3 روش‌ رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام

3 روش‌ رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور از طریق ربات‌ها، وب‌سایت‌ها یا هر راه دیگری، فقط و فقط به پیج شما آسیب می‌زند. اگر به دنبال افزایش فالوور پیچ خود هستید. ما تمام روش‌های رایگان افزایش فالوور اینستاگرام را به شما می گوییم.

زمان و هزینه‌های زیادی را صرف تبلیغ و استفاده از ربات‌های افزایش فالوور کرده‌اید، اما انگار نه انگار! حتی میزان تعامل صفحه اینستاگرامتان هم پس از مدتی کاهش پیدا کرده است. خبر خوش آن است که تمام این‌ اتفاقات تجربه‌های ارزشمندی برایتان بوده‌اند که از آن‌ها درس گرفتید. اما دیگر کافی است :) وقت آن رسیده که تمام روش‌های رایگان افزایش فالوور اینستاگرام را به شما بگوییم.

3 روش‌ رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام

این سه روش، امتحان خود را پس داده‌اند. پس با خیال راحت از آن‌ها استفاده کنید.

روش اول؛ تولید محتوا و افزایش فالوور

قبل از شروع این بخش، باید یک مسئله برای هر دو ما روشن شود. اینکه، مخاطب (فالوور) از چه نوع محتوایی خوشش می‌آید؟
اگر به رفتار خودتان در اینستاگرام توجه کنید، متوجه می‌شوید که تمام پست‌هایی که توجه شما را به خود جلب می‌کنند، دو ویژگی دارند:

  • مفید و کاربردی هستند.
  • سرگرم‌کننده و جذاب هستند.

پس کافی است تا شما هم این دو مورد را، چاشنی محتوای خود کنید تا بازدید پست و استوری‌هایتان بالا برود. اما چطوری؟ برای مثال دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام نوین، یکی از بهترین دوره‌های آموزشی‌ در این زمینه است که می‌توانید با کمک آن تولید محتوای پیج خود را زیر و رو کنید.

افزایش فالوور به کمک تولید محتوا

تولید پست و استوری‌های کاربردی و جذاب شما را محبوب خواهد کرد. وقتی هم که در اینستاگرام محبوب شوید، دیگر کسی جلو دارتان نیست.

افزایش فالوور به کمک تولید محتوا

پست‌ شما به اکسپلور می‌رود، فالوورهایتان آن را باهم به اشتراک می‌گذارند و حتی در قسمت هشتگ‌ها بالاتر از باقی پست‌ها دیده می‌شوید. در این مرحله باید صبور باشید و به تولید پست و استوری‌های خود ادامه دهید.

دیده‌شدن شما در اکسپلور بعد از مدتی باعث می‌شود تا آدم‌های بیشتری به پیج‌تان سر بزنند و آن را دنبال کنند.

بد نیست در این قسمت اشاره‌ای هم به موضوع و اهمیت هشتگ‌گذاری کنیم، چون که اینستاگرام هنوز به کمک هشتگ‌هایی که در کپشن می‌نویسید، موضوع پست شما را می‌فهمد و آن را به کسانی که به آن موضوع خاص علاقمندند، نشان می‌دهد.

همچنین هرچه پست‌ شما جالب‌تر و مفیدتر باشد، فالوورهایتان بیشتر آن را برای همدیگر ارسال می‌کنند و به تعداد کسانی که پست شما را می‌بینند اضافه خواهد شد.

روش دوم؛ تعامل با مخاطب و رشد فالوورها

تعامل یعنی برقراری ارتباط دو طرفه. یعنی اگر کسی برای شما کامنت می‌گذارد، حتماً به آن پاسخ دهید و یا اگر در دایرکت برایتان پیام می‌فرستد، روزها و هفته‌ها او را منتظر یک پاسخ ساده نگذارید.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که بر اساس ارتباطات شکل گرفته و بر همین اساس هم رشد می‌کند. پس به هیچ وجه موضوع تعامل را دست کم نگیرید.

تعامل در اینستاگرام، دو مدل است.
تعامل با فالوورهای پیج خودتان و تعامل با پیج‌های دیگر.

تعامل داشتن با پیج‌های پر بازدید یکی از راه‌های جذب مخاطب است. مثلاً شما با برگزاری یک لایو مشترک می‌توانید افراد بیشتری را با پیج خود آشنا کنید تا در نهایت، فالوورهایتان هم افزایش پیدا کنند.

توجه کنید که با یادگیری اصول کسب درآمد از اینستاگرام آکادمی نوین، تعامل با مخاطبان برای رسیدن به فروش را یاد میگیرید.

روش سوم؛ افزایش فالوور به کمک تبلیغات اصولی

اگر در شروع مسیر هستید و پیج‌تان را به تازگی ساخته‌اید، فکر تبلیغات را از سر خود بیرون کنید. چون حتی اگر میلیون‌ها تومان تبلیغ کنید، اما پست‌های کمی داشته باشید، به هیچ دردی نمی‌خورد.

در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم که قبل از شروع تبلیغات در اینستاگرام، حتماً تعدادی پست جذاب و کاربردی در پیج خود داشته باشید، تعامل با مخاطب را جدی گرفته باشید تا پیج‌تان یک میزان رشد نسبی رسیده باشد و در نهایت به سراغ تبلیغات بروید.

روش‌های تبلیغ در اینستاگرام

در کل، تبلیغات در اینستاگرام 2 روش دارد.
تبلیغات اینفلوئنسری و تبلیغ در پیج‌های عمومی.

روش اول، یعنی تبلیغات اینفلوئنسری، بسیار پر هزینه است. البته به برند‌های بزرگ پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از این روش استفاده کنند. چون اگر هدفمند انجام شود، نتیجه چشم‌گیری خواهد داشت.

روش دوم هم تبلیغات در پیج‌های عمومی (طنز، دانستنی‌ها و ...) است.
یکی از تکنیک‌های تبلیغات در این پیج‌ها استفاده از پست‌هایی است که در پیج‌ خودتان بازخورد خوبی گرفته‌اند.

خرید فالوور ارزشش را دارد؟
یک کلام، ختم کلام.
نه!
خرید فالوور به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

چون فالوور واقعی خریدنی نیست، بدست آوردنی است.

خرید فالوور از طریق ربات‌ها، وب‌سایت‌ها یا هر راه دیگری، فقط و فقط به پیج شما آسیب می‌زند. حالا اگر مقاله را به خوبی خوانده باشید، فهمیده‌اید که واقعی بودن فالوور‌ها چقدر در میزان رشد و افزایش فروش شما مؤثر است.

روش‌های تبلیغ در اینستاگرام

اینجور فالوورها، فقط آن عدد بالای پیج شما را تغییر می‌دهند و در واقع مثل یک مجسمه و بدون هیچگونه علائم حیاتی در پیج شما نشسته‌اند.

اگر هنوز هم به دنبال آموزش و یادگیری اینستاگرام هستید و یا می‌خواهید به زودی کسب و کار آنلاین خود را راه‌اندازی کنید، حتماً به صفحه آکادمی نوین سری بزنید و  قدم به قدم با آموزش‌هایشان هم مسیر شوید، تا کسب کار شما هم مانند صدها کسب و کار دیگر رشد کنند.

از
2
رای