تگ کردن در اینستاگرام، آموزش تصویری تگ در اینستاگرام

تگ کردن در اینستاگرام، آموزش تصویری تگ در اینستاگرام تگ کردن به معنای برچسب زدن آی دی اکانت دیگران در بخش های مختلف اینستاگرام است. تگ یکی از قابلیت های جالب اینستاگرام است که از آن می توان برای پست ها، استوری ها، کامنت ها و بیو اینستاگرام استفاده کرد.

اگر تا به حال جمله «منو تگ کن» را نشنیده باشید، اهل استفاده از اینستاگرام نیستید!!! هر کاربری که از اینستاگرام استفاده می کند حداقل یک بار این جمله را شنیده است. اما تگ کردن در اینستاگرام چیست؟ به چه معنا است و چه کاربردی دارد؟ چرا باید دوستان خود را تگ کنیم؟ در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل در خصوص نحوه تگ كردن در کامنت اينستاگرام، روش تگ كردن در استوری اينستاگرام و نحوه تگ كردن در پست دیگران را توضیح داده و به هر گونه سوال تان در این زمینه پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

تگ کردن در اینستاگرام چیست؟

تگ کردن در اینستاگرام یکی از ویژگی های تقریبا قدیمی اینستاگرام است که در جاهای مختلف کاربرد دارد. تگ کردن در واقع برچسب زدن آی دی اکانت دیگران در بخش های مختلف اینستاگرام است. در اینستاگرام قابلیت تگ کردن در بخش های مختلف وجود دارد. نحوه تگ کردن در اینستاگرام افراد به این شکل است که قبل از نام کاربری شخص مورد نظر، کاراکتر @ را وارد می کنیم و از لیستی که نشان داده می شود، نام شخص مورد نظر را انتخاب می کنیم.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام

نحوه تگ کردن در اینستاگرام

آیا تگ کردن همان منشن کردن است؟

اصطلاح تگ کردن زمانی استفاده می شود که می خواهید اسم کسی در عکس شما نمایش داده شود. اما منشن کردن بیشتر برای استوری و کامنت استفاده می شود. با این حال، هر دو آنها معمولا یک کار را انجام می دهند و کاربران معمولا آنها را به جای یکدیگر به کار می برند.

انواع روش تگ کردن در اینستاگرام

در اینستاگرام روش های مختلفی برای تگ کردن افراد وجود دارد. انواع تگ کردن به شکل زیر است:

  • تگ کردن کامنت در اینستاگرام
  • تگ کردن پست در اینستاگرام
  • تگ کردن استوری در اینستاگرام
  • منشن کردن در بیو اینستاگرام

حتما بخوانید : آموزش دیلیت اکانت دائمی و موقت اینستاگرام


تگ کردن پست در اینستاگرام چگونه است؟

یکی از روش های تگ کردن در اینستاگرام، تگ روی پست عکس یا ویدیو است. به عنوان مثال اگر می خواهید عکسی را به اشتراک بگذارید، می توانید تمام افرادی که در آن عکس حضور دارند را روی عکس برچسب گذاری (تگ) کنید. در این صورت کاربران با ضربه زدن بر روی آیکون آدمک ظاهر شده روی عکس نام و لمس نام اکانت می توانند به حساب کاربری شخص مورد نظر هدایت شوند.

نحوه تگ كردن در کامنت اينستاگرام

بنا به دلایل مختلف می توانید شخصی را در یک کامنت تگ نمایید. به عنوان مثال، یکی از کاربردهای تگ کردن پست ها، تگ اشخاص برای شرکت در مسابقات اینستاگرامی است. معمولا در مسابقات اینستاگرامی از اشخاص می خواهند که چند نفر از دوستان خود را در زیر پست مسابقه تگ کنند. هدف پیج های اینستاگرامی از انجام این کار معرفی برند تجاری یا کسب و کار خود به افراد دیگر و افزایش تعداد فالوورها است. همچنین ممکن است از یک پیج یا یک پست اینستاگرامی خوشتان بیاید و بخواهید آن را به دیگران نشان دهید. در این صورت کافی است تا نام او را در زیر پست اینستاگرامی منشن کنید.

