گردشگری

خانه معلم تهران و حومه به همراه آدرس و شماره تلفن (لیست کامل)

خانه معلم مکانی است که برای اسکان فرهنگیان در تعطیلات می باشد. خانه معلم تهران و شهرستان های آن نیز از این قاعده مستثنی نیستند. لیست کامل خانه معلم تهران و حومه را به همراه آدرس و شماره تماس در سلام دنیا مشاهده کنید

لیست و آدرس خانه های معلم در استان مازندران و حومه

سفر به مازندران به خصوص برای کسانی که از زندگی در شهرهای بزرگ و شلوغ خسته شده اند و می خواهند برای چند روزی به دور از زندگی پر هیاهو شوند، فوق العاده است. در ادامه لیست خانه معلم استان مازندران و آدرس و شماره آنها آمده است.

راز طول عمر و سلامتی مردم روستای هونزا چیست + رژیم غذایی آنها

دره هونزا یک دره حاصل خیز است که کشاورزی در آنجا رونق دارد و منطقه ای جدا از بقیه جهان به وجود آورده و همچنین این دره در ارتفاعات زیادی واقع شده است. مردم منطقه هونزا عمدتا رژیم غذایی گیاهی دارند که خام خورده می شود.

خوابیدن در هواپیما با 7 روش متفاوت و راحت

در هنگام خوابیدن در هواپیما لم بدهید نه اینکه صاف بنشینید، پس تا جایی که صندلی شما اجازه می دهد آن را بخوابانید تا کمردرد شما کاهش یابد و روش های متفاوت و راحت خوابیدن در خواپیما را در سلام دنیا بررسی کنید.

معتبر ترین پاسپورت های دنیا در سال 2021 کدام اند؟

درجه بندی قوی‌ترین پاسپورت‌های جهان هر ساله بر اساس آزادی سفر شهروندان یک کشور به دیگر کشورهای جهان بدون نیاز به اخذ ویزا صادر می‌شود، یکی از شاخص های معتبر برای تخمین قدرت پاسپورت کشورهای مختلف محسوب می‌شود.

چگونه بدون چادر کمپ بزنیم؛ راهنمای کمپینگ در طبیعت بدون چادر

کمپ زدن در دل طبیعت می تواند تجربه ای بی نظیر برای دستیابی به آرامش و دور نگهداشتن خود از اضطراب های زندگی شهری باشد. البته اگر بار سنگینی مانند چادر بهمراه نداشته باشید. روش کمپینگ در طبیعت بدون چادر در سلام دنیا بیاموزید.