آموزش لینکدین لرنینگ چیست + روش استفاده از Linkdin learning

آموزش لینکدین لرنینگ چیست + روش استفاده از Linkdin learning لینکدین لرنینگ (Linkdin learning) چیست و چگونه از آن استفاده کنید؛ نحوه استفاده از آموزش لینکدین حرفه ای، مزایا و تعیین اهداف لینکدین در سلام دنیا بیاموزید.

وقتی نوبت به یادگیری مهارت های جدید یا افزایش دانش خود در مورد مهارت های موجود می رسد، منابع آنلاین و پلتفرم های یادگیری زیادی برای کمک به شما وجود دارد. لینکدین که معمولاً به عنوان یک پلت فرم شبکه شناخته می شود، دوره‌های آنلاین را نیز برای کمک به رشد مجموعه مهارت‌های شما از خانه ارائه می‌کند. همچنین می‌توانید پس از تکمیل دوره‌ها، گواهینامه‌هایی را از Linkedin Learning کسب کنید که به شما امکان می‌دهد مهارت‌های جدیدی را که کسب کرده‌اید به نمایش بگذارید. از آنجایی که این کار از طریق لینکدین انجام می‌شود، می‌توانید گواهی‌های تکمیلی را که دریافت می‌کنید در نمایه لینکدین خود نمایش دهید، که برای جویندگان کار بسیار عالی است که به دنبال برجسته شدن در میان جمعیت هستند. در این مطلب از سلام دنیا ، آنچه را که لینکدین لرنینگ (Linkedin Learning) چیست و چه چیزی ارائه می دهد، نحوه استفاده از آموزش لینکدین، تعیین اهداف لینکدین و اینکه آیا باید از آموزش لینکدین استفاده کنید یا خیر، پوشش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

آموزش لینکدین لرنینگ چیست؟

لینکدین برنامه ای است که هرکس می تواند از آن بیاموزد و حرفه خود را بسازد. Linkedin Learning یک سرویس پولی است که شامل LinkedIn Premium برای اشتراک ماهانه 39.99 دلار یا سالانه 239.88 دلار است. همچنین می‌توانید Linkedin Learning را با دسترسی رایگان به مدت یک ماه امتحان کنید، اگرچه پس از اتمام ماه، هزینه کامل را پرداخت می‌کنید مگر اینکه اشتراک را قبل از تمدید لغو کنید.

لینکدین چه چیزی را ارائه می دهد؟1

Linkedin Learning چند دسته مختلف از دوره ها و زیر مجموعه های زیادی را در آن ارائه می دهد. چهار دسته کسب و کار، خلاقیت، فناوری و گواهینامه ها هستند.


حتما بخوانید: چگونه در لینکدین فعالیت کنیم


در دسته کسب و کار ، می توانید دوره هایی را بر اساس راهنمای نقش های مختلف، مانند راهنمای مدیر پروژه انتخاب کنید. همچنین دوره های متنوعی در موضوعات مختلف تجاری مانند تحلیل و استراتژی کسب و کار، خدمات مشتری، یا رهبری و مدیریت وجود دارد. همچنین می‌توانید دوره‌هایی را برای نرم‌افزارهای مرتبط با کسب‌وکار و مجموعه‌ای از مسیرهای یادگیری پیدا کنید که شما را به سمت یک هدف خاص راهنمایی کند.

لینکدین چه چیزی را ارائه می دهد؟

دسته خلاق همچنین به شما راهنمای نقش، از جمله طراح گرافیک یا عکاس می دهد. موضوعات مهارت خلاقانه و دوره های نرم افزاری زیادی مانند Photoshop، Premiere Pro و موارد دیگر وجود دارد. همچنین مسیرهای یادگیری برای اهداف شغلی خلاق در اینجا وجود دارد.دسته فناوری همچنین تمام بخش هایی را که قبلاً ذکر شده بود ارائه می دهد.

