چگونه زمان استفاده و فعالیت در اینستاگرام را بفهمیم و محدود کنیم

چگونه زمان استفاده و فعالیت در اینستاگرام را بفهمیم و محدود کنیم چگونه زمان فعالیت در اینستاگرام را بفهمیم ؛ ویژگی محدودیت زمانی اینستاگرام چیست و چگونه زمان استفاده از اینستاگرام را محدود و کاهش دهیم، برنامه تنظیم زمان فعالیت در اینستاگرام در سلام دنیا.

اینستاگرام حداقل محدودیت زمان استفاده روزانه را از 5 دقیقه قبلی به 30 دقیقه افزایش داده است. این به روز رسانی مخفیانه و بدون هیچ گونه اعلام رسمی منتشر شده است. طبق گزارش TechCrunch، کاربران اینستاگرام به خوبی می‌توانند محدودیت زمانی روزانه اپلیکیشن را تا پنج دقیقه در روز تنظیم کنند. این گزینه دیگر در دسترس نیست و گزینه جدید دارای حداقل محدودیت زمانی 30 دقیقه است که تا 3 ساعت قابل افزایش است، در این مطلب از سلام دنیا درباره ویژگی محدودیت زمانی اینستاگرام چیست؟ چگونه زمان استفاده از اینستاگرام را در تلفن هوشمند اندرویدی خود محدود کنیم؛ چگونه زمان فعالیت در اینستاگرام را بفهمیم، برنامه محدود کننده استفاده از گوشی، نحوه محدود کردن استفاده از اینستاگرام در تلفن هوشمند اندرویدی صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

ویژگی محدودیت زمانی اینستاگرام چیست؟

عملکرد محدودیت زمانی تعداد دقیقه‌هایی را که کاربر در روز در برنامه صرف می‌کند را پیگیری می‌کند و زمانی که به محدودیت انتخابی خود رسیدید به شما اطلاع می‌دهد. قبلاً حداقل محدودیت زمانی که کاربر می توانست تعیین کند 5 دقیقه بود. گزینه های فعلی شامل 30،45، 60، 120 و 180 دقیقه است.


حتما بخوانید: رفع مشکل توقف اجباری و متوقف شدن اینستاگرام


TechCrunch می‌گوید که اسکرین‌شات‌هایی را توسط یکی از کاربران اینستاگرام دریافت کرده است که محدودیت روزانه 10 دقیقه‌ای را تعیین کرده بود. با این حال، کاربر شروع به دریافت اعلان‌های بازشو کرد که آنها را تشویق می‌کرد تا حد مجاز روزانه جدیدی را در عرض 30 دقیقه تا 3 ساعت تعیین کنند. در حال حاضر، این اعلان به کاربر اجازه می دهد محدودیت زمانی از پیش تعیین شده 30 دقیقه را حفظ کند، اما کاربر احساس می کند مدت زیادی طول نخواهد کشید. همچنین گاهی اوقات یک پنجره اضافی ظاهر می شود که بیان می کند که مقدار 10 دقیقه "دیگر پشتیبانی نمی شود" و از کاربر می خواهد که روی دکمه ویرایش ضربه زده و محدودیت زمانی روزانه را از مقادیر تنظیم شده جدید انتخاب کند.

ویژگی محدودیت زمانی اینستاگرام چیست؟

چرا فکر می کنید اینستاگرام این تغییر را اعمال کرده است؟

این گزینه در سال 2018 معرفی شد تا اطمینان حاصل شود که کاربران اینستاگرام زمان خود را هوشمندانه در برنامه سپری می کنند. با این حال، این تغییر نشان می دهد که اینستاگرام بیشتر نگران این است که کاربران زمان کافی را در این پلتفرم صرف نمی کنند تا اطمینان از اینکه زمان آنها به درستی صرف می شود.

این تنظیم محدودیت زمانی روزانه پیامی را برای کاربر ارسال می‌کند که فعالیت برنامه‌اش به حد تعیین‌شده برسد، و به او یادآوری می‌کند که مراقب زمان صرف شده در برنامه باشد – و احتمالاً انتخاب ترک داوطلبانه را برای او آسان‌تر می‌کند.

