جدیدترین راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

جدیدترین راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام اگر کسب و کارتان از اهمیت زیادی برخوردار است و می خواهید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید، روش های اصولی و واقعی برای این کار وجود دارد.

چگونه می توانیم فالوورهای خود در اینستاگرام را افزایش دهیم؟

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی با میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان است. اینستاگرام به خصوص از زمان فیلتر شدن تلگرام در ایران محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. اگر صاحب کسب و کاری در اینستاگرام هستید، تعداد دنبال کنندگان (فالوورها) تاثیر بسزایی در کسب و کارتان خواهد داشت. در این مقاله قصد داریم راه هایی را برای افزایش فالوور اینستاگرام به شما پیشنهاد دهیم. با ما همراه باشید.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام

 17 روش افزایش فالوور اینستاگرام :

اگر کسب و کارتان از اهمیت زیادی برخوردار است و می خواهید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید، روش های اصولی و واقعی برای این کار وجود دارد. خرید فالوور فیک یک روش نامناسب برای افزایش تعداد دنبال کنندگان است و در آینده باعث نابودی کسب و کارتان خواهد شد. در ادامه 17 روش مختلف افزایش تعداد فالوورها را به شما توضیح خواهیم داد:

افزایش فالوور اینستاگرام

1. از هشتگ ها استفاده کنید:

هشتگ ها نقش مهمی در بیشتر دیده شدن اینستاگرام تان ایفا می کنند. استفاده صحیح از هشتگ ها می تواند به رشد کسب و کارتان در اینستاگرام کمک کند. اخیرا اینستاگرام قابلیت فالو کردن هشتگ ها را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است و افراد زیادی می توانند هشتگ های محبوب خود را پیگیری کنند. همین مساله باعث شده تا استفاده مستمر از هشتگ ها باعث افزایش فالوورهای شما در اینستاگرام شود. بنابراین فهرستی از هشتگ های داغ در زمینه کاری خود را آماده کنید. هشتگ اصلی خود را در قسمت سرچ بر اساس تگ در اینستاگرام وارد کنید تا نشان دهد که چه هشتگ هایی شبیه به هشتگ جست و جو شده تان وجود دارد. از تمام آنها به اندازه در انتشار پست های خود استفاده کنید. به طور طبیعی هر عکسی که با هشتگ مربوط به آن در اینستاگرام پست می کنید، سه دنبال کننده مشاهده خواهند کرد.

2. پروفایل خود را جذاب کنید:

پروفایل اینستاگرام تان مثل ویترین مغازه شما خواهد بود. اگر پروفایل تان جذاب نباشد، مشتری ها را فراری می دهید. کیفیت و زیبایی تصاویر اهمیت زیادی در پیج اینستاگرام تان دارند. باید تصاویر جذاب و خلاقانه ایجاد کرده و در پروفایل تان منتشر کنید. به خاطر داشته باشید که عکس پروفایل اولین چیزی است که کاربران را جذب پیج تان می کند. پیج های زیادی هستند که تنها به خاطر جذابیت، فالوورهای زیادی دارند.


حتما بخوانید : بازیابی اکانت اینستاگرام؛ چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم


3. مسابقات اینستاگرامی برگزار کنید:

مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین روشها برای افزایش تعداد فالوورها است. امروزه بسیاری از پیج ها از همین روش برای افزایش تعداد فالوور استفاده می کنند. در طراحی مسابقات خلاقیت به خرج داده و از هدایای ترغیب کننده برای مسابقه ها استفاده کنید. مسلما هر چه جوایز ارزشمندتر باشد، تعداد دنبال کنندگان نیز بیشتر خواهد بود. می توانید مسابقات را با موضوعات مختلف برگزار کنید و از بین لایک ها یا فالوورها و یا کامنت های موجود در پست مسابقه قرعه کشی کرده و به یک یا چند نفر جایزه بدهید. مثلا می توانید از شرکت کنندگان در قرعه کشی بخواهید که حتما در زیر پست مسابقه 4 نفر از دوستان خود را دعوت کنند و دوستانشان حتما باید پیج تان را فالو کرده باشند.  

4. با پیج های هم حوزه کاری تان در تعامل باشید:

در صورتیکه در اینستاگرام فعال باشید، نیازی نیست تا به دنبال آنها بگردید، بلکه به طور طبیعی این پیج ها را پیدا خواهید کرد. سعی کنید تا پیج های هم حوزه کاری تان را دنبال کرده و بر فعالیت آنها نظارت داشته باشید. شاید ایده های خلاقانه ای داشته باشند که به پیشرفت و بهبود کسب و کار شما نیز کمک خواهد کرد. همچنین تبادل با پیج های هم حوزه منجر به افزایش تعداد فالوورهای شما خواهد شد.

