نحوه ثبت و استعلام چک صیادی در اپلیکیشن آپ و دانلود برنامه آپ

نحوه ثبت و استعلام چک صیادی در اپلیکیشن آپ و دانلود برنامه آپ با نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ، استعلام چک صیادی از طریق اپلیکیشن آپ به صورتی تصویر و مرحله به مرحله و همچنین دانلود اپلیکیشن آپ برای ثبت چک در سلام دنیا آشنا شوید.

در پی اجباری شدن ثبت چک های صیادی اگر هنوز در این رابطه مشکل دارید در این مطلب از سلام دنیا درباره نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ، استعلام چک صیادی از طریق اپلیکیشن آپ و دانلود برنامه و اپلیکیشن آپ صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ 

برای ثبت چک صیادی بانک های مختلف پیش از این صحبت کرده ایم این بار روش ثبت چک  صیادی را در اپلیکیشن آپ را خواهیم گفت که تمام دارندگان این نوع چک از نحوه آن باید اطلاع داشته باشند، برای شروع حتما دقت داشته باشید که سیم کارتی که در گوشی شما وجود دارد، به اسم خود شما باشد تا در انجام مراحل دچار مشکل نشوید. 

دانلود اپلیکیشن آپ برای ثبت چک

مرحله اول: ابتدا اپلیکیشن آپ را روی گوشی اندرویدی یا آی او اس خود نصب کنید و یا آن را بروز رسانی کرده تا قسمت ثبت چک نمایان شود. اگر قصد بروز رسانی دارید حتما برنامه قبلی خود را پاک کرده و جدیدترین نسخه آپ را در گوشی خود نصب کنید.

 ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ 1

مرحله دوم: سپس وارد برنامه شوید و اسلاید آخر گزینه ای به نام چک صیادی دارد که آن را انتخاب می کنید.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ 2

مرحله سوم: صفحه ای برای شما می اید با سه اسلاید و گزینه بعدی، شما با انتخاب چند باره گزینه بعدی به مرحله بعد خواهید رفت.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ 3

مرحله چهارم: صفحه پیش روی شما پنج گزینه دارد که شما با انتخاب گزینه ثبت چک صیادی وارد آن خواهید شد.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ 4

مرحله پنجم: با وارد شدن به این مرحله ابتدا بانک صادر کننده چک را مشخص کنید تا با انتخاب گزینه بانک صادرکننده چک مورد نظرتان بقیه مراحل را پیش ببرید.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ 5

مرحله ششم: بعد از انتخاب بانک ، شناسه 16 رقمی چک صیادی مورد نظر را درقسمتی که با رنگ قرمز مشخص شده وارد می کنید و گزینه بعدی را می زنید.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ 6

مرحله هفتم: در اینجا باید احراز هویت شوید و برای اینکار اطلاعات بانکی مانند رمز دوم یک بار مصرف، شماره کارت، تاریخ انقضاء و CVV2 را وارد می کنید و بعد روی گزینه استعلام کلیک می کنید. 

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن آپ 7

استعلام چک صیادی از طریق اپلیکیشن آپ


حتما بخوانید: 3 روش استعلام چک صیادی و چک قدیمی


اپلیکیشن استعلام چک آپ از طریق سامانه صیاد این امکان را قرار داده که دارندگان چک های صیادی برای استعلام چک خود اقدام کنند، که با نصب اپلیکیشن آپ می توانید مراحل استعلام چک صیادی خود را به صورتی که در ادامه گفته ایم می توانید به راحتی انجام دهید.

 استعلام چک صیادی از طریق اپلیکیشن آپ 8

مرحله اول: بعد از نصب اپلیکیشن آپ بر روی موبایلی که شماره اش به نام خودتان است؛ گزینه سامانه چک صیادی را انتنخاب کنید و بعد گزینه استعلام وضعیت چک صیادی را کلیک کنید.
 استعلام چک صیادی از طریق اپلیکیشن آپ 1

مرحله دوم ؛ شناسه 16 رقمی صیادی را در کدر مربوطه می نویسید و گزینه استعلام را می زنید.استعلام چک صیادی از طریق اپلیکیشن آپ 2

مرحله سوم: زمانی که مشخصات چک برای شما آمد بدانید که مراحل استعلام چک با موفقیت انجام شده است.

سخن آخر:

اپلیکیشن آپ جزء برنامه های دارای مجوز از طرف بانک مرکزی برای ثبت چک می باشد، برای ثبت و استعلام چک صیادی از طریق اپلیکیشن آپ مراحل به سرعت انجام می شود و با یکبار انجام آن روش کار دستتان می آید. 


مقالات مرتبط:

نحوه ثبت و صدور چک در سامانه صیاد بانک سپه

آموزش ثبت چک در سامانه صیاد بانک مسکن

از
1
رای