نشان های کاردینال کدامند؛ خصوصیات شخصیتی نشان کاردینال در آسترولوژی

نشان های کاردینال کدامند؛ خصوصیات شخصیتی نشان کاردینال در آسترولوژی علائم کاردینال چیست؛ ویژگی های نشان های کاردینال (رهبر) کدامند؛ خصوصیات شخصیتی کاردینال یا بنیادین چیست ؛ نشان های کاردینال در آسترولوژی چه ماهی هستند و علائم زودیاک آنها در سلام دنیا بخوانید.

اگر شما حتی کوچکترین ذره ای در طالع بینی دارید، احتمالاً علامت خورشید خود را می شناسید . این علامت زودیاک کاردینال شماست ، علامت زودیاک که با روز تولد شما تعیین می شود، علامتی که از مردم وقتی می پرسند "نشان شما چیست؟" مثلاً شما یک لئو یا سرطان یا یک دلو هستید. همچنین ممکن است بدانید که نمودار تولد شما چیزی بیش از نشانه خورشید شما را شامل می شود. شما یک علامت ماه، یک علامت عطارد، یک علامت زحل دارید - یک علامت برای هر سیاره در آسمان به علاوه نقاط خاصی (مانند علامت طلوع شما ، که مشخص می‌شود در زمان تولد شما کدام علامت در افق بوده است). ما در این مطلب سلام دنیا قصد داریم تا درباره نشان های کاردینال (رهبر) چه ماهی هستند؛ خصوصیات شخصیتی علائم کاردینال در آسترولوژی چیست با ما همراه باشید.

نشان کاردینال، فیکس و موتابل در آسترولوژی

12 علامت در زودیاک وجود دارد که ستاره شناسان آنها را به روش های مختلف تجزیه می کنند. هر علامت دارای یک عنصر است - علائم آتش، علائم آب، علائم زمین و علائم هوا وجود دارد. اگر مثلاً یک اسفندی هستید، می توانید بگویید که شما یک علامت آب هستید، یا می توانید به کل نمودار تولد خود نگاه کنید و بگویید که اگرچه علامت خورشید شما یک علامت آب است، اما سیارات زیادی نیز در علائم زمین دارید. مانند اردیبهشت و شهریور. در طالع بینی، نشانه ها نیز به سه کیفیت مختلف تقسیم می شوند: اصلی، ثابت و موتابل.

به این موارد مدالیته می گویند. چهار علامت اصلی برج حمل، سرطان، ترازو و برج جدی هستند. علائم ثابت برج ثور، اسد، عقرب و دلو و نشانه های تغییرپذیر عبارتند از: جوزا، سنبله، قوس و حوت. هر علامت در یک حالت یک عنصر متفاوت دارد و بالعکس. این بدان معناست که تنها یک علامت هوای اصلی (ترازو)، فقط یک علامت آب قابل تغییر (ماهیان)، فقط یک علامت زمین ثابت (ثور) وجود دارد. شما تصویر را دریافت می کنید. به علامت خورشید خود نگاهی بیندازید - روش آن چیست؟ به کل نمودار تولد خود نگاهی بیندازید - آیا سیارات زیادی در علائم ثابت، کاردینال یا تغییرپذیر دارید؟ 

علائم کاردینال چیست؟

چهار علامت اصلی برج حمل، سرطان، ترازو و برج جدی هستند. برج حمل نشانه آتش است ، سرطان نشانه آب ، ترازو نشانه هوا ، و برج جدی نشانه زمین است . نشانه های آنها با تغییر فصل مطابقت دارد و به طور مناسب، همه آنها در مورد نوآوری و امتحان چیزهای جدید هستند. هنگامی که خورشید وارد برج حمل می شود، بهار در نیمکره شمالی آغاز می شود. فصل سرطان مصادف با آغاز تابستان است. فصل ترازو نشانه شروع پاییز است. و فصل برج جدی زمستان را می آورد.