5. از تبلیغات آفلاین استفاده کنید:

اگر کسب و کار سنتی دارید، می توانید از تبلیغات آفلاین برای پیج اینستاگرام خود استفاده کنید. مثلا بروشورهای تبلیغاتی در مغازه تان تهیه کرده و آدرس پیج اینستاگرام تان را در آنها درج کنید. با این کار می توانید تعداد فالوورهای خود در اینستاگرام را افزایش دهید.

6. از وبسایت تان برای افزایش فالوورها استفاده کنید:

اگر در کسب و کار خود صاحب وبسایت فروش آنلاین هستید، می توانید تبلیغ پیج اینستاگرام خود را در وبسایت بگذارید. با این کار شانس بیشتری در افزایش تعداد فالوورها خواهید داشت. می توانید آدرس ایمیل کاربرانتان را با عضویت شان در پیج دریافت کرده و هر چند وقت یک بار خبرنامه ایمیلی برای آنها ارسال نمایید. در این خبرنامه ها پیشنهاد ویژه ای قرار دهید تا حتما آنها را تشویق به دنبال کردن پیج اینستاگرام تان کند.

7. از دیگر شبکه های اجتماعی برای افزایش تعداد فالوورها استفاده کنید:

اگر اکانت دیگری در سایر شبکه های اجتماعی برای فروش محصولات خود دارید، به عنوان مثال در تلگرام یا فیسبوک یک اکانت دارید، می توانید تبلیغ پیج اینستاگرام خود را در آن اکانت ها منتشر کرده تا با این کار تعداد دنبال کنندگان خود در اینستاگرام را افزایش دهید.

8. در پیج های مرتبط تبلیغ کنید:

می توانید پیج خود را در پیج های مرتبط با حوزه کاری تان تبلیغ نمایید. می توانید با استفاده از هشتگ پیج های کاری مرتبط با خود را جست و جو کرده و در صورت مناسب بودن پیج، برای مذاکره با آنها اقدام کنید. سعی کنید در پیج های مرتبطی که تاکنون تبلیغ زیادی انجام نداده اند، پیج خود را تبلیغ کنید. با این کار شانس افزایش تعداد فالوورها بیشتر خواهد بود.

9.  از تگ لوکیشن استفاده کنید:

اگر قصد دارید تا پست های شما بیشتر دیده شوند، حتما از تگ لوکیشن استفاده کنید. اینستاگرام این قابلیت را دارد که پست های مرتبط با افرادی که در آن نزدیکی حضور دارند را نشان دهد. این کار به طرز عجیبی باعث افزایش تعداد دنبال کنندگان تان خواهد شد.

10. محتوای سرگرم کننده تولید کنید:

بسیاری از افراد برای سرگرم شدن در اینستاگرام حضور دارند. سعی کنید در هر حوزه ای که فعالیت می کنید، از پست های سرگرم کننده استفاده کنید. فقط به خاطر داشته باشید که در انتشار این پست ها زیاده روی نکرده و از حوزه کاری تان خارج نشوید. اگر پست های سرگرم کننده تان بتواند نظر مخاطب را جلب کند، مطمئن باشید که پست های شما را برای دوستان شان ارسال کرده و فالوورهای شما به این ترتیب افزایش پیدا خواهد کرد.


حتما بخوانید : اموزش گام به گام حذف اکانت اینستاگرام، دیلیت اکانت دائمی و موقت اینستاگرام


11. تولید محتوای مستمر داشته باشید:

تولید محتوای مستمر می تواند تاثیر زیادی در افزایش تعداد دنبال کنندگان داشته باشد. بر اساس الگوریتم جدید اینستاگرام، اگر میزان فعالیت روزانه تان بیشتر باشد، دسترسی روزانه به پیج تان بیشتر شده و پست های شما بیشتر دیده می شوند. سعی کنید حداقل روزانه یک پست در اینستاگرام خود منتشر کنید. تقویم محتوایی داشته و طبق اصول عمل کنید. این کار تاثیر بسزایی در افزایش تعداد فالوورها خواهد داشت.

12. پست های خود را در زمان مناسب منتشر کنید:

اگر می خواهید پست هایتان دیده شود و بیشتر لایک بخورد، بهتر است تا آنها را در زمان مناسبی منتشر کنید. می توانید پست های منتشر شده خود را نگاه کنید تا مشخص شود که کاربران معمولا در چه ساعتی از روز پست ها را بیشتر مشاهده کرده و لایک می کنند. اگر پست ها در زمان مناسب تری منتشر شود، بیشتر لایک شده و فالوورهای پیج تان را افزایش می دهد.

13. سوالات چالش برانگیز بپرسید:

می توانید پستی را منتشر کرده و سوال چالش برانگیری در آن قرار دهید. مثلا بپرسید که ترجیح می دهید پنج سال جوان تر شوید یا ده میلیارد پول داشته باشید؟ این گونه سوالات نظر کاربران را جلب کرده و نسبت به پست تان واکنش نشان داده و جواب خود را در کامنت ها می نویسند. به مرور این تست ها می تواند تعداد مخاطبان تان را افزایش دهد. سعی کنید هر 10 پستی که منتشر می کنید، یک سوال چالش برانگیز قرار دهید تا نظر مخاطبان خود را جلب کنید.

