رفع مشکل باز شدن خودکار سایت در مرورگر اینترنت سامسونگ

رفع مشکل باز شدن خودکار سایت در مرورگر اینترنت سامسونگ رفع مشکل باز شدن خودکار سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ و غیرفعال کردن مرورگر اینترنت سامسونگ در گوشی برای باز نشدن ناگهانی سایت را در سلام دنیا بیاموزید.

اگر گوشی سامسونگ گلکسی دارید، ممکن است از برنامه داخلی سامسونگ برای گشت و گذار در وب استفاده کنید. در حالی که مرورگر کاملاً قابل اعتماد است، در بیشتر موارد، ممکن است با مواردی روبرو شوید که مرورگر اینترنت سامسونگ نتواند فایل‌ها را دانلود کند یا به طور تصادفی وب‌سایت‌ها را باز کند. آیا شما هم با همین مسئله روبرو هستید؟ ما چند نکته عیب‌یابی را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کند از باز شدن خودکار مرورگر اینترنت سامسونگ در تلفن خود جلوگیری کنید. در این مطلب از سلام دنیا درباره رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ و غیرفعال کردن مرورگر اینترنت سامسونگ در گوشی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید‌

رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ

1. برای رفع مشکل باز شدن خودکار سایت ها؛ پاپ آپ ها را مسدود کنید

غیرفعال کردن پنجره‌های بازشو یکی از موثرترین راه‌ها برای جلوگیری از باز شدن خود به خود مرورگر اینترنت سامسونگ است. بنابراین، اگر مرورگر به باز کردن وب‌سایت‌های تصادفی ادامه می‌دهد، این اولین چیزی است که باید امتحان کنید.


حتما بخوانید: رفع مشکل باز نشدن بعضی سایت ها با روش های ساده


مرحله 1: برنامه اینترنت سامسونگ را در تلفن خود باز کنید. روی نماد منو (سه خط افقی) در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید و Privacy را انتخاب کنید.

1رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ

مرحله 2: سوئیچ کنار Block pop-ups را روشن کنید.

رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ2

برنامه اینترنت سامسونگ را ببندید و ببینید آیا مشکل همچنان وجود دارد یا خیر.

2. برای رفع مشکل باز شدن خودکار سایت ها؛ کوکی ها و داده های سایت را پاک کنید

گاهی اوقات، کوکی های موجود و داده های سایت ذخیره شده توسط مرورگر ممکن است بر عملکرد آن تأثیر بگذارد. چندین کاربر گزارش دادند که این مشکل خاص را با حذف کوکی های مرورگر برطرف کردند. البته، مرورگر در ابتدا کند خواهد بود تا زمانی که یک دسته جدید از کوکی ها و حافظه پنهان جمع آوری کند تا تجربه مرور شما را سریعتر کند.


حتما بخوانید: آموزش پاک کردن کش مرورگر گوگل کروم


مرحله 1: برنامه اینترنت سامسونگ را باز کنید، روی نماد منو (سه خط افقی) در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید تا تنظیمات باز شود.

رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ3

مرحله 2: روی "Personal browsing data" ضربه بزنید و سپس "Delete browsing data" را از صفحه زیر انتخاب کنید.

4رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ

مرحله 3: «Cookies and site data» را انتخاب کنید و دکمه Delete data را در پایین فشار دهید. هنگامی که از شما خواسته شد، حذف را انتخاب کنید.

رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ5

3. برای رفع مشکل باز شدن خودکار سایت ها: برنامه را به روز کنید

به روز رسانی برنامه باگ می تواند به راحتی تجربه مرورگر شما را خراب کند. اگر مشکل مربوط به نسخه برنامه‌ای است که از آن استفاده می‌کنید، به‌روزرسانی برنامه به نسخه جدیدتر کمک می‌کند. می‌توانید هر به‌روزرسانی معلقی را برای اینترنت سامسونگ از Play Store یا Galaxy Store نصب کنید.

4. برای رفع مشکل باز شدن خودکار سایت ها؛ گوشی خود را با استفاده از محافظ دستگاه اسکن کنید

چنین مشکلی ممکن است در صورتی رخ دهد که تلفن شما در معرض خطر قرار گرفته و مملو از بدافزار باشد. اگر اخیراً برنامه‌هایی را از منابع ناشناس نصب کرده باشید، ممکن است این اتفاق بیفتد. برای از بین بردن این احتمال می توانید از قابلیت Device protect برای اسکن گوشی Samsung Galaxy خود استفاده کنید. در اینجا چگونه است.


