ردیابی گوشی شیائومی گم شده با mi cloud و قفل کردن شیائومی از راه دور

ردیابی گوشی شیائومی گم شده با mi cloud و قفل کردن شیائومی از راه دور آموزش پیدا کردن گوشی شیائومی گمشده با Mi Cloud؛ ؛ راهکارهایی برای ردیابی گوشی گم شده با وب سایت mi clould و Google Maps و روش قفل کردن گوشی شیائومی از راه دور در سلام دنیا بیاموزید.

اگر روزی گوشی شیائومی خودتون را گم کنید، چیکار می کنید ؟ آیا می دانید که چگونه گوشی شیائومی گمشده خود را ردیابی کنید، اگر نمی دانید نگران نباشید، ما در این مطلب سلام دنیا، به شما روش ردیابی گوشی شیائومی و پیدا کردن گوشی شیائومی با روش های ساده برای قفل کردن، پاک کردن اطلاعات از راه دور را آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

ردیابی گوشی شیائومی: فعال کردن مکان گوشی از طریق Mi Cloud

ردیابی گوشی شیائومی گمشده از طریق mi cloude

برای این کار باید به اکانت Mi خود بروید (این اکانت را با اکانت گوگل خود اشتباه نگیرید) اگر اکانت Mi را ندارید، اکنون بهترین زمان برای ساختن این اکانت می باشد. به Settings> Mi Account>Mi Cloud بروید و در پایین منو، عملکرد مکان را با استفاده از نوار زیرین فعال کنید. کلا همین.

 رد یابی گوشی شیائمی - ساختن اکانت شیائومی

ردیابی گوشی شیائومی از طریق سایت  Mi Cloud

حالا اگر اتفاقی برای تلفن شما افتاد، شما باید به سایت i.mi.com بروید و به حساب کاربری Mi خود وارد شوید.


حتما بخوانید: بالا بردن سرعت گوشی شیائومی


هشدار: این سایت به زبان چینی میباشد، اما می توانید ترجمه خودکار را در مرورگر خود فعال کنید - اینگونه همه چیز برای شما بسیار واضح تر خواهد شد.

   رد یابی گوشی شیائومی گمشده

قفل گوشی شیائومی از راه دور

این سایت شما را به سمت منویی که در آن باید روی علامت سمت راست یعنی یافتن دستگاه (Find device) کلیک کنید هدایت می کند. اگر گوشی هوشمند شما به اینترنت و GPS متصل باشد، می توانید به راحتی آن را روی نقشه پیدا کنید (در منو، می توانید بین نقشه های گوگل و BaiDu یکی را انتخاب کنید).

ردیابی گوشی شیائومی با کمک نقشه

در گوشه سمت راسته نقشه، تلفن شما نمایش داده می شود. در این نقشه برای شما چند تا از دکمه های مهم نمایش داده میشوند:

  • پیدا کردن گوشی هوشمند 
  • فعال کردن beep در دستگاه Mi 
  • قفل کردن دستگاه 
  • پاک کردن داده ها از دستگاه Mi 

حتما بخوانید: روش انتقال اطلاعات از شیائومی به سامسونگ


مسدود کردن و یا پاک کردن گوشی هوشمند خود از طریق Mi Cloud برای محافظت از اطلاعات شخصی خود

ردیابی گوشی شیائومی: جستجوی دستگاه اندروید در Google Maps

همه می دانند که سیستم عامل MIUI مبتنی بر گوگل اندروید است، نه تنها کار با این سیستم عامل راحت است، بلکه برخی از ویژگی های مفید را هم از اندروید به گوشی Mi شما منتقل می کند. به عنوان مثال، می‌توانید با استفاده از حساب گوگل خود، دستگاه اندرویدی خود را در Google Maps پیدا کنید.

برای فعال کردن این ویژگی، باید در دستگاه Mi خود وارد حساب گوگل شوید. پس از آن دستگاه شما نیز در نقشه های گوگل (در صورت فعال بودن اینترنت و GPS) ردیابی می شود. برای انجام این کار باید به وب سایت google.com/android/devicemanager بروید و به حساب گوگل متصل شده به تلفن هوشمند Mi خود وارد شوید. با استفاده از این سرویس شما می توانید گوشی اندرویدی خود را ردیابی، قفل و یا تمام اطلاعات شخصی آن را پاک کنید.

سخن آخر

اگر گوشی شیائومی خود را گم کردید یا گوشی شما را دزدیدن و به دنبال روشی برای ردیابی و پیدا کردن گوشی شیائومی گم شده خود هستید تا بتوانید از راه دور آن را قفل کنید، می توانید از روش های ساده که در این مطلب برای شما بیان کردیم، استفاده کنید. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و آن را با دوستان خود از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

چگونه گوشی شیائومی را به تلویزیون وصل کنیم

بهترین مدل گوشی های شیائومی با ویژگی، مزایا و معایب آنها
 
 

از
10
رای