روش بزرگ کردن سینه با وکیوم سینه؛ فواید و عوارض بادکش سینه

روش بزرگ کردن سینه با وکیوم سینه؛ فواید و عوارض بادکش سینه داشتن سینه خوش فرم دلخواه هر زنی است. دستگاه وکیوم سینه با تحریک طبیعی بافت سینه و افزایش جریان خون، سبب افزایش حجم و سفت شدن سینه می شود. روش بزرگ شدن پستانها با بادکش سینه، فواید و عوارض در سلام دنیا بخوانید.

پمپ های بزرگ کردن سینه یا بادکش سینه از جمله روش های طبیعی و سالم بزرگ کردن و سفتی پستان در زنان است. در خصوص پمپ های بزرگ کننده سینه چه می دانید؟ آیا روش بادکش برای بزرگ کردن سینه موثر است؟ عوارض دستگاه وكيوم سينه چیست؟ در این مقاله از سایت سلام دنیا، قصد داریم تا در خصوص بادکش سینه و روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی صحبت کرده و پاسخ تمام این سوالات را بدهیم. با ما همراه باشید.

پمپ های بزرگ کننده سینه (روشهای بزرگ شدن پستانها در طب سنتی)

بادکش کردن سینه ها در طب سنتی یک سابقه 125 ساله دارد. از روش های سالم و طبیعی برای بزرگ و سفت کردن سینه ها همان بادکش سینه است. این دستگاه با استفاده از روش های علمی ساخته شده است و به عنوان یک محصول بین المللی موفق در زیبایی سینه خانم ها شناخته شده است. در این روش از هیچ گونه تزریق یا دارویی استفاده نمی شود.

دستگاه بادکش سینه چه کاربردهایی دارد؟

بادکش سینه نوعی دستگاه بزرگ کننده سینه است که در حال حاضر از بهترین انتخاب ها برای افزایش سایز سینه ها محسوب می شود. پمپ یا بادکش سینه حجم بسیار کمی را اشغال می کند. این دستگاه عوارض جانبی قرص های افزایش سایز سینه و یا کرم های افزایش سایز سینه را ندارد. این دستگاه از دو کاپ (قابل استفاده برای سایز مختلف سینه ها) تشکیل شده است که دارای یک شلنگ رابط و یک پمپ دستی است.

دستگاه بادکش سینه چه کاربردهایی دارد؟

طرز عملکرد دستگاه وکیوم سینه

این دستگاه باعث افزایش و بهبود گردش خون در عضلات سینه می شود. وکیوم سینه از طریق اعصاب حسی، موجب تحریک انتقال دهنده های عصبی به کمک مغز می شود. مغز نیز به غده هیپوفیز فرمان می دهد تا هورمون های لازم جهت رشد و فرآیند سفت کردن عضلات نگهدارنده سینه را فراهم کند و در نتیجه بافت سینه یک شکل طبیعی و استوار پیدا می کند. این دستگاه می تواند با تحریک چربی و مایعات موجود در بافت ها باعث افزایش حجم سینه ها شود. همچنین تحریک سینه ها با استفاده از این دستگاه باعث افزایش برخی از هورمون های زنانه از جمله استروژن می شود که به رشد سینه ها نیز کمک می کند. اگر از پمپ سینه مطابق با دستورالعمل استفاده کنید، در مدت چند هفته باعث افزایش حجم سینه ها می شود.


حتما بخوانید: رفع افتادگی سینه و سفت کردن آن با 29 درمان خانگی


دستگاه بادکش سینه برای چه کسانی مناسب است؟

 • این دستگاه برای زنانی با قفسه سینه صاف با پستان های شل و افتاده مناسب است.
 • برای کسانی که نوک پستان آنها چروکیده و جمع شده است.
 • برای سینه های کوچک و رشد نکرده مناسب است.
 • برای افتادگی سینه ها در اثر افزایش سن و یا شیردهی مناسب است.

آیا بادکش سینه عوارضی به همراه دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که عوارض جانبی با استفاده از بادکش سینه مشاهده نشده است. در مقابل، فواید قابل توجهی دارد که به هر یک از این موارد اشاره می کنیم.

