شخصیت شناسی از روی حالت و فرم ناخن برای کشف ویژگی های شخصیتی

شخصیت شناسی از روی حالت و فرم ناخن برای کشف ویژگی های شخصیتی شخصیت شناسی از روی حالت ناخن ؛ فرم و شکل ناخن، چه رازهایی از شخصیت شما را فاش می کند؛ با شخصیت شناسی از روی ناخن مربع، گرد، مثلث، بادامی، شمشیری بلند و کوتاه در سلام دنیا آشنا شوید.

آیا می‌دانستید که شکل ناخن‌های شما به شما اجازه می‌دهد تا بینش عمیقی در مورد شخصیت افراد داشته باشید؟ اثر انگشت منحصر به فرد است و اغلب توسط مجریان قانون برای شناسایی ما استفاده می شود. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید از شکل ناخن‌های خود به عنوان شاخصی برای شخصیت افراد استفاده کنید؟ مطمئناً زمان آن رسیده است که به دست های دیگران توجه بیشتری داشته باشیم، آنها ممکن است اطلاعات مفید زیادی را به ما بدهند، مخصوصاً هنگام ملاقات با افراد جدید.

ویژگی های شخصیتی مرتبط با شکل ناخن ها به طرز شگفت انگیزی دقیق هستند. واضح است که ساده ترین راه برای آزمایش این تست شخصیت این است که ابتدا خودتان آن را امتحان کنید و ببینید که آیا شخصیت شما با ناخن های شما مطابقت دارد یا خیر. در این مطلب سلام دنیا، ما روش شخصیت شناسی از روی حالت و فرم ناخن و ویژگی های شخصیتی هر مدل ناخن را بیان کردیم. با ما همراه باشید.

مهم نیست که درست باشد یا نه، انجام این تست بسیار سرگرم کننده است. اول از همه، بدیهی است که باید بفهمید که ناخن های شما به کدام دسته از ناخن ها تعلق دارند. از نمودار زیر برای اختصاص دادن خود به یک دسته استفاده کنید. پس از اتمام کار، می‌توانید با مطالعه اطلاعات زیر، دقت کنید که ویژگی‌های شخصیتی نسبت داده شده چقدر دقیق هستند.


حتما بخوانید: شخصیت شناسی از روی ژست عکس


 شخصیت شناسی از روی حالت ناخن

1. شخصیت شناسی از روی حالت ناخن: ناخن های بلند و عمودی

شما یک فرد رمانتیک واقعی هستید! اشتیاق و احساسات برای شما بسیار مهم هستند و اغلب آنطور که باید منطقی نیستید. این باعث می شود که خلق و خوی شما کاملاً تغییر کند و نوسانات خلقی قوی داشته باشید. خوشبختانه شما نیز بسیار خلاق هستید و تخیل بسیار قوی دارید. شما همچنین بسیار اجتماعی هستید و می توانید به راحتی دوستان جدیدی پیدا کنید. اطرافیان شما تاثیر زیادی روی شما می گذارند که می تواند مشکل ساز باشد.

شخصیت شناسی از روی حالت ناخن بلند و عمودی

2. شخصیت شناسی از روی حالت ناخن: ناخن های پهن و کوتاه

شما بسیار رک هستید و همیشه حقیقت را می گویید. شما همچنین یک نظریه پرداز هستید که دوست دارد زیاد فکر کند. متأسفانه، شما در نحوه تعامل با افراد اطراف خود بسیار دیپلماتیک نیستید، که ممکن است ناراحت کننده باشد. نگرش روشن و هوش شما، شما را به منبعی عالی برای مشاوره تبدیل می کند، زیرا همه می دانند که پاسخ های صادقانه دریافت خواهند کرد. این شکل از ناخن ها نیز نشان دهنده یک مزاج بسیار کوتاه است، پس شاید کمی روی صبر خود کار کنید؟

شخصیت شناسی از روی حالت ناخن پهن و کوتاه

3 و 4. شخصیت شناسی از روی حالت ناخن: ناخن های تخم مرغی شکل (گرد)

شما یک دوست باورنکردنی هستید و خیلی راحت می توانید با آنها کنار بیایید. احتمالاً بسیار آرام هستید و از استرس و هرج و مرج متنفر هستید. با وجود شخصیت بسیار اجتماعی تان، دوست دارید کارها را به روش خودتان انجام دهید و اگر فکر می کنید روش بهتری برای برخورد با مسائل دارید ترجیح می دهید از جمعیت پیروی نکنید.


