روش ساخت بروشور در ورد با استفاده از قالب بروشور word رایگان

روش ساخت بروشور در ورد با استفاده از قالب بروشور word رایگان ساخت بروشور با ورد ؛ آموزش طراحی و ساخت بروشور در مایکروسافت ورد با دانلود و استفاده از قالب بروشور Word رایگان و طراحی بروشور در word از طریق قالب سریع ورد در سلام دنیا بیاموزید.

مایکروسافت آفیس 365 به عنوان یک نوع استاندارد طلایی در نظر گرفته شده است. نسخه consumer این نرم افزار نیز در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. مایکروسافت برنامه‌های آفیس عالی را همراه با تجربه‌ای پیشرو در دسکتاپ ارائه می‌کند. جای تعجب نیست که مایکروسافت ورد، پاورپوینت، و اکسل برخی از محبوب‌ترین برنامه‌ها در بسته آفیس 365 هستند. یکی از دلایل محبوبیت این برنامه‌ها، پشتیبانی گسترده از قالب‌ها می باشد.

یک کاربر همیشه می تواند یک سند یا تب را از ابتدا خودش درست کند، اما خب توجه داشته باشید که استفاده از قالب های آماده می تواند در کمترین زمان به شما بهترین نتیجه را بدهد. درست است که مایکروسافت ورد، دارای صدها قالب پیش فرض می باشد، ولی خب با این حال شما می توانید قالب های شخص ثالث را از وب دانلود و ویرایش کنید. در این مطلب سلام دنیا، ما به بررسی روش ساخت بروشور در ورد با استفاده از قالب بروشور word رایگان  پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد رایگان

توجه: اگر می‌خواهید هر یک از قالب را از لیست زیر دانلود کنید، بر روی دکمه دانلود ضربه بزنید. پس از اتمام دانلود، قالب برای شما در Microsoft Word باز می شود. این نوع از قالب ها فقط برای مشاهده/ view-only باز می شوند، پس بنابراین باید به مسیر File > Save a Copy بروید و قالب را در رایانه شخصی یا OneDrive ذخیره کنید. فایل را از همان مکان باز کنید. اکنون قالب برای ویرایش آماده است.


حتما بخوانید: چگونه روی سند word رمز بگذاریم


1. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: قالب معماری

استفاده از این نوع قالب ها برای شرکت های معماری کوچک بسیار مناسب می باشد. این یک قالب سه‌گانه است که با طراحی خوب و تصاویر پیش‌فرض چیده شده است. شما فقط بر روی مکان هایی که می خواهید ویرایش کنید ضربه بزنید. 

دانلود قالب معماری

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

2. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: قالب مدرسه ابتدایی

همانطور که از نام آن پیداست، قالب مدرسه ابتدایی فقط برای مدرسه ابتدایی کاربرد دارد. این قالب دارای طراحی عالی با بخش های مربوطه - همانند صفحه درباره ما، جزئیات پذیرش، جزئیات تحصیلی، اطلاعات مالک، چک باکس و موارد دیگر -  برای پر کردن جزئیات می باشد. این یک قالب سه‌گانه است که تغییرات لازم را انجام می دهد و آن را برای چاپ ارسال می کند.

دانلود قالب مدرسه ابتدایی

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

3. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: بروشور سفری

می‌دانم که الان اصلاً زمان ایده‌آلی برای سفر کردن نمی باشد  اما خب آژانس‌های مسافرتی می‌توانند از این زمان برای تهیه بروشورهای جالب برای محبوب‌ترین مکان‌ها در سراسر جهان استفاده کنند. قالب بروشور سفر در مایکروسافت ورد به شما این امکان را می دهد که جزئیات سفر، نام شرکت، آدرس، عکس های مقصد، پیشنهادهای تخفیف و موارد دیگر را اضافه کنید. جاهای خالی را پر کنید و آماده پذیرش مشتریان جدید برای شرکت خود باشید.

دانلود بروشور سفری

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

4. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: قالب بروشور محصول

قالب بروشور محصول برای شرکت های کوچک که محصولات جدید را مرتباً عرضه کنند کاربرد دارد. به جای ارسال جزئیات به روشی خسته کننده، همیشه می توان از بروشور محصول مایکروسافت آفیس برای راه اندازی محصولات با ظاهری حرفه ای تر در یک دقیقه استفاده کرد. شما می‌توانید جزئیاتی مانند عکس‌های محصول، مشخصات، دسته‌های رسانه‌های اجتماعی شرکت و سایر جزئیات را در بروشور با تمی آبی رنگ اضافه کنید.

