بهترین برنامه های ضبط مکالمه در آیفون با کیفیت عالی

بهترین برنامه های ضبط مکالمه در آیفون با کیفیت عالی ضبط تماس های تلفنی آیفون مانند ضربه زدن بر روی دکمه ای که در اندورید میزنیم نیست. 6 مورد از بهترین برنامه ضبط مکالمه آیفون برای استفاده شخصی در این مطلب سلام دنیا، در اختیارتان قرار داده ایم.

ما بسیاری از برنامه های ضبط مکالمه تلفن اندروید و حتی ویژگی های داخلی ضبط شده که توسط انواع مختلفی از سیستم های تنظیم شده از مارک های گوشی های هوشمند اندروید ارائه می شود را داریم. با این حال ، همه چیز برای کاربران آیفون بسیار متفاوت است. بسیاری از افراد، از جمله من، ممکن است چند سالی باشد که از آیفون استفاده می کنند و برنامه های متعددی وجود دارد که زندگی ما را از همیشه آسان تر می کند: سفارش غذا، رزرو کابین، درخواست تحویل سریع، خدمات خانه و همچنین یادگیری تقریباً همه کارها! همه اینها ممکن است باعث شود شما فکر کنید ضبط یک تماس تلفنی ساده در آیفون مثل آب خوردن باشد. متاسفانه اینجور نیست! ضبط تماس های تلفنی آیفون مانند ضربه زدن بر روی دکمه ای که در اندورید میزنیم و انجام می دهیم نیست. نسخه های قبلی iOS به برنامه های شخص ثالث اجازه دسترسی مستقیم به میکروفن و برنامه تلفن را نمی دهند. اکنون در نسخه های بعدی کار کمی آسان تر است زیرا شما می توانید از طریق برخی از برنامه های ضبط تماس شخص ثالث تماس تلفنی را ضبط کنید.

برخی از برنامه های ضبط تماس فقط از مکالمه تماس های ورودی پشتیبانی می کنند در حالی که برخی دیگر فقط از تماس های خروجی پشتیبانی می کنند. شما باید به دنبال برنامه ضبطی باشید که بتواند هر دو کار را انجام دهد و امیدوار باشید که به صورت رایگان باشد. در این مقاله سلام دنیا، ما برخی از برنامه های ضبط تماس آیفون را با کیفیت عالی صدا انتخاب کرده ایم تا در وقت شما صرفه جویی کنیم.

چگونه می توان مکالمه تلفنی را در آیفون ضبط کرد (ضبط كردن صدا هنگام تماس با ايفون)

1. برنامه ضبط مکالمه در آیفون: TapeACall Pro

به نظر من ، TapeACall Pro بهترین برنامه ضبط مکالمه آیفون است. تا زمانی که آن را خریداری کنید می تواند تماس های ورودی و خروجی را بدون محدودیت ضبط کند. قبلاً هزینه یکبار مصرف وجود داشت اما در حال حاضر باید 29.99 دلار در سال بپردازید. به راحتی می تواند تماس هایی را که از قبل برقرار کرده اید (در حال صحبت کردن هستید) و همچنین تماس هایی را که قرار است برقرار کنید را ضبط کند.

دانلود برنامه ضبط مکالمه TapeACall Pro

برای ضبط تماس تلفنی خود، TapeACall Pro یک تماس 3 طرفه ایجاد می کند (شما، تماس گیرنده و سرویس برنامه TapeACall). اگر تماسی دارید که باید ضبط شود، TapeACall Pro را باز کنید و روی دکمه ضبط ضربه بزنید و برنامه شماره دسترسی آنها را شماره گیری کرده و به سرعت ضبط را شروع می کند. وقتی ضبط به پایان رسید، سرور برنامه به سرعت صدا را پردازش می کند و آن را در برنامه به شما نشان می دهد.

لینکی ارائه خواهد شد تا بتوانید به طور خصوصی به آن دسترسی داشته باشید. می توانید برچسب های ضبط شده را برای مدیریت آنها شخصی سازی کنید، ضبط های تماس را به عنوان پرونده های MP3 بارگیری کنید و ضبط ها را از طریق ایمیل، پیام کوتاه و رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین از بارگذاری صدای ضبط شده  درGoogle Drive ،Dropbox و Evernote و غیره پشتیبانی می کند.