حتما بخوانید: شخصیت شناسی از روی فرم لب


تصمیم گیری منطقی اولویت شماره یک شماست. توانایی تصمیم گیری منطقی همچنین به این معنی است که شما فردی بسیار باثبات هستید و به ندرت تحت تأثیر احساسات یا محیط اطراف خود قرار می گیرید.

شخصیت شناسی از روی حالت ناخن تخم مرغی شکل (گرد)

5. شخصیت شناسی از روی حالت ناخن: ناخن های مربع شکل

شما یک رهبر عالی هستید! شما به شجاعت و پایداری معروف هستید، اما همچنین بازیگوشی دوست داشتنی دارید که دوست دارید آن را به افراد نزدیک خود نشان دهید. شما احتمالاً از بیرون پوسته ای کاملاً سخت دارید و مدتی طول می کشد تا شما را بشناسند و اعتماد شما را به دست آورند، اما وقتی صحبت را باز کردید، مطمئن شوید که دایره دوستان و خانواده خود را همیشه نزدیک نگه دارید.

شخصیت شناسی از روی حالت ناخن مربع شکل

6 و 7.  شخصیت شناسی از روی حالت ناخن: ناخن های مثلثی شکل

خبر خوب: افرادی که ناخن های مثلثی شکل دارند بسیار باهوش هستند. آنها مبتکران بزرگی هستند زیرا تمایل دارند بسیار کمال گرا نیز باشند. افرادی که ناخن هایی به این شکل دارند، اغلب چندین قدم جلوتر از جمعیت هستند و کارها را با سرعتی باورنکردنی انجام می دهند، که آنها را برای مشاغل سطح بالا که بسیار سخت هستند، عالی می کند.

8.  شخصیت شناسی از روی حالت ناخن: ناخن های بادامی شکل

شما فوق العاده اجتماعی هستید و با افراد اطراف خود بسیار دوستانه هستید. دوستان از صداقت و وفاداری شما قدردانی می کنند. یکی از بهترین مهارت های شما توانایی شما در برقراری ارتباط با مردم و ایجاد آرامش در حین انجام این کار است که شما را برای مشاغلی که نیاز به ارتباط زیاد با مشتریان دارد عالی می کند. 


حتما بخوانید: 25 تست روانشناسی تصویری واقعی با جواب 


مردم نیز قدردان ادب شما هستند. به نظر می رسد که شما هرگز با کسی پرخاشگر یا عصبانی نیستید.

9.  شخصیت شناسی از روی حالت ناخن: ناخن های شمشیری شکل

این شکل از ناخن ها نشان دهنده میل به سخت کوشی و جاه طلبی است. دوست دارید روی چیزهایی که برایتان مهم است تمرکز کنید و سپس هر کاری که می توانید برای رسیدن به اهدافتان انجام دهید. شما احتمالاً در دنیای حرفه ای بسیار موفق هستید، زیرا در مواقع ضروری هیچ مشکلی برای کار کردن ساعات اضافی ندارید. شما همچنین یک رهبر عالی هستید زیرا با اخلاق کاری خود به دیگران الهام می دهید. علیرغم میل و اراده خود، شخصیت بسیار با ثباتی دارید و عموماً فردی متین به حساب می آیید.

حرف آخر

بنابراین، تست شخصیت در مورد شما چقدر دقیق بود؟ آیا ناخن های شما اطلاعات واقعی زیادی را در مورد شما نشان می دهد؟ امیدوارم این مطلب را دوست داشته باشید و آن را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

شخصیت شناسی از روی فرم بینی؛ شخصیت دماغ بزرگ، عقابی و نوبیایی

6 تیپ شخصیتی اصلی؛ ویژگی شخصیت آلفا، بتا، امگا، گاما، دلتا و سیگمااز
15
رای