حتما بخوانید: نشان های موتابل کدامند


ویژگی های علائم کاردینال 

نشانه های اصلی متحرکان و تکان دهنده های زودیاک هستند. آنها فقط رویاهای بزرگ نمی بینند، بلکه باعث می شوند چیزها اتفاق بیفتد. آنها دوست دارند اقدام کنند! بله، گاهی اوقات حرکات آنها کمی خود محور است، اما می توانید آنها را سرزنش کنید؟ آنها رهبران و آغازگرهای طبیعی هستند. به بیان ساده، آنها کار را انجام می دهند.

1. علائم کاردینال در فروردین

 • تاریخ : 21 مارس تا 19 آوریل
 • عنصر: آتش
 • حاکم: مریخ
 • نماد: قوچ
 • کلمات کلیدی: پرشور، رانده، خودجوش، داغ، خلاق
 • فروردینی معروف: ریس ویترسپون، کورتنی کارداشیان، سارا جسیکا پارکر، بیگ شان، ماریا کری، هالی بیلی، لیدی گاگا، کریستن استوارت، ال فانینگ، فارل، لیل ناس ایکس

اولین علامت زودیاک، فروردین به عنوان فرد بی حوصله و تکانشی شناخته می شود. با این حال، اگر نگاهی عمیق‌تر بیندازید، متوجه می‌شوید که قوچ واقعاً یک مرد سخت‌کوش است که جواب «نه» را نمی‌پذیرد. در واقع، آنها از انرژی آتشین تحت فرمان مریخ برای سوزاندن دیوارها استفاده می کنند تا بتوانند خلاقیت های جدیدتر و بهتری بسازند. فقط سر راه آنها قرار نده. در مسائل احساسی فروردینی ابتکار عمل را به دست می گیرد. اگر آنها علاقه داشته باشند، احتمالا اولین حرکت (و دوم و سوم) را انجام خواهند داد.

ویژگی های علائم کاردینال  1

2. علائم کاردینال در تیر

 • زمان: 21 ژوئن تا 22 جولای
 • عنصر: آب
 • حاکم: ماه
 • نماد: خرچنگ
 • کلمات کلیدی: احساسی، حساس، خانه، مراقبت، پرورشی
 • تیرماهی های معروف : آریانا گرانده، سولانژ، سلنا گومز، تام هنکس، کلو کارداشیان، مریل استریپ، لانا دل ری، تام کروز، کوین هارت، مارگو رابی، پریانکا چوپرا

حتما بخوانید: خاستگاه و داستان حیوانات زودیاک


تیر ماهی ها تهمت های نجومی زیادی می گیرند. مردم تمایل دارند فکر کنند خرچنگ فوق العاده احساساتی است و تمام وقت خود را صرف گریه می کند. و در حالی که آنها ممکن است لطیف و محبت آمیز باشند. تیر ماهی ها دوست دارند از ~احساسات~ و حالات هنری خود برای خلق کردن استفاده کنند . احساسات آنها به آنها الهام می شود. وقتی در بهترین حالت خود باشند، می توانند شاهکار بسازند. مانند جزر و مد اقیانوس،تیر ماهی ها دوست دارند همه چیز را در جریان نگه دارند، چه بالا رفتن از نردبان شغلی یا مراقبت از عزیزانشان. هیاهوی آنها هرگز متوقف نمی شود.

ویژگی های علائم کاردینال 2

3. علائم کاردینال در مهر

 • زمان: 23 سپتامبر تا 22 اکتبر
 • عنصر: هوا
 • سیاره حاکم: زهره
 • نماد: ترازو
 • کلمات کلیدی: اجتماعی، معاشقه، شوخ، مردم پسند، بازیگوش
 • مهر ماهی های معروف : کیم کارداشیان، سرنا ویلیامز، بلا حدید، ویل اسمیت، کاردی بی، گوئینت پالترو، گربه دوجا، داکوتا جانسون، دونالد گلاور، مایکلا کوئل، جنا اورتگا

