چند مرحله آسان و ساده، به شما امکان می دهد اطلاعات را از شیائومی خود به دستگاه سامسونگ به صورت ایمن منتقل کنید.

MobileTrans - انتقال تلفن
انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ با یک کلیک!

• انواع فایل های مختلف از جمله مخاطبین، پیام های متنی، یادداشت ها، فیلم ها، عکس ها، تقویم ها و موارد دیگر را انتقال دهید.
• انتقال داده ها بین سیستم عامل های مختلف به روشی بدون دردسر.
• انتقال داده با یک کلیک و تضمین موفقیت تضمین شده.
• پشتیبانی از انتقال انتخابی داده .
• سازگار با طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند - اندروید و همچنین دستگاه های iOS.

دانلود برنامه MobileTrans

آیا آماده هستید MobileTrans - Phone Transfer را امتحان کنید؟ اگر چنین است، نرم افزار را روی رایانه خود دریافت کنید و مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: انتقال تلفن را انتخاب کنید

MobileTrans را اجرا کنید و از رابط اصلی نرم افزار ویژگی “Phone Transfer” را انتخاب کنید.

 انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ

مرحله 2: هر دو دستگاه را به رایانه وصل کنید

در مرحله بعد، هر دو گوشی شیائومی و سامسونگ خود را به رایانه متصل کنید. هنگامی که نرم افزار هر دو دستگاه شما را شناسایی کرد، منبع و مقصد را مشخص کنید. و انواع فایل هایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید و روی دکمه "شروع" کلیک کنید.


حتما بخوانید: بهترین مدل گوشی های شیائومی 2021


مرحله 3: انتقال داده را شروع کنید

پس از تکمیل فرآیند انتقال، دستگاه های مورد نظر خود را بررسی کنید و مطمئناً فایل هایی را که برای انتقال انتخاب کرده اید خواهید دید.

چگونه اطلاعات را از گوشی شیائومی به سامسونگ منتقل کنیم

روش 2: انتقال داده ها از شیائومی به سامسونگ از طریق سوئیچ هوشمند

سامسونگ برنامه انتقال مخصوص به خود را دارد که به شما کمک می کند همه چیز را از یک تلفن قدیمی به دستگاه سامسونگ جدید خود منتقل کنید، خواه دستگاه اندروید، ویندوز و iOS باشد. بنابراین، می‌توانید از مزایای سوئیچ هوشمند برای انتقال اطلاعات شیائومی به سامسونگ استفاده کنید.

مرحله 1: در هر دو دستگاه خود، برنامه Smart Switch را از فروشگاه Google Play دانلود کنید.

مرحله 2: سپس، دستگاه سامسونگ خود را با کمک کابل USB و کانکتور دستگاه شیائومی خود به شیائومی خود متصل کنید. یا دستگاه ها را به صورت بی سیم وصل کنید.

مرحله 3: اکنون موارد مورد نظری را که می خواهید به گوشی سامسونگ خود منتقل کنید، انتخاب کنید.

 انتقال داده ها از شیائومی به سامسونگ از طریق سوئیچ هوشمند

روش 3: انتقال داده ها از شیائومی به سامسونگ از طریق بلوتوث

اگر می خواهید انتقال بی سیم شیائومی به سامسونگ را انجام دهید و تنها مقدار کمی از داده را می خواهید جابجا کنید، پس چرا از بلوتوث استفاده نکنید. از این گذشته، این ویژگی داخلی دستگاه های اندرویدی است و نیازی به دانلود نرم افزار شخص ثالث هم نیست.


حتما بخوانید: چگونه گوشی شیائومی را به تلویزیون وصل کنیم


اما، انتقال داده ها با استفاده از بلوتوث زمان زیادی میبرد و فقط تعداد انگشت شماری از انواع فایل از جمله اسناد و فایل های رسانه ای را انتقال میدهد. به همین دلیل است که اگر فقط اطلاعات محدودی برای انتقال از شیائومی به سامسونگ دارید، توصیه می شود از بلوتوث استفاده کنید.

