8 تکنیک حیرت انگیز برای روشن کردن رنگ نوک سینه ها

8 تکنیک حیرت انگیز برای روشن کردن رنگ نوک سینه ها سینه ها در مسائل زناشویی از اهمیت زیادی برخودار هستند و روشن کردن نوک سینه ها می تواند باعث جذابیت و زیبایی آنها شود. در این مقاله 8 روش روشن کردن نوک سینه ها را توضیح دادیم. 

رنگ نوک سینه ها از دوران کودکی تا میانسالی تغییر می کند و در دوران بارداری نیز نوک سینه ها قهوه ای تیره می شوند. رنگ سینه ها بر اساس رنگ پوست افراد نیز تغییر می کند و نقش مهمی در زیبایی و جذابیت جنسی ایفا می کند. در این مقاله قصد داریم تا چندین روش برای روشن کردن رنگ نوک سینه ها را توضیح داده که در زیبایی و جذابیت آن تاثیر بسزایی دارد. با ما همراه باشید.

دلایل تیرگی نوک سینه ها

نوک سینه ها در مسائل جنسی و زناشویی از اهمیت زیادی برخوردار است. از نظر جنسی سینه زنان برای مردان از اعضاء تحریک کننده محسوب می شود. بر اساس تحقیقات صورت گرفته مشخص شده که در اثر تحریک صحیح و مناسب باعث ارگاسم زنان نیز می شود. پس حفظ زیبایی آن در جذب همسر از اهمیت زیادی برخوردار است. اما قبل از اینکه روش های روشن کردن رنگ نوک سینه ها را توضیح دهیم، اجازه دهید تا دلایل مختلفی که باعث تیرگی نوک سینه ها می شود را به طور خلاصه توضیح دهیم:

1. بلوغ

کاملا طبیعی است که نوک سینه ها در هنگام بلوغ تیره تر شود. بسیاری از خانم ها در اوایل بلوغ تیره شدن نوک سینه ها را تجربه می کنند. این مساله در اثر تغییرات هورمون ایجاد شده در دوران بلوغ است.

دلایل تیرگی نوک سینه ها

حتما بخوانید : درمان خانگی افتادگی سینه

2. بارداری

اگر احتمال بارداری وجود دارد، حتما تست بارداری دهید. در اوایل بارداری نوک سینه ها تیره تر می شود. بنابراین می توانید بارداری خود را با تیره تر شدن نوک سینه ها تشخیص دهید.

3. پرمویی

گاهی اوقات زنان پرمویی نوک سینه ها را با تغییر رنگ آن اشتباه می گیرند. بنابراین حتما بررسی کنید که نوک سینه ها پرمو یا کم مو است.

4. افزایش سن

رنگ نوک سینه ها با افزایش سن تیره تر می شود. تغییرات هورمونی که با افزایش سن اتفاق می افتد، باعث تیره تر شدن نوک سینه ها می شود. اگر در دوران یائسگی قرار دارید و یا داروهایی حاوی هورمون های استروژن و پروژسترون مصرف می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که نوک سینه ها کمی تیره تر شود.

روش های روشن کردن رنگ نوک سینه

رنگ و اندازه نوک و هاله اطراف سینه ها در اشخاص مختلف متفاوت است. همچنین هاله اطراف سینه ها در زنانی که به بلوغ جنسی رسیده اند، بزرگ تر از دختران بالغ و نوجوان است. اکنون چندین روش روشن کردن سینه ها را به طور کامل توضیح می دهیم.

1. عصاره شیرین بیان

از عصاره شیرین بیان برای رفع تیرگی و روشن کردن رنگ نوک سینه استفاده می کنند. از این عصاره همچنین برای روشن کردن پوست های تیره در قسمت لب ها و واژن نیز استفاده می شود. برای این منظور کافی است تا پودر شیرین بیان را از مغازه ها خریداری کرده و 4 قاشق پر پودر شیرین بیان را با 150 میلی لیتر آب به مدت 10 دقیقه بجوشانید. می توانید شیرین بیان را با آبلیمو مخلوط کرده تا نتیجه بهتری بگیرید.

