6 راز که ارتباط بین سایز سینه با عزت نفس و هوش را فاش می کند!

6 راز که ارتباط بین سایز سینه با عزت نفس و هوش را فاش می کند! مطالعات زیادی اندازه سینه ها را به خصوصیات شخصیتی مانند ولخرجی کردن تا مصرف میزان زیادی قهوه مربوط می سازند.در اینجا توضیح داده می شود که اندازه سینه ها چه اطلاعاتی در خصوص شخصیت و سبک زندگی شما می دهند.

هم مردان و هم زنان در مورد سایز سینه ها وسواس دارند. مردان با چشم چرانی به «کیسه های سرگرم کننده» زن ها نگاه می کنند، در حالی که زنان آرزو می کنند تا سینه های بزرگ تر یا کوچک تری داشته باشند. اندازه متوسط سوتین آمریکایی ها به دلیل آموزش بهتر در مورد سینه بند، بزرگ کردن سینه ها و چاقی تنها در مدت زمان 30 سال از سایز 34B به 34DD افزایش پیدا کرده است. و اندازه سینه های یک زن می تواند مسائل بیشتری از میزان بزرگ (یا کوچک) بودن سینه ها فاش کند- وقتی در مورد شخصیت و سبک زندگی او صحبت می شود، می تواند اسرار زیادی را فاش کند.

اندازه سینه ها در جوامع علمی به یک موضوع داغ تبدیل شده است، و مطالعات زیادی اندازه سینه ها را به خصوصیات شخصیتی مانند ولخرجی کردن تا مصرف میزان زیادی قهوه مربوط می سازند. بدون هیچ درخواست خاصی، در اینجا توضیح داده می شود که اندازه سینه ها چه اطلاعاتی در خصوص شما می دهند.

اسراری که اندازه سینه ها در مورد شخصیت و سبک زندگی شما فاش می کند

1. اگر اندازه سینه بزرگ تر از سایز A و B است، شخص بیشتر پول خرج می کند

مقدار پولی که برای لباس زیر خرج می کنید، می تواند به اندازه سینه هایتان مرتبط باشد. مطالعه ای انجام شده توسط علی بابا، یک غول تجارت الکترونیکی، مشتریانی را پیدا کرد که اندازه سینه های آنها سایز B و یا کوچک تر بود و تمایل به صرف هزینه کمتری در مقایسه با سایر زنان داشتند. کل پول خرج شده به 5 گروه تقسیم شد: کم، اندکی کم، متوسط، اندکی زیاد، زیاد. تنها 7 درصد از زنان با اندازه سوتین سایز B تمایل به خرید کردن از گروه «هزینه زیاد» را داشتند، در حالی که این مقدار برای زنان با سایز سوتین D حدود 24 درصد بیشتر بود. در این همبستگی فرض شده است که زنانی با سایز سینه بزرگ تر بیشتر از زنانی با سایز سینه کوچک تر پول خرج می کنند. همچنین، می تواند مرتبط به این واقعیت باشد که زنانی که برای بزرگ کردن سینه ها به اندازه E تحت عمل جراحی قرار می گیرند، توانایی خرید در فروشگاه های لباس زیر با قیمت بالا را دارند. ارتباط دقیق بین سینه های بزرگ تر و هزینه های بیشتر نیاز به بررسی بیشتر دارد، اما با این وجود ارتباطی بین آنها برقرار است.

سایز سینه چه اسراری را فاش می کند

2. سینه های بزرگ تر، به احتمال زیاد عزت نفس پایین تر و اختلال در خوردن غذا

چه سینه ها کوچک یا بزرگ یا با اندازه متوسط باشند، می توانند پیامدهای زیادی برای سلامت روان زن داشته باشند. بر اساس مطالعه ای منتشر شده در مجله جراحی پلاستیک و ترمیم، زنانی با سینه های نامتقارن، سینه های فوق العاده بزرگ و افرادی که اختلاف نسبتا خفیف اما قابل توجه در اندازه سینه ها دارند، بیشتر در معرض مشکلات عزت نفس و اختلالات غذا خوردن هستند. دکتر راد جی روهریچ، سردبیر ژورنال جراحی پلاستیک و ترمیمی، توضیح می دهد که ناسازگاری و ماکروماستی (سینه های بیش از حد بزرگ) متاسفانه اغلب به عنوان یک ماده زیبایی تلقی می شوند (در زمانی که)، یک اختلال واقعی است که اثرات روانی و عاطفی ماندگاری دارد.

این یافته ها ممکن است خلاف واقعیت به نظر برسند، به خصوص زمانی که جامعه، مدل های شهوانی مانند برند فرشتگان ویکتوریا سیکرت و بازیگرانی با سینه های بزرگ را معروف می کند. با این وجود، یک بار جسمی و روحی وجود دارد که به سینه های بزرگ مربوط می شود. این مساله می تواند منجر به ناتوانی در فعالیت جسمی شود و ممکن است باعث درد مزمن در گردن، شانه ها و کمر در اثر فشار ناشی از وزن سینه ها شود. از لحاظ روحی، سینه های بزرگ تر نیز می تواند باعث شود که زنان بیشتر خجالت بکشند، زیرا کم هوش تر و بی قید در امور جنسی به نظر می رسند.