لینکدین چه چیزی را ارائه می دهد؟3

برخی از موضوعات مورد توجه در این بخش عبارتند از رایانش ابری، علم داده، مدیریت پایگاه داده و بسیاری دیگر. بسیاری از دوره‌های نرم‌افزاری مانند پایتون، جاوا، وردپرس، لینوکس و غیره نیز در رده فناوری قرار می‌گیرند.

4لینکدین چه چیزی را ارائه می دهد؟

همچنین می‌توانید در دسته گواهی‌ها جستجو کنید تا تمام گواهی‌هایی را که می‌توانید کسب کنید، بیابید. اینها شامل گواهینامه های حرفه ای از شرکت هایی مانند Meta یا IBM، اعتبارات دانشگاهی و آماده سازی گواهی برای دریافت گواهینامه های خاص در جاهای دیگر است.

لینکدین چه چیزی را ارائه می دهد؟5

نحوه استفاده از آموزش لینکدین حرفه ای

برای استفاده از Linkedin Learning، به یک حساب کاربری لینکدین نیاز دارید. اگر ندارید، می توانید آن را در وب سایت آموزش لینکدین ایجاد کنید. بعد، شروع ماه رایگان من را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که آیا اشتراک سالانه یا ماهانه می خواهید.


حتما بخوانید: چگونه اکانت لینکدین را حذف کنیم


از آنجا، باید وارد حساب خود شوید (یا ایجاد کنید) و اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که می توانید قبل از پایان دوره آزمایشی رایگان اشتراک را لغو کنید و هزینه ای از شما دریافت نشود.

استفاده از دوره ها

پس از ثبت نام در LinkedIn Learning، به صفحه اصلی خواهید رسید. دوره های خاص را جستجو کنید یا کل کاتالوگ را در اینجا مرور کنید. وقتی دوره ای را پیدا کردید که می خواهید تماشا کنید، آن را انتخاب کنید تا به صفحه ویدیوی دوره بروید. در اینجا، چندین ویژگی برای کمک به شما وجود دارد.

نحوه استفاده از آموزش لینکدین

  • برگه نمای کلی جزئیات دوره، رتبه بندی سایر کاربران و دوره های مرتبط را ارائه می دهد.
  • در تب پرسش و پاسخ ، می‌توانید روی دکمه پرسیدن کلیک کنید تا یک سوال در مورد ویدیو ارسال شود.
  • تب Notebook به شما امکان می دهد یادداشت ها را روی ویدیو تایپ کرده و ذخیره کنید و می توانید آنها را برای دانلود صادر کنید .
  • تب Transcript یک متن نوشته شده از کل ویدیو را ارائه می دهد.

یک نوار کناری با پیمایش دوره در سمت چپ خواهید دید. در اینجا، می توانید هر بخشی از دوره را برای رفتن به آن انتخاب کنید. نماد نشانک سمت راست هر ماژول را برای نشانک گذاری آن قسمت ها انتخاب کنید. فهرست محتویات را با کلیک کردن روی X جمع کنید و هر زمان خواستید در گوشه سمت چپ بالا به آن بازگردید. برای ذخیره کل دوره، می توانید روی نماد نشانک در گوشه سمت راست بالای فیلم های دوره کلیک کنید.


حتما بخوانید: روش غیر فعال کردن دریافت ایمیل های ارسالی لینکدین 


برای یافتن دوره‌های ذخیره‌شده، روی تب My Learning در سمت راست بالای Linkedin Learning کلیک کنید و به My Library > Saved بروید .

تعیین اهداف لینکدین و موارد دیگر

با رفتن به تب My Learning ، چند پانل مختلف را مشاهده خواهید کرد: ارزیابی مهارت، کتابخانه من و اهداف من.

تعیین اهداف در لینکدین1

همانطور که در بالا توضیح داده شد، در بخش کتابخانه من ، دوره های ذخیره شده خود را خواهید یافت. همچنین می‌توانید به مجموعه‌های من بروید و برای ذخیره دوره‌ها در یک مجموعه، روی ایجاد مجموعه جدید کلیک کنید .

