روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا و دانلود بهترین آنفالویاب اینستاگرام

روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا و دانلود بهترین آنفالویاب اینستاگرام بیشتر ما تعداد فالوور‌هایمان را می‌دانیم و از اینکه یک روز متوجه شویم که تعدادشان کم شده سعی می‌کنیم بفهمیم چه کسی ما را آنفالو کرده است و از این قضیه بسیار ناراحت می شویم با دانلود برنامه های آنفالو یاب می توانیم متوجه شویم.

خارج از ارسال پست های جذاب برای دوستان و جستجوی ایده های دکوراسیون منزل، احساسات بهتر دیگری هم نسبت به تماشای تعداد فالوورهای شما در اینستاگرام وجود دارد. اینستاگرام اخیراً اقدامات کوچکی انجام داده است تا به ما کمک کند تا افرادی که دنبال میکنیم و افرادی که مارا دنبال میکنند را پیگیری کنیم: الگوریتمی وجود داشت که محتوای مربوط به حساب هایی را که با آنها رابطه قوی تری داشتید در بالای فید خود قرار می داد و همچنین توانایی حذف نظرات ناپسند را که می توانست باعث صدمه به خود شود را نیز دارا بود. در این مقاله از سایت سلام دنیا به بررسی روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا و معرفی بهترین انفالویاب اینستاگرام می پردازیم.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام، دانلود اینستاگرام فارسی 2020 برای اندروید

روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا

واضح است که پلتفرم ها همه جا در حال کنترل بیشتر و بیشتر بر روی حساب های ما هستند، اما یک ویژگی اصلی هنوزهم که هنوزه از قلم افتاده است: برای اینکه بفهمید چه کسی شما را دنبال نکرده است (آنفالو کرده است) ، یا باید در لیست بلند بالای مخاطب های خود بگردید ، یا به یک برنامه یا وب سایت شخص ثالث متوسل شوید. در اینجا سه ​​مورد از آنها برای امتحان وجود دارد:

روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا

1. روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا با InsTrack

داشبورد این برنامه رایگان از آخرین باری که تازه سازی کرده اید ، کسانی را که شما را آنفالو کرده اند و کسانی که شما را فالو کرده اند و شما بک نداده اید را نشان میدهد.با پرداخت هزینه نیز میتوانید ببنید که چه کسی شما را بلاک کرده است.

دانلود برنامه InsTrack

روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا با InsTrack

2. روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا با InstaFollow

فقط اطلاعات حساب خود را در این برنامه رایگان وارد کنید تا با این کار شما آمار مورد نظر را از جمله افرادی که شما را دنبال نکرده اند ببینید.

دانلود برنامه InstaFollow

روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا با InstaFollow

3. روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا با Followers for Instagram

برنامه Followers for Instagram را دانلود کرده، وسپس خواهید دید که چه کسی به شما بک نداده است ، چه کسی دیگر شما را دنبال نمی کند و موارد دیگر. شما نیز به طور رایگان می توانید ببینید که چه کسی شما را مسدود کرده است.

دانلود برنامه Followers for Instagram

تفاوت بلاک و آنفالو در اینستاگرام ( معنی آنفالو چیست )

بلاک کردن کاملا متفاوت از آنفالو کردن است. با بلاک کردن شخصی، دسترسی او به اکانت شما محدود می شود. به عنوان مثال اگر شخصی را بلاک کنید، او قادر به ارسال پیام، مشاهده پست ها و یا اظهار نظر در خصوص پست های شما نخواهد بود. و دیگر نمی تواند برای شما درخواست فالو ارسال کند. در حالیکه وقتی کسی را آنفالو می کنید، اگرچه شخص قادر به ارسال پیام و مشاهده پست های شما نخواهد بود، اما قادر است مجددا برای شما درخواست فالو ارسال کند. به علاوه، اگر پیج تان خصوصی نباشد، در صورتیکه آن فرد را آنفالو کرده باشید، می تواند پست های شما را با مراجعه به پیج اینستاگرام تان مشاهده کند. این در حالیست که اگر آن فرد را بلاک کرده باشید، نمی تواند پیج شما را در اینستاگرام جست و جو کرده و مشاهده کند.

بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام چیست؟

در این قسمت قصد داریم بهترین برنامه های آنفالویاب در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم:

بهترین آنفالویاب ها برای سیستم عامل اندروید ( اموزش نصب آنفالویاب اینستاگرام )

1. برنامه آنفالویاب اینستاگرام Follower Analyzer

این برنامه می تواند آمار دنبال کنندگان شما را ارائه کند. در این برنامه افرادی که شما را آنفالو کرده اند یا به شما فالوبک نداده اند را مشاهده خواهید کرد. همچنین، در این برنامه می توانید دوستان مشترک یا فالوورهای خود را پیدا کنید. برنامه Follower Analyzer می تواند اکانت هایی که شما را فالو کرده اند، اما تا به حال کامنتی برای شما نگذاشته اند را نیز نشان دهد. این برنامه را می توانید با جست و جو در گوگل یا پلی استور دانلود کنید.  