14. استوری های پرسشی در پیج خود قرار دهید:

یکی از روش های موثر برای افزایش تعداد دنبال کنندگان، طرح سوالات پرسشی در استوری است. این کار تعامل تان با دنبال کنندگان را افزایش می دهد. در واقع شما دنبال کنندگان خود را وادار می کنید تا به پرسش تان پاسخ دهند. این تعامل به مرور زمان باعث می شود تا استوری های شما جلوتر از بقیه استوری ها قرار بگیرد و استوری های شما بیشتر دیده شود.

15. بیش از حد پست ارسال نکنید:

ارسال پست تاثیر زیادی در افزایش فالوورها دارد، با این حال ارسال پست بیش از حد می تواند فالوورهای شما را خسته کرده و آنها دیگر تمایلی برای دنبال کردن فعالیت های شما نخواهند داشت. می توانید برای ابتدا دو پست در روز در بازه های زمانی مختلف منتشر کنید و هنگامی که اکانت شما رشد کرد و فالوورهای بیشتری جذب کردید، روزی یک پست ارسال کنید. به خاطر داشته باشید که فعالیت مستمر می تواند تاثیر زیادی در افزایش تعداد فالوورهای شما داشته باشد.

16. دوستان یا فعالان حوزه خود را تگ کنید:

یکی از بهترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام، تگ کردن دیگران در پست هایی است که منتشر می کنید. وقتی دوستان تان را در پست ها تگ می کنید، در واقع این پست را به پروفایل آنها اضافه می کنید. این کار باعث می شود دوستان آنها نیز پستی که شما منتشر کرده اید را مشاهده کنند. همین مساله باعث افزایش تعداد دنبال کندگان خواهد شد.

17. کپشن حرفه ای بنویسید:

نوشتن کپشن جذاب و گیرا در اینستاگرام یک هنر محسوب می شود. معمولا پست هایی که تعامل بهتری برقرار می کنند، کپشن های بهتری داشته اند. با توجه به پست های منتشر شده سعی کنید تا کپشن جذاب و گیرایی تهیه کنید. کپشن ها می تواند کاربران را درگیر پست ها کرده و این توقف بر روی پست ها به نفع شماست. در نتیجه تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا می کند.

اکنون که روش های افزایش فالوور اینستاگرام را به شما توضیح دادیم، قصد داریم تا در خصوص نحوه تشخیص فالوورهای فیک صحبت کنیم.

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام

آیا روشی برای تشخیص و حذف فالوورهای فیک وجود دارد؟

بله. چندین روش برای حذف فالوورهای فیک وجود دارد که به طور خلاصه توضیح می دهیم:

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام

1. پاک کردن فالوورها در اینستاگرام:

برای پاک کردن فالوورهای فیک خود می توانید با مراجعه به پروفایل تان و لمس نوشته فالوورها تمام اکانت های دنبال کننده خود را مشاهده کنید و هر اکانتی که فیک است را بررسی کرده و پاک کنید. البته این کار بسیار زمان بر خواهد بود چون باید تک تک اکانت ها را بررسی نمایید.

2. ربات حذف فالوور فیک:

بهترین ربات اینستاگرام

می توانید برای حذف فالوورهای فیک در اکانت خود از ربات اینستاگرام اینبو استفاده کنید. در به روز رسانی های اخیر این ربات، ویژگی حذف فالوور فیک اضافه شد. به راحتی می توانید تمام فالوورهای فیک خود را حذف کرده و این مشکل را رفع کنید. برای این منظور وارد پنل ربات شده و اقدام به ثبت نام در داخل ربات نمایید. سپس با ورود به پنل ربات از یک روز تست رایگان ربات استفاده کنید. در نهایت خودتان اقدام به ساخت ربات اینستاگرام و فعال کردن گزینه حذف فالوور فیک نمایید.


حتما بخوانید : آموزش ارسال دایرکت اینستاگرام؛ دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر


سخن آخر

اگر یک کسب و کار اینستاگرامی دارید، افزایش تعداد فالوور نقش تعیین کننده ای در فروش شما ایفا می کند. در این مقاله سعی کردیم تا 17 راهکار موثر در افزایش تعداد فالوور را به شما معرفی کنیم. توصیه می شود که هیچ گاه از فالوور فیک برای افزایش تعداد دنبال کنندگان خود استفاده نکنید. این کار نه تنها باعث افزایش تعداد مشتریان نشده، بلکه اعتماد مشتریان را سلب کرده و در دراز مدت تاثیر منفی بر روی کسب و کارتان خواهد داشت. آیا تا به حال از روش های فوق برای افزایش تعداد فالوورهای کسب و کار خود استفاده کرده اید؟ تجریبات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. 


مطالب مرتبط :

تگ کردن در اینستاگرام، آموزش تصویری تگ در اینستاگرام

از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟

از
2
رای