دانلود بهترین شبیه ساز آیفون برای اندروید رایگان و آخرین ورژن

دانلود بهترین شبیه ساز آیفون برای اندروید رایگان و آخرین ورژن اگر گوشی اندروید دارید و می خواهید ظاهر آن را شبیه آیفون کنید، می توانید از شبیه ساز آیفون برای اندروید استفاده کنید. ما در سلام دنیا، 4 مورد از بهترین شبیه ساز آیفون و لینک دانلود آن را معرفی کنیم.

ممکن است شما یکی از کسانی باشید که می خواهند صفحه نمایشگر گرافیکی تلفن اندرویدی خود را مانند iOS آیفون نشان دهند و آن را همانند آن بکنند. به لطف انعطاف پذیری اندروید نسبت به سفارشی (شخصی) سازی ها، شما می توانید برای استفاده بیشتر از تجربه خود از لانچرهایی با پشتیبانی از حرکت استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید چند برنامه خوب در Google Play Store دانلود کرده تا صفحه اصلی را سفارشی کنید و آن را بیشتر شبیه به iOS کنید.

چند راه برای رسیدن به این هدف وجود دارد. می توانید از یک لانچر استفاده کنید که جنبه های مختلف صفحه اصلی شما و نحوه تعامل شما با UI را تغییر دهد. سپس آیکون ها و بسته های تمی وجود دارد که می توانید به صورت جداگانه نصب و آن ها را اعمال کنید. همه ی این ها باهم، به شما کمک می کنند تا به آرزوی دلخواه خود یعنی داشتن تمی همانند iOS بر روی گوشی خود برسید. ما در این مطلب از بخش موبایل و تبلت سلام دنیا، 4 شبیه ساز ایفون برای اندروید و دانلود لانچر  iOS 15 را برای شما، معرفی کردیم. با ما همراه باشید.

4 مورد از بهترین شبیه ساز ایفون برای اندروید رایگان و آخرین نسخه

1. لانچر iOS 15 

لانچر iOS 15 ویژگی های جدید زیادی را به همراه دارد که ویژگی های کاملاً محرمانه آن نیز بسیار مهم هستند. برای لذت بردن از یک تجربه مشابه، می توانید Launcher iOS 15 را به صفحه اصلی تلفن Android خود برای دادن جذابیت بیشتر به گوشی خود اضافه کنید. به طور پیش فرض، داک می تواند از 4 آیکون برنامه پشتیبانی کند و بیشتر آیکون های سیستم را شبیه به آیکون های برنامه های iOS درآورد. کشیدن انگشت به سمت راست، منطقه ویجتکه در آن می توانید دوباره ابزارک ها را اضافه یا حذف کنید را نشان می دهد.

شبیه ساز ایفون برای اندروید

با کشیدن انگشت از پایین ، مرکز کنترل عملکردی و روان را نشان می دهد. همه نمادها اکنون در صفحه اصلی مرتب شده اند و با ضربه زدن روی پوشه، موارد شناخته شده نشان داده می شود. این یک برنامه بسیار موثر و کاربردی برای طراحی مجدد صفحه اصلی خود و عملکرد آن مانند iOS است. این برنامه از تبلیغات که ممکن است آزار دهنده باشند، پشتیبانی می کند و هر زمان که روی تنظیماتی ضربه بزنید، آنها را نمایان میسازد (باز می کند).این تنها قسمت غم انگیز این برنامه است و راهی برای حذف آنها با خرید درون برنامه ای نیز وجود ندارد. بنابراین اگرچه این برنامه نزدیکترین احساس واقعی iOS را ارائه می دهد ، اما تبلیغات این حس لذت را از بین می برند.

دانلود لانچر ios 15 برای اندروید

2. مرکز کنترل iOS 15

من در آخرین برنامه مرکز کنترل زیاد بحث نکردم زیرا بسیار محدود کننده است و راهی برای تغییر گزینه ها مانند iOS 15 وجود ندارد. این برنامه اندروید را تغییر می دهد و به شما امکان می دهد کنترل بیشتری بر مرکز کنترل داشته باشید. این برنامه از نظر ظاهری و عملکردی دقیقاً مانند iOS (تقریباً خوب) است و شما می توانید به سرعت ویژگی ها را فعال یا غیرفعال کنید.