نحوه تگ كردن در کامنت اينستاگرام

روش تگ كردن در استوری اينستاگرام

اخیرا امکان تگ کردن در استوری نیز به اینستاگرام اضافه شده است. در حالتی که بخواهید از شخصی تشکر کنید و یا شخصی در عکس شما حضور دارد، می توانید اکانت او را در استوری خود تگ نمایید.

منشن کردن در بیو اینستاگرام چگونه است؟

یکی دیگر از روش های تگ کردن در اینستاگرام، منشن کردن افراد در بخش بیو اینستاگرام است. در این حالت، اکانت مورد نظر برای عموم نمایش داده می شود. از این روش معمولا برای معرفی پیج های کاری در پیج شخصی و بالعکس استفاده می شود. تگ کردن اکانت در بیو اینستاگرام به شکل زیر است:

در تب پروفایل شخصی خود بر روی دکمه edit profile کلیک کنید

روش تگ كردن در استوری اينستاگرام

در پنجره ظاهر شده بر روی قسمت Bio ضربه بزنید تا باز شود

آموزش تصویری تگ در اینستاگرام

در بخش Bio کارکتر @ را وارد کنید و سپس نام اکانت پیج مورد نظر را وارد کنید. از لیست اسامی پیشنهادی ظاهر شده، اکانت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تگ کردن در اینستاگرام

در نهایت بر روی آیکون تیک بالای صفحه ضربه بزنید تا تغییرات اعمال شوند.

نحوه تگ كردن در کامنت اينستاگرام

پس از تگ کردن نام اکانت مورد نظر به شکل لینک در قسمت بیو پروفایل تان قابل مشاهده است.

نحوه تگ كردن در پست دیگران اينستاگرام


حتما بخوانید : ریپورت اینستاگرام؛ از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟


مزایای تگ کردن در اینستاگرام چیست؟

تگ کردن در اینستاگرام باعث بهبود نرخ تعاملات می شود: هنگامی که شما یک برند را تگ می کنید، نوتیفیکیشنی برای او ارسال می شود و از تگ شدن روی تصویرتان مطلع می شود. این کار باعث می شود تا پست شما را لایک کرده یا کامنت بگذارد.

تگ باعث بیشتر دیده شدن شما می شود: هنگامی که پستی را تگ می کنید، آن پست در قسمت عکس های شما یا «photo of you» در پروفایل آن شخص یا برند قرار می گیرد و با هر بار مراجعه به آن قسمت، پست شما را می بیند.

تگ کردن در اینستاگرام باعث می شود تا بیشتر دیده شوید و لایک و کامنت فالوورها بیشتر شود: زمانی که شخصی یا برندی را تگ می کنید، فالوورهای آنها نیز پست شما را مشاهده می کنند. این مساله، باعث افزایش لایک، کامنت یا افزایش تعداد فالوورها می شود.

اگر خواهیم کسی ما را در عکس هایش تگ کند، باید چه کار کنیم؟

اگر نمی خواهید کسی شما را در عکس هایش تگ کند، کافی است به صفحه اینستاگرام خود مراجعه کرده و روی آیکون سه نقطه که مربوط به تنظیمات کامل اینستاگرام است، ضربه بزنید. در قسمت تنظیمات، photos of you را باز کرده و کلید آن را خاموش کنید. در این حالت، هیچ کس نمی تواند بدون اجازه تان شما را تگ کند. قبل از تگ شدن ابتدا برای شما یک درخواست می آید و در صورت جواب مثبت تان، در آن عکس تگ خواهید شد.

سخن آخر

تگ کردن به معنای برچسب زدن آی دی اکانت دیگران در بخش های مختلف اینستاگرام است. تگ یکی از قابلیت های جالب اینستاگرام است که از آن می توان برای پست ها، استوری ها، کامنت ها و بیو اینستاگرام استفاده کرد. در این مقاله سعی کردیم نکات مهم در خصوص تگ کردن در اینستاگرام را توضیح داده و نحوه تگ کردن در پست، استوری و کامنت را به طور کامل به شما آموزش دهیم. اگر هر گونه سوالی در خصوص تگ کردن در اینستاگرام داشتید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط :

چگونه استوری سوالی بگذاریم

ساخت اکانت اینستاگرام با ایمیل و بدون شماره

راهنمای بازیابی اکانت اینستاگرام

از
11
رای