5 برنامه شماره تلفن مجازی برای اندروید؛ برنامه های سیم کارت مجازی اندروید

5 برنامه شماره تلفن مجازی برای اندروید؛ برنامه های سیم کارت مجازی اندروید می توانید با نصب برنامه شماره تلفن مجازی برای گوشی اندروید، چندین شماره تلفن مجازی روی تلفن اندروید خودتان بدون نیاز به چندین گوشی داشته باشید. برنامه Cloud SIM و Burner

استفاده از شماره تلفن تان برای همه کارها ایده خوبی نیست. مطمئنا نمی خواهید یک تماس کاری مهم را بخاطر اینکه مشغول صحبت تلفنی با خاله عزیزتان هستید از دست بدهید. اما اگر بخواهید چندین شماره تلفن داشته باشید بدون اینکه مجبور به داشتن یک گوشی دیگر برای کار یا یک تلفن دو سیمکارته باشید، چه گزینه هایی برایتان وجود دارد؟

به کمک برنامه های سیم کارت مجازی اندروید، مجبور نیستید چندین خط تلفن همراه برای موارد مختلف داشته باشید. می توانید چند شماره تلفن مجازی روی تلفن اندروید خودتان داشته باشید. در ادامه 5 برنامه شماره تلفن مجازی بسیار خوب برای نصب روی تلفن اندروید را به شما معرفی می کنیم.

5 برنامه شماره تلفن مجازی برای گوشی اندروید

1. Cloud SIM

اگر نیاز به 4 سیم کارت دارید این نرم افزار همان چیزی است که باید داشته باشید. با نصب برنامه Cloud SIM چیزی که می خواهید را بدست می آورید، زیرا دارای ویژگی هایی برای کاربرانی است که نیاز به سرویس تماس و ارسال پیام ارزان دارند. این سرویس مستقر در انگلستان، با هدف تفکیک تماس های شما طراحی شده است و این کار را با ارائه شماره تلفن های مختلف می کند. با هر یک از این شماره های جداگانه می توانید اقدام به برقراری تماس، ارسال پیام و پیام های صوتی به مناطق مختلف کنید، بستگی به این دارد که به چه هدفی این سیم کارت های مجازی را تهیه کرده باشید. تجار می توانند از ضبط کردن تماس ها و ویژگی های ارسال مجدد، بهره ببرند، در حالی که مسافران هزینه پایین تماس و پیام از خارج کشور را دوست دارند. همچنین شما می توانید با دیگر کاربران برنامه Cloud SIM پیام و تماس کاملاً رایگان داشته باشند. این یک سرویس VOIP است، بنابراین برای استفاده از این برنامه کاربردی نیاز به اتصال به اینترنت خواهید داشت. شما قادر خواهید بود شماره تلفن ثبت شده بر اساس انگلستان، کانادا، ایالات متحده و لهستان را داشته باشید.

   برای گوشی اندرویدCloud SIM برنامه شماره تلفن مجازی

2. GoDaddy Smartline

اگر اغلب مشغول کسب و کارتان هستید، GoDaddy Smartline می تواند همان نرم افزار سیم کارت مجازی باشد که برای تلفن اندرویدتان لازم دارید. این برنامه طوری طراحی شده است خیلی آسان می توانید یک شماره تلفن تجاری ایالات متحده را بدون نیاز به پرداخت هزینه داشته باشید.

ویژگی فوق العاده GoDaddy Smartline، سرویس رونوشت برداری خودکار از پست صوتی است، به جای گوش دادن به تماس ها، شما می توانید رونوشتی به شکل پیام متنی از این پیام صوتی داشته باشید، در نتیجه تماس های مزاحم را فیلتر کنید. همچنین می توانید ساعات کاری را تنظیم کنید تا وقتی مشغول فعالیت های شخصی و در ساعت استراحت هستید، برنامه به طور خودکار تماس ها را رد کند. همچنین می تواند در هر ماه پیام های نامحدودی را از طریق شماره کاری خود ارسال کنید.

