بازیابی رمز فیسبوک بدون ایمیل و شماره تلفن؛ بدست آوردن پسورد فراموش شده در فیس بوک

بازیابی رمز فیسبوک بدون ایمیل و شماره تلفن؛ بدست آوردن پسورد فراموش شده در فیس بوک ما باید سعی کنیم رمز عبوری که برای حساب های کاربری شبکه های اجتماعی قرار میدهیم امنیت کافی را داشته باشد اما برای همه ما پیش آمده که رمز عبور خود را فراموش کنیم در این صورت با این روش ها میتوانیم به حساب کاربری خود وارد شویم.

فیسبوک یک شبکه پیام رسان اجتماعی پرطرفدار با میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان است. اگر شما هم از این شبکه پیام رسان اجتماعی استفاده می کنید، ممکن است فراموش رمز عبور را تجربه کرده باشید. اما آیا می دانید که چگونه می توان به اکانت فیسبوک با وجود فراموشی رمز عبور دسترسی پیدا کرد؟ چگونه می توان گذرواژه فیسبوک را تغییر داد؟ چگونه می توان بدون استفاده از آدرس ایمیل یا شماره تماس، اکانت فیسبوک را بازیابی کرد؟ اگر می خواهید پاسخ این سوالات را بدانید، به خواندن این مقاله از وبسایت سلام دنیا ادامه دهید.

دانلود فیسبوک؛ دانلود جدیدترین نسخه فیس بوک برای اندروید، ایفون و ویندوز

ایمیل فیسبوک را فراموش کردم

آموزش بدست آوردن پسورد فراموش شده در فیس بوک

در این قسمت چندین روش ورود به اکانت را در صورت فراموشی رمز عبور توضیح خواهیم داد:

روش اول: آموزش بدست آوردن پسورد فراموش شده از طریق شماره تماس (ایمیل فیسبوک را فراموش کردم)

برای تغییر گذرواژه فیسبوک مطابق با مراحل زیر عمل کنید:

 • ابتدا از طریق مرورگر سیستم وارد وبسایت فیسبوک شده و بر روی گزینه Forget password کلیک کنید.
 • اکنون در صفحه جدیدی که برای شما باز می شود، شماره موبایلی که در هنگام ساخت اکانت وارد کرده بودید را وارد کادر کرده و سپس بر روی گزینه Search کلیک کنید.
 • در این مرحله بر روی گزینه Send code via SMS کلیک کرده و بر روی Continue کلیک کنید.
 •  کدی که فیسبوک به موبایل تان ارسال کرده است را در کادر Enter code وارد کرده و سپس بر روی Continue کلیک کنید.
 • اکنون می توانید یک رمز عبور جدید را برای اکانت فیسبوک خود در کادر New password وارد کرده و بر روی Continue کلیک کنید. از این به بعد می توان به راحتی وارد اکانت فیسبوک شد.

کد فیسبوک رو فراموش کردم

روش دوم: آموزش بدست آوردن پسورد فراموش شده با استفاده از دوستان قابل اعتماد

یکی از قابلیت های فیسبوک بازیابی رمز عبور با استفاده از دوستان است. شما می توانید سه تا پنج نفر از دوستان قابل اعتماد خود را به فیبسوک معرفی کرده تا در مواقع لزوم برای تعیین هویت اکانت تان به کمک شما بیایند. اما باید این کار را قبل از فراموش کردن رمز عبورتان انجام داده باشید. برای این منظور مطابق با مراحل زیر عمل کنید:


حتما بخوانید: حذف اکانت فیسبوک به دو شکل موقت و دائمی (دیلیت اکانت فیس بوک بدون داشتن پسورد)


 • به تنظیمات امنیتی اکانت خود مراجعه کرده و بر روی گزینه  Choose Trusted Contacts در بخش Trusted Contacts کلیک کنید.
 • در این مرحله باید حداقل سه نفر از دوستان خود را طبق شرایطی که فیسبوک در نظر گرفته، انتخاب کنید.
 • اگر پسورد خود را فراموش کرده باشید، ابتدا باید نام این افراد مورد اعتماد خود را به طور کامل وارد کنید.
 • سپس این افراد به صفحه ای منتقل می شوند که پس از طی شدن مراحلی باید هویت شما را تایید کنند.
 • در سومین مرحله یک کد از طرف هر یک از دوستان قابل اعتمادتان برای شما ارسال می شود که باید آنها را در کادر مربوطه وارد کنید. با وارد کردن این کدها به راحتی می توانید اکانت خود را بازیابی کنید.

آموزش بدست آوردن پسورد فراموش شده با استفاده از دوستان قابل اعتماد

بازیابی رمز فیسبوک بدون ایمیل و شماره تلفن

در صورتیکه هم ایمیل و هم شماره تماس ورود به فیسبوک را فراموش کرده باشید، می توانید از طریق دوستان مورد اعتماد رمز عبورتان را بازیابی کنید. اما اگر این روش هم برای شما امکان پذیر نیست، می توانید به صورت زیر عمل کنید:

 • برای شروع بر روی لینک ?No longer have access to these در قسمت سمت چپ پایین صفحه ریست پسورد کلیک کنید تا فرآیند بازیابی حساب کاربری فیسبوک شروع شود.

بازیابی رمز فیسبوک بدون ایمیل و شماره تلفن

 • فیسبوک در این مرحله از شما یک آدرس ایمیل جدید یا شماره تماس جدید درخواست می کند تا با شما در طول فرآیند بازگردانی حساب کاربری در تماس باشد. اکنون بر روی Continue کلیک کنید تا فرآیند ادامه پیدا کند.
 • اگر اطلاعات تماس مخاطبان قابل اعتمادی را به فیسبوک داده باشید، می توانید از آنها برای بازگردانی حساب کاربری فیسبوک تان در مراحل بعدی استفاده کنید. برای این منظور باید حداقل نام کامل سه تا پنج مورد از مخاطبان خود را به خاطر داشته باشید. جهت بازگردانی فیسبوک تنها به سه کد نیاز خواهید داشت.
 • اگر مخاطبین مورد اعتماد را تنظیم نکرده باشید، فیسبوک از شما یک سوال امنیتی می پرسد و پس از پاسخ دادن پسوردتان را ریست خواهد کرد.
سخن آخر

در این مقاله از وبسایت سلام دنیا سعی کردیم تا نحوه ورود به اکانت فیسبوک یا بازیابی اکانت فیسبوک را با روش های مختلف توضیح دهیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر هر گونه سوالی در خصوص بازیابی رمز فیس بوک داشتید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

مدیریت رمز عبور مرورگر؛ بررسی تخصصی امنیت پسورد منیجر مرورگرها

نحوه بازیابی و بازگرداندن پست پاک شده اینستاگرام به 2 روش ساده

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر فایرفاکس | ارسال پست در اینستاگرام دسکتاپ

آموزش حذف اطلاعات مکانی از عکس ؛ غیر فعال کردن مکان یاب عکس

از
235
رای