ساخت اکانت اینستاگرام؛ ساخت اکانت اینستاگرام در گوگل کروم

ساخت اکانت اینستاگرام؛ ساخت اکانت اینستاگرام در گوگل کروم می توانید به صورت رایگان یک حساب کاربری برای خود در اینستاگرام بسازید. این کار را می توانید روی تلفن همراه خود یا کامپیوتر انجام دهید. در اینجا روش های ساخت اکانت اینستاگرام را به شما می گوییم.

اگر دوست دارید شما هم به شبکه چند میلیون نفری اینستاگرام بپیوندید و دفتر خاطرات آنلاین خود را بسازید، می توانید به صورت رایگان یک حساب کاربری برای خود در اینستاگرام بسازید. این کار را می توانید روی تلفن همراه خود یا کامپیوتر انجام دهید. در اینجا روش های ساخت اکانت اینستاگرام را به شما می گوییم.

ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره

1. برای این کار باید ابتدا برنامه اینستاگرام را از app store دانلود کنید و آن را روی تلفن همراه خود نصب کنید. در تلفن های آیفون باید برای دانلود به App Store بروید و در تلفن های اندروید و تبلت ها به Google Play Store مراجعه کنید.

ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره

2. برنامه Instagram را جستجو و نصب کنید.

ساخت حساب کاربری اینستاگرام بدون شماره تلفن

3. اینستاگرام یک برنامه رایگان است که به راحتی می توانید آن را دانلود کنید.

نصب اینستاگرام برای ساخت اکانت

4. روی دکمه Sign Up بزنید. بعد از این کار باید اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید.

روس ساخت اکانت اینستاگرام در گوشی

5. در صورتی که نمی خواهید از شماره برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کنید می توانید آدرس ایمیل خودتان را در این قسمت وارد کنید. بعد از وارد کردن گزینه " Next" را بزنید.

 • دقت کنید که آدرس ایمیل را به درستی وارد کنید. پیغام تایید این فعالیت به ایمیلی که وارد کرده اید می رود و باید برای تکمیل ثبت نام آن را تایید کنید.
 • همین طور می توانید از طریق حساب فیسبوک خود اکانت اینستاگرام بسازید. اگر روی گزینه "Log in with Facebook" بزنید، اینستاگرام از شما می خواهد صفحه فیسبوک خود را باز کنید.

درست کردن حساب کاربری اینستاگرام

6. جزئیات اختیاری را وارد کنید. اینها می تواند شامل یک عکس پروفایل، یک بیوگرافی و یا لینک وب سایت شخصی شما باشد. با زدن روی گزینه " Edit Profile" می توانید هر زمانی که بخواهید این اطلاعات را به اینستاگرام خود وارد کنید یا آنها را تغییر دهید.

ساخت اکانت اینستاگرام

9. روی " Done" بزنید و کار تمام است.

ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر

1. در کامپیوتر خود مرورگر مورد نظر را باز کنید و به وب سایت اینستاگرام www.instagram.com بروید.

ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر

2. اطلاعات ثبت نام خودتان را وارد کنید. این اطلاعات شامل موارد زیر است:

 • آدرس ایمیل
 • نام کامل شما
 • نام کاربری دلخواه
 • رمز عبور دلخواه
 • همین طور می توانید از طریق "Log in with Facebook" وارد شوید. با این کار اطلاعات فیسبوک و اینستاگرام شما به هم مرتبط می شوند و پست ها به طور همزمان در هر دو گذاشته می شوند.

ساخت اکانت اینستاگرام از طریق حساب فیسبوک

3. روی دکمه "Sign Up" بزنید. این دکمه در پایین صفحه دیده می شود.

4. نماد آدمک در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و به صفحه حساب خود وارد شوید.

ساخت اکانت اینستاگرام در گوگل کروم

6. روی گزینه "Edit Profile" کلیک کنید. این گزینه در سمت راست نام اینستاگرام شما در بالای صفحه دیده می شود.

ساخت اکانت جدید در اینستاگرام

7. هر اطلاعاتی که می خواهید برای بقیه نمایش داده شود را در اینجا وارد کنید. شما می توانید یک عکس هم برای پروفایل خودتان انتخاب کنید. در پایان روی دکمه "Submit" کلیک کنید. حالا شما یک حساب کاربری در اینستاگرام دارید.