با این حال، به نظر می رسد که غول تبلیغاتی تشنه توجه اکنون از کاربران اینستاگرام می خواهد که زمان بیشتری را صرف  جریان های محتوا در پلت فرم اشتراک گذاری عکس و ویدیو کنند تا بتواند آنها را با تبلیغات هدف قرار دهد.

چگونه زمان استفاده از اینستاگرام را محدود کنیم

چگونه استفاده از اینستاگرام را در تلفن هوشمند اندرویدی خود محدود کنیم؟

یادآوری استفاده روزانه را در اینستاگرام تنظیم کنید؟

مرحله 1: روی دکمه  در گوشه سمت راست بالای صفحه پروفایل اینستاگرام خود ضربه بزنید تا یک یادآور ایجاد کنید.

مرحله 2: فعالیت خود را از منوی کشویی انتخاب کنید.

چگونه زمان استفاده از اینستاگرام را محدود کنیم  1

مرحله 3 : روی Set Daily Reminder در زیر نمودار زمان اینستاگرام خود ضربه بزنید.

مرحله 4 : یک محدودیت زمانی انتخاب کنید و یک یادآور برای آن تنظیم کنید.

چگونه زمان استفاده از اینستاگرام را محدود کنیم  2

برنامه محدود کننده استفاده از گوشی

تب اجتماعی: استفاده از برنامه خود را بدون محدودیت کنترل کنید

Social Fever یک برنامه مبتنی بر اندروید است که به طور خاص برای حفظ رفاه دیجیتال ایجاد شده است. این یک راه فوق‌العاده برای تنظیم یادآوری در برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی ، و همچنین هر برنامه دیگری است که زمان زیادی را روی آن‌ها صرف می‌کنید.

تب اجتماعی نه تنها به کاربران کمک می کند تا علایق و فعالیت های خارج از تلفن خود را که ترجیح می دادند، انجام دهند اگر برای مدت طولانی در رسانه های اجتماعی نبودند، پیگیری کنند، بلکه به آنها کمک می کند علایق و فعالیت های خارج از تلفن خود را پیگیری کنند. اگر در رسانه های اجتماعی نبودند، ترجیح می دهند این کار را انجام دهند. این فوق العاده است زیرا با آخرین سیستم عامل اندروید کار می کند و همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. 

چگونه زمان فعالیت در اینستاگرام را بفهمیم

چگونه بفهمیم چند ساعت در اینستاگرام بوده ایم

برای افزودن تایمر برای نظارت بر استفاده از برنامه های شبکه های اجتماعی، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: به Google PlayStore بروید و Social Fever: App ردیاب زمان را دانلود کنید.

دانلود برنامه Social Fever: App

مرحله 2: روی دستگاه اندروید، اپلیکیشن Social Fever را راه اندازی کنید.

مرحله 3: برای شروع، مجوز دسترسی به استفاده را ارائه دهید.

مرحله 4: View Details را از صفحه اصلی انتخاب کنید.

چگونه زمان فعالیت در اینستاگرام را بفهمیم

مرحله 5: به لیستی از همه برنامه‌های موجود در تلفنتان وارد می‌شوید که برخی از برنامه‌های توصیه‌شده به‌طور خودکار برای انتخاب علامت‌گذاری شده‌اند.

چگونه زمان فعالیت در اینستاگرام را بفهمیم 2

مرحله 6: مواردی را که نمی خواهید در اینجا ردیابی کنید علامت گذاری کنید و فقط برنامه های شبکه های اجتماعی را در این مثال علامت گذاری کنید.

چگونه زمان فعالیت در اینستاگرام را بفهمیم 3

مرحله 7 : دکمه Let's Go را فشار دهید.

