در مورد گیاه ماریانا و خواص آن برای زنان چه می دانید؟

در مورد گیاه ماریانا و خواص آن برای زنان چه می دانید؟ گیاه ماریانا نوعی گیاه دارویی با خواص درمانی فوق العاده به خصوص برای زنان است. مهم ترین و پرکاربردترین تاثیر این گیاه، خاصیت تنگ کنندگی واژن است. درباره عوارض و خواص گیاه ماریانا برای زنان در سلام دنیا بخوانید.

احتمالا تاکنون نام گیاه ماریانا را شنیده اید. ماریانا یک گیاه دارویی با خواص درمانی متعدد برای زنان است. مهم ترین تاثیر آن، خواص فوق العاده اش جهت تنگ کردن واژن است که باعث افزایش لذت جنسی در زنان و شرکاء جنسی شان می شود. در این مقاله سلامت بانوان  سلام دنیا، قصد داریم تا به طور کامل به معرفی گیاه ماریانا، تنگ کننده واژینال گیاهی و فواید و عوارض آن بپردازیم.

گیاه ماریانا چیست؟

این گیاه یکی از داروهای گیاهی مفید، قابض و کاربردی است که خواص درمانی متععدی دارد. ماریانا جهت تنگی واژن بانوان، درمان انواع عفونت ها و افزایش میل جنسی و .... استفاده می شود.

تاثیرات این گیاه را بزرگانی مانند ابن سینا و ملاصدرا و ... تایید کرده اند. در کتب ستنی از جمله کتاب سینوهه از این گیاه به عنوان بهترین و قوی ترین داروی تنگ کننده واژن نام برده شده است. امروزه از این گیاه هم به شکل سنتی و هم به شکل قرص و محلول استفاده می شود.


حتما بخوانید: روش های تنگ کردن واژن با روش های ساده


خواص گیاه ماریانا

خواص فوق العاده ماریانا برای زنان 

مهم ترین خواص ماریانا به شرح زیر است:

1. درمان گشادی و کمک به تنگ شدگی واژن (تنگ کننده واژینال گیاهی)

زایمان طبیعی و همچنین رابطه جنسی به مدت طولانی می تواند باعث بزرگ شدن واژن شود که این مساله برای زوجین بسیار ناراحت کننده است. با مصرف گیاه ماریانا به طور منظم این مشکل برطرف شده و واژن به شکل قبلی خود باز می گردد.

2. از این گیاه جهت درمان عفونت های زنانه و رفع خارش واژن نیز استفاده می شود

3. درمان کننده بوی بد واژن است

4. باعث افزایش میل جنسی در بانوان می شود

5. PH ترشحات زنانه را متعادل می کند

6. از بین بردن کامل بی اختیاری ادراری

7. از بین بردن قارچ ها و باکتری ها در اطراف ناحیه تناسلی


حتما بخوانید: رفع بوی بد واژن با 15 درمان خانگی ساده


ترکیبات تشکیل دهنده قرص ماریانا چیست؟

گیاه ماریانا از ترکیبات قوی و موثری تشکیل شده است. کلسیم موجود در آن 17 برابر شیر و آهن موجود در این گیاه 25 برابر اسفناج است. این گیاه همچنین حاوی ویتامین A و پتاسیم و پروتئین است.

گیاه ماریانا در چه اشکالی به فروش می رسد؟

گیاه ماریانا هم به شکل سنتی و هم به شکل دارویی به فروش می رسد که به شکل زیر است:

  • گیاه ماریانا: این گیاه را می توانید به راحتی از بازار خریداری کنید.
  • شیاف ماریانا: این قرص، حاوی گیاه ماریانا است و در آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته داروسازی تهیه می شود. این شیاف نیاز به هیچ گونه آماده سازی نداشته و می توانید به راحتی آن را مصرف نمایید.
  • پودر ماریانا: پودر ماریانا لاولامارکت نیز در بازار به فروش می رسد که جهت استفاده نیاز است تا آن را با کمی آب ترکیب کنید و پس از اینکه شکل خمیری شد، به شکل شیاف در واژن قرار دهید.