در زیر برگه در حال پیشرفت ، دوره هایی را که در حال حاضر در حال گذراندن آنها هستید، مشاهده خواهید کرد تا بتوانید سریعاً دوباره آنها را انتخاب کنید.

تعیین اهداف در لینکدین2

در برگه اهداف من ، گزینه ایجاد اهداف شغلی و همچنین اهداف هفتگی را دارید. تعیین اهداف شغلی یا تعیین یک هدف هفتگی را انتخاب کنید ، سپس برای ایجاد برخی از دستورات دستورات را دنبال کنید.

همچنین یک بخش مهارت‌های دنبال شده را خواهید دید ، که در آن می‌توانید مهارت‌هایی را که به آن‌ها علاقه دارید اضافه کنید تا آموزش لینکدین بتواند به راحتی توصیه‌های دوره شما را شخصی‌سازی کند.

در زیر Skill Evaluations ، می توانید ارزیابی های تکمیل شده مهارت خود را در مورد مهارت های خاص مشاهده کنید. برای ارزیابی مهارت، می توانید مهارت را با جستجوی آن و سپس انتخاب Start Skill Evaluation در کادر آبی رنگی که در نتایج جستجو ظاهر می شود، پیدا کنید.

توجه داشته باشید که همه مهارت‌های آموزش لینکدین دارای ارزیابی مهارت نیستند.

آیا باید از یادگیری لینکدین استفاده کنید؟

اینکه آیا باید در اشتراک LinkedIn Learning سرمایه گذاری کنید یا نه بستگی به نیاز شما دارد. اگر به دنبال یادگیری موضوعات و مهارت های مرتبط با شغل هستید که در آنها مبتدی هستید، بدون شک یادگیری لینکدین می تواند یک دارایی ارزشمند باشد.


حتما بخوانید: آموزش نوشتن سوابق تحصیلی در لینکدین


 لینکدین برای افرادی که به دنبال شغلی در زمینه های تجاری، فناوری یا خلاق هستند بسیار سودمند خواهد بود. علاوه بر این، اگر قبلاً از لینکدین استفاده می کردید و به طور مداوم با استفاده از این پلتفرم شبکه می کنید، سودمند است. LinkedIn Learning دوره‌های آموزشی زیادی دارد که می‌تواند در هر زمینه‌ای کاربرد داشته باشد، بنابراین این به شما بستگی دارد که آیا می‌خواهید برای یادگیری این مهارت‌ها از طریق این سایت پول خرج کنید.

با توجه به کیفیت، دوره های آموزشی لینکدین یک انتخاب عالی برای توسعه دانش آنلاین است. بسیاری از ویژگی‌ها یادگیری را آسان‌تر می‌کنند و همچنین گستره وسیعی از موضوعاتی که در کاتالوگ آنها توسط کارشناسان صنعت پوشش داده شده است. با این حال، موضوعات مطمئناً دارای تمرکز شغلی و کسب و کار هستند، بنابراین هنگام تصمیم گیری این را در نظر داشته باشید.

سخن آخر: با linkdin learning بیشتر بیاموزید

اگر علاقه مند به کسب مهارت ها و دانش برای پیشرفت حرفه ای هستید، LinkedIn Learning مکانی عالی برای دوره های آنلاین است. این موضوعات بسیاری را پوشش می دهد و می تواند به شما در پیشرفت شغلی یا رشد به عنوان یک کارآفرین کمک کند. ارزش آن را دارد که نسخه آزمایشی رایگان سایت را بررسی کنید و ببینید آیا این پلتفرم برای شما مناسب است یا خیر.


مقالات مرتبط:

حذف کانکشن در لینکدین (لغو در خواست دوستی) 

روش دیدن پروفایل خود در لینکدین برای تنظیمات پروفایل حرفه ایاز
1
رای