توجه داشته باشید که باید دکمه های منوی پیمایش را در پایین صفحه غیرفعال کنید زیرا با مرکز کنترل تازه اضافه شده در تضاد خواهند بود. اگر انتخاب کنید که هر دو را داشته باشید، باید تمرین زیادی برای تسلط بر آن انجام دهید. وقتی می خواهید کاری به سرعت انجام شود ، وقت گیر است.

توسعه دهنده   Launcher iOS 15 مرکز کنترل iOS 15 را ساخته است و از همان مشکل ( تعداد زیادی تبلیغ بدون هیچ راهی برای حذف آنها) رنج می برد. هر دو برنامه به قول خود عمل می کنند و نحوه نمایش و عملکرد صفحه اصلی شما را کاملاً متحول می کنند. در حال حاضر ، فقط می توانیم امیدوار باشیم که سازنده گزینه ای برای حذف تبلیغات را ارائه دهد.

دانلود برنامه CONTROL CENTER IOS 15  برای اندروید

3. iOS 11 Style

شاید شما به کل شبانگ نیازی نداشته باشید یا آن را نخواهید. شما نحوه عملکرد صفحه اصلی خود را دوست دارید اما می خواهید ظاهر آن را تغییر دهید. باید بسته های آیکون را بررسی کنید، که اولین مورد iOS 11 Style است. مزیت استفاده از بسته آیکون این است که می توانید نمادهای برنامه را تغییر دهید در حالی که هنوز از راه انداز مورد علاقه خود استفاده می کنید.

فقط کافیه بسته آیکون را نصب کنید، و همه چی آماده است. این به طور پیش فرض از بسیاری از لانچرها پشتیبانی می کند. ولی با این حال از Microsoft Launcher که همان چیزیست که من از ان استفاده می کنم پشتیبانی نمی کند. اگر در مورد شما هم اینگونه است و این امر صدق میکند، تنظیمات راه انداز خود را باز کرده و بسته نماد iOS 11 Style را در زیر فهرست ظاهر (معمولاً) انتخاب کنید.

تمام نمادهای سیستم اکنون به iOS 15 شباهت دارند. این برنامه از تبلیغات پشتیبانی می کند، اما شما می توانید با یک خرید درون برنامه ای آن را حذف کنید. این در فروشگاه Play ذکر شده است. با این حال، من هیچ گزینه ای برای ارتقا برنامه در داخل آن پیدا نکردم.

دانلود برنامه iOS 11 Style  برای اندروید

دانلود شبیه ساز آیکون آیفون برای اندروید

4. قفل صفحه و اعلان ها

آخرین قسمت این معادله قفل صفحه و نحوه نمایش اعلان ها بر روی صفحه شما است. باز هم ، iOS متفاوت عمل می کند اما این برنامه کوچک به شما کمک می کند همه آن عناصر رابط کاربری را به تلفن Android خود وارد کنید. نمادهای معروف و آشنا چراغ قوه و دوربین را دریافت می کنید که اختیاری هستند و می توانند برداشته شوند. سپس اعلان ها به همین ترتیب گروه بندی می شوند و می توانید برای مشاهده یا رد کردن، آنها را به سمت چپ بکشید. کل ظاهر و احساس، همان صفحه نمایش iOS است و اینگونه آن را نمایان میسازند، حتی برای ابزارک هایی مانند برنامه موسیقی.

دانلود شبیه ساز قفل صفحه و اعلان ها آیفون برای اندروید

شبیه ساز آیفون برای اندروید برای صفحه قفل

سخن آخر

در حالی که این چیزی نیست که من شخصاً برای هرکدام از آنها بخواهم آن را امتحان کنم. برنامه های زیادی در Play Store وجود دارد که برخی از آنها توسط همان توسعه دهندگانی که این برنامه ها را توسعه داده اند وجود دارد که می توانید از آنها برای شخصی سازی ظاهر تلفن Android خود استفاده کنید. برای تقلید از رفتارهای خاص iOS ، می توانید بسته های آیکون و برنامه های حاشیه ای را نیز دریافت کنید. ما صفحه قفل و قسمت اعلان ها ، صفحه اصلی و حتی مرکز کنترل را پوشش داده ایم. شما میتوانید برنامه ها را حذف کنید و چیز دیگری را امتحان کنید.


مقالات مرتبط:

آموزش انتقال مخاطبین از اندروید به آیفون با 4 روش ساده

آموزش قطع صدای اس ام اس آیفون

آموزش اتصال گوشی اندروید و آیفون به تلویزیون (وایرلس و باسیم)

از
4
رای