فواید استفاده از بادکش سینه به طور کلی

 • دارای خواص درمانی است.
 • تاثیرات فوق العاده ای بر پوست دارد.
 • سفت کننده و فرم دهنده سینه ها است.
 • از بروز سرطان سینه جلوگیری می کند.
 • نتایج آن دائمی و بدون بازگشت است.
 • زیباکننده نوک پستان است.
 • استفاده از آن آسان و راحت است.
 • باعث افزایش سایز و بزرگ شدن سینه ها می شود

خواص درمانی بادکش سینه

بادکش کردن می تواند خون را در سطح بدن به جای که بادکش ها قرار دارند، بکشاند. این افزایش جریان خون می تواند باعث بهبود انقباضات و گرفتگی عضلات شده و بافت را سفت کرده و درد را تسکین می دهد. از بادکش کردن برای افرادی با قدرت بدنی کم و ضعیف که فشار خون پایینی دارند، استفاده می شود. از این دستگاه نباید در افرادی که فشار خون بالایی دارند، استفاده کنید.


حتما بخوانید: 25 حقیقت جالب در مورد اندازه و نوع نوک سینه زنان و مردان


تاثیرات بادکش سینه بر پوست

بزرگ ترین اندام بدن را پوست تشکیل می دهد. در پوست، مایعات، رگ ها، بافت پیوندی و عضله و عصب ها وجود دارند. هر محرک موضعی یا سطحی که بتواند بر اندام های داخلی یا خارجی تاثیر بگذارد، بر روی پوست نیز اثرگذار خواهد بود. از لحاظ طب سنتی چینی، بادکش کردن می تواند باعث افزایش انرژی در شش ها و جریان خون فراوان شده که پوست نیز از آن تغذیه کرده و باعث درخشندگی و عمکلرد مناسب آن می شود.

اثرات درمانی بادکش سینه ها

بسیاری از زنان دچار گرفتگی و انسداد در قسمت سینه ها هستند. این مساله به دلیل جریان خون ضعیف و تخلیه لنفاتیک ضعیف به وجود می آید. پوشیدن سوتین های خیلی تنگ یا پوشیدن مداوم سوتین ها می تواند مسیرهای طبیعی و عادی جریان خون را مسدود کند. این مساله منجر به تجمع سموم و مواد باقی مانده حاصل از تخریب سلولی می شود. گرفتگی و انسداد پستان ها می تواند در اثر آسیب سلولی، ورزش نکردن، و عفونت های پیشین ایجاد شود.

دستگاه مکنده مخصوص بادکش کردن سینه ها، یک مکنده ملایم است که به طور منظم سینه ها را ماساژ می دهد. این دستگاه جریان خون به سینه ها را تحریک کرده و تخلیه لنف را افزایش می دهد و به دفع سموم از غدد لنفاوی کمک می کند. این دستگاه همچنین ذخیره اکسیژن در بافت ها را افزایش می دهد که از این طریق باعث بهبود سلامت عمومی بدن می شود. بادکش سینه ها باعث بهبود یا از بین رفتن کیست ها و گرفتگی ها شده و به میزان زیادی احتمال بروز سرطان سینه را کاهش می دهد.

بادکش سینه همچنین باعث تحریک غده هیپوفیز و هورمون های زنانه می شود. در هنگام بادکش درمانی، هورمون اوکسی توسین توسط غده هیپوفیز ترشح می شود و به آرامش عمومی کمک می کند. این حالت باعث ایجاد احساس شادابی می شود. علائم فیبرومیالژیا را بهبود می بخشد و دردهای مزمن را کاهش داده و به تسکین استرس کمک می کند. این روش نه تنها به سلامت کلی سینه ها کمک می کند، بلکه باعث سفتی و چاق شدن سینه ها می شود و یکی از روش های طبیعی بزرگ و برجسته کردن سینه ها است.