GoDaddy Smartline دارای یک دوره یک ماه استفاده رایگان آزمایشی است. این نرم افزار داری سرویس VOIP نیست. تماس ها روی شبکه تلفن شما مسیریابی می شوند، پس به جای استفاده از Wi-Fi یا داده های تلفن، از برنامه های تماس تلفن شما استفاده می کند.

   برای گوشی اندروید GoDaddy Smartline برنامه شماره تلفن مجازی

3. Burner

تا کنون درباره شماره تلفن های یکبار مصرف چیزی شنیده اید؟ نرم افزار Burner چیزی شبیه آن به شما ارائه می دهد. با نصب این برنامه تماس ها به شماره شخصی شما منتقل می شوند در حالی که آن شماره مخفی باقی می ماند. می توانید از طریق این برنامه برای مواقعی که لازم است، شماره تلفن دوم داشته باشد؛ استفاده کنید.

ارائه دهندگان این برنامه Burner را برای همه چیز توصیه می کنند مثل استفاده در کسب و کارها. شما می توانید یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه تهیه کنید. بعد از آن هزینه ماهانه 4.99 دلار برای یک شماره و مبلغ 14.99 دلار برای سه شماره خواهد بود. اگر بخواهید، می توانید طرح های کوتاه مدت را خریداری کنید.

Burner شماره های ایالات متحده یا کانادا را به شما می دهد. همچنین می توانید شماره ها را مسدود کنید، تنظیمات پیام های صوتی شخصی خود را داشته باشید یا پاسخ دادن خودکار به پیام ها را فعال کنید.

   برای گوشی اندروید Burner برنامه شماره تلفن مجازی

4. Google Voice

اگر می خواهید شماره تلفن دوم داشته باشید همه اینها خوب هستند، اما اگر قصد هزینه کردن ندارید کار سخت می شود. خوشبختانه Google Voice این مشکل را با تماس ها و پیام های رایگان برای کاربران حساب گوگل (جیمیل) رفع کرده است، اگرچه این تنها برای ساکنان ایالت متحده در دسترس است.

همه کاری که باید انجام بدهید نصب برنامه Google Voice و ثبت نام در آن است. مانند GoDaddy، برنامه Google Voice دارای سرویس رونوشت برداری از پیام صوتی است. همچنین سرویس ارسال تماس دارد، بنابراین تماس ها و پیام ها به شماره منتخب ارسال می شوند. با Google Voice شما فقط به یک دستگاه تلفن محدود نمی شوید. قادر خواهید بود که همان شماره را در چندین تلفن از آیفون یا مرورگر وب خود به اشتراک بگذارید.

   برای گوشی اندروید Google Voice برنامه شماره تلفن مجازی

5. Hushed

مانند Burner،  برنامه Hushed یک سرویس شماره تلفن همراه یکبار مصرف است. شما می توانید به مدت سه روز از یک شماره خصوصی استفاده کنید که به شما اجازه برقراری تماس و ارسال پیام را می دهد. اگر این برنامه را دوست دارید می توانید بسته 7 تا سی روزه را به صورت ماهانه 4.99 دلار تهیه کنید. Hushed شماره های ایالات متحده، انگلستان و کانادا را دارد. سرویس های آن شامل ارسال تماس و پیام صوتی سفارشی است.

   برای گوشی اندرویدHushed برنامه شماره تلفن مجازی

با داشتن شماره تلفن های مجازی جداگانه، از تجارت خود لذت ببرید.

هیچ کس نمی خواهد تماس های کاری خود را روی شماره تلفن شخصی خود داشته باشد، اما هیچ کسی هم دوست ندارد چند تلفن به همراهش داشته باشد. با استفاده از این نرم افزارهای سیم کارت مجازی، می توانید به سرعت یک شماره تلفن داشته باشید که آن را برای کارهای مورد نظرتان استفاده کنید، یا با دوستانتان در خارج از کشور صحبت کنید. این نرم افزارها برای افرادی عالی است که می خواهند برای کارهای تجاری خود یک خط تلفن دیگر داشته باشند اما نمی خواهند هزینه زیادی برای آن پرداخت کنند.   

از
4
رای