برنامه ضبط مکالمه در ایفون

2. برنامه ضبط مکالمه در آیفون : IntCall

این برنامه ضبط کننده مکالمه تلفنی آیفون عالی دیگری است که بی خطر است و از کیفیت صوتی بالایی برخوردار است. برخلاف TapeACall Pro، ضبط را در یک سرور شخص ثالث ذخیره نمی کند -ضبط به صورت محلی در آیفون شما ذخیره می شود، که باعث می شود حریم خصوصی شما حتی ایمن تر شود. این برنامه رایگان نیست اما یک دوره آزمایشی 3 روزه را به شما ارائه می دهد. شما می توانید تماس های بین المللی برقرار کنید، اما برای ضبط تماس باید هزینه اعتبار اضافی را پرداخت کنید یا اشتراک هفتگی را بگیرید.

دانلود برنامه ضبط مکالمه در آیفون IntCall

می توانید ضبط ها را از طریق iTunes به رایانه خود منتقل کنید، آنها را از طریق ایمیل ارسال کنید، در DropBox؛ Google Drive و غیره بارگذاری کنید و در WhatsApp به اشتراک بگذارید. نکته منفی این است که فقط می تواند تماس های ورودی را ضبط کند و هر دقیقه به شارژ نیاز دارد 

3. برنامه ضبط مکالمه در آیفون: NoNotes 

برنامه ضبط تماس NoNotes ویژگی ضبط مکالمه را برای آیفون فراهم می کند و به شما امکان می دهد در آمریکای شمالی و همچنین انگلستان مکالمه را ضبط کنید. می توانید تماس های ورودی و خروجی را ضبط کنید. علاوه بر این، می توانید پرونده های ضبط را برای آنها ارسال کنید تا رونویسی دقیق را بدست آورید که می تواند شرایط قانونی را برای صحت داشته باشد. مجاز به بارگیری ضبط مکالمه، ذخیره آن در کلود، به اشتراک گذاری آن در فیس بوک یا ارسال از طریق ایمیل هستید. ضبط تماس NoNotes برای استفاده از آن نیاز به ثبت نام دارد. هر ماه 20 دقیقه ضبط مکالمه رایگان را فراهم می کند.

دانلود برنامه ضبط تماس NoNotes

کاربران رایگان می توانند مکالمات را ضبط کنند (1 خط خروجی)، تاریخچه تماس را مشاهده کنند، تماس ها را رونویسی کنند و هنگامی که رونویسی انجام شد به صورت خودکار اعلان ایمیل را ارسال می کند. دو برنامه اختیاری وجود دارد، برنامه سالانه 96 دلار و برنامه ماهانه 10 دلار، هر دو از 2 خط خروجی پشتیبانی می کنند و هیچ محدودیتی در کمک هزینه ماهانه ندارند.

برای کاربرانی که به جای یک برنامه بلند مدت به یک برنامه دوره ای نیاز دارند، آنها یک برنامه مقرون به صرفه تر و انعطاف پذیرتر نیز دارند که 25 یورو در دقیقه است. آنچه دریافت می کنید ویژگی های نامحدود همانند سایر کاربران ماهانه یا سالانه است.

برنامه ضبط مکالمه در آیفون

4. برنامه ضبط مکالمه در آیفون: Pro

ضبط تماس Pro یک ضبط کننده تماس آیفون برای ضبط تماس های ورودی و خروجی و ذخیره تماس ها در سرور یا به صورت محلی است. شما مجاز هستید که از کدام تماس گیرنده ها تماس ها را ضبط و از کدام تماس گیرنده ها چشم پوشی کنید. می توانید ضبط را پخش کنید، یادداشت اضافه کنید و از طریق ایمیل، توییتر، فیس بوک، iMessage و غیره به اشتراک بگذارید. در همین حال ، ضبط را می توان با سرویس های کلود (برای Android 3.0 و بالاتر) مانند Dropbox و Google Drive ذخیره و همگام سازی کرد.

فایل ضبط شده در "صندوق ورودی" ذخیره می شود و اندازه آن می تواند تنظیم شود - این بدان معنی است که تعداد ضبط کردن توسط حافظه تلفن شما محدود می شود. با پر شدن «صندوق ورودی» ، این صداهای ضبط شده به طور خودکار حذف می شوند. می توانید تماس های مهمی را که می خواهید مدتی آن ها را نگه دارید انتخاب کنید تا در «پوشه تماس های ذخیره شده» ذخیره شوند. با مخاطبین شماره تلفن یا یادداشت می توانید ضبط مکالمه را مدیریت کنید ، یادداشت اضافه کنید و مورد دلخواه خود را جستجو کنید.

یکی از ویژگی های هوشمند ضبط تماس Pro این است که شامل سه حالت ضبط خودکار است. ”ضبط همه چیز (به طور پیش فرض): ضبط تماس های تلفنی به غیر از تماس هایی (از پیش انتخاب شده) که نباید نادیده گرفته شوند. همه چیز را نادیده بگیرید: هیچ تماسی را ضبط نکند مگر اینکه مخاطبین (از قبل انتخاب شده) را ضبط کند.