ایجاد اکانت اینستاگرام

تغییر نام کاربری در اینستاگرام

شاید از نام کاربری عجیب و غریبی که اولین بار برای عضویت در اینستاگرام انتخاب کرده اید خوشتان نمی آید و می خواهید آن را تغییر دهید. شما با چند مرحله ساده می توانید این کار را انجام دهید. این روش ها روی تلفن همراه و مرورگر به یک شکل انجام می شود.

1. به صفحه اینستاگرام خود بروید و روی علامت پروفایل کلیک کنید (گوشه پایین سمت راست در برنامه و در بالا سمت راست روی وبسایت)

2. بعد از قرار گرفتن در این صفحه در اینجا روی "Edit Profile" کلیک کنید.

تغییر نام کاربری در اینستاگرام

3. حالا به صفحه بعدی وارد می شوید که تصویر پروفایل، نام، نام کاربری و غیره قابل تغییر است. هر چیزی که می خواهید را تغییر دهید و پروفایل را به شکل مورد نظرتان دربیاورید. با کلیک کردن روی username می توانید نام تازه ای وارد کنید.

طریقه تغییر نام کاربری در اینستاگرام

4. نامی که وارد می کنید باید قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد، در این صورت پیغام unavailable برای شما ظاهر می شود. در نهایت وقتی یک نام کاربری منحصر به فرد پیدا می کنید که با انتخاب آن دیگر هیچ پیغام خطایی دریافت نکنید. حالا می توانید با زدن تیک آبی در گوشه سمت راست، آن را تایید کنید.

روش تغییر username در اینستاگرام

ساخت اکانت جدید در اینستاگرام

در اینجا نحوه ساخت یک اکانت جدید در اینستاگرام را به شما توضیح می دهیم، به این طریق شما می توانید به چند حساب اینستاگرام دسترسی داشته باشید:

 • برنامه اینستاگرام را باز کنید و بر روی آیکون پروفایل در پایین صفحه بزنید.
 • روی منو با آیکون سه خط در گوشه بالا سمت راست بزنید.

نحوه ساخت یک اکانت جدید در اینستاگرام

 • روی Settings بزنید.
 • Add Account را بزنید.

ساخت اکانت جدید در اینستاگرام

 • روی Sign Up در پایین صفحه بزنید.
 • یک نام کاربری برای اکانت اینستاگرام خود ایجاد کنید و سپس روی Next بزنید. نام کاربری شما باید منحصر به فرد باشد و تکراری نباشد، اینستاگرام به شما اطلاع می دهد که انتخاب خودتان را عوض کنید.

نام کاربری برای اکانت اینستاگرام خود ایجاد کنید

 • اگر از طریق فیسبوک ثبت نام کنید، به شما اجازه می دهد از طریق حسابی که دارید وارد شوید و یک نام عبور جداگانه قرار دهید.

ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره

 • اگر با حساب فیسبوک ثبت نام نمی کنید، تلفن یا ایمیل را وارد کنید. برای اکانت دوم اینستاگرام نمی توانید از همان ایمیل قبلی استفاده کنید. به همین دلیل، استفاده از شماره تلفن ساده ترین راه است. اگر از ایمیل استفاده می کنید، باید بعد از باز کردن ایمیل، اکانت اینستاگرام خود را با زدن "Confirm" تایید کنید.
 • اگر از شماره تلفن استفاده می کنید، پیغامی برای شما ارسال می شود که حاوی " verification number" یا کد تایید است. پس از وارد کردن آن روی Next بزنید.

ساخت اکانت اینستاگرام با ایمیل

حالا از شما خواسته می شود ثبت نام اینستاگرام را تکمیل کنید. همچنین می توانید عکس پروفایل جدیدی داشته باشید و مخاطبان خود را جستجو کنید.


مطالب مرتبط :

دانلود اینستاگرام فارسی 2020 برای اندروید

بازیابی اکانت اینستاگرام؛ چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم

اموزش گام به گام حذف اکانت اینستاگرام

از
109
رای