دانلود برنامه Follower Analyzer

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Follower Analyzer

2. برنامه آنفالویاب followmeter

این برنامه فالو و آنفالو کردن اکانت ها را بسیار ساده کرده است. با استفاده از این برنامه می توانید کسانیکه به تازگی شما را فالو یا آنفالو کرده اند را پیدا کنید. فالوورهای روح یا غیرفعال خود را شناسایی کرده و درباره فالوورهای فعال و واقعی تان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دانلود برنامه آنفالویاب followmeter

معرفی آنفالویاب برای سیستم عامل آی او اس ( آنفالویاب اینستاگرام ایفون )

اگر گوشی تان آیفون است، می توانید از برنامه های آنفالویاب زیر استفاده کنید.

1. برنامه آنفالویاب اینستاگرام Ghost Unfollowers for Instagram & Fake I.G. Clean

این برنامه دارای دو ویژگی کاربردی است که می تواند نیازهای شما را برطرف کند. اول اینکه این برنامه می تواند فالوورهای روح (فالوورهای غیرفعالی که نرخ مشارکت تان در صفحه را کاهش می دهند) و آنفالوکنندگان را ردیابی کند. همچنین، امکان شناسایی و آنفالو کردن اکانت هایی که شما را آنفالو کرده اند را فراهم می کند.

دانلود برنامه Ghost Unfollowers for Instagram & Fake I.G. Clean

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Ghost Unfollowers for Instagram & Fake I.G. Clean

2. برنامه آنفالویاب اینستاگرام Tracker for Instagram

این برنامه کاملا رایگان است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید اکانت هایی که شما را آنفالو کرده اند را پیدا کنید و امکان بررسی میزان موفقیت های پست ها نیز وجود دارد. این برنامه را می توانید به سادگی با جست و جو در اپل استور پیدا کرده و نصب کنید.

دانلود برنامه Tracker for Instagram

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Tracker for Instagram

برنامه unfollowers on Instagram برای آنفالو یاب اینستاگرام در نسخه ویندوز ( آنفالویاب اینستاگرام برای ویندوز )

آنفالویاب اینستاگرام unfollowers on Instagram ابزاری جهت مدیریت اکانت تان در اینستاگرام است. این برنامه دارای نسخه های کامپیوتر، اندروید و آی او اس است و به شما کمک می کند تا لیست فالوورها و فالوینگ های خود را آنالیز کرده و افرادی که به شما فالوبک نداده اند را آنفالو کنید. همچنین می توانید نسبت به افزایش میزان فالوورهای اینستاگرام، افزایش لایک و ارسال کامنت در اینستاگرام اقدام کنید.

دانلود برنامه unfollowers on Instagram

آیا برنامه ای با نسخه فارسی برای آنفالویاب اینستاگرام وجود دارد؟ ( آنفالویاب اینستاگرام فارسی برای اندروید )

بله. یکی از این برنامه ها، instafollow است که برای گوشی های اندرویدی طراحی شده و کار با آن بسیار ساده است. این برنامه را می توانید به سادگی از کافه بازار یا پلی استور دانلود کنید. این برنامه دارای قابلیت هایی از جمله امکان ارسال درخواست فالو و آنفالو برای بیش از صد نفر در یک ساعت، قابلیت آنفالو و فالوی خودکار به صورت اتوماتیک، جدا سازی طرفداران شما در لیست جداگانه، دارای لیست پرلایک ترین و پر کامنت ترین عکس های شما و ... است. نسخه فارسی این برنامه امکان کار با آن را بسیار ساده تر و سریع تر نیز می کند.

دانلود برنامه instafollow برای ویندوز

مشکل ورود به آنفالویاب اینستاگرام

برنامه های کمکی اینستاگرام برای کمک به کاربران هستند و نسخه های مختلف برنامه های آنفالویاب توسط برنامه نویس ها نوشته می شود و علت مشخصی برای مشکلات اتصال به آنها وجود ندارد اما ممکن است که تاریخ انقضای نسخه مورد استفاده شما گذشته باشد و دیگر نتوانید از آن استفاده کنید.

سخن آخر

در این مقاله از وبسایت سلام دنیا سعی کردیم به بررسی روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا و همچنین خصوص برنامه های آنفالویاب در اینستاگرام صحبت کرده و به هر گونه سوال تان در این خصوص پاسخ دهیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر هر گونه سوالی در خصوص برنامه های آنفالویاب اینستاگرام داشتید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

جدیدترین راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

اصول ساخت کاور پست و استوری اینستا و برنامه طراحی قالب پست اینستاگرام

نحوه بازیابی و بازگرداندن پست پاک شده اینستاگرام به 2 روش ساده

روش ذخیره و دانلود استوری دیگران در اینستاگرام در کامپیوتر و آیفون

آموزش اتصال فیس بوک به اینستاگرام و رفع مشکل اتصال آن

از
5
رای