حتما بخوانید: رفع مشکل سرعت پایین دانلود در مرورگر گوگل کروم


مرحله 1: برنامه تنظیمات را در تلفن خود باز کنید و به "Battery and Device care" بروید.

رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ6

مرحله 2: به حفاظت از دستگاه بروید و روی دکمه Scan phone ضربه بزنید تا اسکن شروع شود.

Device Protection تمام برنامه ها و داده های دستگاه شما را اسکن می کند. اگر تهدید یا برنامه مضری یافت شد، مراحل توصیه شده برای حذف آنها را انجام دهید. پس از آن، اینترنت سامسونگ نباید به خودی خود باز شود.

5. برای رفع مشکل باز شدن خودکار سایت ها؛ کش برنامه را حذف کنید

حافظه پنهان برنامه موجود جمع آوری شده توسط اینترنت سامسونگ نیز می تواند باعث بدرفتاری آن شود، به خصوص زمانی که خیلی قدیمی یا خراب باشد. اگر اینطور به نظر می رسد، می توانید با استفاده از مراحل زیر، داده های حافظه پنهان اینترنت سامسونگ را پاک کنید.

مرحله 1: روی نماد برنامه اینترنت سامسونگ به مدت طولانی فشار دهید و از منوی باز شده روی نماد اطلاعات ضربه بزنید.

رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ7

مرحله 2: در صفحه اطلاعات برنامه، به پایین بروید تا روی Storage ضربه بزنید. سپس روی گزینه Clear cache در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

رفع مشکل باز شدن سایت ها در اینترنت گوشی سامسونگ8

6. برای رفع مشکل باز شدن خودکار سایت ها؛ اینترنت سامسونگ را غیرفعال کنید

در نهایت، اگر هیچ یک از راه حل های بالا کار نمی کند و اینترنت سامسونگ مرورگر اصلی شما نیست، می توانید برنامه را به طور کامل غیرفعال کنید. این باید از کار کردن برنامه در پس زمینه جلوگیری کند و مشکل شما را حل کند.


حتما بخوانید: اتصال گوشی به اینترنت کامپیوتر بدون کابل


غیرفعال کردن مرورگر اینترنت سامسونگ در گوشی

برای غیرفعال کردن مرورگر اینترنت سامسونگ در گوشی خود مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: در برنامه اینترنت سامسونگ، روی نماد منو (سه خط افقی) در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید تا تنظیمات باز شود.

غیرفعال کردن مرورگر اینترنت سامسونگ در گوشی1

مرحله 2: در بخش Privacy، بر روی Continue use of Samsung Internet ضربه بزنید.

مرحله 3: بر روی Discontinue use ضربه بزنید و هنگامی که از شما خواسته شد، Discontinue را انتخاب کنید.

این به طور موثر برنامه را بازنشانی می کند و تمام اطلاعات شخصی شما را از آن حذف می کند. پس از آن، دیگر نباید به طور خودکار در گوشی شما باز شود.

از طرف دیگر، اگر قصد استفاده از مرورگر اینترنت سامسونگ را ندارید، می توانید آن را حذف نصب کنید. برای انجام این کار، نماد برنامه اینترنت سامسونگ را به مدت طولانی فشار دهید و Uninstall را انتخاب کنید. سپس برای تایید، OK را بزنید.

نگران نباشید، می توانید هر زمان که بخواهید دوباره آن را نصب کنید.

غیرفعال کردن مرورگر اینترنت سامسونگ در گوشی2

سخن آخر

وقتی مرورگر اصلی شما وب‌سایت‌های تصادفی را باز می‌کند خسته‌کننده است. نه تنها بر روی گردش کار، بلکه بر تجربه مرور شما نیز تأثیر می گذارد. بررسی راه حل های ذکر شده در بالا به شما کمک می کند تا مشکل را برای همیشه حل کنید. اگر نه، همیشه می‌توانید مرورگر را حذف نصب کنید و به جایگزین بهتری بروید.


مقالات مرتبط:

رفع مشکل باز نشدن سایت ها در اندروید با مرورگر اینترنت سامسونگ

10 تا از بهترین و سریع ترین مرورگر امن برای ویندوز و اندوریداز
3
رای