ضبط کردن مخاطبین مشخص شده و خاص (فقط در نسخه حرفه ای): ضبط تماس از طریق مخاطبینی که مشخص کرده اید و ذخیره آنها در فضای ابری است. همچنین ، اگر می خواهید مکالمه ای ضبط شود که به صورت خودکار ضبط نمی شود ، در حین تماس تلفن خود را تکان دهید.

ضبط تماس Pro برای هر بار استفاده نیاز به شارژ دارد بنابراین اگر به دنبال یک راه حل طولانی مدت هستید کمی گران است. با این حال ، این یک انتخاب مناسب برای استفاده های گاه به گاه است.نکته منفی این است که شامل تبلیغات می شود.ضبط تماس Pro ممکن است نتواند در برخی از انواع دستگاه ها کار کند یا کیفیت صوتی مطلوبی را که باید ارائه دهد ، ارائه نمی دهد. بنابراین ، خرید آن را انجام ندهید ، مگر اینکه آن را از قبل روی تلفن خود امتحان کرده و از ضبط صدا راضی باشید.


حتما بخوانید: دانلود بهترین شبیه ساز آیفون برای اندروید رایگان


بهترین برنامه ضبط مکالمه در آیفون برای استفاده تجاری

ما چندین برنامه ضبط تماس آیفون برای استفاده شخصی در اختیارتان قرار داده ایم که مطمئناً می توانند نیازهای ضبط تماس شما را به راحتی برآورده کنند. اما اگر به دنبال یک ضبط کننده تماس حرفه ای برای استفاده تجاری هستید ، باید چه کنید و به دنبال چی باشید؟

شما و تیم شما ممکن است که لازم باشد تمام روز را با مشتریان خود تماس بگیرید و لازم است که همه مکالمات را ضبط کنید تا تماس به فروش تبدیل شود.شما برای فروش و ارتباط با مشتری به چیزی تخصصی تر نیاز دارید و گاهی لازم است که روند هر تماس از تیم خود را بدانید و حتی تکنیک ها و تجربیات را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. در اینجا بهترین گزینه های برنامه ضبط تماس برای استفاده تجاری آورده شده است.

1. برنامه ضبط مکالمه در آیفون : Chorus

Chorus یک ضبط کننده تماس کلود است که برای تیم فروش طراحی شده است. اگر مشاغلی را اداره می کنید که باید هر روز با مشتریان خود تماس بگیرید و در ابزار CRM یادداشت برداری کنید، Chorus بهترین راه حل برای صرفه جویی در تلاشها و ضبط و رونویسی مکالمات به صورت خودکار است.

شما مجاز به ضبط و رونویسی تماس ها و جستجوی آنها با تیم خود هستید. برای جمع آوری پیگیری ها و انتقاد از سبک خود می توانید تماس های خود را مرور کنید. همچنین می توانید به ضبط شده صداهای تیم های خود گوش کنید تا تکنیک ها و ترفندهای مختلف تعامل با مشتریان را بیاموزید. این یک نسخه آزمایشی رایگان را ارائه می دهد تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید برای نسخه کامل آن هزینه کنید یا نه.

2. برنامه ضبط مکالمه در آیفون: Callcap

Callcap ضبط کننده تماسی است که می تواند به شرکت یا تیم شما در ضبط ، بررسی و نظارت بر تماس های تلفنی کمک کند.بسیاری از سیستمهای دیگر برای شرکتهای ناب چندان مقرون به صرفه نیستند.این می تواند به طور خودکار تمام تماس ها را ضبط کند و گزارش دهد ، بایگانی کند ، به اشتراک بگذارد و به صداهای ضبط شده در هر مکان و هر زمان که بخواهید امکان دسترسی را بدهد.

Callcap یک برنامه اساسی و پایه 29 دلار در ماه را و همچنین یک برنامه حرفه ای 149 دلار در ماه را ارائه می دهد تا بتوانید بر اساس مقیاس و سود تجارت خود ، برنامه مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

سخن آخر

ضبط تماس های تلفنی آیفون مانند ضربه زدن بر روی دکمه ای که در اندورید میزنیم نیست. همانطور که دیدید، ما 6 مورد از بهترین برنامه ضبط مکالمه آیفون برای استفاده شخصی در این مطلب ، در اختیارتان شما قرار داده ایم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.


مقالات مرتبط:

6 روش برای رفع خطای 1009 آیفون در هنگام دانلود برنامه ها

آموزش حذف یا ریست کردن رمز Screen Time در آیفون و مک

از
4
رای