موفقیت

روش های ساده و کاربردی برای افزایش سطح انرژی و رفع خستگی مزمن

سطح پایین انرژی می تواند پرکار بودن در محل کار یا مشارکت در فعالیت های روزمره را دشوار کند. خوشبختانه مراحلی وجود دارد که می توانید برای افزایش سطح انرژی خود استفاده کنید. تغییر در سبک زندگی یکی از راه افزایش انرژی است.

خوشبختی چیست و چگونه می توانیم خوشبخت باشیم؟

گفته می شود که گاهی عشق و خوشبختی می توانند به جای همدیگر مورد استفاده قرار بگیرند، زیرا عشق یک منبع بی نهایت شادی است و خوشبختی به نوعی عشق است. با این وجود، این گونه به مساله نگاه کنید که هر دو برای زندگی مهم هستند.

15 ویژگی عالی و خصوصیت رفتاری رهبران خوب برای موفقیت در کار

رهبر کسی است که راه را می داند، از آن راه رفته و راه را به سایرین نشان می دهد». صرف نظر از اینکه رهبر خوب را چگونه تعریف می کنید، او می تواند بین موفقیت و شکست تفاوت ایجاد کند. در ادامه خصوصیات مهم رهبر بیان شده است.

آموزش گام به گام نوشتن روزمه کاری عالی و بی نقص + نمونه رزومه

روزمه اولین چیزی است که برای ارائه توانایی های خود به کار می برید. از طریق رزومه باید ویژگی های مثبت خود مانند: صلاحیت، توانایی و... را معرفی کنید، باید رزومه را به گونه ای بنویسید که کارفرما در نگاه اول شما را انتخاب کند.

مراحل تصمیم گیری؛ 8 گام مهم فرآیند تصمیم گیری با ابزار آنها

زمانی که حرف از تصمیم گیری به میان می آید همواره شخص تصمیم گیرنده باید پیامدهای مثبت و منفی آن برای کسب و کار را بسنجد و در جهت نتایج مثبت آنها باشد. تصمیم گیری 8 گام مهم دارد که هر گام ابزار و تکنیک خاص خود را دارد.

7 تکنیک مدیریت هوشمندانه تیم کاری در طول فاصله گذاری اجتماعی

ویروس کرونا طوفانی درجهان به پا کرده است. این بیماری زندگی روزمره در سراسر جهان را مختل کرد و مشاغل نیز از آن قاعده مستثنی نبودند. در ادامه 7 روش که به مدیریت تیم خود در طول فاصله گذاری اجتماعی کمک می کند؛ آمده است.

چگونه شجاع باشیم: 13 توصیه برای شجاع تر بودن و غلبه بر ترس

وقتی توانستید کاری شجاعانه انجام دهید، جشن بگیرید. هر زمان کاری را انجام دادید که قبلاً از انجام آن می ترسیدید، خودتان را تشویق کنید. حتی اگر آن کار چندان بزرگ نباشد. این کار به مغز می آموزد تا استرس را با لذت مرتبط سازد.

9 علامت که نشان دهنده هوش هیجانی (EQ) پایین یا ضعیف است

هوش هیجانی می تواند نقشی اساسی در اینکه ما چگونه با دیگران تعامل داشته باشیم، ایفا کند. سطح فردی هوش احساسی معمولاً به عنوان عیار هوش هیجانی است. افرادی که EQ پایینی دارند ممکن است لطیفه ها را در زمان نامناسب بیان کنند.

اهداف استراتژیک چیست و روش تعیین آنها برای داشتن زندگی موفق

از نشانه های زندگی موفق، داشتن تعادل است. کسب و حفظ تعادل بین کار و زندگی نیازمند یک سری برنامه ریزی استراتژیک می باشد که خود آن نیازمند مدیریت مناسب زمان می باشد. در این مقاله چگونگی تعیین اهداف استراتژیکی بیان شده است.

7 روش برای ایجاد انگیزه و تعهد در کارمندان و افزایش راندمان کاری

وجود کارکنان با انگیز؛ کلید موفقیت در هر کسب و کاری است. بنابراین بالا بردن و بالا نگه داشتن انگیزه کارکنان برای رسیدن به نتایج مطلوب ضروری است. در ادامه 7 راهکار برای ایجاد انگیزه و تعهد در بین کارکنان، بیان شده است.

پولدار شدن با بیت کوین؛ کسب درآمد میلیونی با ارز دیجیتال

کسانی بوده اند که سال ها پیش هزاران بیت کوین هر کدام به ارزش 10 دلار خریده اند و بعد وقتی ارزش بیت کوین به 50 دلار رسید، آن را نقد کرده اند. شما هم می توانید همین حالا فقط در بیت کوین سرمایه گذاری کنید و تنها چند سال بیت کوین ها را نگه دارید.