اسنپ چت چیست و چگونه کسب درآمد می کند؛ درآمدزایی snapchat

اسنپ چت چیست و چگونه کسب درآمد می کند؛ درآمدزایی snapchat اسنپ چت چیست و چگونه کسب درآمد می کند؛ راه‌های مختلفی که اسنپ‌چت از طریق آن‌ها کسب درآمد می‌کند کدامند ؛ روش های درآمد زایی و پولدار شدن با (snapchat) در سلام دنیا بخوانید.

اسنپ ​​چت یکی از محبوب ترین برنامه های رسانه های اجتماعی در حال حاضر در جهان است. از زمان راه اندازی اسنپ چت، این پلتفرم با بیش از 293 میلیون کاربر تکامل یافته است. برای شرکتی که کمی بیش از یک دهه پیش شروع به کار کرد، عملکرد فوق العاده خوبی دارند! شایان به ذکر است که فیسبوک چندین بار پیشنهاد خرید اسنپ چت را داده است ، اما اسنپ چت آنها را رد کرده است . به نظر می رسد که اسنپ چت تصمیم گرفته است مانند همتای خود، توییتر، جایگاه مستقلی را تعقیب کند. اینکه آیا آنها تصمیم درستی گرفته اند یا نه چیزی است که بر اساس وضعیت مالی و پتانسیل آینده آنها قابل دسترسی است. اما این پلتفرم چگونه درآمد خود را ایجاد می کند؟ این مقاله راه‌های مختلفی را که اسنپ‌چت از طریق آن‌ها کسب درآمد می‌کند، توضیح می‌دهد . اما قبل از رسیدن به این موضوع، باید چند نکته را در مورد اسنپ چت بدانیم. ما در این مطلب از سلام دنیا درباره اسنپ چت و راههای کسب درآمد با آن صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اسنپ ​​چت چیست؟

اسنپ ​​چت که اکنون رسماً اسنپ اینک نامیده می شود ، خود را یک شرکت دوربین معرفی کرده است. دلیل آن این است که محصول اصلی این غول رسانه های اجتماعی یک اپلیکیشن دوربین به نام 'Snapchat' است که به کاربران امکان ارسال و دریافت عکس و مکالمه را می دهد.


حتما بخوانید: آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت برای مبتدیان و لینک دانلود


مانند بسیاری دیگر از غول‌های فناوری، اسنپ‌چت با سه دانشجو شروع کرد: ایوان اشپیگل (مدیر عامل فعلی)، بابی مورف و رجی براون. مفهوم اسنپ چت این است که به کاربران اجازه می دهد تصاویر و ویدیوهایی را که پس از مشاهده ناپدید می شوند، تبادل کنند. آنها معتقد بودند که این ایده تعامل طبیعی تری را تشویق می کند.

اسنپ ​​چت چیست؟

اسنپ ​​چت چگونه کسب درآمد می کند؟

در سال 2015، اسنپ چت تنها 58 میلیون دلار درآمد داشت، اما در اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017، درآمد سالانه آن حدود 404 میلیون دلار بود. این یک افزایش قابل توجه در درآمد آنها است.

و از آنجایی که اسنپ چت برای استفاده از پلتفرم یا ارائه خدمات اشتراک ممتاز از کاربر خود هزینه ای دریافت نمی کند، این پول از کجا آمده است؟  و با بیش از 293 میلیون کاربر، اسنپ چت چگونه از این پایگاه کاربری درآمدزایی کرده است.در اینجا روش‌هایی آورده شده است که اسنپ چت توانسته است از پایگاه کاربران بزرگ خود درآمد کسب کند.

جای تعجب نیست که بخش عمده ای از درآمد اسنپ چت از تبلیغات آنلاین به دست می آید زیرا خدمات قرار دادن تبلیغات را در برنامه خود ارائه می دهد. در واقع حدود 99 درصد از درآمد اسنپ چت از این طریق ایجاد می شود.دو راه وجود دارد که اسنپ چت از طریق تبلیغات درآمد کسب می کند.

شماره 1: تبلیغات سلف سرویس اسنپ چت

سلف سرویس اسنپ چت یکی از نقاط فروش منحصر به فرد اسنپ چت است. این به شما امکان می دهد تبلیغات ایجاد کنید، کمپین راه اندازی کنید و عملکرد را نظارت کنید. با استفاده از این ابزار، شما قادر خواهید بود تبلیغات را با بودجه ایجاد کرده و اجرا کنید، زیرا می توانید آن را نیز نظارت کنید.


حتما بخوانید: آموزش بازی کردن در برنامه اسنپ چت با دوستان و تکی


دو روش برای استفاده از ابزار مدیر تبلیغات وجود دارد - پرداخت به ازای هر 1000 نمایش (CPM) یا از طریق پیشنهاد قیمت مبتنی بر هدف . مناقصه مبتنی بر هدف به ویژه موثر است زیرا تبلیغ‌کنندگان می‌توانند بهتر بر تبلیغات و عملکرد خود نظارت کنند تا نتایج را به حداکثر برسانند. هدف ممکن است تماشای یک ویدیو، خرید یک محصول یا دانلود یک برنامه باشد. اهداف پیشنهادی اغلب بین 1 تا 3 دلار در هر پیشنهاد است.