طرز استفاده از دستگاه وکیوم سينه 

 • ابتدا یکی از کاپ ها را بردارید.
 • سپس شلنگ رابط را به پمپ دستی و سر کاپ وصل کنید.
 • اکنون کاپ را بر روی سینه خود قرار داده و در دو ثانیه یک بار پمپ کنید.
 • تقریبا در مدت دو دقیقه متوجه می شوید که کل سینه در داخل کاپ قرار گرفته و برانگیخته شده است.
 • این کار را برای پمپاژ هر یک از سینه ها به مدت 15 دقیقه انجام دهید.
 • پس از اینکه کار به اتمام رسید، سوپاپ سر دستگاه را باز کنید تا دستگاه شل شده و از سینه ها جدا شود. دقت کنید که عمل پمپاژ هر سینه باید به شکل جداگانه انجام شود.

حتما بخوانید: 6 راز که ارتباط بین سایز سینه با عزت نفس و هوش را فاش می کند!


تاثیرگذاری دستگاه بادکش یا پمپ سینه چه میزان است؟

اکثر خانم ها مشتاقانه از این دستگاه استفاده می کنند و در یک دوره کامل می توانند نتایج زیر را مشاهده کنند:

 • هفته اول: تغییر در بافت سینه ایجاد می شود.
 • هفته دوم تا هفته چهارم (در مدت یک ماه): افزایش سایز سینه ها (مثلا سایز آن از 65 به 70 می رسد).
 • هفته پنجم تا هشتم (در ماه دوم): افزایش سایز سینه ها از 70 به 75.
 • هفته نهم تا دوازدهم (در ماه سوم): افزایش سایز سینه ها از 75 به 80.
 • دوره کامل انجام این روش درمانی و تکمیل آن سه ماه زمان نیاز دارد.

تاثیرگذاری دستگاه بادکش یا پمپ سینه چه میزان است؟

آیا تاثیرات این پمپ های بزرگ کننده سینه دائمی است؟

از مهم ترین دلایلی که زنان در سرتاسر جهان از این دستگاه استفاده می کنند، این است که اثر آن دائمی و ماندگار است. زمانی که استفاده از این دستگاه را شروع می کنید، فورا و در مدت چند هفته می توانید بزرگ شدن سینه ها را مشاهده کنید. اما پس از آن سایز سینه تغییری نکرده و یا کوچک تر نمی شود. با ادامه این کار تا سه ماه می توانید شاهد بزرگ شدن سینه ها باشید.


حتما بخوانید: علل به وجود آمدن ترک های پوستی روی سینه و روش های درمان آن


آیا پمپ های بزرگ کننده سینه ضرری نیز دارند؟

این دستگاه کاملا ایمن و سالم است و بر خلاف روش های تهاجمی مثل جراحی سینه ها و یا مصرف قرص ها و کرم های حجم دهنده سینه ها، هیچ گونه عارضه جانبی به همراه ندارد. تنها مساله ناراحت کننده در خصوص استفاده از دستگاه بادکش این است که در ابتدای استفاده از این محصول ممکن است حلقه قرمز رنگی به دور سینه ها ایجاد شود، اما نگران نباشید. این اثر قرمزی در مدت 20 دقیقه پس از پایان استفاده برطرف می شود. یک نکته مهم در خصوص استفاده از پمپاژ سینه این است که به خاطر داشته باشید که استفاده بیش از حد از آن بهترین نتیجه را نمی دهد. چه با فشار بیشتری پمپاژ کنید و یا چه به مدت طولانی تری این کار را انجام دهید، تفاوتی در نتیجه ایجاد نمی شود و انجام این کار اشتباه است. سعی کنید تا این کار را با ملایمت و در بازه زمانی طولانی انجام دهید. به خاطر داشته باشید که باید با سینه ها به طور ملایم رفتار کنید، زیرا بسیار حساس هستند.

سخن آخر

دستگاه پمپ یا بادکش سینه برای بزرگ کردن و افزایش حجم سینه ها استفاده می شود. بر خلاف کرم ها و قرص های افزایش دهنده حجم سینه و یا عمل های جراحی بزرگ کردن سینه، این روش کاملا طبیعی است و هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد. با استفاده از این محصول به مدت 3 ماه می توانید سینه ها را بزرگ و خوش فرم کنید. آیا سوالی در خصوص بادکش سینه ها دارید؟ تجربیات خود را در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

8 تکنیک حیرت انگیز برای روشن کردن رنگ نوک سینه ها

آموزش تصویری روش بزرگ کردن سینه به روش طبیعی و بدون جراحی

از
188
رای