این تمام چیزی است که در مورد آن وجود دارد. اکنون برای استفاده بیش از حد از برنامه هایی که انتخاب کرده اید، تحت نظر خواهید بود. قبل از اینکه از شما خواسته شود آن را خاموش کنید، فقط می توانید 30 دقیقه از یک برنامه خاص استفاده کنید. شما می توانید این محدودیت زمانی را تمدید یا کوتاه کنید. با این حال، این تنها مزیت استفاده از Social Fever نیست. این مجموعه ای از ماژول های مختلف است که به شما امکان می دهد استرس را به صورت دیجیتالی از بین ببرید و گوشی خود را برای مدتی کنار بگذارید.


حتما بخوانید: شادوبن اینستاگرام چیست و روش رفع آن


ردیابی چشم و گوش: این عملکرد به شما امکان می دهد مدت زمانی را که روی صفحه یا با هدفون روی صفحه می گذرانید، پیگیری کنید. به کاهش زمان نمایش، جلوگیری از فشار شدید چشم و آرامش گوش شما کمک می کند.

تنظیم زمان فعالیت در اینستاگرام 1

Time Well Spent: این عملکرد به شما امکان می دهد یک روز و چارچوب زمانی را به عنوان زمان با کیفیتی که می خواهید خارج از خانه سپری کنید انتخاب کنید. ممکن است هر چیزی از بیرون رفتن با دوستان یا خانواده گرفته تا تنها گذاشتن تلفن روی میز باشد. برای مدت زمان محدودیت زمانی و روز، تلفن شما در حالت «مزاحم نشوید» خودکار خواهد بود.

تنظیم زمان فعالیت در اینستاگرام 2

مصرف آب: از حدود ساعت 8:00 صبح، برنامه به شما یادآوری می کند که به طور منظم یک لیوان آب بنوشید. هنگامی که این کار را انجام دادید، به سادگی آن را در برنامه اضافه کنید، و در پایان روز، می‌توانید ببینید چقدر آب مصرف کرده‌اید. اگر تعدادشان زیاد باشد بهتر است.

تنظیم زمان فعالیت در اینستاگرام 3

با این ویژگی‌ها، Social Fever همچنان در صدر فهرست برنامه‌های اندرویدی قرار دارد که می‌توانند به شما در ایجاد یادآوری برای برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی کمک کنند. تب اجتماعی برای مدت طولانی وجود داشته است، حتی قبل از اینکه برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک یک ردیاب زمان درون برنامه‌ای را ارائه دهند یا رفاه دیجیتال گوگل محبوب شود.

نکته مهم : اگر می خواهید اینستاگرام خود را ایمن نگه دارید، از SpamGuard برای جلوگیری از فعالیت هرزنامه استفاده کنید. می تواند حساب های اسپم را حذف کند و از شما در برابر حملات فیشینگ محافظت کند. این برنامه با اینستاگرام کار می کند تا اسپم، ربات و حساب تجاری موجود در لیست فالوورهای شما را شناسایی کرده و سپس آنها را حذف می کند. از حساب شما در برابر حملات فیشینگ محافظت می کند و از استفاده از اطلاعات شخصی شما توسط حساب های اسپم جلوگیری می کند. اکنون برنامه SpamGuard را برای دستگاه خود دریافت کنید. همچنین با افزایش دسترسی و تعامل شما به بهبود تجربه اینستاگرام شما کمک می کند. 

نحوه محدود کردن استفاده از اینستاگرام در گوشی اندرویدی

از آنجایی که اجتناب کامل از استفاده از برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی دشوار است، می‌توانیم از ردیاب‌های فعالیت برای کنترل یا وادار کردن خود به کنترل آن استفاده کنیم. برای کاربران اندروید ، Social Fever بهترین نرم افزار یادآور و بهترین جایگزین برای اعتیاد به تکنولوژی و سم زدایی است. در حالی که برای انجام این کاربه اراده کاربران نیاز دارد، مطمئناً می تواند یک استراتژی تعیین کند.

سخن آخر

امیدواریم مطلب چگونه استفاده از اینستاگرام را محدود کنیم توانسته باشد به شما در این راه کمک کرده باشد.


مطالب مرتبط:

رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام در ویندوز 11 با ترفندهای ساده

آموزش بلاک کردن و رفع بلاک افراد در اینستاگرام [بلاک و آنبلاک]

از
2
رای