روش های روشن کردن رنگ نوک سینه

2. روغن نارگیل

به طور معمول از روغن نارگیل برای روشن کردن رنگ نوک سینه ها استفاده می شود. روغن نارگیل معمولا برای روشن تر کردن رنگ پوست استفاده می شود. کافی است تا یک قاشق چایخوری روغن نارگیل را به نوک سینه ها بمالید و آن را ماساژ دهید. به خاطر داشته باشید که مشاهده نتایج با این روش ممکن است 1 تا 2 ماه طول بکشد. پس باید صبور بوده و هر روز از این روش استفاده کنید. استفاده از روغن نارگیل همچنین کمک می کند تا نوک سینه و آلوئول ها را مرطوب کنید.

3. کرم مرطوب کننده سینه

از کرم مرطوب کننده نیز می توانید برای روشن کردن رنگ نوک سینه ها استفاده کنید. گاهی اوقات خشکی پوست در قسمت نوک سینه و آلوئول ها باعث تیره شدن آن می شود. برای جلوگیری از خشکی سینه ها باید از کرم به طور مرتب استفاده کنید. اگر در دوران شیردهی هستید، حتما با پزشک مشورت کنید تا کرم مناسب را به شما تجویز کند.

4. استفاده از شیر خشک برای روشن کردن نوک سینه ها

برای این منظور یک قاشق پودر شیر خشک را با یک قاشق عسل و یک قاشق لیمو ترش و نصف قاشق روغن بادام ترکیب کنید. هر روز این مخلوط را بر روی نوک سینه ها مالش داده و به مدت 15 دقیقه اجازه دهید تا بر روی نوک سینه ها باقی بماند.

روشن کردن رنگ نوک سینه ها

حتما بخوانید : ترفندهای برجسته کردن سینه

5. کرم روشن کننده نوک سینه ها

از کرم های روشن کننده پوست نیز می توان برای روشن کردن رنگ نوک سینه ها استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که اکثر کرم های روشن کننده پوست موجود در بازار به منظور کاربرد آرایشی ساخته شده اند. بنابراین اگر می خواهید از کرم های روشن کننده برای روشن کردن نوک سینه ها استفاده کنید، باید کرم هایی را خریداری کنید که برای پوست های حساس ساخته شده اند تا دچار آلرژی پوستی و خارش نشوید. لازم به ذکر است که از این کرم ها نباید بیش از 6 هفته استفاده کنید، زیرا استفاده طولانی مدت از آنها مواد شیمیایی مضر را وارد بدن تان خواهد کرد.

6. استفاده از ترکیب شیر با عسل

برای روشن کردن نوک سینه ها می توانید شیر و عسل را با هم ترکیب کرده و بر روی نوک سینه ها بمالید. پس از 10 تا 15 دقیقه پوست این ناحیه را با آب ولرم شست و شو داده و سپس خشک کنید.

7. آلوئه ورا

یکی دیگر از روش های طبیعی روشن کردن نوک سینه ها، استفاده از آلوئه ورا است. برای این منظور کافی است تا نوک سینه ها را با آلوئه ورا ماساژ دهید که به روشن شدن نوک سینه ها کمک می کند.

روش های طبیعی روشن کردن نوک سینه ها

8. پودر جو دو سر و کشک و آب گوجه فرنگی

پودر جو دو سر را با کشک و آب گوجه فرنگی مخلوط کرده و خمیر به دست آمده را به مدت 15 دقیقه روی نوک سینه ها و اطراف آن قرار دهید. اجازه دهید تا به مدت 15 دقیقه باقی مانده و سپس با آب ولرم شست و شو دهید.

نتیجه گیری

سینه ها در مسائل زناشویی از اهمیت زیادی برخودار هستند و روشن کردن رنگ نوک سینه ها می تواند باعث جذابیت و زیبایی آنها شود. در این مقاله 8 روش روشن کردن نوک سینه ها را توضیح دادیم. 

از
11
رای