در صورتیکه گیاه ماریانا را خریداری کرده اید، جهت مصرف باید مطابق مراحل زیر عمل کنید:

چند روش برای مصرف گیاه ماریانا وجود دارد که در ادامه هر روش را توضیح می دهیم:

روش اول: مقداری از جوشانده سرد شده این گیاه را با استفاده از سرنگ به داخل واژن تزریق کنید. این کار در واقع نوعی دوش واژینال است.

روش دوم: مقداری از پودر گیاه ماریانا را از عطاری تهیه کنید. این پودر را با آب مخلوط کنید تا حالت خمیری پیدا کند. توجه کنید که آب باید ولرم باشد. پس از اینکه پودر به شکل خمیر شد، می توانید به شکل شیاف اعمال نمایید.

روش سوم: در این روش ابتدا 1 پیمانه از این گیاه را با 8 پیمانه آب ترکیب کنید. این مخلوط را به مدت 12 دقیقه بجوشانید و جوشانده آن را از صافی رد کنید. پس از اینکه جوشانده را از صافی رد کردید و فاقد هر گونه ناخالصی بود، آن را در داخل لگن بریزید و 15 دقیقه در داخل لگن بنشینید.

تاثیرگذاری این گیاه به سرعت بالا است. لازم است تا دو هفته پس از اولین استفاده از گیاه ماریانا، این کار را مجددا تکرار کنید، اما مقدار گیاه مصرفی را به نصف کاهش دهید. این کار را هر دو هفته یک بار تکرار کنید و پس از سه ماه، مشکل تان برطرف خواهد شد.

قرص ماریانا برای عفونت

آیا نتیجه حاصل از استفاده از گیاه ماریانا دائمی است؟

نتایج حاصل از مصرف این گیاه آنی و دو هفته پس از مصرف به طور کامل قابل مشاهده است. در صورت استفاده از این گیاه در بازه زمانی، می توانید شاهد تغییرات معجزه آسا آن در تنگ شدگی واژن و درمان عفونت و سایر مشکلات ناحیه تناسلی باشید. اما این تنگ شدگی ایجاد شده در اثر گیاه ماریانا دائمی نخواهد بود. در صورتی که سه ماه به طور مرتب مصرف کنید، اثر آن تا یک سال ماندگار خواهد بود.


حتما بخوانید: روش های مختلف درمان عفونت واژن با ماست


آیا گیاه ماریانا عوارض جانبی به همراه دارد؟

در صورت استفاده صحیح و طبق توصیه پزشک، عوارض جانبی مصرف آن بسیار ناچیز است. با این وجود، هیچ گیاه دارویی فاقد عارضه جانبی نیست پس بهتر است از مصرف بی رویه آن خودداری کنید.

آیا موارد منع مصرفی برای گیاه ماریانا وجود دارد؟

توصیه می شود که در شرایط زیر از مصرف گیاه ماریانا خودداری کنید:

  • در صورتیکه باردار هستید
  • در دوران نقاهت واژینوپلاستی قرار دارید
سخن آخر

گیاه ماریانا نوعی گیاه دارویی با خواص درمانی فوق العاده به خصوص برای زنان است. مهم ترین و پرکاربردترین تاثیر این گیاه، خاصیت تنگ کنندگی واژن است که میل جنسی را هم برای زن و هم شریک جنسی اش افزایش می دهد. ماریانا به شکل های متفاوت از جمله فرم سنتی گیاه و شیاف و پودر در بازار به فروش می رسد.


مطالب مرتبط

14 نکته و ترفند برای داشتن واژن (ناحیه شرمگاهی) زیبا، سالم و جوان

رفع تیرگی واژن با درمان های خانگی و طبیعی

از
3
رای