دانلود قالب بروشور محصول

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

5. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: بروشور کریسمس

همانطور که از نام آن پیداست، بروشور کریسمس برای سازماندهی مهمانی های کریسمس اداری است. با این بروشور می توانید خانواده و دوستان خود را دعوت کنید. این قالب دارای یک پس‌زمینه با مضمون کریسمس با تمام زنگ‌ها و سوت‌ها است. شما می توانید جزئیاتی مانند نام شرکت، مکان، تاریخ، زمان، چند ایده در مورد اینکه کریسمس برای شما چه معنایی دارد و خیلی چیزهای دیگر را ارائه دهید.

دانلود بروشور کریسمس

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

6. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: بروشور خودرو

در نگاه اول، بروشور خودرو شبیه به قالبی است که می خواهد هدف خودروسازان برای عرضه محصولات در آینده را نشان دهد. اما کسانی که در صنعت قطعات خودرو هستند نیز می توانند از این قالب برای نمایش لوازم جانبی تازه راه اندازی شده استفاده کنند. طبق معمول، شما می‌توانید عکس‌های مرتبط، قطعات خودروها، توضیحات، مکان‌های خرید و موارد دیگر را به بروشور اضافه کنید. بروشور پر از رنگ های مختلف و گرافیک حرفه ای است.

دانلود بروشور خودرو

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

7. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: بروشور رستوران

درست کردن بروشور رستوران برای صاحبان جدید هتل عملی ضروری محسوب می شود. مردم از این بروشور برای نمایش آخرین منوی غذا با عنوان و قیمت، اضافه کردن تصاویری از غذاهای خوشمزه، مکان، موضوع رستوران و موارد دیگر استفاده می کنند.

دانلود بروشور رستوران 

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

8. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: بروشور سبک زندگی

قالب سبک زندگی یک قالب دوگانه شخص ثالث است که محصولات مرتبط با سبک زندگی مانند لباس، کیف پول، کفش و موارد دیگر را هدف قرار می دهد. این قالب به زیبایی با تصاویر زیاد و تم قرمز طراحی شده است. شما می توانید توضیحات محصول را به آن اضافه کنید، کاربرد آن را به نمایش بگذارید، هدف شرکت را به مخاطبان خود بگویید، آدرس شرکت را اضافه کنید و موارد دیگر ...

دانلود بروشور سبک زندگی

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

9. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: بروشور ساخت خانه

اگر در حال برنامه ریزی برای یک پروژه مسکونی بزرگ هستید، بروشور ساخت خانه می تواند در این زمینه برای شما مناسب باشد. در این قالب شما می توانید مدل های مقیاس پروژه، چشم انداز شرکت، مراحل برنامه ریزی، جزئیات شرکت، آدرس، تلفن و موارد دیگر را اضافه کرد.

دانلود بروشور ساخت خانه

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

10. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: بروشور ورزشی

این قالب مخصوص صاحبان آکادمی ورزشی می باشد. این بروشور، بروشوری منظم است که برای موضوع و عکس های مربوطه طراحی شده است. شما می توانید عکس های ورزشی، جزئیات بیشتر در مورد ورزش، توضیحات، تاریخ پیوستن به تمرین و جزئیات معمول شرکت را به آن اضافه کنید.

دانلود بروشور ورزشی

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

11. نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد: بروشور فناوری

استارت‌آپ‌ها می‌توانند از این قالب بهترین استفاده را ببرند. هنگام راه‌اندازی یک محصول یا نرم‌افزار جدید، شما می‌توانید تمام جزئیات مرتبط مانند ماموریت شرکت، ویژگی‌های نرم‌افزار، مشخصات، ارائه جزئیات بیشتر در مورد شرکت، نمونه کارها و موارد دیگر را اضافه کنید.

دانلود بروشور فناوری

نحوه ساخت بروشور از طریق قالب های مایکروسافت ورد

سخن آخر

همانطور که از لیست بالا پیداست مایکروسافت ورد بیشتر از یک نرم افزار واژه پرداز می باشد. با استفاده از این قالب ها، شما می توانید به سرعت یک بروشور را برای شرکت خود در کمترین زمان درست کنید. برای شروع از کدام قالب بروشور استفاده کردید؟ در بخش نظرات زیر تجربه خود را با ما در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

آموزش ساخت کاور پیج سفارشی در word

آموزش دانلود و تغییر فونت پیش فرض در برنامه ورد (Word) گام به گاماز
3
رای