ابزارهای Snap Ad Manager به تبلیغ‌کننده اجازه می‌دهند کمپین خود را زیر نظر بگیرند و ببینند که آیا این کمپین مؤثر است یا خیر. این به آن‌ها کمک می‌کند تا تنظیمات صحیح را انجام دهند یا تبلیغاتی را که سودی ندارند متوقف کنند.

اسنپ ​​چت چگونه کسب درآمد می کند؟1

شماره 2: خرید مستقیم تبلیغات از اسنپ چت

خرید تبلیغات مستقیم شامل دور زدن ابزار مدیر تبلیغات و خرید تبلیغات مستقیم از اسنپ چت است . اینها را می توان از طریق اسنپ چت و تبلیغات اکتشافی انجام داد.

تبلیغات اسنپ یکی از برجسته ترین راه هایی است که اسنپ از طریق آن پول در می آورد. اسنپ ​​تبلیغات برند را در بین استوری های دوستان شما نشان می دهد. به نظر می رسد که این امر باعث ایجاد قرار گرفتن در معرض بیشتر برای تبلیغ کنندگان می شود زیرا تبلیغات 100٪ از صفحه شما را می گیرند و گاهی اوقات با صدا همراه هستند.

افکت های حمایت شده

همه ما می توانیم موافق باشیم که لنزهای حمایت شده فوق العاده هستند، درست است! از زمانی که اسنپ چت Looksery را خریداری کرد، آنها این فیلترهای سرگرم کننده را به برنامه خود اضافه کردند. در حالی که استفاده از این فیلترها سرگرم کننده و جالب است، اما قیمتی دارند .

این لنزهای اسپانسر شده با هزینه ثابت در روز ارائه می شوند. همچنین، آنها یک سرویس فیلتر بر اساس تقاضا ارائه می دهند، اما قیمت به مدت زمان و اندازه مخاطب بستگی دارد.

اسنپ ​​چت چگونه کسب درآمد می کند؟2

تبلیغات اکتشافی

برای تبلیغ‌کننده‌ای که به دنبال جذب مخاطبان زیادی است، بخش کشف مکانی عالی برای شروع است. این به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا در اسنپ چت پست بگذارند تا کاربران را به محتوای خود جذب کنند. این ویژگی برخی از ارائه دهندگان محتوا مانند Daily Mail، MTV و Buzzfeed را به خود جذب کرده است.


حتما بخوانید: بهترین قفل برنامه اسنپ چت اندروید با لینک دانلود


این ویژگی یک راه عالی برای تبلیغ‌کنندگان است تا خودشان را به نمایش بگذارند، زیرا کاربران می‌توانند در برندهای مختلف مشترک شوند و هنگام ارسال محتوای جدید از آنها مطلع شوند. اگرچه اسنپ چت تنها بخشی از درآمد خود را از این ویژگی ایجاد می کند .

اسنپ چت چگونه کسب درآمد می کند3

شماره 3: ژئوفیلترهای مارک دار

ژئوفیلترهای مارکدار روش دیگری است که اسنپ چت از طریق آن درآمد خود را ایجاد می کند. کاربران می توانند Geofilter را به صورت درخواستی از وب سایت خریداری کنند. این ژئوفیلترهای اسنپ چت معمولاً 5 دلار قیمت دارند.

شماره 4: فروش عینک

اسنپ ​​چت با فروش عینک هایی که معروف هستند نیز درآمد کسب می کند . قیمت این عینک ها تا 320 دلار می رسد.

شماره 5: مشارکت ورزشی

اسنپ ​​چت با سازمان های مختلف ورزشی همکاری کرده است . ایده ایجاد آگاهی و ترویج حضور در رویدادها است. جالب اینجاست که راه هایی را برای برندهای ورزشی مانند نایک و آدیداس برای تبلیغ محصولات برای مخاطبان ورزشی فراهم می کند.

اسنپ چت چگونه کسب درآمد می کند

سخن آخر

امیدوارم که این مقاله به شما بینشی در مورد نحوه کسب درآمد اسنپ چت داده باشد . نکته اصلی این است که تنها یک جریان درآمد قابل توجه وجود دارد - تبلیغات که 99٪ از درآمد آنها را تشکیل می دهد. هنوز پتانسیل زیادی با اسنپ چت وجود دارد. با این حال، با بالغ شدن و رشد آنها، جریان درآمد دیگری ممکن است در دسترس باشد.


مقالات مرتبط:

آموزش رفع مشکل باز و وصل نشدن اسنپ چت

روش گذاشتن صدا گذاشتن روی استوری اسنپ چتاز
2
رای