آموزش بازی کردن در برنامه اسنپ چت (snapchat) با دوستان و تکی

آموزش بازی کردن در برنامه اسنپ چت (snapchat) با دوستان و تکی آموزش بازی کردن در اسنپ چت (snapchat)، نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان و نحوه بازی کردن در اسنپ چت بصورت تکی را تصویری و گام به گام در سلام دنیا بیاموزید.

اسنپ ​​چت (Snapchat) بیشتر به عنوان پلتفرمی شناخته می‌شود که به شما امکان می‌دهد با استفاده از فیلترهای جالب، سلفی‌های فوق‌العاده سرگرم‌کننده بگیرید و با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید، البته بعد از 24 ساعت استوری ها خودشان پاک می شوند. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید در اسنپ ​​چت بازی کنید؟اگر کمی وقت دارید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که قابلیت بازی کردن در برنامه اجتماعی مورد علاقه تان را هم امتحان کنید. ما در این مطلب سلام دنیا، آموزش بازی کردن در برنامه اسنپ چت (snapchat) با دوستان و تکی به صورت تصویری و گام به گام، برای شما بیان کردیم. با ما همراه باشید.

وارد قسمت Snapchat Games و Minis شوید

اپلیکیشن اسنپ ​​چت بازی های اسنپ را در سال 2019 معرفی کرد تا به پلتفرم خود تنوع بیشتری ببخشد.در حال حاضر اسنپ چت مجموعه گسترده از بازی های مبتنی بر HTML5 ارائه می دهد. اسنپ ​​چت همچنین به Snap Minis هم دسترسی دارد،برنامه های کوچکی که به شما در انجام کارهای دیگری مانند سازماندهی برنامه، مدیتیشن یا یادگیری با دوستان کمک می کند. اگر قصد دارید اسنپ چت را بیشتر از ارسال پیامک با دوستان خود جذاب تر کنید، برخی از این برنامه ها و بازی ها را امتحان کنید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

علاوه بر چت کردن، بازی با دوستان در محیط برنامه اسنپ چت می تواند واقعا سرگرم کننده باشد. در ادامه نحوه شروع بازی با یکی از دوستان اسنپ چت ارائه شده است.


حتما بخوانید: آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت برای مبتدیان


  • مرحله 1: برنامه Snapchat را در تلفن همراه خود باز کنید. برای مشاهده مکالمات قبلی، انگشت خود را از منظره یاب دوربین(viewfinder)به سمت راست بکشید. در روش دیگر، روی نماد چت در پایین دوربین ضربه بزنید تا چت های خود را ببینید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

  • مرحله 2: روی نام دوستی که می‌خواهید با او بازی کنید ضربه بزنید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

  • مرحله 3: زمانی که پنجره چت باز شد، روی نماد موشک کوچک در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

  • مرحله 4: پنلی که برخی از بازی های موجود برای بازی کردن را به شما نشان می دهد در پایین صفحه ظاهر می شود. در صورت تمایل می‌توانید با ضربه زدن روی گزینه هایی که می‌خواهید، بین دسته Games و Mini جابه‌جا شوید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

  • مرحله 5: game یا mini که می خواهید بازی کنید را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا اجرا شود. اینکار نباید خیلی طول بکشد.

حتما بخوانید: روش گذاشتن آهنگ روی استوری اسنپ چت


  • مرحله 6: زمانی که برای راه‌اندازی یک بازی باید به یک چت دسترسی پیدا می کنید، Snapchat برای دوست شما نوتیفیکیشنی برای بازی کردن، ارسال نمی‌کند. در عوض، اگر دوست شما آنلاین باشد، ممکن است ببیند که شما یک بازی را شروع کرده اید و با فشار دادن روی نماد بازی در گوشه سمت راست پایین، تصمیم به پیوستن به شما را می گیرد.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

  • مرحله 7: از طرف دیگر، می‌توانید با ارسال یک کارت دعوت، دوست خود را برای بازی کردن دعوت کنید. برای این کار، منوی سه خط در گوشه سمت راست پایین پنجره بازی را فشار دهید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

  • مرحله 8: روی دکمه "Ring" ضربه بزنید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

  • مرحله 9: اسنپ چت به دوست شما هشدار می دهد که آیا می خواهید بازی انجام کنید. دوست شما باید دکمه "Join" را بزند تا با شما بازی کند.

اگر دوست شما در دسترس نیست یا تمایل به بازی دارد، می‌توانید دورهمی بازی که به تازگی شروع کرده‌اید را بدون مشکل ادامه دهید.در اسنپ چت با بازیکنان مختلف بصورت تصادفی، جفت خواهید شد، بنابراین می توانید به بازی ادامه دهید حتی اگر  دوستتان در دسترس نباشد.

به هر حال، در حین بازی با دوست خود یا سایر کاربران اسنپ چت، می توانید با استفاده از کادر گفتگو در پایین، گفتگو را با آنها آغاز کنید. این پیام ها روی صفحه نمایش بازی ظاهر می شوند. علاوه بر این، حتی می‌توانید پیام‌های صوتی ضبط کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت با دوستان

نحوه بازی کردن در اسنپ چت به صورت تکی

اگر واقعاً حوصله بازی کردن با کسی را ندارید، اشکالی ندارد. شما می توانید یک بازی را به تنهایی در برنامه Snapchat انجام دهید. برای شروع این مراحل را دنبال کنید.


حتما بخوانید: برگرداندن عکسهای پاک شده اسنپ چت در گوشی و کامپیوتر


مرحله 1: برنامه Snapchat را باز کنید و روی نماد جستجو واقع در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت به صورت تکی

مرحله 2: کمی به سمت پایین بیایید،بخش «Games & Mini» ظاهر می‌شود.

نحوه بازی کردن در اسنپ چت به صورت تکی

مرحله 3: روی گزینه‌ها انگشت خود را بکشید و Games / Mini که می‌خواهید بازی کنید را انتخاب کنید.

با انجام این مراحل بازی باید اجرا شود.

سرگرم کردن خودتان کار آسانی است

بازی‌های اسنپ چت و Minis افزوده‌های هوشمندانه‌ای هستند چون در حال حاضر برای شرکت در یک فعالیت سرگرم‌کننده با دوستان خود نیازی به دانلود یک برنامه جداگانه ندارید. اگر به دنبال برقراری ارتباط با کسی هستید، یک بازی کوچک و سرگرم کننده را با هم انجام دهید. 

سخن پایانی:

اسنپ چت یک پلتفرم اجتماعی است که با فیلترهایی متنوع که دارد امکان گرفتن عکس های زیبا و اشتراک گذاشتن با فالورها را در اختیار شما می گذارد.اما این برنامه در سال 2019 قابلیت بازی را به پلتفرم خود اضافه کرد.بازی هایی که روی این پلتفرم قرار دارند به شما امکان بازی کردن با دوستان و اعضای خانواده خود به صورت گروهی یا انفرادی می دهند.برای یادگیری با نحوه بازی کردن در اسنپ چت مراحل ارائه شده در این مطلب را دنبال کنید.


مطالب مرتبط:

لینک دانلود 10 تا از بهترین قفل برنامه اسنپ چت اندروید

آموزش رفع مشکل باز و وصل نشدن اسنپ چتاز
2
رای