اندازه پستان چه تاثیری بر عزت نفس و غذا خوردن زنان دارد

3. سینه های بزرگ تر، ضریب هوشی بالاتر

بر خلاف تصور عموم و باورهای بی اساس، زنان با سینه بزرگ تر در واقع هوشیاری بیشتری نسبت به زنان با اندازه سینه کوچک تر دارند. مطالعه ای در سال 2011 در دانشگاه شیکاگو نشان داد که زنان با پستان بزرگ تر به طور متوسط ضریب هوشی 10 نمره بالاتر در آزمایش IQ دارند. زنانی با اندازه سینه متوسط نیز ضریب هوشی بیشتری نسبت به زنانی با اندازه سینه کوچک داشتند. زنان بر اساس اندازه سینه هایشان به 5 گروه تقسیم بندی می شوند:

اندازه سینه های فوق العاده بزرگ، بزرگ، متوسط، کوچک و فوق العاده کوچک. هنوز مشخص نشده است که چرا ممکن است ارتباطی بین اندازه سینه ها و هوش وجود داشته باشد، اما تصور می شود که ارتباطی با سطح هورمون جنسی داشته باشد. اینها به تعیین اندازه سینه های زن کمک می کنند. همچنین، می تواند به این مساله مربوط باشد که مردان باهوش ترجیح می دهند تا زنانی با سینه های بزرگ تر را برای شریک جنسی خود جهت تولید مثل انتخاب کنند که فرزندانشان اندازه سینه بزرگ تر و هوش بالاتری را به ارث می برند.

ارتباط بین اندازه سینه ها و ضریب هوش

4. سینه های بزرگ تر، با احتمال بیشتری به آنها اهمیت داده می شود

مردان، زنانی با سینه های بزرگ تر را جذاب تر می دانند- مگر اینکه علاقه ای به پدر شدن نداشته باشند. مطالعه ای که در سال 2012 در مجله Archives of Sexual Behavior منتشر شد، نشان داد که مردانی که تمایل به بچه دار شدن ندارند، سینه های کوچک تر را ترجیح می دهند؛ در حالی که مردانی که می خواهند بچه دار شوند، سینه های بزرگ تر را ترجیح می دهند. این یافته ها حاکی از آن است که سینه های بزرگ نشانه ای از توانایی جسمی زن در زایمان و تغذیه کودک است. به نظر می رسد بین یک هورمون مرتبط با باروری و بافت بزرگتر پستان ارتباط وجود دارد.

5. سینه های کوچک تر، نوشیدن قهوه بیشتر

زنانی با سینه های کوچک تر، مصرف کننده بیشتر قهوه محسوب می شوند، که فقط روزانه سه فنجان قهوه می نوشند. مطالعه ای که در ژورنال سرطان انگلیس منتشر شده، نشان می دهد که روزانه سه فنجان برای کوچک کردن سینه ها کافی است و اثرات آن به ازای هر فنجان قهوه بیشتر، افزایش می یابد. محققان ارتباط آشکاری بین نوشیدن قهوه و پستان های کوچکتر پیدا کردند؛ زیرا تقریبا نیمی از خانم ها دارای ژنی بودند که نشان می دهد اندازه پستان با مصرف قهوه در ارتباط است. هلنا جرنستروم، مدرس سرطان شناسی آزمایشگاهی در دانشگاه لوند می گوید: «نوشیدن قهوه می تواند تاثیرات زیادی بر روی اندازه سینه ها داشته باشد». وی در ادامه می گوید: «زنانی که قهوه می نوشند، نباید نگران این مساله باشند که سینه هایشان یک شبه کوچک می شود. آنها کوچک تر می شوند، اما به طور ناگهانی ناپدید نمی شوند».

ارتباط اندازه سینه های کوچک تر با نوشیدن قهوه بیشتر

6. سینه های بزرگ تر به واسطه جراحی، احتمال بیشتر خودکشی

زنانی که عمل کاشت پستان انجام می دهند، حداقل سه برابر بیشتر از سایر زنان خودکشی می کنند- خطری که با گذشت زمان افزایش پیدا می کند. مطالعه ای در سال 2007 که در مجله Annals of Plastic Surgery منتشر شد، نشان داد که خطر خودکشی در زنان با گذشت 10 سال از کاشت سینه آشکارتر می شود. محققان معتقدند که اینگونه خودکشی ها می تواند به مشکلات روانی از قبل موجود نسبت داده شود که احتمالاً برخی از زنان مستعد رفتار خودکشی بوده اند.

از
3
رای