حتما بخوانید: خصوصیات مهر ماهی


مهر تنها علامت زودیاک است که توسط یک موجود زنده نمایش داده نمی شود، بلکه یک شی (ترازو) نشان داده می شود. این بدان معنی است که درک احساسات دیگران برای این علامت هوایی کمی سخت است. آنها از حال و هوای زهره خود (سیاره حاکم خود) برای نقد هنر، رقص، موسیقی و مد استفاده می کنند. همه آنها در مورد ~ چیزهای ظریف در زندگی ~ هستند. خوب، در یک روز بد، آنها می توانند کمی شایعه پراکن و بی احساس باشند. اما مهری ها می توانند با وفادار، دیپلماتیک، شوخ و خونسرد، دوستان خود را به دست آورند. در عشق، ترازوها با لاس زدن سخت و فشار دادن شما به تعهد در اسرع وقت، سرتان را به چرخش در می آورند.

ویژگی های علائم کاردینال  3

4. علائم کاردینال در دی

 • تاریخ: 22 دسامبر تا 19 ژانویه
 • عنصر: زمین
 • سیاره حاکم: زحل
 • نماد: بز دریایی
 • کلمات کلیدی: جاه طلب، سخت کوش، وفادار، ساختارمند، سازمان یافته، شدید
 • دی ماهی های معروف : تیموتی شالامه، کیت میدلتون، دنزل واشنگتن، داو کامرون، رجینا کینگ، FKA تویگز، کیت ماس، میشل اوباما، دالی پارتون

حتما بخوانید: آموزش کامل فال قهوه ترک


بز دریایی آنقدرها هم که فکر می کنید سخت گیر نیست. آنها در واقع قسمت آبکی زمین هستند زیرا آنها بزهایی با دم ماهی هستند (در اصل پری دریایی بز! بله، این یک چیز است!).دی ماهی گاهی اوقات می‌توانند کمی خشن باشند، اما در هسته آنها، افراد حساسی هستند که احساسات خود را در سطح بسیار عمیقی احساس می‌کنند. آنها فقط همیشه آن را نشان نمی دهند زیرا از انرژی و مرزهای خود بسیار محافظت می کنند. دی ماهی ها بداخلاق هستند فقط آنها را عصبانی نکنید. آنها برای کسانی که وقت خود را تلف می کنند یا بدون پس دادن می گیرند صبر ندارند. دی ماهی ها چه در حال انجام کسب و کار خود باشند و چه در حال برنامه ریزی یک سفر گروهی با خدمه خود، دارای انرژی اصلی مدیر عامل هستند.

ویژگی های علائم کاردینال 4

سخن آخر

نشانه‌های کاردینال نه تنها رویاهای بزرگی دارند، بلکه قادرند این رویاها را به واقعیت تبدیل کنند و تغییرات مثبتی را به ارمغان بیاورند. هر نشانه کاردینال با یک عنصر خاص (آتش، آب، هوا، زمین) و یک ویژگی منحصر به فرد همراه است، که باعث می‌شود هر کدام از آنها نقش مهمی در زودیاک ایفا کنند. این نشانه‌ها با تغییر فصل‌ها همخوانی دارند و نمادی از آغازهای جدید هستند.  اگر شما نشانه خورشید خود را می‌شناسید، می‌توانید به نشانه کاردینال خود نگاه کنید و ببینید که چگونه این ویژگی‌ها در زندگی شما نمایان می‌شوند.

همچنین، بررسی کل نمودار تولد شما می‌تواند نشان دهد که چگونه سایر نشانه‌ها و سیارات بر شخصیت و مسیر زندگی شما تأثیر می‌گذارند. به طور کلی، نشانه‌های کاردینال به ما یادآوری می‌کنند که با انرژی، انگیزه و رهبری می‌توانیم به اهداف خود برسیم و در مسیر زندگی‌مان تغییرات مثبتی ایجاد کنیم. اگر این مقاله از سلام دنیا برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز از این اطلاعات بهره‌مند شوند.


مطالب مرتبط:

خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی

باهوش ترین ماه تولد کدام است

محاسبه عدد سرنوشت زندگی با اسم و تاریخ تولداز
3
رای