مرحله 1: ابتدا، "تنظیمات">" روشن کردن بلوتوث" را در هر دو دستگاه باز کنید. هر دو دستگاه را نزدیک نگه دارید و منتظر بمانید تا گوشی سامسونگ شما در دستگاه شیائومی شما ظاهر شود.

مرحله 2: هنگامی که تلفن سامسونگ شما ظاهر شد، آن را انتخاب کنید و یک کد منحصر به فرد برای جفت کردن هر دو دستگاه وارد کنید.

مرحله 3: پس از جفت شدن دستگاه های شیائومی و سامسونگ از طریق بلوتوث، اکنون می توانید انتقال فایل ها را شروع کنید. اگر می خواهید مخاطبین را از شیائومی به سامسونگ منتقل کنید، به سادگی فایل VCF را به دستگاه مقصد منتقل کنید.

مرحله 4: برای انتقال فایل های رسانه ای مانند تصاویر، به گالری شیائومی بروید، عکس های مورد نظر را انتخاب کنید و روی نماد اشتراک گذاری کلیک کنید.

مرحله 5: در نهایت "Bluetooth" را انتخاب کنید و فایل های منتقل شده را در سامسونگ خود دریافت کنید.

ناگفته نماند، اگر می خواهید فایل های زیادی را انتقال دهید، این روش ایده آل نیست. علاوه بر این، نمی تواند داده هایی مانند پیام ها، گزارش تماس ها و .. .را منتقل کند.

انتقال داده ها از شیائومی به سامسونگ از طریق بلوتوث

روش 4: انتقال داده ها از شیائومی به سامسونگ از طریق CLONEit

برای انجام انتقال اطلاعات شیائومی به سامسونگ، CLONEit نیز کاملاً مفید است. برنامه CLONEit برای کمک به کاربران در پشتیبان گیری و انتقال داده ها از یک گوشی به تلفن دیگر طراحی شده است. می تواند به شما کمک کند، کار را بدون نیاز به کامپیوتر و کابل و در دو مرحله آسان انجام دهید. با CLONEit می توانید 12 نوع فایل از جمله پیام ها، گزارش تماس ها، تصاویر، فیلم ها، مخاطبین و غیره را انتقال دهید.

چگونه از CLONEit برای انتقال داده از شیائومی به سامسونگ استفاده کنیم

مرحله 1: در دستگاه های شیائومی و سامسونگ، برنامه CLONEit را از فروشگاه Google Play دانلود کنید. در دستگاه شیائومی خود، برنامه را باز کنید و روی «فرستنده» کلیک کنید.

دانلود برنامه CLONEit

مرحله 2: در دستگاه سامسونگ خود، برنامه را باز کرده و روی «Receiver» کلیک کنید.

مرحله 3: هنگامی که دستگاه سامسونگ شما دستگاه شیائومی شما را شناسایی کرد، روی نماد دستگاه فرستنده کلیک کنید تا اتصال برقرار شود. هنگامی که درخواست اتصال در شیائومی خود دریافت کردید، روی "Ok" کلیک کنید.

مرحله 4: اکنون موارد مورد نظر را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید و روی دکمه "شروع" کلیک کنید تا فرآیند انتقال آغاز شود.

مرحله 5: هنگامی که انتقال کامل شد، روی "Finish" در هر دو دستگاه خود کلیک کنید.

 انتقال داده ها از شیائومی به سامسونگ از طریق CLONEit

نحوه انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ

همانطور که می بینید راه های مختلفی وجود دارد که به شما در انجام این کار کمک می کند. در بین همه راه حل ها، استفاده از MobileTrans -Phone Transfer را از نظر ویژگی ها و نحوه انتقال داده ها به شدت به شما توصیه می کنیم. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد، می توانید سوالات و نظرات خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

بالا بردن سرعت گوشی شیائومی با 3 ترفند ساده

بهترین ترفندهای گوشی شیائومی را بشناسید

نحوه حذف فضای دوم گوشی شیائومی

از
8
رای